Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) AMD Power válasza AMD Power (#289) üzenetére


AMD Power
titán

Érkezik a Sony Ericsson K850i

[link]

Mondtam én nektek! ;)

(#302) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

szomorú, de ha a fotóminősége nem javul a végleges k850-esnek
akkor kénytelen leszek emellett dönteni: :(((
[link]
[link]

(#303) nemma válasza Dr.Anonymus (#302) üzenetére


nemma
addikt

Jaj ne már, LG-t SE helyett? :Y
A szoftver még mindig bétás, a fotóminőség javulni fog, ez biztos, nem kell tőle félni.

(#304) Reas


Reas
tag

hi all!
ezen a videón vettem észre igazán h milyen husi a teló, alig vékonyabb - ha vékonyabb egyáltalán - mint az n95
http://www.youtube.com/watch?v=cmt3TosjynM

azt ajánlom a leendő vásárlóknak mindenképp várjanak 1-2 hónapot a vásárlással, a soft, meg ár miatt is :)

(#305) Thom! válasza Dr.Anonymus (#302) üzenetére


Thom!
veterán

amúgy a kiadás után tuti leszek új szoftok, de én bevárnám okt/nov bejelentést a SE-től :R

(#306) nemma válasza Reas (#304) üzenetére


nemma
addikt

4mm a különbség az N95 és a K850i között, a SE vékonyabb, a K800i-nél pedig 5 mm a diff.
Tehát vastag, de szerintem bírható, én szeretem az ilyen telefonokat.
Az ajánlatod pedig rendkívül sok új és egyben hasznos információt tartalmaz ;]

(#307) Dare2Live válasza nemma (#306) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nabakki orbano meg lesz löve ez igy nem trendi.... :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#308) AMD Power válasza Thom! (#305) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a telcsivel amúgy is várni kell majd. Már csak az ára miatt is.

(#309) papi77 válasza AMD Power (#308) üzenetére


papi77
addikt

a fanatikus SE rajongók úgyis gyorsan +veszik... ;)

Az első: NOKIA 1611

(#310) nemma válasza papi77 (#309) üzenetére


nemma
addikt

Abban biztos lehetsz, hogy AMD Power várni fog, pedig ő aztán SE fan. Akinek van esze, az vár egy kicsit ;)

(#311) Dr.Anonymus válasza nemma (#310) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én nem az eszem miatt fogok várni, hanem a kongó ürességű malac persely miatt.,... :C
de akármit mondtok a fentebb belinkelt LG szerintem nem rossz... :B

(#312) Enjoy


Enjoy
addikt

Valahol elvileg lehet kapni már 110k-ért!
Ami jó hír, mert ennél csak olcsóbb lesz!

ugyanis a kezdőár után 1 hónappal már ~10k-s csökkenés van!

► més que un club ◄

(#313) papi77 válasza Dr.Anonymus (#311) üzenetére


papi77
addikt

de ha ennek az LG-nek is olyan a kezelőfelülete,mint a pradának,akkor jobban jársz ha vársz a K850i-re :D

Az első: NOKIA 1611

(#314) Dare2Live válasza Enjoy (#312) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sött a legjobb volt k750et venni 2db 7990ft elöfizuval. vagyha muszály a 3G meg a 2.6''os 320*240es kijelzö akkor lassan emberi árban van a k810 elöfizuval pl 39K. És még jobb is a képminösége mint a k850nek. :)

dehát kinek mi én inkább nyaralok/sielek és jol elvagyok a k810el másnak eg más a zsáner. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#315) Thom! válasza papi77 (#313) üzenetére


Thom!
veterán

nem sok változás lesz most megmondom, meg amiket eddig láttam elég érdekesen működött az éríntőképernyője :C

(#316) Dr.Anonymus válasza Thom! (#315) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

higyjétek el én is szívesebben vennék k850i-t, de ha szar a kamera, akkor az egész telefonnak semmi értelme sincs, hiszen azért van rajta a cyber-shot felirat :(((
ha kamera nem kellene, hogy jó legyen, akkor már rég a sokkal elegánsabb w880 tulajdonosa lennék vagy várnék a T650 feket verziójára... :U :B

(#317) Thom!


