Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) molzsu85 válasza CactuS (#998) üzenetére


molzsu85
csendes tag

Köszi szépen, de ahhoz a progihoz hogy jutok hozzá? Meg gondolom azt is lehet vagy százféleképpen állítani, egy kis támpontot tudnál adni, hogy hogy kell?

Köszikösziköszi :R

(#1002) R19


R19
senior tag

Sziasztok!

Kezeli ez a telefon a flash témákat?

[ Szerkesztve ]

(#1003) ertz válasza R19 (#1002) üzenetére


ertz
aktív tag

Hogy érted hogy flash téma?
Van a zedge.net oldal. Ingyenes regisztrációval. Na ott vannak rá egész jó kis témák, nem tudom flash-e, vagy nemflash-e.

(#1004) R19 válasza ertz (#1003) üzenetére


R19
senior tag

Egészen pontosan erre gondoltam:

http://www.zedge.net/themes/130665/digi-flash-clock-theme/

(#1005) ertz válasza R19 (#1004) üzenetére


ertz
aktív tag

http://www.zedge.net/themes/917/nokia-6131-themes/0-5-1-digital-flash/

Ezek mennek, gondolom. Mivel a 6131es témák között voltak. :)
Próbálni nem próbáltam őket.

(#1006) CactuS válasza R19 (#1004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

yep,működnek

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1007) R19 válasza CactuS (#1006) üzenetére


R19
senior tag

Köszi az infót! :C

(#1008) cocka915


cocka915
csendes tag

sziasztok!

azt hallottam a mobilról hogy egy időmúlva tönkremehet az a gomb amivel ki lehet nyitni!

(ezt azért írtam hogy vigyázzatok vele mert a tesóm is úgy járt)

sziasztok!:-)

(#1009) ertz válasza cocka915 (#1008) üzenetére


ertz
aktív tag

Ééés akkor még mindig ugyanugy kinyitható, mint az összes többi flipes telefon. ;)

(#1010) CactuS válasza ertz (#1009) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

És elvileg 2 évig lehet gariztatni, ha megtörténne :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1011) cocka915


cocka915
csendes tag

ha tönkre megy a gomb akkor nem nyílik ki :K

sziasztok!:-)

(#1012) Olcsi válasza ertz (#1009) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jha...sztem, ha tönkremegy a gomb, akkor azzal együtt maga a mechanika is tönkremegy, tehát valószínűleg nem fogod tudni kinyitni, max csak egy darabig. Valószínűnek tartom, hogy megakad valahol kinyitás közben. Vagy éppen elkezd lifegni szabadon... pffff... :D

(#1013) cocka915


cocka915
csendes tag

te most hülyéskedsz :F

sziasztok!:-)

(#1014) Viktor0610 válasza Olcsi (#1012) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt már egy pár nyitógomb-hibás 6131 a kezemben.

Természetesen kézzel ki lehetett nyitni, csak a gomb v. nem működött v. a gombbal történő nyitáskor félúton megállt a fedlap.

Samsung Galaxy A54

(#1015) Olcsi válasza Viktor0610 (#1014) üzenetére


Olcsi
senior tag

Természetesen csak tippeltem a rossz gombbal kapcsolatban, ugyanis sajnos még nem volt egy pár nyitógomb-hibás 6131 a kezemben. Logikusan próbáltam gondolkozni...mert mivel a gomb működteti a kinyitást, így az egész mechanikát. Ergo, ha a gomb elromlik, akkor a mechanika sem működik rendesen. De ezek szerint működik, csak kézzel...

(#1016) cocka915


cocka915
csendes tag

kézzel tényleg működik

sziasztok!:-)

(#1017) péter007


péter007
senior tag

hy mindenkinek

a tulajokat szeretném kérdezni hogy nektek mennyit bír az akksija ha csak átlagosan használjátok?
nekem csak telefonálni kéne de az is csak napi 4-5 hívás nem több
különben baromira tetszik és most 32K t-mobile-nál mert kat
ácsonyi akció van

köszi a helpet előre is

(#1018) HÁZIGAZDA$


HÁZIGAZDA$
csendes tag

nekem 2 hetet bír úgy hogyha alig nyulok hozzá :DD

BANN

(#1019) Olcsi válasza HÁZIGAZDA$ (#1018) üzenetére


Olcsi
senior tag

És te bekapcsolva tartod a telefonod, vagy csak dísznek van? :F

(#1020) CactuS válasza péter007 (#1017) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam változó. Pl ha egész nap mp3at hallgatok,akkor estére szitne teljesen lemerül,de úgy átlagban kb 2-4 nap amit kibir.Igazából nem gond,mert a gyorstöltő pillanatok alatt feltölti,nem kell fél napokat rajta hagyni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1021) péter007 válasza CactuS (#1020) üzenetére


péter007
senior tag

engem eza veszély nem fenyeget hogy egy nap alatt lemerítem
mp3-nak ott az ipod és kész
max jáccani kellhet ha nagyon unatkzom de más nem
ha már 5 napot kibírna úgyhogy nem sokat beszélek akkor aztmondom minden ok

