Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) HERR Z válasza badacsony (#150) üzenetére


HERR Z
veterán

ahogy egy walkman telónál elvárja az ember az agyrobbantást, a Cybershotnál elvárja a xenon vakut amit ez nem ad meg

(#152) AMD Power válasza macikos (#148) üzenetére


AMD Power
titán

A W960i atom felső kategória lesz.Abba kötelező a jó kamera.

(#153) papi77


papi77
addikt

nekem azért csalódás,h nem készít jobb képeket! :(

Az első: NOKIA 1611

(#154) badacsony válasza HERR Z (#151) üzenetére


badacsony
őstag

Na jó, de mi tudjuk, hogy a K550-en a szájbersot felirat csak marketing célból van jelen.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#155) mrlujoak válasza papi77 (#153) üzenetére


mrlujoak
veterán

Még.

Ha nem csak bétás szoftos képek lennének...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#156) Dare2Live válasza mrlujoak (#155) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ahoz, hogy érezhetően jobb képminősége legyen ahoz nemelég uj soft. ahoz jobb érzékelő vagy/és fényerösebb ''obi'' kéne.

Sony+Carlzeiss meg is tudná csinálni hisze ennél is egyszerübb lenne [link]

csakhát amig lehet nemfogja mert onnantol bezárhatná az ultrakompakt fényképező boltot.

Vszegelöbb lesz kompakt képminőséget produkálo Motorola(kodak) vagy Nokia(Zeissel) mint SE.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#157) HERR Z válasza Dare2Live (#156) üzenetére


HERR Z
veterán

azért nem
a korai k800 fényképek se voltak ennél jobbak, mégis nézzük meg hol áll
k750 is rengeteget fejlődött kiadása óta
ettől függetlenül jah, hardveresen biztos nincs a toppon, de ez bőven lehet a lencse miatt....Carl Zeiss meg semmit se ér nokiákon mert ott a ccd hulladék:( meg a soft is elmos mindent

(#158) blueMerle válasza HERR Z (#157) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért az csendben tegyuk hozzá hogy az N93i képei legújabb softal kegyetlenül ütnek. Tegnap volt szerencsém fotózni vele, és összehasonlítva a K800i-s fotóimmal bizony sokkal jobbak.

(#159) macikos válasza AMD Power (#152) üzenetére


macikos
addikt

Az lehet, de nincs benne vaku. Ettől függetlenül elképzelhető, hogy a végén nagyon jó lesz. Ha a kamera nagyjából tud hozni egy K800i szintet (persze, ha nem butítják le szándékosan), akkor az bőven jó. Samsung G600-ban sincs rendes vaku, mégis eddig nagyon jónak tűnik.

(#160) HERR Z válasza macikos (#159) üzenetére


HERR Z
veterán

t650-be sincs vaku mégis tudja majd ua. mint a k800

(#161) Enjoy


Enjoy
addikt

Ki mennyire saccolja a K850i kezdőárát?
(egy-két jobb mobilüzletben netto áron fogják adni, szval nem ÁFA-val terhelt árra gondolok!
:C

► més que un club ◄

(#162) Enjoy


Enjoy
addikt

Tnyleg a tesztben nem volt (gondolom a live miatt :W ), de lesz a K850i-ben is több féle menü? mint mondjuk a t650i-ben?

► més que un club ◄

(#163) Ricardo válasza blueMerle (#158) üzenetére


Ricardo
félisten

''Azért az csendben tegyuk hozzá hogy az N93i képei legújabb softal kegyetlenül ütnek. Tegnap volt szerencsém fotózni vele''

Be tudnál linkelni párat?

(#164) Thom! válasza Enjoy (#161) üzenetére


Thom!
veterán

110K ja és pár hét múlva 5 számjegyű lesz

[Szerkesztve]

(#165) Jeannie válasza Enjoy (#162) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Remélem ez azt jelenti hogy a magyar Vodafone-nál is elérhető lesz egyszercsak :DDD

(#166) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Korábban az a hir járta hogy egyszerre tud futtatni 8 db. java alkalmazást (java platform 8) de itt még senki sem emlitette, még Bog sem. Az optika védö plexi jelenléte az nagyon gáz mert egy kis zsirréteg az ujjakrol és a szemböl vagy oldalrol jövö fényt megvezeti-megtöri ami fako képet eredményez. Én már azon gondolkozok hogy szereljem le, de félek hogy garancia vesztéssel jár.

