Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) PeetWhite válasza AMD Power (#847) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Tőlünk van, PRinCE kolléga csinálta anno. Mellesleg tényleg nem ma kezdtem semmit sem. Itt se, csak itt ritkán voltam... Eddig!
Ma volt szerencsém egy fekete darabhoz is. Az 5 perces használat után rájöttem, hogy ellenben a szürke-kék kombinációval, amire elég ránézni, hogy ujjlenyomatos legyen, a fekete-zöld változat csak a puszta említéstől is tele lesz ujjlenyomattal.
Igényes vagyok, nekem a jövő nem a telefon elő/hátlapjának törlése minden percben.

(#852) HaKo válasza PeetWhite (#843) üzenetére


HaKo
aktív tag

Nekem az olyan kép jobban tetszik amilyenen pl. az ég olyan mint a valóságban... Nem hiszem hogy az ég olyan kék szokott lenni, mint a K810 képén. De lehet hogy csak nem nézegetem eleget az eget. :D Nekem a valósághűbb színek jönnek be, ennek ellenére soha a büdös életben nem lesz K850-em. :))

(#853) PeetWhite válasza HaKo (#852) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Azért a kék égnek sokkal több köze van a valósághoz, mint a kiégett fehérnek.
Vagy gyúrtak volna még erre a kamerára, vagy nem adják ki Cyber-shot alatt a telefont.

A kedvenc opcióm a telefonban a "Photo Fix", ami kijavítja a képeket. Durván annyit tesz, hogy kivilágosítja az eleve agyonégett képeket is.
Jól koordinált fícsör. Ha már egyszer valami kiégett és fakó, akkor még tegyünk rá egy lapáttal, hogy végleg elmenjen az ember kedve a telefonnal való fényképezéstől.

(#854) AMD Power válasza PeetWhite (#853) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is lenne bajom a kamerával ha ez SE nem "fényezné" ennyire ezt a Cyber-shot hülyeséget.

Ahhoz képest ,hogy ennél a modelnél a kamerán van a hangsúly valahogy nem lett az igazi.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#855) PeetWhite válasza AMD Power (#854) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Valahova ide akarok kilyukadni.

Pofátlanság egy fényképezőgép márkanévvel ellátni egy telefont, mikor az alulteljesít, de nagyon.

Az az elmélet, miszerint csak akkor lenne normális a mobilfényképek minősége, ha az optika átmérője nő, az meg meg lett cáfolva. Lásd G600!

(#856) legiaap válasza PeetWhite (#855) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na Öregem rávilágítottál a lényegre.Pont ezt akartam írni én is.
És a Samsung a D900-óta ezt csinálja.Egy apró készülékbe belepakol egy apró optikát és mégis szebb képeket csinál.Akkor kérdem én a G800 esetében mi lesz???Mert ott már nagyobb optika lesz.Alázni fog???
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#857) Enjoy válasza legiaap (#856) üzenetére


Enjoy
addikt

Vagy nagyon alázni fog, vagy csalódni fogunk benne, h nem hozza azt, amit elvárnánk annyi plussz költségért (a G600-hoz képest)!
Reméljük az első variáció fog bejönni!
(mert ez csak ösztönzően hathat a többi gyártóra, és akkor talán összekapják magukat...)

► més que un club ◄

(#858) LEFTHORSE1 válasza Thom! (#830) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Megdöbbentö hogy a k850 képei mennyire homályosak, a mobilarenás képek nem voltak ilyenek, és máshelyröl letöltöttek sem, mintha egy homályosito folia volna a kamera elé ragasztva, vagy jol bezsirozták a plexit, nem lehet hogy a konkurencia lefizette öket hogy járassák le a k850-et?

Cseberből vederbe

(#859) HaKo


HaKo
aktív tag

Én nem fényképezek sokat nem is értek különösebben a fotózáshoz. Igazából az lenne a mérvadóbb hogy egy fényképezőgép milyen képet csinál és hogy annak a képéhez melyik áll közelebb, de nekem végülis tökmindegy. Se ilyet, se W960-at nem fogok venni. Úgyhogy ha nem ad ki valamilyen hiperszuper mobilt a SE, akkor búcsút mondok a márkának, és inkább veszek PDA-t.

(#860) PeetWhite válasza Enjoy (#857) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

A Sony Ericssont sok dolog ösztönözné, de őszintén szólva tojnak a konkurenciára... Mert ha nem így lenne, akkor a K850i-ben GPS és WiFi is lenne így elsőkörben. Mondjuk.

