Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) jani0625 válasza HXY (#50) üzenetére


jani0625
aktív tag

de ez sztem nem wifis!

(#52) HXY válasza jani0625 (#51) üzenetére


HXY
addikt

hát persze, h nem.... ezért LOL :DDD

(#53) bobace válasza HXY (#50) üzenetére


bobace
őstag

Biztos valami Nokia limited edition lesz az. Megyek és megveszem ;]
Azért az igénytelenségnek is van határa,de hogy már a zelső sorban ezzel kezdik mint legnagyobb előny :(((

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#54) jani0625 válasza HXY (#52) üzenetére


jani0625
aktív tag

a kezdőlapon ha rámész az újdonságokra, bejön a 6136 amiben van wifi,de másban gyengébb mint a 6131, és ha tovább kattintasz a telóra akkor már a 6131 jön be,úgy hogy wifis :DDD

(#55) Bári


Bári
tag

Helló!
Két kérdésem lenne:
1. Van valakinek ilyen telefonja, és tudna-e esetleg egy rövid jellemzést írni róla?
2. Mi található a készülék alapcsomagjában?

(#56) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Két esetleges válasz :DDD

- rövid jellemzésnek nem jó a mobilarénás teszt? Felső sáv bal széle sárga betükkel ''eredeti teszt'' [link]

- alapcsomag tartalma:

Nokia 6131 telefon
Nokia akkumulátor BL-4C
Nokia kompakt töltő AC-3
Nokia sztereó fülhallgató HS-23
Gyors útmutató, Használati utasítás

forrás: www.nokia.hu ;) [link]

Feel Good Inc.

(#57) bobace válasza Bári (#55) üzenetére


bobace
őstag

A mobilpiacon most hirdetnek pár ilyet! Ott is nézz szét
Mod: közben valaki ügyesebb volt nálam :R

[Szerkesztve]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#58) Bári válasza Pompi (#56) üzenetére


Bári
tag

Akkor az USB kábelt külön kell megvennem? Tényleg nem adnak hozzá USB kábelt? A headset stereo?

(#59) Pompi válasza Bári (#58) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem adnak hozzá USB kábelt, tehát ha erre szükséged van akkor igen meg kell venned.

A másik kérdésed pedig ... hát... hogyismondjam... :F

''Nokia sztereó fülhallgató HS-23''

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#61) Viktor0610 válasza Pompi (#59) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''A másik kérdésed pedig ... hát... hogyismondjam... :F ''

;]

Samsung Galaxy A54

(#62) Kicsilány


Kicsilány
csendes tag

sya mindenki
most őszintén a nokia 6131-ast szeretnék. és nekem az infra fontos nem azért mert nagy szükségem lenne rá ha nem azért mert akit ismerek azoknak csak infrájuk van és nincs bluetotthjuk és nekem ezért kéne. őszintén most van infra vagy nincs ja és azt írták h nincs hangrögzítője ez igaz vagy sem?? légyszi válaszoljatok fontos lenne ja és mi a véleményetek róla nagyon köszi sziasztok :R

(#63) Ricardo válasza Kicsilány (#62) üzenetére


Ricardo
félisten

Az egész topik a tapasztalatokról szól. Olvass és sokat megtudhatsz.

(#64) Jégkokó


Jégkokó
veterán

POnt ma volt a kezembe egy ilyen telefon, és tényleg elég tetszetős a kialakítása, meg az is ahogyan kinyilik.De tényleg van ilyen kígyóbőr beütése a gomboknál, ha jobban megnézi az ember

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#65) jani0625 válasza Jégkokó (#64) üzenetére


jani0625
aktív tag

engem is nagyon megfogott élőben, jól összerakott, jól kezelhető, király kijelző. Nagyon elgondolkodtató.
de attól falramászok hogy azt mondja valaki hogy ez női telefon

(#66) Jégkokó válasza jani0625 (#65) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem egyálltalán nem női.Mert inkább valami csili vili samsung azt inkább női telefonnak mondanám mint ezt.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#67) jani0625 válasza Jégkokó (#66) üzenetére


jani0625
aktív tag

én is így gondolom.

(#68) [xlt]


[xlt]
tag

Hello !

Pénteken szeretnék egy ilyet vásárolni , tudnátok pár kérdésemre választa andi ?

Milyen anyagokból épül , mert ha olyasmi mint a 6101 azon tré ( ha tudjátok az milyen )

Lehet gyári játékokon kivül rá mást tölteni?

Aksi tapasztalatok ?

Ez az automat kipatintós izé nem kotyógósodik meg ? vagy ez nem árt a telónak ?