Cseberből vederbe

(#167) Jeannie válasza LEFTHORSE1 (#166) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Az a kis plexi a hátlappal egy síkban van? Mert ha igen akkor nem az ujjlenyomatosodás, hanem a karcolódás lesz a legfőbb ellenség. Jók voltak azok az elhúzható fém takarólemezek az eddigi Cyber Shotoknál, ha meg most van úgyis retesz a lencse előtt, akkor pláne semmi értelme a fix műanyag borításnak :(

(#168) LEFTHORSE1 válasza Jeannie (#167) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, igazad van, teljesen fölösleges a plexi (jol látszik a teszt elsö oldalán az egyik fényképen) a play-pause gomb nekem is nagyon fog hiányozni, de van egy ötletem, amit szerintem szoftverböl meg lehet oldani: arra gondoltam hogy amikor az oldalán levö három állásu gomb az off-on van akkor az exponálo gombja lehetne a play-pause

Cseberből vederbe

(#169) legiaap


legiaap
nagyúr

Már megint a karcosodással vagytok elfoglalva???
Vigyázni kell rá ennyi a titka az egésznek.
Tényéeg ilyen drága lesz majd?
Olyan 110 000 körül?
És mikor jön pontosan,erről lehet tudni valamit?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#170) Enjoy válasza legiaap (#169) üzenetére


Enjoy
addikt

1hónap múlva, októberben már a boltokban lesz!

► més que un club ◄

(#171) Enjoy válasza LEFTHORSE1 (#166) üzenetére


Enjoy
addikt

Remélem ezen képek láttán beéred azzal, h mit tud a K850i:
[kép][kép][kép]

► més que un club ◄

(#172) nemma válasza LEFTHORSE1 (#166) üzenetére


nemma
addikt

Biztos tud 8-at egyszerre, ha emlékeim nem csalnak, a K800i is tudott olyat, legalábbis én 3-4et volt, hogy futtattam egyszerre

(#173) tkazmer


tkazmer
addikt

kár, hogy wlan nincs benne...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#174) AMD Power válasza Enjoy (#171) üzenetére


AMD Power
titán

A Vrally 3D nekem is nagyon szépen fut. ;)

(#175) Enjoy válasza tkazmer (#173) üzenetére


Enjoy
addikt

Meg süthetne pogácsákat is!... :(
Ha Wlan kell, akkor nagyobb kijelző is kell!
szval ha annyira fontos a wlan akkor ott a P1!

tudjuk jól, h nincs tökéletes telefon, maximum csak olyan, amibe ''nehéz belekötni'' :C

► més que un club ◄

(#176) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Most jövök rá hogy mire jo az hogy a navigyürü körbeveszi a 2 és 5 gombokat: játék közben, mikor szükség van a nagyon gyors jobbra és balra ugráshoz nem ütközik akadályba az ujjunk, csusztatva, felemelés és félrenyomás nélkül lehet irányt váltani. Viszont a joysticket nem tudja helyetesiteni ezért én nagyon vevö lennék egy olyan fülesre amelyen joystick van (nem navi kocka) és onnan lehessen irányitani a játékokat

Cseberből vederbe

(#177) LEFTHORSE1 válasza Enjoy (#171) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ezek a játékok alapbol rajta vannak a telonn? Ahogy elnézem, nagyon rendben van a grafika meg a 3D képességei. Én a JP8 erejét abban látom, hogy pl. netezés közben zenét hallgatsz fülessel, bluetoothal küldessz valakinek adatokat, a háttérben el van inditva az egyik távirányitos progi, plusz ha hirtelen fotozni támad kedved a fent leirtakbol ne lépjen ki, és persze a zenét se állitsa le amig a fotót elmenti. Nagyon szuper lenne ha ezt tudná

