Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Pompi válasza KKevin (#250) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az elmúlt 1 év Nokia telefonjait úgy tudom, hogy nem lehet (új S40-ek és a kb. 6680 utánni S60-asok).


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#252) KKevin


KKevin
tag

Végre: [link]

Amúgy mi van veletek, mindenki nyaral? :F

(#253) lev05


lev05
csendes tag

Hát nekem ez a Nokia készülék tettszik a legjobban pedig van neki vagy 100
nemrég volt a kezembe egy demokészülék és naon megtettszett

(#254) P.Ferenc


P.Ferenc
csendes tag

Piros színben lehet valahol kapni 6131-est?

(#255) kcsg


kcsg
csendes tag

Hát skacok nekem is volt 6131-m, kb.2hónapig, de a szoftver hibák miatt letettem róla. Pedig Nokia függő voltam, de sajna a csalódás túl nagy volt! :( Most megpróbálkoztam a Samsung E900-al, de ha lehet váltok vissza Nokiára! :)

(#256) PhilBrick válasza kcsg (#255) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hm, találó név... :(((

(#257) balesz^


balesz^
tag

Jó ez a teló, ilyet szeretnék én is, kár hogy egész fehérváron egy pannon boltba sincs éppen... :)

(#258) Viktor0610 válasza balesz^ (#257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem országos szinten nincs sehol a telefon a Pannonnál.
Kiszedték a dupla készülék akcióból is.

Samsung Galaxy A54

(#259) KKevin


KKevin
tag

Itt még szerepel: http://www.pannon.hu/egyeni/akciok/duplan/

Lehet, hogy még nem frissítették. De ne már! Ezen a héten dolgozom utoljára, pénteken megkapom a pénzem és szombaton mennék a pannonba. Remélem nálunk még van.

(#260) Viktor0610 válasza KKevin (#259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hiszem, tegnap olvastam az e-mailt, melyben erről írnak.

Samsung Galaxy A54

(#261) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Akkor a húgomnak mázlija volt, mert múlt héten a dupla akcióban tudott szerezni magának és a barátnőjének egyet-egyet.
Kár, hogy csiki-csuki telefon, engem nem érdekelnek az ilyen kagylók. Pedig ez a modell nagyon sokat tud, és van benne rádió, a fő-fő fixaideám, rádiótelefonba már pedig kell a rádió... :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#262) Jégkokó válasza Algieba (#261) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én valamit nem értek, azt irtad egy másik témába, hogy veszel egy 3300 t a hugodnak, itt meg azt irtad, hogy vett egy 6131 est magának.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#263) Algieba válasza Jégkokó (#262) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

3 húgom van. :C A legkisebb, a 12 éves szereti a zenét, neki néztem ki a 3300-ast. A 27 éves tesóm vette a 6131-est.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#264) Bári


Bári
tag

Helló!
Eltelt jó két hónap, és úgy döntöttem újra megkérdezem: Működik valakinél a levelezés (e-mail)?
Nálam adott egy T-Mob. Wap start előfizetés (ez a havidíjmentes), és egy működő wap elérés (megy a t-zones). Így szeretném elérni a freemail-es postafiókot. Ez egyáltalán lehetséges-e így, vagy a freemailhez meg kell rendelni az internetelérést? A nokia oldalán található beállításvarázslót már vagy 20-szor próbáltam, ez nem megy. A másik lehetőség a részleteseb ú.n. szémelyes beállítás megadása, ami azonban kérne egy csomó, számomra ismeretlen adatot. Tudna valaki segíteni?
A személyes beállítás adatai itt találhatóak: [link]
A T-s beállítások jók, csak az IP címeket, az az a bejövő részt kellene megváltoztatni.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#265) Emcsi


Emcsi
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ilyen típusú telefonom van 1 hónapja. Újabban érdekes dolgokat művel a kicsike: előfordul, hogy bekapcsoláskor közli, hogy ''a telefon korlátozva'', majd pedig kódot kér. Persze egyik megszokott kód sem tetszik neki, úgyhogy ki kell vennem az aksit és újra bekapcsolni ahhoz, hogy megelégedjen a PIN-kódommal. A másik dolog, hogy üzenet küldésekor kéri az üzenetközpont számát, amit pedig pár nappal ezelőttig még nagyon jól tudott! Így aztán ha sms-t akarok küldeni, előbb újra mentenem kell az sms beállításokat, csak akkor műkszik a dolog. Ti tapasztaltatok már hasonlót? Lehet, hogy szoftver frissítés lesz a dologból.../ A telefon kártyafüggetlen / Előre is köszönöm, ha reagáltok! :R

