Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Thom! válasza Enjoy (#450) üzenetére


Thom!
veterán

LG Viewty tesztjét nézd meg fasorban sincs K850 hozzá képest, és nem szoft kérdése már sajnos. :K

(#452) Enjoy válasza Thom! (#451) üzenetére


Enjoy
addikt

Láttam, nagyon ütős kis cucc, kár h nálam nem jön szóba az LG !
Legalábbis telónak nem kéne!

► més que un club ◄

(#453) Thom! válasza Enjoy (#452) üzenetére


Thom!
veterán

nekem is ez bajom h LG van ráírva, de kitudja :D

amúgy VGA videója felveszi simán a versenyt N95-el szemben ami nem semmi

(#454) balu333


balu333
tag

Ezekután már csak az a kérdés, hogy mennyiért dobja piacra az SE ezt a készülékét. K800i is 58.000Ft meg az új Samsung g600 is jó áron van 87.000Ft. 120.000Ft-ot, pedig nem érne meg ez a készülék, a k800i-nél sokkkal többet nem nyújt! Remélem lemegy az ára hamar. Még az is lehet az SE is kiad vmi javított k850i-t mert a telonak pont a fényképező része lett volna a nyerő pontja! (Ezzel akarta megfogni a vásárlókat)

(#455) papi77 válasza balu333 (#454) üzenetére


papi77
addikt

nem hinném,h 100k-nál több lesz!!!(tudva,h a samsi 87k.ezt ők is látják :K

Az első: NOKIA 1611

(#456) AS


AS
félisten

Angliában G600 hivatalosan 120 ezerbe kerül igaz jár hozzá Bt Headset és 1 gb memoria de akkor is anyi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#457) Thom!


Thom!
veterán

K850 el lett cseszve a fejlesztés közben, mert a tudását nézve nem indokolta 3 hónapos csúszást.. Cyber-shot családra fejére közben ránőtt a konkurencia nemkicsit, így nagy durranást K900 kell várni.

Lehet h K900 lesz első oprendszeres, optikai zoomos SE.

(#458) nemma válasza Thom! (#457) üzenetére


nemma
addikt

Oprendszeres? Minek? Ott a P széria...
Egyébként pedig szerintem nagyon is el lesz kalkulálva az ára, 110, 120k-t simán kinézek belőle, A K800i is akörül indult még tavaly nyáron.

(#459) AMD Power válasza nemma (#458) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Reálisan olyan 120-130K lesz a kezdő ára. De ez persze gyorsan esni fog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#460) Enjoy válasza papi77 (#455) üzenetére


Enjoy
addikt

Vagy épp ezért lesz több 100k-nál! (valahogy be kell hozni a "lemaradást"!)
Nah, a napokban kiderül!

► més que un club ◄

(#461) papi77 válasza nemma (#458) üzenetére


papi77
addikt

akkor a legtöbben a samsit fogják venni!addigra már 80k lesz!!!kíváncsi leszek,h ezzel az aprósággal mit kezd a sony vezetősége.egyébként+tavaly 280ft volt az euró!énis 113k-ért vettem a K800i-t!

Az első: NOKIA 1611

(#462) tween válasza papi77 (#461) üzenetére


tween
őstag

Na azt azért el ne felejtsük,hogy a G600 ára a nem hivatalos verzióé,a hivatalos több lesz!!

(#463) papi77 válasza tween (#462) üzenetére


papi77
addikt

K850i-ben is lesz "nem hivatalos""verzió!!! ;)

Az első: NOKIA 1611

(#464) AMD Power


AMD Power
titán

Újabb K850 kamerafotók!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#465) Ricardo válasza AMD Power (#464) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem lesz ez rossz. A végleges fotók lesznek érdekesek, de még a kiadás után is fognak frissíteni. Engem a navigációs gyűrü megszokhatósága érdekel inkább. :U

(#466) AMD Power válasza Ricardo (#465) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. Az biztos érdekes lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#467) AS


AS
félisten

Szerintem mindegy milyen képeket fog készíteni ( persze nem ugy)
de a k800 tulajok ezt fogják venni.
Vagy tévedek?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#468) macikos válasza AMD Power (#464) üzenetére


macikos
addikt

Azért érdemes megnézni ezeket a képeket teljes méretben is, ott pedig G600 elveri a K850i-t.

(#469) papi77 válasza macikos (#468) üzenetére


papi77
addikt

aki fanatikus SE rajongó,az úgysem a samut fogja +venni...

