Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bolondember válasza LEFTHORSE1 (#550) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mozgó alkatrész = nagyobb meghibásodási lehetőség...
Valamelyik régebbi Pana telón volt ilyen kihajtható kamera - bolton kívül az életben nem láttam még.... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#552) Enjoy


Enjoy
addikt

Ezt figyeljétek srácok, mit találtam!!!!!!!!

K850i MAGYAR HASZNÁLATI "KÖNYVECSKÉJE" .pdf formátumban!
:)) :)) :))

► més que un club ◄

(#553) joey04 válasza Enjoy (#552) üzenetére


joey04
titán

Ez francia! :) ez a magyar

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#554) Enjoy válasza joey04 (#553) üzenetére


Enjoy
addikt

Jah, igen!
Elfelejtettem átírni HU-ra! :) Köszi

A lényeg nem változott! :D

► més que un club ◄

(#556) joey04


joey04
titán

Nyerj K850i-t!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#557) joey04


joey04
titán

:Y :Y :Y Kimentem feltölteni a kártyámat és útközben beugrottam a nálunk lévő GSM-boltba.Kérdezem a csávót hogy a K850 kb mikortól kapható? Azt mondja: várjál, szerintem már van!És tényleg!116k elég húzós.Állitólag 2 év SE garis magyar nyelvű!!

Itt a honlap:[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#558) balu333 válasza joey04 (#557) üzenetére


balu333
tag

Na akkor várok még vele 2 hónapot, addigra sokkal lejjebb fog menni az ára, meg legalább a memóriakártyák is olcsóbbak lesznek hozzá(nem 1 utolsó szempont ez se).

(#559) Takashi


Takashi
aktív tag

Hoppá! Lekerült a csillag a K850i mellől az SE weboldalán.
Ezek szerint most már végre tutira itt van a hivatalos megjelenés ideje is.

七転八起

(#560) blueMerle válasza joey04 (#557) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez jó, én még bezzeg nem tudok rendelni a beszállítómtól, pedig kellene 4-5 darab. Egyébként ez korrekt kezdöár érte. :R

(#561) Takashi válasza blueMerle (#560) üzenetére


Takashi
aktív tag

Előbb beszéltem velük, és egyelőre csak előrendelést tudnak felvenni. Szállítás október 17. után. De legalább már van egy támpontunk a megjelenést illetően. :)

七転八起

(#562) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem azért,de most már mikor lesz kapható???
Már nagyon kezd idegesíteni ez a tipikus SE-s hozzáállás.
Kiszivárogtatunk képeket,majd egy fél év múlva bejelentjük,majd egy fél év múlva lehet kapni,majd egy félév múlva elérhatő áron is lesz.
Hihetetlen.
:o

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#563) blueMerle válasza Takashi (#561) üzenetére


blueMerle
veterán

okt. 17? nane, nekem okt. 28 van megadva hivatalosan. Ez de nagy szemétség velem :U

(#564) joey04


joey04
titán

Jó lenne ha kijönne mihamarabb mert novemberben akartam eredetileg megvenni de lassan már novemberben jön ki!120at meg nem fogok kiadni érte...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#565) Takashi válasza blueMerle (#563) üzenetére


Takashi
aktív tag

Teee csak ne sírjál, Neked már legalább volt alkalmad élőben használni - ezt sem sokan mondhatják el közülünk (és itt nem az egyszeri tapogatásra gondolok)!!! :))

七転八起

(#566) AMD Power


AMD Power
titán

Engem csak annyiból érdekel ,hogy minél előbb jöjjön ki ,hogy tavasszal ha megveszem jó "olcsó" legyen. :B

(#567) buffet válasza Peat;) (#50) üzenetére


buffet
tag

Sajnos nekem is ez nem tetszik.szeretem az Se-ket de nem tudom megérteni miért nem lehetett bele rakni vga videót ezért az árért.Na meg egy nagyobb kijelzőt.Az is gáz hogy Samsungal semben se a Nokia se az Se nem tud vékony ,és nem féltégla súlyú telcsiket kiadni 3 és 5 megapixelben.Lassan eljutunk a 3310 -es súlyához.Az ok hogy sokkal nagyobb tudással,de könyörgöm a Samsung miért tudja 80-90grammon?Szerintem az Se a K800 óta nem dobott nagyot.Az meg már jó régen volt.K850 nél maradt a gyenge videó,nagy tömeg,és sajnos 3szoros ár az 5megapixelért.Nagyon rossz úton halad az Se.Nagyon kár. :((

buffet

(#568) joey04 válasza buffet (#567) üzenetére


joey04
titán

A videóért tényleg kár.abban nagyon le van maradva az se.És valóban a 120k nagyon sok érte.De a méreteivel nincsenek gondjaim.Sőt, hálás vagyok érte hogy nem olyan tollpihéket gyártanak mint a Samsung.Volt a kezembe D900 U600 szép meg jó meg furcsa a vékonyság de 5 perc után már idegesítő.Nagyobb kijelző meg nekem nem kell mert akkor már növelni kéne a felbontást ami viszont zabálná akksit és már így is rezeg a léc ezeknél az új multimédiás telóknál.A színek száma lehetne 16M mint a Nokiánál de gondolom az is enné az akksit és bár szebb de akkora különbség nincs hogy megérné szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#569) AMD Power válasza joey04 (#568) üzenetére


AMD Power
titán

A 120K tényleg nagyon sok. A méret pedig pont jó. Nem is nagy nem is kicsi. De ettől függetlenül még nagyon rágódok azon ,hogy ez fogja-e váltani a K800i-et.