(#266) Jégkokó válasza Emcsi (#265) üzenetére


Jégkokó
veterán

Szerintem a legegyszerübb megoldás, ha bemész egy nokia szaküzletbe és a garancia időtartalma alatt ingyen és bérmentve felteszik rá neked a legujjab szoftot.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#267) Emcsi válasza Jégkokó (#266) üzenetére


Emcsi
csendes tag

Köszönöm, megerősítettél! Valóban megjavítják a telefont 24 óra alatt Club Nokia tagoknak?
Mindenesetre lementek mindent a micro SD-re, mielőtt beviszem. :)

(#268) Viktor0610 válasza Emcsi (#267) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal 48 óra a vállalási határidő.

Samsung Galaxy A54

(#269) Emcsi válasza Viktor0610 (#268) üzenetére


Emcsi
csendes tag

Bocs, elírtam! Tényleg 48 óráról szól a fáma. :B

(#270) Emcsi


Emcsi
csendes tag

Ez gáz: vissza kell mennem az üzletbe, mert most vettem észre, hogy nem pecsételték le a garanciát... :( Azonnal megcsinálják a Nokia szervízben a soft frissítést vagy ott kell hagyni a telefont?Szeretem tudni, mire számítsak! Szép estét mindenkinek!

(#271) Viktor0610 válasza Emcsi (#270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb. negyed óra a folyamat.

Samsung Galaxy A54

(#272) Emcsi válasza Viktor0610 (#271) üzenetére


Emcsi
csendes tag

Ez klassz, köszi! :C

(#273) lacka1111


lacka1111
tag

Sziasztok!
Ilyen telót szeretnék venni a vodánál! Lenne pár kérdésem! A telefont inkább zenehallgatásra és rádiózásra venném, ha veszek hozzá norm. fülest azzal jól szól a teló? SMS-t könnyű vele írni? Ha vodánál veszem akk rajta lex az a vodás szar menü?
Köszi előre is a válaszokat!

Lacka

(#274) lacka1111


lacka1111
tag

Lécci írjatok már, naon fontos lenne!!

Lacka

(#275) Emcsi válasza lacka1111 (#273) üzenetére


Emcsi
csendes tag

Szia Lacka! A telcsi fülessel szépen szól, a rádió is szuper! Én kártyafüggetlenül vettem, de hallottam már az átkos Vodás menüről...nem túl szépeket. :O Persze vannak helyzetek, amikor érdemesebb szolgáltatónál vásárolni. Viszont a billentyűzet nyomáspontja szuper, pörgős vele az sms írás, csak ajánlani tudom! :DD

(#276) Emcsi válasza lacka1111 (#274) üzenetére


Emcsi
csendes tag

Ha fontos a zenelejátszó funkció, javaslom, hogy gondold át: számítanod kell egy plusz költségre, aminek a neve micro SD kártya, ugyanis a készülék memóriája 11 Mb és ez az MP3-hoz elég kevés...Én is vettem egy 512-est, így már lehet zúzni a zenéket. :)

(#277) lacka1111 válasza Emcsi (#276) üzenetére


lacka1111
tag

Köcce szépen Emcsi!! :C (sztem ez a teló lex :DD )

Lacka

(#278) lacka1111


lacka1111
tag

még az érdekelne, hogy a háttérbe fut-e a lejátszó, vagy legalább lehajtva???
a képernyőt télleg belehet nyomni?
köszike

Lacka

(#279) Viktor0610 válasza lacka1111 (#278) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal igen (az új S40 egyik előnye) és igen, (legalább nem látszik majd meg a bill. lenyomata a kijelzőn, mert nem ér össze a kettő)...

