Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Enjoy válasza nemma (#748) üzenetére


Enjoy
addikt

NoPara! :)
Én is sokszor keverek össze dolgokat!
Amúgy rájöttem arra (már sokadszor) h még mindig nincs tökéletes telefon, s ez a bajom :D...

► més que un club ◄

(#752) legiaap válasza Enjoy (#751) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha lenne is tökéletes teló,ami nem fog előfordulni,akkor azt is megunná az ember
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#753) nemma válasza joey04 (#750) üzenetére


nemma
addikt

Most, hogy a szöveg át lett írva a tesztben a hepciáskodásom miatt, jobb lett a megfogalmazás.
Ettől függetlenül természetesen összehasonlítható, de szerintem felesleges, mert más a célcsoport.

Enjoy: Én külön élvezem, hogy nincs tökéletes telefon. így van okom, hogy gyakrabban cseréljek, az "igazit keresem" indokkal. :)

legiaap: Ez is igaz...

[ Szerkesztve ]

(#754) Enjoy válasza legiaap (#752) üzenetére


Enjoy
addikt

Egy szóval sem említettem, h nem cserélném le később azt a bizonyos (számomra) tökéletes telefont, egy újabb telóra! ;)

► més que un club ◄

(#755) Dr.Anonymus válasza legiaap (#752) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Ha lenne is tökéletes teló,ami nem fog előfordulni,akkor azt is megunná az ember"
birom ezt a cinizmust... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#756) Enjoy


Enjoy
addikt

Aki akar letölteni témákat K850i-re, az ITT megteheti!
(többek között én is töltöttem fel a népnek! ;) )
(regisztráció szükséges)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#757) Dr.Anonymus válasza Enjoy (#756) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nagyon szépek!
gratula!!

(#758) AMD Power válasza legiaap (#738) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig szeretne egy pár ember úgy érteni a telefonokhoz mint K. Györgyi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#759) nemma válasza AMD Power (#758) üzenetére


nemma
addikt

Nem Gyöngyi? :)

(#760) HaKo válasza nemma (#759) üzenetére


HaKo
aktív tag

Igen, Gyöngyinek hívják. :)

[ Szerkesztve ]

(#761) Enjoy válasza nemma (#759) üzenetére


Enjoy
addikt

Sztem csak véletlen ütött mellé AMD Power barátunk! :)
De valóban nem mindegy, h Györgyi v Gyöngyi! :)

► més que un club ◄

(#762) Enjoy


Enjoy
addikt

Jaaa, most már ééééértem, h miért nem adott az SE törlőkendőt! :DDD

Erre nem is gondoltam, pedig a karpánt egyik oldala puha selyem szerű anyag! :)

Jah, és akiknek nem elég az unboxingból, annak itt van még egy link:
PhoneDaily

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#763) legiaap válasza AMD Power (#758) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azért egyszer levizsgáztatnám biztos ami biztos alapon
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#764) Dr.Anonymus válasza legiaap (#763) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jujj, de kis gonosz lettél :D
birom a beszólásaidat :C

(#765) Enjoy


Enjoy
addikt

Enyhén szebb képe van a K850i-nek, mint a K810i-nek!
Kép1
Kép2

► més que un club ◄

(#766) nemma válasza Enjoy (#765) üzenetére


nemma
addikt

A második képen tényleg szépen látszik a különbség.
Az első kép viszont...hát... :U

(#767) Enjoy válasza nemma (#766) üzenetére


Enjoy
addikt

Sztem az első képen is jobb a minőség!
Elég ha csak a homokot, ill az árnyékot megnézed...
(sztem nagyon jó kijelzője van, sokat fejlődött)

► més que un club ◄

(#768) legiaap


legiaap
nagyúr

Amit gyárilag adnak hozzá fülest az milyen minőségű?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#769) nemma válasza legiaap (#768) üzenetére


nemma
addikt

Olyan, mint amit a K750i-hez és a K800i-hez is adtak.Egyáltalán nem rossz egyébként!
Mod: Asszem HPM-62 a neve

[ Szerkesztve ]

(#770) legiaap válasza Enjoy (#732) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most megnéztem ezt a KD Player-es videot.
Ezt így testre lehet szabni???
Ennyire komálja ez a gép a java-t?
És ez a menü ami ebbe van már sokkal szebb,mint a gyári retek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#771) Enjoy válasza legiaap (#770) üzenetére


Enjoy
addikt

A Java-t nagyon jól kezelik a SE-ok!
(ellenben a samsungokkal - had hozzam fel, ha már nekem is az van - D600, de E900 , D900 is elég gyengén teljesítenek ezen a téren : lassúak...stb)
Amúgy ha jól tudom akkor alapból van benne 3-4téma, de lehet ehez a progihoz külön témákat letölteni, ill beilleszteni! :)