Elöre is köszi - Üdv - :R

(#69) Jégkokó válasza [xlt] (#68) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tegnap volt egy ilyen teló a kezembe és az anyaga elég masszívnak tünt számomra.A gombos szétnyitásos dolog pedig nem olyan rossz, mármint nem hiszem,hogy idővel kikopna.Egyébbként meg mindenben jobb mint a 6101 es.Véleményem szerint akármilyen java alkalmazást lehet rá telepíteni, mivel rendelkezik elég szépen belső memóriáva, most igy nem tudnám megmondani, hogy mennyi van benne, mert amit tegnap néztem az nem volt bekapcsolva.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#70) Bári


Bári
tag

Helló!
Szerintetek reális a következő:
nokia 6131 2 év nokia garanciával 65.000 Ft? Ebben mi lehet a buktató? Esetleg semmi gond nincs, vegyem meg nyugodtan?
A telefon meg szerintem elég jó. Végre van egy nagyon jó naptárral, egy átlagos kamerával, és egy viszonylag jó mp3 lejátszóval rendelkező mobil!

(#71) bobace válasza Bári (#70) üzenetére


bobace
őstag

Miért ne lenne reális? Az EW-ben is nagyjából ennyi. Szerintem nincs benne buktató.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#72) Zoltanfi válasza Jégkokó (#69) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Pedig ha bekapcsoltad volna dobtál volna egy hátast a kijelzőtől.. :D

(#73) blueMerle válasza Zoltanfi (#72) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát....én láttam és azért egy D600 még mindig nagyon lealázza....mindenesetre szép, de azért ''hátast'' nem dobnék tőle az biztos. Vagy ez az első 240x320 pixeles kijelzö, amit láttál életedben? :D

(#74) jani0625 válasza blueMerle (#73) üzenetére


jani0625
aktív tag

hááát sztem messze jobb a 6131 kijelzője...

(#75) Zoltanfi válasza blueMerle (#73) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A 6230i-hez viszonyítottam, mert Jégkokonak az van.

Nincs valami fotó, ahol a 6131 és a D600 van egymás mellett ugyanazzal a képpel?

(#76) Jégkokó válasza Zoltanfi (#75) üzenetére


Jégkokó
veterán

Habár a kijelzőjét nem láttam, de azt el tudom mondani, hogy az E60 é nagyságrendekkel jobb mint a samsung D600 é, de annak még az enyémnél is jobb és szebb kijelzője van :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#77) Bári


Bári
tag

Tudna valaki segíteni?
A 6131 normál esetben nem kezeli az mp3 listát, vagy tévedek? De azt megtehetem, hogy a zenékbe (könyvtárba) egy almappát másolok, az albumot magát, és így játszom le. Ezt megtehetem, vagy a telefon nem fogja felismerni az almappát?
Ja és még valami: Nem tudna valaki egy fan site-ot linkelni? Hogyan kell erre a telora játékot telepíteni?

(#78) Jégkokó válasza Bári (#77) üzenetére


Jégkokó
veterán

A játék telepítés mint minden nem oprendszeres nokiára ugyan olyan módon történik, Nokia Pc suite és a megfelelő kábel segítségével összekötöd a gépet a telefonnal utánna pedig az alkalmazás telepítőt használd, ot pedig kiválasztod a megfelelő jar file t és már fel is fogja neked telepíteni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#79) Bári válasza Bári (#77) üzenetére


Bári
tag

A zenei kérdésem még mindig megválaszolásra vár!

(#80) Zoltanfi válasza Bári (#79) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Bármelyik mappából tud zenélni amit beállítasz neki.
Ha a mappában további mappák vannak, akkor azokat szépen sorbarakja mappánként a lejátszási listában.

(#81) sziréna


sziréna
csendes tag

Arról tudna-e valaki nyilatkozni, hogy a kijelzője a Nokia 6260-assal vetekedik-e, mert kacérkodok a gondolattal, hogy lecserélem a telefonomat. A tudása nekem megfelelő lenne, mert az operácios rendszer nekem eléggé kihasználatlan! Pedig már volt 7650-es, 6600-ás, most meg a 6260-as, de elég lenne, a 6131-es is, de a kijelzőnek az én esetemben jól láthatónak kell lennie, mert vagy fel kell tennem a szemüvegemet, vagy le, hogy lássak, és olvassak!
Köszi!

(#82) [xlt] válasza Bári (#70) üzenetére


[xlt]
tag

gsm boltokban is 65 e ft vadi ujan ....

(#83) Pompi válasza sziréna (#81) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Papíron felbontásban is és színmélységben is jobb a kijelzője a 6260-énál. 6270 illetve 6280 hasonló paraméterekkel rendelező kijelzőit láttam már élőben 6131-ét nem, de az előbbiek kijelzői lényegesen jobbak, mint a 6260-é.

Feel Good Inc.