Thom!
veterán

igaz
várd ki mire kijön SE és LG végleges szofttal és jöhet a mobilarénás teszt ;)

(#318) Dare2Live válasza Dr.Anonymus (#316) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kis jotanacs: Ha normális képeket akarsz csinálni vegyél egy kompaktot. jol jellemzi a mobilfényképezőgépek képminöségét, hogy a 2001ben megvett fényképezőgépek közt nemnagy márka JVC gépem képminőségben mai napi agyonveri a sokak által egyik legjobbnak tartott k750/k800t.

és az egy 2001es digigép azota irdatlan sokat fejlödött ez a piac.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#319) legiaap válasza Dare2Live (#318) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én javaslom,hogy csináljunk egy olyan topikot,hogy digitális fényképezőgépek vs mobiltelefonok.
Ennek így nem sok értelme van,hogy állandóan valaki felhozza a fényképezőket.
Igen jobbat csinálnak és akkor?
Nem kéne ezt eröltetni és főleg nem itt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#320) blueMerle válasza Dare2Live (#318) üzenetére


blueMerle
veterán

Egyetlen alap kérdés: TE MINDIG mindenhova ugy jársz hogy nálad a kompakt fényképezögéped? Hm? Te egyszeruen nem vágod a mobilos fényképezö lényegét barátom :)

(#321) Olcsi válasza legiaap (#319) üzenetére


Olcsi
senior tag

Sztem tök jogos Dare2Live felvetése...Azért különbséget kell tenni egy telefon és egy fényképezőgép között.
Az imént az egyik kolléga azt írta, hogy a telefonnak semmi értelme nincs, ha szar a kamerája. Könyörgöm ez egy telefon! Nyilván egy telefon által készített képet össze sem lehet hasonlítani egy fényképezőgéppel készült képpel. Ilyen a kamerája, örüljünk, hogy van rajta és a fontos pillanatokat mindig le tudjuk vele kapni, ugyanis mindig kéznél van! A telefonnal való fotózás kompromisszumokkal jár! Sztem kvázi ennyi a dolog lényege!

(#322) macikos válasza Olcsi (#321) üzenetére


macikos
addikt

Mi tudjuk, hogy mi a különbség egy telefon és egy fényképezőgép által készített képek között, ezzel tisztában van mindenki.

Minket csak az zavar, hogy kijön egy ''új'' telefon és rosszabb képeket csinál, mint az elődje. Nem D-SLR képminőségre vágyunk, csupán arra, hogy ha várunk több mint egy évet egy telefonra, ami aztán bőven 100 forintért lesz kapható, ne csináljon már pocsékabb képeket, mint egy K750i vagy egy K800i.

(#323) Dr.Anonymus válasza Olcsi (#321) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

erre csak annyit tudok mondani, amennyit korábban is írtam ebben a fórumban :U
[link]

(#324) Olcsi válasza macikos (#322) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ez így, ebben a formában teljesen érthető. Viszont a telefonbiznisz már csak ilyen: néhány dolgot újítanak az elődhöz képest, néhány dolgot leépítenek, ill. egy már korábban megszokott és bevált dolgot alkalmaznak. Ez üzletpolitika, és azért csinálják, hogy ne legyen tökéletes telefon, mindenben legyen egy kis bibi, amiért az ember újat vehet... :) Én legalábbis ezt látom benne.

(#325) KrAt


KrAt
veterán

Hát lehet, hogy okos meg minden, de nagyon nemtetszik :U :(

(#326) megabe


megabe
tag

Úgy látom itt óriási problémázás van a telefon körül!!!:))

A telefon minősége nagyon jó, elsőre minden gombot, pöcköt kipróbálva azt mondhatom, hogy minőségi készülék. A numerikus billentyűket viszont szokni kell az érintőgombokról nem is beszélve! Méreteit, formáját tekintve sokkal jobb mint a k800i/810i (az batár és ''formátlan''). Ha valakinek vastag a k750,w800,w810i akkor igen ez egy vastag telefon ugyanis kb. olyan méretekkel rendelkezik. A hátlap és az optika elötti rész nincs egyben, gondolom ami az optika elött található az karcálló anyag így ezzel nem lesz probléma,de lényeges fotók készítése elött nem árt letörülni az újlenyomatokat, mert az összefogdosása elkerülhetetlen. A szoftver még nem kiforrott így gondolom javulni fog a fotók minősége, de egy átlagos fényképen ami 10x15ös nem hiszem hogy nagyon feltünőek lennének a jelenlegi hibák a videó képességei is kielégítőek amíg mobilon nézegetjük. Aztán majd ha már mindenki számára elérhető a készülék és kipróbálja eldönti, hogy neki tetszik, bejön-e addig kár fikázni, problémázni... :DD