► més que un club ◄

(#772) legiaap válasza Enjoy (#771) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen én is a Samukra gondoltam.
Ott kicsit nehézkes a dolog.
És akkor erre is felmennek nem csak témák,hanem progik is?
És mifélék?
Java-hoz sajna nem értek,mivel a Samumnál ez nem ment egyszerűen,csak pár game-t toltam fel,de progit nem tudtam lehet-e.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#773) HaKo válasza legiaap (#772) üzenetére


HaKo
aktív tag

A java sokkal jobban eszi az aksit mint a gyári lejátszó... úgyhogy aki sokat hallgat zenét a telefonon annak ez nem igazán jó... :(

(#774) balu333


balu333
tag

Na szép lassan elkezdett esni az ára, remélem kicsit felgyorsul :DDD
pl: gsm depo-nál is esett 2000Ft-ot, meg xxl gsm-nél is esett 7000Ft-ot

(#775) AMD Power válasza nemma (#759) üzenetére


AMD Power
titán

:B De igen. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#776) Dr.Anonymus válasza balu333 (#774) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet hogy nem véletlenül esik az ára...
[fotoTeszt]
[fotoTeszt2]
mert úgy tűnik labdába se rúg az n95 mellett... :(

(#777) joey04 válasza Dr.Anonymus (#776) üzenetére


joey04
titán

na most megint olyan passzban vagyok hogy nem ez lesz a következő telóm... :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#778) Dr.Anonymus válasza joey04 (#777) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a szoftver frissítés az utolsó remény,...
vagy ez... [link]

(#779) joey04 válasza Dr.Anonymus (#778) üzenetére


joey04
titán

egy ideig én is gondolkodtam a g600-on de ahogy néztem a tesztvideókat rájöttem én nem tudnék megbarátkozni a Samsung szoftverrel, menürendszerrel.nem rossz csak nem nekem való.SE és Nokia Symbian.ezek jók!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#780) Dr.Anonymus válasza joey04 (#779) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

na az igaz, vannak samsungos szoftveres hibák, de engem kárpotól a profi kivitelezés és anyaghasználat, kamera stb...
és szerintem a g600 nagy előrelépést tesz a samsungos szoftok terén...
bár az is igaz, hogy a k850 dizájnban sokat lépett előre... tényleg nagyon szép, csak pont arra nem jó, amire kitalálták... :( de mondom hátha szoftver frissítés megoldja... :U

(#781) PeetWhite válasza Dr.Anonymus (#780) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Kár, hogy lehetetlen vele normálisan SMS-t írni. Az a navigációs gomb :F
Volt nálam a telefon pár napig, de annyira nem kötött le. A fényképező része meg szerintem teljesen mindegy. Ez továbbra is csak egy telefon, nem tükörreflexes kamera. A Samsungék meg eléggé fejledtek ahhoz, hogy olyan optikát csináljanak, ami pofás képeket készít.

joey20: azt hiszem, hogy ezt már máshol kitárgyaltuk ;)

(#782) HaKo válasza PeetWhite (#781) üzenetére


HaKo
aktív tag

Lehet hogy pár nap alatt a navigyűrűhöz sem tudtál hozzászokni... ;]

Majd este matekZH után elolvasom a tesztedet, aztán kritizálom :D Egyszer átlapoztam, és csodálkoztam az ajánlott minősítésen.

(#783) Dr.Anonymus válasza PeetWhite (#781) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Kár, hogy lehetetlen vele normálisan SMS-t írni. Az a navigációs gomb"

kicsit részleteznéd??? danke

(#784) PeetWhite válasza Dr.Anonymus (#783) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Hát én mindíg félrenyomtam... Vagy lefelét vagy balrát... Szóval volt, hogy a 2-es gomb helyett felfelét nyomtam, az 5-ös helyett a lefelét... De menüben navigálás és játék közben még zavaróbb!
Meg túl vékony, és gyakran a felfele helyett sikerült a szenzorba is belenyúlnom, így többször sikerült idegileg tropára tennie a telefonnak. Az összeszerelés meg masszívnak masszív, de ha a telefon oldalát megnyomtam, akkor a szenzor azt is érzékelte. Marha jó volt mondthatom.

/Elvakult Sony Ericsson fan/

(#785) AMD Power válasza PeetWhite (#784) üzenetére


AMD Power
titán

Legalább tedd OFF-ba. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#786) Dr.Anonymus válasza PeetWhite (#784) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ha ezt egy elvakult SonyE fan írja, az eléggé aggasztó...
azt hiszem ha lesz pénzem akkor is a g600ba ruházok be
köszi a beszámolót!!!
az ilyen személyes tapasztalatok gyakran a tesztekből kimaradnak...