(#1022) CactuS válasza péter007 (#1021) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én nem szeretek sok csetrest magammal hordani.Igy telfonban benne van minden ami kell.Tele zenével, 1-2 film,ha nagyon ráérek,és unom magam,mellette még lehet telefonálni is vele :D Egyébként nekem a lentebb irt idők az non-stopra vonatkozik, tehát én éjjelre sem kapcoslom ki a telefont.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1023) péter007 válasza CactuS (#1022) üzenetére


péter007
senior tag

kikapcsolni én sem szoktam éjjelre mostani 3120-amat
napi 1-2 hívás és így bírja vasárnaptól szerda estig
ha ezt hozná a 6131 akkor megveszem
szted bírja ezt? ismétlem nem kellenek az extra cuccok max ébresztőóra van bekapcsolva de az nemnagyon eszi az akksit

vajon egy 1020mhA-s BL5C akksit bele lehet rakni?
ha jól tudom ebbe BL4C van 800mhA-rel

(#1024) CactuS válasza péter007 (#1023) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

konkrétan készenlétben a telefon nem eszik sokat,ha azonban a kijelzőjét használod,akkor az jelentősen csökkenti a készenléti idejét. Hát elképzelhető,hogy bírja addig,de még 1x hagnsúlyozom itt a töltés nagyon gyors (nem is tudom max 1 óra talán? Sose mértem,de gyors :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1025) péter007 válasza CactuS (#1024) üzenetére


péter007
senior tag

értem köszi a asegítséget
amúgy elégedett vagy a telóval?
krómcsík kopása mennyire súlyos?
gondoltam hogy vágok ki pda fóliából rá két kicsi négyztet azt kész

az akkumlátor miatt már nem aggódom, bír amennyit bí, úgyis felrekom töltőre és el van intézve

(#1026) CactuS válasza péter007 (#1025) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a 2 kijelzőre vágtam ilyen átlátszó "kemény" fóliát (fene tudja mi a neve :D) illetve nekem a krómcsikon még rajta van az eredeti fólia(kicsit levágtam a sarkaiból persze). Anno az első szoftverfrissítésnél volt egy kis pánikom, de aztán simán ment minden.,házilag simán megoldható.Az egyedüli probléma nekem,hogy kezd egy nagyon picit lötöygni a flip,illetve már nem ugrik olyan fickósan,mint régen.Viszont,ahogy kicsit lejjebb olvashatod az 2 évig garis,tehát no problem :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1030) Bibby


Bibby
addikt

Adott egy 6131, meg adott egy másik telefon. Az összes kapcsolatot szeretném átküldeni a nokiára, szépen el is küldi, majd ezután ez a drága készülék elkezd pittyegni és egyenként megkérdezi hogy elmentem-e, majd 5 után megunja és mintha nem is küldtem volna 2xx-t. Nincs erre egy olyan mód, hogy elküldöm az összeset ez meg csuklás nélkül lementi a telefonba? :U

Ελευθερια η θανατος

(#1031) CactuS válasza Bibby (#1030) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár ez csa tipp,de az nem lehet megoldás,hogy közbe iktatsz egy PCt? Nokia PC suittal,vagy akár másik szoftverrel (pl oxygen phone manager) rámásolod a telóra (Bt,infra,kábel stb).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1032) Bibby válasza CactuS (#1031) üzenetére


Bibby
addikt

Ha minden kötél szakad akkor csak a pc-s megoldás lesz, csak a másik telefon egy siemens, most ahhoz keressek még valami programot...ááááhhh. Én azt hittem hogy a 21. században ez nem egy nagy kérés, úgy is mondhatnám a telefonszámok másolása ALAPMŰVELET. Persze 16 csilliárd színű kijelző az van.

Ελευθερια η θανατος

(#1033) attisx válasza Bibby (#1032) üzenetére


attisx
addikt

Esetleg, végső esetben SIM kártyával is megoldható az átvitel. Persze, így a néven és a számon kívül minden más adatról le kell mondani.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1034) Bibby válasza attisx (#1033) üzenetére


Bibby
addikt

A sim kártyára nem fér annyi szám mint amennyi a telefonban van. Vagyis utána akkoris egyenként kell kimorzsázni ami megmaradt. De ez tényleg így működik manapság??? PC nélkül már nem lehet létezni? Mellesleg nekem pc-n se fog menni mert a windowsos bt driver elégé korlátolt.