Az első: NOKIA 1611

(#470) nemma válasza macikos (#468) üzenetére


nemma
addikt

Kamerában lehet, hogy veri. Azonban a SE mindig is sokkal használhatóbb telefonokat gyártott kezelhetőség szempontjából. Már csak azért is érdemes inkább K850i-t venni.

(#471) AMD Power válasza AS (#467) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#472) Enjoy


Enjoy
addikt

Én speciel pont samsungról váltok SE-re, mert meguntam, sőt nem szeretem már a slider telókat!

Ami nekem fontos, az, hogy candybar (tábla) kialakítású legyen, legyen jó a minőség, a kijelző, a kamera, a testreszabhatóság, a rádió, és hogy legyen benne zseblámpa funkció! :D

A navigációs gyűrűtől kezdetben én is féltem, ám kellemes csalódás ért, h a mobilshown full természetesen használtam! Mintha több éve ilyenem lett volna! :D
Még 3 nap, és október! ;)

► més que un club ◄

(#473) AS válasza Enjoy (#472) üzenetére


AS
félisten

Azért még I550 viszahozhat :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#474) macikos válasza Enjoy (#472) üzenetére


macikos
addikt

Ebben van zseblámpa funkció :F

(#475) nemma válasza macikos (#474) üzenetére


nemma
addikt

Gondolom van rá program, úgy mint a K800i-nél. Torch a neve

(#476) AMD Power válasza nemma (#475) üzenetére


AMD Power
titán

De sajnos messze nem olyan jó mint a W800i-ben. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#477) nemma válasza AMD Power (#476) üzenetére


nemma
addikt

Hát persze, azért azt a jó erős ledet nem lehet túlszárnyalni. Nekem is hiányzott sokáig :)

(#478) Tiger001


Tiger001
csendes tag

Véletlenűl nem tudjátok mikor fog megjelenni(persze pontosan a,kb-t tudom :) )? :F

(#479) AMD Power válasza Tiger001 (#478) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan nem. De október elején már kint kéne lenni!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#480) badacsony válasza AMD Power (#479) üzenetére


badacsony
őstag

Akkor már jövőhéten valszeg jön a p@rt ner@-tol a hírlevél. :C

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#481) Enjoy válasza macikos (#474) üzenetére


Enjoy
addikt

Hatalmas tévedésben vagytok! :)

Igen van benne zseblámpa funkció! Ugyanolyan, mint a K750i-W800i-ben! SOS mód is van ;)

Hálistennek nem narancssárgán világít a 3db ledecske (mint a K800i-K810i-ben), hanem "fehéren"!

► més que un club ◄

(#482) takipapi


takipapi
csendes tag

Igen tisztelt " nagy úr"! ,-őn elég közel van tűzhöz,-hogy-hogy nem fejti ki jobban a véleményét a megjelenés valószinű időpontjával kapcsolatban?Aztán mit szól a szept.26.-i teszt képekhez ,mert ha nem rossz az emlékűnk ,már a május 16.-i tesz felvételek is voltakkőzel ilyen minőségűek!?Nem bántásként vetettem fel,-csúpán kiváncsiságból.Magam véleménye optimista,úgy néz ki hogy pozitivan halad a készűlék a tőkéletesség felé!

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#483) nemma válasza Enjoy (#481) üzenetére


nemma
addikt

Na, ez igen, nem tudtam, de örülök, hogy ennyire figyelnek a felhasználói igényekre :R
takipapi: Mivan? :D

(#484) Enjoy


Enjoy
addikt

Újabb tesztek:
K850i (béta) vs. K790i
K850i (béta) vs. N95

"Egyéb jellegű" képek a telóról :)
[Kép-1]
[Kép-2]
[Kép-3]
[Kép-4]
[Kép-5]

► més que un club ◄

(#485) AMD Power válasza Enjoy (#484) üzenetére


AMD Power
titán

Jár majd minden K850i-hez egy ilyen leányzó? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#486) Enjoy válasza AMD Power (#485) üzenetére


Enjoy
addikt

Lekéstél róla, mert ezek az special edition-os K850i-k már elkeltek! :D
Jövőhéten már nagyoncsak kijöhetne a teló!

► més que un club ◄

(#487) Thom! válasza Enjoy (#486) üzenetére


Thom!
veterán

én azt mondom nem kell azt a szoftvert elkapkodni :K

(#488) AS válasza Thom! (#487) üzenetére


AS
félisten

Lehet utolag frisiteni

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#489) Enjoy válasza Thom! (#487) üzenetére


Enjoy
addikt

Egyetértek AS-al!
Addigis esik az ára a telónak!