Samsung Galaxy A54

(#280) lacka1111 válasza Viktor0610 (#279) üzenetére


lacka1111
tag

köcce az infót! :)

Lacka

(#281) PhilBrick válasza ArmanD. (#234) üzenetére


PhilBrick
őstag

Tegnap velem is ez történt: eltűnt a térerőm, és manuális kereséssel sem talált szolgáltatót.
A megoldás egyszerű volt: szétugrott az antennacsatlakozás belül, a telefon alsó részén. Valószínűleg kilazult, mikor néhány napja leejtettem. Szóval aki hasonló esettel találkozik majd, ne aggódjon könnyen orvosolható a probléma. (Otthoni javítását azért csak gyakorlottaknak ajánlom... :B )

(#282) Pepsyboy28


Pepsyboy28
csendes tag

Sziasztok!
Van egy gondom, a 6131-emhez nem jó a bluetoothom 2.0.10.0-ás drivere, állitólag a 1.6.1.4-es driver kell hozzá.
Ez MSI Bluetooth. Van valakinek ilyen régebbi drivere a bluetoothához?
Előre is köszi.

(#283) Viktor0610 válasza Pepsyboy28 (#282) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg az MSI oldalán nézd meg.

Samsung Galaxy A54

(#284) nfsu17


nfsu17
veterán

Helloka!

Nagyon tetszik a teló (mondjuk az, hogy flippes, az annyira nem :U ), meg a kijelző, meg végülis kinézetre is nagyon szép.

Nem tudok jelenleg dönteni, hogy k750i vagy ez. Szeretem a szép nagy kijelzőket és ebben ez a nyerő. Nem tudom multimédia dolgában melyik a jobb, és úgy megbízhatóbb-e egyik a másiknál. A kijelző úgy láttam, olyan mint egy TFT monitor..ami nem tudom baj-e.
Most is nokia telóm van, előtte volt még 3, sony-m sose.

Mindenképpen valami tartós telót szeretnék úgy 2 évre.
Kamera nem annyira fontos, csak a mobilon nézzen ki jól, gépre nem hiszem hogy töltöm.
A 6610-esem rádiója is nagyon tetszik (lehet kis igényű vagyok nagyon is), szóval mondhatjuk bot fülem is van.
Ilyen szoftverfrissítésekkel nem akarok bajlódni, mert még nem csináltam sose olyat.

És a legfontosabb!!
Pannon-nál kell megvennük.
Mire lehet számítani MOST szoft terén? Mit tiltottak le benne?

Köszönök minden építő jellegű hsz-t. :R

(#285) Viktor0610 válasza nfsu17 (#284) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannon nem az a szolgáltató, aki belenyúlna a szoftverbe.
Mostanában veszem észre, h. a jobb választógombra előszeretettel teszik a WAP indítót, de ennyi.
''A kijelző úgy láttam, olyan mint egy TFT monitor..ami nem tudom baj-e.'' - Amennyiben ezalatt azt érted, h. nincs a kijelző előtt védelem, nem kell vele foglalkozz, mert legalább nem látszik majd meg a bill. lenyomat a kijelzőn, mert nem ér össze a kettő, ill. gombnyomásra nyílik, tehát nem kell nyitáskor sem ezzel foglalkozni.

Samsung Galaxy A54

(#286) nfsu17 válasza Viktor0610 (#285) üzenetére


nfsu17
veterán

Köszi. :R
Kicsit még megyek teszteket olvasgatni és ha van kérdésem még jövök. :)
Nehéz lesz dönteni, nagyon. :(

(#287) Pepsyboy28 válasza Viktor0610 (#283) üzenetére


Pepsyboy28
csendes tag

Szia Viktor!
Néztem minden oldalon, és csak még újabbakat találtam.
Irtam az msi-nek emileket, de mindegyik cimről visszajött.
Nincs meg valakinek az 1.6.1.4-es drivere a bluetooh-hoz?

(#288) nfsu17


nfsu17
veterán

Na, jó sokat elolvastam kül. fórumokon. :)
A kameráján kívül nem nagyon szidják...ja, de az AKKU. :(
Szoft. hibák szinte nincsenek is, kijelző brutális, könnyű a kezelése, mp3 is jól szól, gyors is, jó a menüje. Szóval Nokia.