Ελευθερια η θανατος

(#1035) Bibby válasza Bibby (#1034) üzenetére


Bibby
addikt

Mostmár kezdek végképp idegbeteggé fajulni, a siemens-en olyan opció NINCS is hogy az összes kontaktot átmásolja a SIM kártyára, csak egyenként.

Ελευθερια η θανατος

(#1036) CactuS válasza attisx (#1033) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Téged is látni errefelé?:D Látom azért a honlapod fejlődik szépen :)

Bibby@ Nekem is BTvel megy a telóm win XP sp2 alatt, semmi gond vele

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1037) attisx válasza CactuS (#1036) üzenetére


attisx
addikt

Előfordulok... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1038) ertz


ertz
aktív tag

Trémobil elkezte tvbe is reklámozni, hogy csak 29.970Ft a tel. Akkor így használtan mégkevesebbet ér. Faszca.

(#1039) dui


dui
aktív tag

hi. Pls help!
Konvertálok mp4 videot a telóra és szaggat mint a roha*t élet... Miért van ez?
pedig nem is 320*240 es videot, hanem 176x144:S :O

(#1040) Dani8


Dani8
csendes tag

hello.most szeretnék ien telót venni... mien hibái vannak?lehet rendesen sms-t küldeni?ha simán nyitom ki gomb nélkül akkor mennyire akadozik,kattog? és ha eszetekbe jut bármi fontos rossz dolog akkor pls...

(#1041) Viktor0610 válasza Dani8 (#1040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért ne lehetne SMS- küldeni vele "rendesen"? :F

Samsung Galaxy A54

(#1042) CactuS válasza Viktor0610 (#1041) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem lehet,hogy erre gondolt, a "rendesen" smst írni kérdéssel? Bár lehet,hogy arra célzott,hogy rosszak a gombok...

Dani8@

Egyébként nálam annyi a negatívum,hogy a flip már nem olyan fickós,mint régen,de mint a kollégától megtudtam 2 évig gariban cserélik,tehát nem kell aggódni. Én egy 1 gigás kingston memóriakártyával használom, mp3at,néha filmet - ez azért túlzás ilyen felbotásban - nézek/hallgtok. Aksija,ha nem gyönyörködöm a nagy kijelzőjében naphosszat, akkor nincsen gond.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1043) Viktor0610 válasza CactuS (#1042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez minden telefonnál így van, nem csak a Nokia készülékek esetében. Mármint azokat a betűket kell kerülni, amiket a linkelt hsz.-ban írtam. A gombok pedig nagyon jók, mert jó nagyok és el is különülnek egymástól.
Ezért kérdeztem fórumtárstól, mire gondolt...

Samsung Galaxy A54

(#1044) Dani8


Dani8
csendes tag

igazatok van,rosszul tettem fel a kérdést... h az ékezetes karakterekkel rendesen lht t 160 írni v vmi iesemi :F

(#1045) Viktor0610 válasza Dani8 (#1044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ki lehet, ha betartod azokat a feltételeket, amiket a nemrég linkelt 963. hsz.-ban írtam.

Mint már említettem volt, ez minden telefonra igaz, márkától/típustól függetlenül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1046) yanc


yanc
csendes tag

Szevasztok!

Engem az érdekelne, hogy vajon rá lehet-e varázsolni a 6555 gyári témájat, esetleg a külső kijelzőn levő órát?

ötlet, tapasztalat valakinek?

Köszi, Üdv.Yan

(#1047) CactuS válasza yanc (#1046) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link] Ilyen órára gondolsz?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1048) yanc válasza CactuS (#1047) üzenetére


yanc
csendes tag

Nem, én erre gondoltam:
[link]
hogyha azok müködnek a főkijelzőn akkor elvileg ez is megoldható, csak kérdés, hgoy a kis kijelzőn is menne-e :)
ÜDv.Yan

(#1050) gilgalad


gilgalad
csendes tag

Helló, a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mit válasszak: Nokia 6131 vagy 3500?
- melyiknek jobb a kamerája (mármint minőségre, mert az tudom, hogy a 3500 2 MP)?
- melyiknek jobb az MP3 lejátszója? (ez nem derült ki számomra a tesztekből?)
- aksival melyik bírja jobban?
- miért a 6131 a drágább a rosszabb kamera ellenére, amikor régebbi is?
- melyik strapabíróbb?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.