(#84) HERR Z válasza [xlt] (#82) üzenetére


HERR Z
veterán

akkor már inkább ew-be veszi az ember, az csak hivatalos, és van papír róla....nameg esetleg áfa is visszajön ha van ismerős:)

(#85) ssheepb


ssheepb
csendes tag

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem. Nem tudja esetleg valaki, hogy mennyi ideig bírja ki az aku kb. úgy pontosan, ha nincs túl sokat használvaa. Mondjuk 2 fél perces hívás és 1 SMS naponta. Fontos lenne, mert 1 hét múlva veszek új telefont és a Nokia 6131 és a SonyEricsson K600 között vacilállok.

Előre is köszi,

Ark

(#87) jani0625 válasza HERR Z (#84) üzenetére


jani0625
aktív tag

nokiánál 70k.

(#88) HERR Z válasza jani0625 (#87) üzenetére


HERR Z
veterán

és?ew is hivatalos bolt nem?ugyanaz az importőr, csak nem rak rá annyi hasznot......

(#89) sziréna válasza [xlt] (#82) üzenetére


sziréna
csendes tag

Ma láttam egy 6131-est, nem adták a kezembe mert nem bemutatópéldány volt hanem áru, de bekapcsolták, és egy pár dolgot futtattak rajta, pl. a kamerát! Mit mondjak?Nekem tetszett, de nagyon!

(#90) sziréna


sziréna
csendes tag

Ha beszerzek egy memoriakártyát akkor egy kártyaolvasoval tudok rátenni képeket, és zenéket, vagy csak adatkábelen keresztül lehet?
Tudja-e valaki? Köszi!

(#91) Jégkokó válasza sziréna (#90) üzenetére


Jégkokó
veterán

Természetesen nem csak adatkábellel tudsz a mem kártyára másolni, hanem kártyaolvasóval, vagy kékfog segítségével, bár az utóbbi kicsit lassú de lehet ezt is használni adatátvitelre :)

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#92) jani0625


jani0625
aktív tag

6131 tulajok!

a hívóképet a teló kicseben vagy (mint a 6280nál) nagyban teszi ki?
köszi

(#93) sziréna válasza Jégkokó (#91) üzenetére


sziréna
csendes tag

És még valamit légy szí!
Nemrégen vettem a 6260-asomhoz egy gyári Nokia adatkábelt /DKU-2/, elég drága volt, 5500,Ft. Remélem jó lesz a 6131-eshez is? Vagy nem?

(#94) sziréna


sziréna
csendes tag

És tényleg halk az Mp3?

(#95) Jégkokó válasza sziréna (#93) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hú hát elég drágán vetten én olyan 3 ezer Ft ért vettem annó az enyémhez, igaz nem volt eredeti nokia csomagolása, de viszont a kábel eredeti nokia volt.Egyébbként sok választás nincs , mert vagy ez jó hozzá vagy pedig valami CA 53-as adatkábel

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#96) sziréna válasza Jégkokó (#95) üzenetére


sziréna
csendes tag

Rámsózták a Nokia mintaboltban ahová bevittem szofterfrissítésre a 6260-osamat!
De ahogyan olvasgatom itt a neten azt írják erről a CA-53-as adatkábelről, hogy a DKU-2-es utodja!
Arrol tudol-e valamit, hogy a 6131-esnek lehet-e több hívócsoportot beállítani a névjegyzékben, vagy fix hívocsoportok vannak?
És a hívocsoporton belül lehet-e külön csengőhangot adni személyeknek? Ez lenne az utolso érv, hogy kicseréljem-e a 6260-asomat, 6131-esre!
Köszi!

(#97) Jégkokó válasza sziréna (#96) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hívócsoportokat tudomásom szerint létre lehet hozni, mert az én 6230i ben is van egy jópár csoport lehetőség.És mindenkinek olyan csengőhangot adok meg amilyet csak akarok.Lehet az mp3 is de lehet egy sima midi is

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#98) sziréna válasza Jégkokó (#97) üzenetére


sziréna
csendes tag

Kösz! Erre gondoltam, mert akkor a családon belül a csoportban mindenkinek adhatok külön csengőhangot!
A 6260-as eléknyeztetett ilyen téren, de az nekem már tul jo!

(#99) Bári


Bári
tag

Helló!
Könyörgöm segítsen valaki! Nem birom letölteni a PC Suite-ot! Ha a ''segítőkész'' opciót választom, akkor nem jelenik meg a 6131, ha meg a ''majd én megcsinálom'' változatot, akkor meg server error! Mi a fene? Valaki nem tudná belinkelni?
Szerintetek érdemes a telefonhoz adatkábelt venni?
Egyébként a telefon minden szempontból tökéletes, bár azért jó lenne az állítható fényerő, de ez legalább rendesen használ ékezeteket!

(#100) HERR Z válasza Bári (#99) üzenetére


HERR Z
veterán

adatkábelt felesleges venni, vegyél mekártya olvasót, és ha később más telefonod lesz, vagy más memóriakártyás akkor se dobtad ki feleslegesen.....vagy....blútú, de az lasabb, és nem annyira eccerűmint a memkártya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.