Azt hiszem ilyen lesz. :DD

---------------------------------------

A videókról tudtok valamit mondani?
Nem a telóval készültekről, az nem érdekel, az úgyse nagy szám, hanem lehet-e rá tenni szgépről videóklippet, filmet, és milyen a kijelzőn nézni. Full screen van? :R

(#289) Zoltanfi válasza nfsu17 (#288) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Van fullscreen mód, ugyanúgy, mint a 6280-nál.
Hogy viszi-e a 320×240-es 3gp/mp4 videót nem tudom, de szerintem ha a Super nevű progival konvertálod és a bitrátát 500 körülire (vagy lejjebb?) állítod, akkor le kéne játszania.

(#290) nfsu17 válasza Zoltanfi (#289) üzenetére


nfsu17
veterán

Még 1-2 nap és megjön a teló, akkor elkezdek játszani ezzel a videó témával, és megmondom mit bír, és hogy.

Ja, és hallottam pannon-nál már van 3.70-es szoft. :)

(#291) nfsu17


nfsu17
veterán

Olvasgattam itt a fórumon, hogy a bluetooth elég körülményes. Nem ismer minden fajtát.
Olyat is olvastam, hogy vki csak Debrecenben jutott hozzá 6500Ft-ért.

Nekem még nincs semmilyen kékfogam, de most szükségem lesz erre.
Tudtok pontos típust adni, ami jó a telóhoz, és nem ritka darab?

Meg a PC Suittal is akadtak gondok, ha jól olvastam. :U

De azért tudjátok használni? Cuccokat ide-oda tologatni?

Memkari típust is tudtok ajánlani? Még ilyen sincs, de kéne.

Köszönöm. :R

(#292) Petester válasza nfsu17 (#291) üzenetére


Petester
senior tag

''De azért tudjátok használni? Cuccokat ide-oda tologatni?

Memkari típust is tudtok ajánlani? Még ilyen sincs, de kéne.
''

Pl. bemész a speedshphoz és ott ajánlanak neked. Veszel hozzá egy kártyolvasót és máris megoldottad az ide-oda tologatást kékfog néálkül és még gyorsabb is lesz... Én legalább is így csinálom. Egy 512-es kártya tele megy néhány perc alatt!

(ó\_!_/ó)

(#293) nfsu17 válasza Petester (#292) üzenetére


nfsu17
veterán

Gondolom ez a speed pesten van. :(
Na nem baj.

Köszi a tanácsot.
De a blue-nál nem kell kivenni a memkarit. :)

(#294) Viktor0610 válasza nfsu17 (#293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A speedshopot eléred a fontosabb azonnali üzenetküldőkön (MSN, Skype, stb.), megbeszéled velük, aztán megrendeled a neten és házhoz szállítják.

Samsung Galaxy A54

(#295) DS


DS
csendes tag

Hi all! azt szeretném megtudni ogy mi ezen a kígyóbőr? :D a hátlap, vagy a billentyűzet? Szerintem ez a telcsi nem is annyira nőies. nekem megtetszett :) szerintetek? Előre is thx :)

asdas

(#296) DS


DS
csendes tag

ja és még vmi: a t-mobile letiltott vmit rajta? pl:játékokat,alkalmazásokat,témákat lehet rá rakni gépről? :F :F plíz válaszoljon vki. thx

asdas

(#297) Zoltanfi válasza DS (#296) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Mindent lehet rá rakni gépről, csak ezköz kell hozzá (Bt, kábel, memóriakártya, infra)

(#298) DS


DS
csendes tag

thx. és mi rajta a kígyóbőr? :)

asdas

(#299) DS


DS
csendes tag

Ja és még vmi XD :az elöző motorolámnak(E398)volt egy scandisc trans flash 64 mb-os memóriakártyája. ugyanúgy néz ki mint a nokiás csak nincs ráírva hogy NOKIA. Szerintetek jó bele? :F :F Előre is thx

asdas

(#300) PhilBrick válasza DS (#299) üzenetére


PhilBrick
őstag

Kártyát nyugodtan próbáld ki benne, 99% hogy menni fog!
Az akksifedél börutánzatú műanyag. A cikkben a ''kigyóbőr'' arra utal, hogy lehúztak még egy bőrt a 61xx sorozatról. Szerintem ez sikerült közülük a legjobban! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.