(#570) badacsony


badacsony
őstag

Ennyi türelmetlen embert, ez "csak" egy telefon! :DDD
(Én sem vagyok különb. ;) )

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#571) legiaap válasza badacsony (#570) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem arról van szó,hanem arról,amit az SE csinál.
Bejelentést követően még rengeteg időbe telik,míg kapni lehet.
És állandóan ezt csinálja.
Mire lehet kapni,addigra már leznek nála jobbak.
Ha előbb jött volna akkor nagyobbat tudott volna ütni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#572) nemma válasza legiaap (#571) üzenetére


nemma
addikt

Mennyit is vártunk az N95-re? És mi a helyzet az F700-zal?
Minden nagyágyura sokat kell várni, ez van.

(#573) badacsony válasza legiaap (#571) üzenetére


badacsony
őstag

"És állandóan ezt csinálja."

Kizárólag a csúcstelókkal. :D :(
Ez nem csak SE-ra igaz, jól mondja nemma.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#574) joey04 válasza nemma (#572) üzenetére


joey04
titán

Így van.Sőt, az F700 még butult is időközben... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#575) legiaap válasza nemma (#572) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor kezdem a sorolást.
U600,U700,F300,G600
Mennyit is kellett vérni rájuk???
Közel sem annyit mint erre.
Az embernek elmegy a kedve az egésztől.
Nem csinál mást csak vár.
Az elején még én is lelkes voltam,hogy fúúú K850i mekkore szám lesz.
Aztán landkadt az érdeklődésem.
A kamerája el lesz verve,bár szerintem már most el van,de majd az 5 MP-esek csatája teszt eldönti,hogy megsimétlődik-e a múltkori Samsung siker.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#576) takipapi válasza blueMerle (#563) üzenetére


takipapi
csendes tag

:C Ha IGAZ az információ akkor kettő héten belül kapható hivatalosan Magyarországon a SE márkaűzletekben a K850i készűlék!A szolgáltatók T mobil, Pannon ebben a hóban VODAFON jövő hónaptó forgalmazzák. :R

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#577) joey04 válasza legiaap (#575) üzenetére


joey04
titán

Olyan hatalmas Samsung siker nem volt... makróban nincs jobb nála de a többiben minimum egy szinten van vele az SE.Most a G600 jobbnak tűnik de azért a legutolsó k850 képek már igencsak közel voltak hozzá!
U600 U700 G600 F300-nem vártunk rájuk sokat,ez tény.De az SE telók közül is sok olyan van amire nem kell talán még ennyit sem várni.K850re sokat kell.F700ra is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#578) nemma válasza legiaap (#575) üzenetére


nemma
addikt

Az, hogy mi, akik napi rendszerességgel napon követjük a legfrissebb bejelentéseket, nyilván sokkal lassabbnak tűnik a folyamat.
Ha Józsit megkérdezed az utcán, hogy mikori a K850i, azt fogja mondani, hogy vadonatúj telefon. Persze csak ha Józsit egy kicsit érdeklik az új ketyerék. Ő nem várta rá sokat. Az átlag nem várt rá sokat, mert nem tudott róla.
Hogy te sokat vársz rá és ezért beleunsz, az bocs, de a te problémád :)

[ Szerkesztve ]

(#579) takipapi válasza legiaap (#575) üzenetére


takipapi
csendes tag

Azért ezt már ne mond,most már megnézheted minőségben a legutolsó képeket.és tapsolhatsz, még nem volt annyiszor szoft frissítés mint az ellenfelén!!! A végleges csak jobb lehet mivel nagy az elvárás,igy volt a K800i- nél is.

[ Szerkesztve ]

''Mig nem békélsz meg azzal,ami vagy,sosem lehetsz elégedett azzal,amit elértél''

(#580) legiaap válasza joey04 (#577) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jól megmondtad.
Közel voltak hozzá,de csak közel,nem pedig előtte.
Ugyanez volt a szitu a D900-nál is.
És miért nem volt Samu siker?
Monjuk azért mert mindenütt csak az SE-t nyomták.
Több volt a Cyber Shot-os reklám,mint anno a D900-é.
Azt szokták mondani: Ami jó azt nem kell hirdetni.
:D
De mivel ez egy K850i topik ezért a végszó:
Éljen a SonyEricsson K850i

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#581) joey04 válasza legiaap (#580) üzenetére


joey04
titán

Közel bizony csak a K850 képei még akkor is csak bétásak!!És már így is nagyon közel vannak.