Cseberből vederbe

(#178) joey04 válasza Enjoy (#175) üzenetére


joey04
titán

Pedig a Wlan nekem is hiányzik.Igazad van, hogy ahhoz hogy élvezhető legyen nagyobb kijelző kéne de azért amikor melóhelyen éjszaka van egy kis nyugis időszak nagyon jól jönne az ingyen net! ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#179) nemma válasza LEFTHORSE1 (#177) üzenetére


nemma
addikt

Hasonló képességekkel biztosan rendelkezik, de ha ilyen elvárásaid vannak, akkor jobban jársz egy okostelóval...

(#180) blueMerle válasza Ricardo (#163) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem tudok, mert nem hagytam meg öket, csak próbaképp fotóztam vele. Engem meggyözött, más pedig hogy mit gondol... :U
Az viszont biztos, hogy az SE végre kezd felébredni álmaiból, és valóban fejleszt. Valljuk be öszintén a K800i óta ez az elsö komolyabb telefon amiröl érdemes beszélni. Az összes többi az csak újracsomagolt cucc.

Per pillanat egy K750i-t használok, immáron harmadszor. Mindig visszatérek hozzá. Na vajon miért? :)

(#181) R2CA001


R2CA001
csendes tag

Csak azt nem értem ez mitől csúcsmodell, nem a ''p'' sorozat a csúcs?
Amúgy meg minden szériában van/nak nagy tudású készülékek (kivétel a ''j'' széria).
Persze a fotómobilok között elég ütős, de ez nem jelenti azt hogy ''csak'' ennyit tud a gyár.
Ezzel arra akarok utalni hogy van az SE-nek egy bizonyos W960-as mobilja is ami iphone-ok és nokiák között is igencsak erős (nem csak a memória miatt) :)

(#182) Ricardo válasza blueMerle (#180) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem is kétszer volt K750-em ;)

(#183) AMD Power válasza R2CA001 (#181) üzenetére


AMD Power
titán

P = Symbian.

Melyik P-ben van 5MP-s kamera?

(#184) legiaap


legiaap
nagyúr

Elolvastam mégegszer a tesztet és akadt egy pár kérdésem:
Rádióról lehet felvenni zenét és ha igen milyen minőségben?
Ez a Track ID,mikor felveszünk és elküldünk és ennek eredménye számcím funkció használata pénzbe kerül?
A W880-nál a rádió használata ha jól emléxem pénzes volt itt is olyan?
A Kamera mellett jobbra az a hosszú csík az mi?
Az a füles amit láttam a képen,az mennyivel rosszabb mint az agybadugás variáció?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#185) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ma nyomogattam egy kicsit a K850i-t.
Az érintőgombok elég furcsák voltak, a két szélső még csak-csak,de a középső nem passzolt az ujjaimhoz.
Ugyanigy, a navigyűrű által közrefogott két gomb is zavart, sokat félrenyomtam.
Az automatikus lencsevédő nagyon jópofa, meg is lepődtem, mikor kiléptem a kamerából és éreztem, hogy kattant egyet a telefon.
A kijelző teljesen átlagos QVGA, szép a képe, a Live menü sem tűnt rossznak.
Jah és a képeket lassan menti.

(#186) Enjoy


Enjoy
addikt

Én már elkezdtem témát szerkeszteni rá!
Annyira biztos, h ez lesz a következő telóm! ;)

► més que un club ◄

(#187) AMD Power válasza (Kolombusz) (#185) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem gyorsan lesz hozzá majd egy pár új szoft és akkor sok minden javulni fog rajta.

[Szerkesztve]

(#188) blueMerle válasza (Kolombusz) (#185) üzenetére


blueMerle
veterán

Te nem nyomkodtad be reflex-szeruen a kettes gombot mint ok-t? :D

(#189) Dare2Live válasza blueMerle (#180) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mért?

nekem lehetőségem volt szinte igyé lecserélni a K750et K810re és a jobb/nagyobb kijelzö, 3g, ''vaku'', gyorsabb java, tized annyi recsegés/ropogás....meg sok kis (k750hez képest valo) javítás miatt egyértelmüen jobbnak tünik.