A kiskakas kikukorékolásig él

(#327) Dare2Live válasza blueMerle (#320) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nem mindig de jellemzően, söt sokszor nem kompakt hanem dslr. Persze ettöl még eszement jo, hogy a mindig nálam lévő mobilal bármit lekaphatok.
Egyébként mindössze annyira akartam célozni, hogyha a képminőség ennyire fontos akkor érdemes meggondolni, hogy nemefér el a hátizsákban, vagy akárhol még egy mobil méretü eszköz mert avval pöppet jobb minőséget lehet csinálni mint mobillal. ''Barátom.''
A fotozás lényegéröl legyen az mobilos vagy nem meg van egy kis sejtésem. ''Barátom.''

[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#328) Dare2Live válasza macikos (#322) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

végülis mire van szükséged ami van k850ben de nincs a hozzá képest filléres k810ben pl?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#329) Reas válasza nemma (#306) üzenetére


Reas
tag

köszi :DDD :DDD

(#330) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Dr. Anonimus, kösz a szoftver infot, ha jol látom R1BA030 a szoftverzio, most már csak az érdekel hogy az itt tesztelt k850-nek ugyanez-e, vagy más a szoftja.

Cseberből vederbe

(#331) Takashi


Takashi
aktív tag

Nekem pl a HSDPA elsődleges szempont. Ha már egyszer van előfizetve net a mobilomon, akkor hadd menjen max sebességen a dolog. :DD
Egyébként meg szvsz jobban néz ki, mint a K800/810i. Csak ne lenne annyira ujjlenyomattemető...

七転八起

(#332) ent válasza megabe (#326) üzenetére


ent
őstag

Ezek szerint te egy láki ember vagy, hogy foghattad a kezedben. Egy kérdés: mennyire recsegős a kaszni? (nekem fél év után a k800i is recsegős lett) Műanyag hatása ugye nincs?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#333) blueMerle válasza Dare2Live (#327) üzenetére


blueMerle
veterán

Én a barátom szót valóban kedvességböl szántam, nem baj, hozzászoktam ehhez, hogy általában nálatok mindenki alapból agressziv. :( Nem gond, mentalitás :DDD

Tekintve hogy én valahol az eladó és az uzletember közt helyezkedek el, picit hulyén mutatnék hátizsákkal-öltönyben, nem? :D Szóval, áh mindegy...nem jutunk elöre így. Azt természetesen aláírom, hogy profi célokra nem felel meg még egy K850i sem, de hobbicélra, családi fotóknak, böven elég. Az már más kérdés hogy az árából kijön egy minöségi kompakt gép és egy közepkat. teló. De itt mint már írtam: nem ez a lényeg. :)

(#334) Takashi válasza ent (#332) üzenetére


Takashi
aktív tag

Műanyag hatása ugye nincs?

Hááát... Tudsz mondani olyan eddigi SE telefont, aminek NEM volt műanyag hatása? Szerintem pl. még az egyik legjobban összerakott telefonjuknak (P1i) sincs olyan minőségi érzete, mint mondjuk a Nokia N91-nek. De ettől függetlenül várom már ezt a készüléket. :))

七転八起

(#335) Ricardo válasza Takashi (#334) üzenetére


Ricardo
félisten

T610i K600i, W880 ;)

(#336) blueMerle válasza Takashi (#334) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudsz mondani olyan eddigi SE telefont, aminek NEM volt műanyag hatása?
Pl. T650i, T610i :)

(#337) Takashi


Takashi
aktív tag

Ehh, ez gyors vót. :D
Ugyan az általatok felsoroltak sem érik el az N91 szintjét (szerintem), de jobban belegondolva tényleg nem rossz minőségűek. Különösen a W880i.