Te pedig akkor veszed meg, ha már úgy tartod, h már van rá olyan szoftver, ami kielégíti az igényeidet! :D

► més que un club ◄

(#490) AS


AS
félisten

Meg az jó minél előbb jön!
Mert addig is esik lefelé az ára!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#491) badacsony válasza AMD Power (#485) üzenetére


badacsony
őstag

Nem, fordítva. Minden csajszihoz jár egy K850. :)
A k*rvák nem csak a l@mp@sodról gondoskodnak, hanem kapsz ajándékba egy K850-et is. :DDD :DDD :DDD

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#492) Reas


Reas
tag

nem is értem kinek fogja megérni 120k ért egy ilyen telefon...
hát egy n95 annyi! (márha jól tudják a kedves fórumozók)
ami sztem 1000x jobban megéri, ég s föld a kettő
az egyetlen ami a k850 felé húzhatja a vásárlókat az a telefon stílusa, ami engem is mágnesként vonz :)

ti hogy gondoljátok? :)

Reas

szerk: egyébként a telefon vastagságát is indokolatlannak találom, ti?

(#493) Enjoy válasza Reas (#492) üzenetére


Enjoy
addikt

1, Az N95 nem mindenkinek jön be!
2, A nokia üdvöskéje még a K850i-nél is "vastagabb" -
Túlságosan hozzá vagytok szokva a pengekorszakhoz! Sztem egyáltalán nem vastag! Sőt sztem ez a vastagság az ideális!
A kiscsaj kezében is jól látható([KÉP]), h kényelmes használatot eredményez! S akkor még a női kéz még kisebb is mint a férfi! szval sztem ez a téma csak rizsa...
3, Az N95 már több mint 1 éves, s ezáltal az ára is már kb 3/4-e a kezdőárénak! ->K850i sem lesz mindi 100k fölött! (sztem 110k-val fog megjelenni)
4, Van aki nem szereti a slider telókat, mert azok csak kopnak, lötyögnek egy idővel, ami nem vmi esztétikus...

sorolhatnám még, de nem akarok senkit sem rábeszélni erre! Mindenki el tudja dönteni, h kinek mi a fontos 8)

sztem

► més que un club ◄

(#494) Reas válasza Enjoy (#493) üzenetére


Reas
tag

nem azt mondtam hogy nem tetszik hogy vastag, csak nem értem h ilyen tudás mellet mitől lett ilyen husi? nincs vele gondom csak nem értem
a kínai/japán oldalon 4800 jenre jósolják az árát, az n70 1900 jen , ami itthon 50k
ha jól számolok 2,5x 50 az 125k. ha tévedek akkor sry :)

(#495) nemma válasza Reas (#492) üzenetére


nemma
addikt

Ez itt már nagyon sokszor elhangzott. Ne hasonlítsuk össze a két telefon, mert a kamerájuk felbontásán kívül nem találsz közös tulajdonságot. Nem egy kategória.
És ahogy Enjoy is említette, az N95 nem egyidőben jön ki a K850i-vel, amivel már tényleg értelmét veszti az összehasonlítás.

(#496) Reas válasza nemma (#495) üzenetére


Reas
tag

értem.
abból kifolyólag merészkedtem összehasonlítani a kettőt, hogy egy árban van

ezután csak a nagyon elvakult képes megjelenéskor megvenni

köszönöm a válaszokat!

(#497) nemma válasza Reas (#496) üzenetére


nemma
addikt

Értem, de ennyi erővel összehasonlíthatnád az N73-mat az U700-zal, mert mindkettő kb ugyanannyiba kerül, viszont az N73 már egy éves és sokkal nagyobb a tudása, míg az Samsung pár hónapos és fele annyit sem tud. Viszont a felbontásuk ugyanaz. Ezért nem érdemes...
Megjelenéskor telefont venni pedig akkor érdemes venni, ha számolaltlanul van pénzed ;)

Egyébként jujj, de közel van már :C

(#498) Teo70 válasza Enjoy (#493) üzenetére


Teo70
tag

nemvastag csak ha valaki a feszülős farmet/nadrágot favorizálja és beduga annak a zsebébe kissé kidudurodik az a 17 mili....retikült meg nemmindig visz magával az ember :P ezt leszámíta mindegy hogy milyen vastag csak jol ösze legyen rakva.....

(#499) takipapi


takipapi
csendes tag

Olyan közel hogy hivatalosan okt 01.-től kapható,illetve megrendelhető!KINT!

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#500) Reas válasza nemma (#497) üzenetére


Reas
tag

de egyvalamiért jó hogyha vki vesz egyet megjelenéskor: sokkal okosabbak leszünk! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.