Persze a billt ecseszték k810en, meg a joy is kiljebb állhatna, de ettöl még messze jobb telonak érzem.


más:....mig a k750 korszakalkoto és sok szempontbol etalon telefon volt megjelenésekor addig k850röl ezt elmondani nem lehet. Ez mire megjelenik már csak egy jo telo a sok közül a mezöny pedig az uj Nokia, samsung, (esetleg Motorola) kínálattal félelmetesen éles.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#190) Dare2Live válasza legiaap (#169) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nemtudom kit mennyire idegesít nekem az ipodom ota karcolodos kütyüm nemlesz akárhogy is vigyázok rá félévmulva karcos és ocsmány lett és lehet mást nem engem ez idegesített. És ez a k850 pont ilyen k*ra karcolodosnak néz ki.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#191) (Kolombusz) válasza blueMerle (#188) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csak majdnem. :)
Ha nem olvastam volna a cikket, akkor biztosan nyomogattam volna. Így csak sűrűn mellényomtam-nem ment a navigáció. Nem az én kezeimre lett kitalálva, persze lehet, hogy idővel megszoknám.

(#192) róland válasza blueMerle (#180) üzenetére


róland
veterán

Nem is tudom. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#193) blueMerle válasza Dare2Live (#189) üzenetére


blueMerle
veterán

Természetesen jobb a K800i/K810i. El nem fogod hinni miért használok mégis K750i-t: mert sokkal jobban tetszik :B

A K850 ami korszakalkotó:
- 2 féle memkártya típus:
- giroszkóp :F vagy minek nevezzem?

Tudom, ez nem sok, de mégis valami plusz, pont annyi, mint a 2 megás AF-es kamera volt anno a K750-ben ;)

[Szerkesztve]

(#194) Jeannie válasza blueMerle (#193) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Mire jó az a giroszkóp, mmint csak annyi hogy elforgatja a képet hogyha elforgatom a telefont? Honnan tudja hogy ha egy fekvő képhez elfordítom a telefont akkor a képet nem kell elforgatnia, míg ha egy álló képnél forgatom el akkor meg el kell :F

(#195) blueMerle válasza Jeannie (#194) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ö...most akkor én ezt betudom annak, hogy este van jó? :D
Egy állóképnél miért forgatod el a telefont? Fekvönél ahol evidens hogy el kell, elvégre így értelmes nézni egy ilyen képet, ott pedig ezt megteszi helyetted az automatika. Szerintem ott a bibi hogy nem tudod ezt elképzelni valojában hogy is muködik :U

(#196) Jeannie válasza blueMerle (#195) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Ergo nem szelektál, én meg belebeszéltem hogy intelligens :D
Tényleg nem tudom elképzelni hogy müködik :) De a képforgatásos dolgon kívül van még ennek valami gyakorlati haszna?

(#197) Enjoy


Enjoy
addikt

[link]
[link]
:C kezdetleges, de legalább csináltam egyet! visca el barca! :D

► més que un club ◄

(#198) joey04 válasza legiaap (#184) üzenetére


joey04
titán

Eddig ha jól emlékszem soha nem lehetett rádióból felvenni zenét SE telóban.A Track ID önmagában ingyenes de egy rövid időre csatlakozik a netre és azt a forgalmi díjat természetesen ki kell fizetni.Itt nem az a sz*r netes rádió van mint a W880ban ez a rendes sima rádió RDS funkcióval fűszerezve.A kamera melletti csík a hangszóró ha jól tudom.A gyárilag hozzá adott füles nem rossz de ha veszel egy HPM-70-et bőven érezni a különbséget!Szerintem bőven megéri azt a kb 3000 ft-ot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#199) AMD Power válasza blueMerle (#193) üzenetére


AMD Power
titán

Autómaitkus lencsevédő. Az se volt eddig telcsikben nem?

(#200) legiaap válasza joey04 (#198) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi a válaszokat.
Megint csak okosabb lettem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.