(#787) legiaap válasza PeetWhite (#784) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valahogy sejetttem,hogy ez lesz ott a navigyűrűnél
:F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#788) AMD Power válasza Dr.Anonymus (#786) üzenetére


AMD Power
titán

Remélem hamarosan nekünk is lesz ilyen és majd egy másik elvakult emberke is tud majd írni erről.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#789) papi77 válasza Dr.Anonymus (#786) üzenetére


papi77
addikt

nem szoktam sms-t írni,úgyhogy ez engem nem fog érinteni

Az első: NOKIA 1611

(#790) AMD Power válasza papi77 (#789) üzenetére


AMD Power
titán

Engem igen így nagyon is fontos nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#791) joey04


joey04
titán

én nem értem mi a gond a navi résszel elsőre nekem is furcsa volt de kb 10 perc után szokható volt a mobilshown pedig már "emlékezetből" simán tudtam kezelni sőt, nekem jobban bejött ez a navi rész mint az eddigi átlagos navi részek.ilyen kéne minden telóba!

ami miatt nem érdemes megvenni: vártnál gyengébb fényképező, vártnál sokkal gyengébb videó,"csak" 262k színű kijelző(szép de a nokia meg samsung is 16m-nál jár)és ezekhez képest nagyon magas ár.

én arra jutottam hogy lecserélem az 1000éves digi gépem és veszek egy alsó-közép kategóriásat és megvárom hogy 70-80 körülire menjen a k850.meg hogy legyen rendes kamera szoft mert azzal megbarátkozom hogy ennél jobb képeket nem tud de hogy a színek mennyire nincsenek rendben...máshol is olvastam, de most tűnt csak föl visszanéztem szinte az összes tesztet róla és valóban: piros szín alig van!!az első teniszes képeknél is így volt meg egy csomó n95 g600 összehasonlításnál is így van.ami ott piros az k850nél rózsaszín!!!és most direkt néztem az újabb magyar tesztet és az is ezt mutatja!van olyan kép a luxusautó showról ami ugyanúgy van fényképezve mint ahogy én K800ivel és nálam piros 850nél meg rózsaszín... :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#792) PeetWhite válasza joey04 (#791) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Akkor van értelme egy kiemelten magas árnak, ha a minőség, a dizájn, de leginkább a technika eget verő. Erről jelen helyzetben szó sincs. A dizájn a használhatóság rovására ment, a technika meg olyan elemekből épít, amiket már más gyártók bemutattak. Ezért így pofátlanság 100.000 Ft fölött kérni.
Az N95 azonos árban van, hiába egy éves, sokkal jobb volt már a legelején, és egyre jobb. És a Nokiánál nem tűntetik el a supportot egyik percről a másikra, mint a W810i esetében például.
A tartozékok röhejesek, elsősorban a füllhalgató!
A T650i-hez HPM-75 jár, fémes hatású, igazi Walkman füles.
Cyber-shot ide vagy oda, ez gyalázat. Ezt a márkanevet hanyagolni kellett volna, mert ez nem sült el olyan jól, mint a Walkman.
Mellesleg ez itt továbbra is egy telefon, nem egy mindentbele N95. De mégis egy árban vannak, és a közönség ugyanazt várná el. Jogosan. De nem kapja meg, mert a Sony Ericsson megint csak lohol a konkurencia után, semmi lényeges újítást nem mutat be egy nagyágyúnak szánt telefonon. Csak kidobja a piacra egy felfoghatatlan dizájnnal, magas árral, gyenge tartozákokkal és félkész szoftverrel.
Hol van most a régi Sony Ericsson?

(#793) badacsony válasza PeetWhite (#792) üzenetére


badacsony
őstag

Az valóban irreális, hogy lehet 20e huf különbség a K850 és a W910 között. :U

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#794) Atlantis válasza PeetWhite (#792) üzenetére


Atlantis
veterán

Az utsó kérdésed nagyon helytálló. Minden telefonjukat elrontják valami aprósággal és különösképp árban sem túl jók.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#795) joey04 válasza PeetWhite (#792) üzenetére


joey04
titán

Tulajdonképpen majdnem mindenben egyetértünk(ezt is megbeszéltük anno).Csak én már nehezen tudnék elszakadni az SE-tól.ezért várok valami kisebb csodát...ha nem akkor irány a Nokia(könnyű lenne váltani olyan szempontból hogy elég sok nokiám volt)...N95re csak azért nem váltok azonnal mert még mindig igen sokféle hiba jön elő a userek tapasztalatai alapján.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#796) papi77


papi77
addikt

(#797) HaKo


HaKo
aktív tag

Lassan 100k alatt lesz...és akkor már nem mondhatja senki hogy mer 100 fölött van, és nem ér annyit stb. És most ott tartunk hogy alig jelent meg a telefon és már 15-20k-t esett az ára.

(#798) takipapi válasza HaKo (#797) üzenetére


takipapi
csendes tag

:C Most már elfogadható az ára :104990ft, 24 hó garanciával magyar nyelvel Viph Phone-nál! :K

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#799) legiaap válasza joey04 (#795) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor várd meg a 8 gigás változatát,abba már korrigálják a hibákat

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#800) AMD Power válasza papi77 (#796) üzenetére


AMD Power
titán

Csak így tovább. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.