(#861) PeetWhite válasza LEFTHORSE1 (#858) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Nem kerülhetett sokba! Ez a telefon ugyanis a "Cyber-shot" jelzővel magát járatja le.

(#862) legiaap válasza PeetWhite (#860) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor már okos phone lenne

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#863) PeetWhite válasza legiaap (#862) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

És az baj? Nehogy már a sima legyen a cél. Minél okosabb, jobb telefont kiadni, minél jobb áron. Ez lebegjen a gyártók szeme előtt... A lowend kategóriákban persze más a helyzet. De úgy érzem, hogy itt megtehették volna. Aki ilyet akarna, az úgyis megvenné, ha fullosan lenne 150.000 Ft-ért. De mivel a Sony Ericsson nem fejlődik, ezért ennyire tellett, ezt is nagyon drágán sikerült kivitelezni. Nem ér, max. 80-t. Nincs benne semmi újítás.

(#864) HaKo válasza PeetWhite (#863) üzenetére


HaKo
aktív tag

Akkor az már egy más kategória lenne, a K-szériát nem erre találták ki, ez nem egy üzleti telefon. Arra ott a P1 és talán a W960... az más kérdés hogy abból majd mikor jön egy fullos 5mpixeles csoda... az lenne az ellenfele az N95-nek!
Hú de ismerős ez a téma. :D

(#865) PeetWhite válasza HaKo (#864) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

De nemár. Ha csinálsz valamit, amiről szeretnéd, ha nem lenne párja, vagy verne mindent, ne adj isten tudod, hogy drága lesz, de szeretnéd ha fogyna... Na akkor bele kell rakni mindent.
Mert ez így nagyon necces, az N95 mindent tud, ami ma alap és egy árban vannak. Ráadásul a Nokiának az elmúlt egy évben kifejledt szoftvere van, és tuti, hogy lesz supportja 1 év múlva is, nem fog eltűnni, mint a W810i szoftvertámogatása.

(#866) Enjoy


Enjoy
addikt

Új K850i reklám - hivatalos

► més que un club ◄

(#867) Roooger válasza Enjoy (#866) üzenetére


Roooger
tag

Szép színes! :C

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#868) Dr.Anonymus válasza PeetWhite (#865) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

bocs, hogy előbb leújoncoztalak, igazából én vagyok az újonc, hogy még nem is ismerem a fórumozó társakat :B ;)

(#869) papi77


papi77
addikt

azt látom,h a tagok közűl sokan maximalisták,és nem fogják fel,h nem csak nekik készítenek a gyártók mobilokat!vannak kisebb igényű emberek is,akik csak 30 vagy 50k-t akarnak telre költeni,nincs szükségük 3G-re,wifi-re,vagy GPS-re,és az 5 mp kamera helyett elég nekik a 2 mp is!!!ezért kezdi az SE is(mint a nokia),h "rétegezi"a teleket,csak kis változtatásokkal adnak ki ujra,és ujra teleket(hogy jövőre is legyen mit fejleszteni)
személyes véleményem szerint...

PeetWhite:nem egy kategória a kettő

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#870) AMD Power válasza papi77 (#869) üzenetére


AMD Power
titán

Én pl nem.

Se a WLAN se a HSDPA se a 3G se a GPS nem érdekel. De a kamerának ebben a telefonban Jónak kéne lennie!!!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#871) Dr.Anonymus válasza papi77 (#869) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

papi77:
ez egy informatikai portál, így nyílván az igényesebb érdeklődők klubja... :B
aki bemegy a boltba, azzal a felkiáltással hogy "szeretnék egy telefont venni, őőő milyet is??, hát amivel lehet telefonálni" - mint amikor én hajszárítót, vagy kenyérpirítót veszek - az nyílván nem ide írogat,
másrészt ha k850-st 30-50 ezerért adnák, akkor nem elégedetlenkednénk mi sem,...
de jelenleg a jó árairól ismert xxlgsm-nél:
"Új telefon (bruttó)*: 132 000 Ft.
Használt 0 perces (bruttó)**: 109 900 Ft"
aha,... anyád... :W

(#872) papi77 válasza AMD Power (#870) üzenetére


papi77
addikt

ne érts félre,szerintem is hibázott azSE a K850i kamerájával kapcsolatban,nem erről írtam...