七転八起

(#338) Vassili


Vassili
tag

Azért fényképezni is tudni kell még ilyen 5 megapixeles ''csodával'' is :P :P :P

(#339) Dr.Anonymus válasza Takashi (#337) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

''Ugyan az általatok felsoroltak sem érik el az N91 szintjét (szerintem)''

-- igen csak hogy az n91 nem telefon hanem gyilkos hajító fegyver, olyan súlya van mintha ólom téglát fognál... ;]
egy w880 van meg úgy hozza a minőséget hogy a zsebedet se húzza le... szerintem... :B

(#340) papi77 válasza Dr.Anonymus (#339) üzenetére


papi77
addikt

:D :C

Az első: NOKIA 1611

(#341) AMD Power válasza Ricardo (#335) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akkor megbeszéltük. ;)

(#342) Takashi válasza Dr.Anonymus (#339) üzenetére


Takashi
aktív tag

Tudod, hogy szokták mondani: kinek a pap, kinek a papné. Van, akinek a papírvékonyságú design-mobil jön be, és van, akinek a testesebb darabok. Attól még az N91 összeszerelését tekintve minőségiBB darab, hogy szerinted gyilkolásra fejlesztették ki. Plusz nézd a nagyság jó oldalát: észreveszed, ha valahol elhagytad. :DDD

七転八起

(#343) Takashi válasza AMD Power (#341) üzenetére


Takashi
aktív tag

Van rajtad kívül valaki a westend-es MM telekom osztályán, aki élőben megtapizta már a K850i-t? Mert ha nem, akkor veled dumáltam a múltkor. :P

七転八起

(#344) Dr.Anonymus válasza Takashi (#342) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyébként ne érts félre, szerintem designra az n91 a legjobb n-series telefon (talán még az n76 hasonlóan jó formában)
de azért szeretem ha egy telefon a 120 grammot nem lépi túl, bár számomra máig a 100 gramm alatti az ideális,
de tudom hogy ez tényleg egyén függő, hogy kinek mi tetszik, valaki azt szereti ha jó fogása van a telefonnak és van olyan súlya hogy nem esik ki a kezéből... különbözőek vagyunk, így szép a világ.. :))

(#345) AMD Power válasza Takashi (#343) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs senki más csak én. ;)

(#346) Dare2Live válasza blueMerle (#333) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Képzeld énis kedvességböl használtam barátom. De amint olvasom te auto matice rosszat gondoltál bele.....

Másnál meg elfér ésha a képminőség fontos akkor lehet ö meg szorit helyet. Én csak arra akartam felhivni a figyelmét, hogy ez is fusson át az agyán, ebbe kötöttél te ugye bele
Pedig szerintem sokaknak érdemes elgondolkodni rajta. Tudom neked nem, nemkell mégegyszer elmondanod és megjegyezném, hogy nem is a te hszedre reagáltam.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#347) megabe válasza ent (#332) üzenetére


megabe
tag

Nem kell szerencse, csak ki kellett mennem a mobilshowra! A kaszni nem recseg, de műanyag, nekem a w810sem recseg pedig az is mű! De műanyag létére elég minőségi, aztán hogy idővel milyen lesz....

A kiskakas kikukorékolásig él

(#348) Enjoy


Enjoy
addikt

Most, hogy már jóformán itt van a teló, felteszem ismét a kérdést:
Melyik színösszeállításban jön be nektek jobban?

1, Zöld-fekete
2, Kék-ezüst-fekete

Én ''asszem'' a 2-es változatra teszem a voksomat! :D

[Szerkesztve]

► més que un club ◄

(#349) Dr.Anonymus válasza Enjoy (#348) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

1 szavazat a zöld-feketére
ha lenne kék - tiszta feka kombó akkor az lenne a nyerő... :B

(#350) Enjoy válasza Dr.Anonymus (#349) üzenetére


Enjoy
addikt

Jaja sztem is az lenne a best!

Bár attól kicsit félek, h az az ezüst az oldalán festett, vagy egészében ezüst szinű! mert ha festett, akkor az lekopik azokon a részeken, ahol sokat surlódik!
Ebben az esetben akkor már Fekete-Zöldet választanám! :)

► més que un club ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.