D900nál pedig szerintem jobb képeket készít a K800 és nem azért mert ilyenem van, fordítva:azért van K800i-m mert hosszú vívódás után úgy láttam hogy valamivel jobb képeket lehet belőle kihozni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#582) tween


tween
őstag

Majd minden kiderül,ha valaki megveszi végre és teletömi eme oldalt a vele készített fotókkal ;]

(#583) Enjoy


Enjoy
addikt

A hivatalos SonyEricsson oldalról kaptam e-mailt, h kapható a K850i! :)

► més que un club ◄

(#584) AMD Power válasza legiaap (#571) üzenetére


AMD Power
titán

De azt ne felejtsd el ,hogy nem is nagyon szokták Bétás telcsiket kiadni. Nem úgy mint a Nokia.

(#585) Enjoy


Enjoy
addikt

Videjjjó :)

► més que un club ◄

(#586) legiaap válasza Enjoy (#585) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát olyan sokat nem mutatott a csávesz.
:(
Itt egy másik vieó,habár ez se mutat sokkal többet.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#587) Enjoy


Enjoy
addikt

Egy rakás telóval készült kép!
N95 - K850 - Sony CS digigép csata :)

► més que un club ◄

(#588) legiaap válasza Enjoy (#587) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én itt csak sok pici kinai jeleket látok
Nem érteni nyelvük

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#589) Enjoy válasza legiaap (#588) üzenetére


Enjoy
addikt

Van a cikk fölött egy legörgethető rész, ott találsz 10-12 oldalt! :)
Az első oldal az csak a szokásos bevezető szöveg...bla.bla bla :)

► més que un club ◄

(#590) joey04 válasza Enjoy (#587) üzenetére


joey04
titán

Egész jók bár úgy látom sok képen beégés tapasztalható...de bíztató.az n95-ön viszont nem tudom milyen szoft van de olyan elmosott gyenge minőségű az összes kép mint amilyenket az első szofttal csinált.Ennél jóval többet tud.

Csak nekem töltődik be lassan ez az aranyos kínai oldal??

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#591) Enjoy válasza joey04 (#590) üzenetére


Enjoy
addikt

Nekem se valami hűű de gyors! :)
Dehát "messze" van tőlünk a tárhely ... :DDD

► més que un club ◄

(#592) legiaap válasza Enjoy (#591) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na vévinéztem most azt az oldalt.
Nagyon fakók lettek a K850i által készített képek és a képek többsége beégett.
A Nokiának valahogy teltebbek a színei.
És ezek már nem BÉTÁS képek!
Ennél nem igen lesz jobb.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#593) nemma válasza legiaap (#592) üzenetére


nemma
addikt

Az, hogy nem bétás, még nem sokat jelent.
Egy korai sw lehet ugyanolyan rossz, amit majd a későbbi update-ek lehetőleg javítanak. Reménykedjünk ebben :)

(#594) joey04 válasza legiaap (#592) üzenetére


joey04
titán

A Nokia színei szerintem teljesen eltérnek a valóságtól mert ha megnézed a kis képeket ahol egymás mellett van a 3 kamera és a K850 meg a digit gép színei kb egyeznek az N95-nél meg mintha teljesen más fényviszonyok lennének.és ez a helyzet ha megnézed a 3megás arénás csoporttesztet.az N73 képei(most ne a minőséget nézzük)mintha nem abban az időben készültek volna sokszor teljesen eltérő színekkel dolgozik és mivel az összes többi hasonlít ilyen szempontból egymásra nyílván a Nokia a kevésbé valósághű.Ezt lehet felfedezni az N95-K850 kamera tesztnél is ahol a napos környezetet úgy adta vissza az N95 mintha borús lenne. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#595) joey04


joey04
titán

Dobozképek, kicsomagolás! :R

Unboxing

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#596) Tiger001


Tiger001
csendes tag

Valaki nem tud Budapesten egy gsm boltot ahol lehet kapni a k850i-t? :F

(#597) legiaap válasza Tiger001 (#596) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyen bolt még nincs.
Olyan lehetőség viszont van már pár helyen,hogy elő lehet rendelni.
De én aszondom egyből nem szabad megvenni.Várni kell még 1 hónapot a megjelenéstől számítva és utána már nyugodt szívvel megveheti az ember.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#598) Enjoy válasza joey04 (#595) üzenetére


Enjoy
addikt

Nagyon ízlésesre sikerült a doboz! :)
Folyik is a nyálam! :DDD

► més que un club ◄

(#599) Enjoy


Enjoy
addikt

De akinek jól megy, az nem eggyel szórakozik:
Kép1
Kép2
:Y :Y :Y :Y :Y

► més que un club ◄

(#600) blueMerle válasza takipapi (#576) üzenetére


blueMerle
veterán

Ok ok, nekem is már megjöttek az elsö fecskék /2db/, de a startra bizony várnom kell. Ezek "használt 0 perces" bolti garis telók lesznek, de egyenlöre az árról nem mondhatok semmi közelebbit. Szvsz 3 óra alatt elviszik ezt a 2 darabot :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.