Az első: NOKIA 1611

(#873) papi77 válasza Dr.Anonymus (#871) üzenetére


papi77
addikt

de hát az N95 is 180k-ról indult...(amikor +jelent)

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#874) Dr.Anonymus válasza papi77 (#873) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

igen, de hát amint írtad az n95 és a k850 nem egy kategória...
és tényleg mérföldekre vannak egymástól...

(#875) takipapi válasza Dr.Anonymus (#871) üzenetére


takipapi
csendes tag

Ne haragudj de az emlitett üzletnél van jobb is áraiban és kondicióval is.30-50-ért egyenlőre SE K850-s nem lessz,-de nokia már kapható jó minőségű ,vodánál ,meg elkötelezed magad. :K

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#876) AMD Power válasza papi77 (#872) üzenetére


AMD Power
titán

A kamera keményen el lett tolva. Pedig erről kéne szólni ennek a telefonnak. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#877) takipapi válasza AMD Power (#876) üzenetére


takipapi
csendes tag

Nos ebben van igazság!,-mivel minőségileg majd nem meg kellet volna kétszereződni ,de hát ez alul maradt! a híresztelésekkel szemben !Ha ilyen lessz aK870, és a K950 /6MPX/ akkor jól nézűnk ki. :K

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#878) PeetWhite válasza papi77 (#869) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Nem, de árban ugyanott vannak, és a Sony Ericsson nyugottan megtehette volna azt, hogy egy kategóriába esnek. Minden technológiát tud, csak nem csinál all-in-one telefont, csak funkciótelefonokat.

(#879) joey04


joey04
titán

HSDPA a problem with Sony Ericssons new HSDPA phones

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#880) HaKo válasza PeetWhite (#878) üzenetére


HaKo
aktív tag

De a K850 most új és úgy kerül kb 110 ezerbe... az N95 meg már kb 1 éves modell... Nézzük meg a K850 árát 1 év múlva, amikor kb 50-60 ezer lesz... Meg más árkategóriában jelentek meg anno az N95 180k körül, ez meg most 110-120 körül.

(#881) AMD Power válasza HaKo (#880) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. Bár az N95 ennyire még nem öreg nálunk. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#882) papi77 válasza HaKo (#880) üzenetére


papi77
addikt

énis erről beszéltem... :C :DDD

Az első: NOKIA 1611

(#883) Enjoy


Enjoy
addikt

K850i gyári Java progik és játékok - Letöltés
(Face Warp,Marble Madness, MobilePrint, Photo Mate, Tennis Multiplay)

Video teszt

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#884) papi77 válasza Enjoy (#883) üzenetére


papi77
addikt

holnap megyek kipróbálni... :K

Az első: NOKIA 1611

(#885) Enjoy


Enjoy
addikt

Addigis még 1 teszt!
Ezuttal a szlovákoktól:

MobilMania.sk - K850i (L.Green)

► més que un club ◄

(#886) Dr.Anonymus válasza Enjoy (#885) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

talán ez még jobban érdekli majd az ittenieket:
[link]
gyönyörű képek, az eddig legjobb unboxing fotók... :))

[ Szerkesztve ]

(#887) nemma válasza Dr.Anonymus (#886) üzenetére


nemma
addikt

Egészen tudnak ezek a mobilmania-sok :)

Egyébként 2-3 napja voltam a SE boltban, a Mammutban. Az eladó srác kezében ott virított egy K850i, persze nem akarta odaadni kipróbálni sem, azt állította, hogy még nincs is bent az országban... :(((
Viszont a kezembe adott egy másikat, a velvet blue fajtát.Hát vastagnak vastag, de egyébként rendben van a telefon, egyet kivéve. Ahol az akksi bejárata van, az nyikorog, de elég durván. Lötyög, csikorog, zenél, kotyog, amit akartok. Azt mondta, az övé is ilyen.

Hasonló tapasztalata valakinek?

(#888) legiaap válasza nemma (#887) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez a szokásos SE-s lötyögés,nyikorgás
Nem újdonság
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#889) nemma válasza legiaap (#888) üzenetére


nemma
addikt

Na de...
Nem kicsit nyiszorgott. Kézbe véve tök zavaró. Remélem javítják majd valahogy.
Ha mégsem, legalább van okom rá, hogy ne ilyet vegyek :)

(#890) Viktor0610 válasza nemma (#889) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Home made (papírdarabokkal) biztosan elhárítható ez a probléma! :D

(Az már más kérdés, h. miért nem képes némely gyártó -nem csak a SE- túllépni a nyikorgó, silány összeszerelési minőségen... :U )

Samsung Galaxy A54

(#891) AMD Power válasza legiaap (#888) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos az én K800i is recseg mindenhol. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#892) Atlantis


Atlantis
veterán

Még el sem kezdték árulni, máris hibákról van szó. Vajon még mi derül ki róla? A korai példányok szoftveresen sem szoktak a helyzet magaslatán lenni....Kár érte, véleményem szerint a jelenlegi kínálatból ez a legéletképesebb SE telefon, mégis elrontják ezt is.

Noazigaz, hogy a Nokia is szór rendesen minőségileg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#893) ent


ent
őstag

"A véletlen úgy hozta, hogy ma K850 napunk lett. Rengeteg hír, sajtószemelvény érkezett a mai napon a K850-nel kapcsolatban, annyi, hogy kedvünkre válogathattunk, maradt így is egy csomó, amit majd valamikor közlünk, illetve itt most összefoglaljuk ezek tartalmát.
Kezdjük mindjárt az egyik legnagyobb taiwani és egy Ázsiában szintén mértékadó kínai (hong-kongi) angol nyelvű Sony Ericsson fórum megállapításaival. Mindkét fórum nagyon komoly szaktekintélyeknek ad otthont, többek között a Mobile01 és más internetes szaklapok tesztelőinek. Márcsak ezért is - meg azért is, mert a véleményük nagyon sok részletben egybevág a miénkkel - közöljük a héten már általánossá vált véleményüket.
Sajnos, igen. Ők is úgy látják, ahogyan mi is. A K850 megbukott! Ma, amikor már rengeteg tapasztalat, információ és tesztfotó áll rendelkezésünkre, nem tologathatjuk tovább magunk előtt a kérdést: Mi történt itt? Mi az oka annak, hogy a K850 így születhetett meg és születése után röviddel halálra itéltetett?
Komolyan gondolja a Sony Ericsson Svédországban, hogy a K800-ba is beépített CMOS - amit eleve 3 megapixelesnek gyárt a Sony - alkalmas 5 megapixeles fotózásra? És ez csak egy a felmerülő kérdések tömegéből! Nem részletezzük ezúttal a műszaki kérdéseket, az érdeklődők számára elegendő, ha ellátogatnak a Sony Ericsson Developer oldalára, vagy az Esato fórumba... ide, vagy máshova, és tapasztalni, látni, olvasni fogják a világszerte tapasztalható felháborodást.
A közeljövőben tervezzük egy hosszabb cikk megjelentetését, amiben nem csak a K850 bukásával, hanem a Sony Ericsson svédországi fejlesztőközpontjának a 2007. évhez méltatlan tevékenységével, teljesítményével is foglalkozunk majd. Addig kérünk még pár nap türelmet. "

forras: seria.hu

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#894) AMD Power válasza ent (#893) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes. Kiváncsi leszek a folytatásra.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#895) ent válasza AMD Power (#894) üzenetére


ent
őstag

Felháborítóak ezek a technikai ficsőrök...

Egy újabb bemutató: [link]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#896) papi77 válasza AMD Power (#894) üzenetére


papi77
addikt

majd ha nem fogy az elvárásaik szerint,akkor rájönnek... :(

Az első: NOKIA 1611

(#897) Dr.Anonymus válasza ent (#893) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

annyira azért nem bukott meg, ugyanis a legtöbb ember úgy vesz telefont hogy bemegy a boltba és megnézi a telefon specifikációit, megkérdi az eladót, stb..
vagyis úgy mint én egy kenyérpirítót...
azaz egy tesztet nem olvas el az újságokban stb...
így pl. ez se fog az átlag vásárlókhoz eljutni
[link]

(#898) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezalól mi mobilimádók kivételek vagyunk
Mi tudjuk azért mi a tuti,mit érdemes megvenni
Bevallom mikor még nem voltam fórum tag én is becsukott szemmel vettem telókat.
:DD
De mióta tag vagyok azóta mindent másként látok...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#899) ent válasza Dr.Anonymus (#897) üzenetére


ent
őstag

Akkor te 1 a 100-ból aki nem néz utána.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#900) Dr.Anonymus válasza ent (#899) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

bocs, nem értem teljesen a választ (lehet hogy reggel van még... :B )
én utána nézek, de az emberek 90%-a nem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.