Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Viktor0610 válasza Atlantis (#350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khhmmm...
Tessék használni topikon belül a keresőt! ;]
Azért egy [link]et adok, h. ne mondd, milyen gonosz v.ok... :))

Samsung Galaxy A54

(#352) Atlantis válasza Viktor0610 (#351) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehh, a franc a pofámat. :D

Kösz, ezt az oldalt ismertük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#353) Viktor0610 válasza Atlantis (#352) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na jó, még egy [link] ''pár'' másik oldallal... ;]

Samsung Galaxy A54

(#354) Atlantis válasza Viktor0610 (#353) üzenetére


Atlantis
veterán

Thx.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#355) PhilBrick


PhilBrick
őstag

És az én kedvenc témalelőhelyem: [link]

(#356) Atlantis válasza PhilBrick (#355) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, ezt is ismertem, valóban jó oldal.

Azért thx.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#357) blueMerle válasza Atlantis (#350) üzenetére


blueMerle
veterán

És BT-vel nem ''macerás'' több megát rápakolni? Vagy ennyire ráérsz? :DD

(#358) Atlantis válasza blueMerle (#357) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezért kellene adatkábel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#359) blueMerle válasza Atlantis (#358) üzenetére


blueMerle
veterán

Vagy egy memóriakari olvasó, amivel aztán minden menne mint a karikacsapás???

(#360) Atlantis válasza blueMerle (#359) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, az megoldás.

Egyébként már két 6131 van a családban. Ma társult egy fekete példány is a meglévő piroshoz. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#361) Atlantis


Atlantis
veterán

Nem tud valaki valami olyan alkalmazást Nokiára, mint az SE kódmemóriája? Nem baj, ha fizetős, baromi hasznos dolog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#362) PhilBrick válasza Atlantis (#361) üzenetére


PhilBrick
őstag

SW marketen láttam ilyet: [link]

[Szerkesztve]

(#363) Viktor0610 válasza PhilBrick (#362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jó a link.
Sz.tem inkább a program nevét írd le... :D

(Mobile Tresor)

Samsung Galaxy A54

(#364) Atlantis


Atlantis
veterán

Köszönöm, Uraim, megvizslatom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#365) Atlantis


Atlantis
veterán

Jó kis program ez, Urak, messze jobb, mint az SE megoldása.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#366) Yoda 63


Yoda 63
csendes tag

Szerintem tök tutkó ez a mobil , csak az akksijával van egy kis gubanc ! Nem tudjátok , hogy gyári akksival maximum mennyit bír ki ? Köszi :R

(#367) blueMerle válasza Yoda 63 (#366) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem gyárival bírt ki jobb esetben 3 napot, de általában 1-2-t. Botrányos. :( El is adtam, itt virít egy vadiúj Motorola V3x helyette elöttem az asztalon. Jobb is, többet is tud,nameg a készenléti ideje is jobb :)


[Szerkesztve]

(#368) Atlantis válasza blueMerle (#367) üzenetére


Atlantis
veterán

Jobb? miben?

Többet tud? Ahogy vesszük. Tény, hogy 3G-s és 2Mp-es a fényképezője, ami ugyanúgy nem ér semmit, mint ezé. Viszont Moto menü nem fér ezével, nincs rádió, a médialejátszó ezéhez képest katasztrófa, tartozékok, támogatás is szűkösebb ahhoz.

Akksi nálam vasárnap óta megy és még félig van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#371) blueMerle válasza Atlantis (#368) üzenetére


blueMerle
veterán

És még tegyük hozzá hogy van egy csekély 65 megás belsö memória és iTunes zenelejátszó szoftver. Az gagyi lenne? A 6131-é 100x gagyibb, tudom, van viszonyítási alapom, hiszen nekem is 6131 volt az elödje. Ugye neked is van viszonyítási alapod?No, nem olyanra gondolok hogy ''láttam haver telóján''.... ;] :D

A menüt TELJESEN, értsd TELJESEN átt lehet szabni, akár ugyanolyanra mint egy S40-es vagy egy Windowsos mobilé. Az almenüket is. Tényleg korlátlanul bármit lehet vele modding téren csinálni, elképesztö.

Tartozék támogatás szükös lenne? Hát Csücsürkepusztán biztos, de szvsz bármit meg tudok hozzá venni egy kisebb város jobbfajta gsm boltjában, én idáig még mindent meg tudtam venni hozzá, semmiben nincs hiány. Ez nem a kommunizmus :P ...

Támogatás? Százával vannak moto-fan oldalak...skinek,flashelés,drm,modding amit csak akarsz, bármit megtehetsz otthon. A 6131-el meg mehetsz a szervízbe ha gond van, vagy egy újabb sw kellene. Megint a Moto a jobb :DDD

Nézd, nem hiába váltottam, sokkal több elönye van. De ha neked a 6131 tetszik, ám legyen. Tudod, kinek a pap, kinek a papné, nekem a lánya :D

Azért az hogy 2Mp-es fényképezö és 3G van benne, szerintem nem olyan kis különbség.Én kihasználom mindkét funkcióját napi szinten. Igen a 2Mp-es fotómasinát is, a munkám fontos része lett.

Mindezek mellet sok sikert a 6131-hez, ha bármi kérdésed lenne akár 6131-el kapcsolatban is, szivesen válaszolok, elég jól kiismertem a telót.

(#372) Atlantis válasza blueMerle (#371) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehh, van benne igazság, el kell ismernem. :C

iTunes alapból azért nincs rajta, ha jól sejtem.

Nokia fan oldal is van bőven, én mindenesetre gyári támogatásra gondoltam. A nem sokára lehetővé váló otthoni szoftfrissítés, a sűrűbb szervízhálózat Nokia mellett szól.

A vidékieket meg ne tessék leszólni. Én egy kisebb városban lakom. Mondjuk ha bemennék bármelyik helyi GSm boltba és kérnék egy S200-as Moto headset-et, szerintem 5-ből 4 csak nézne, hogy honnan jöttem, vagy élből rávágná, hogy olyan meg nincs is. Ellenben Nokia tartozékok helyben is könnyebben beszerezhetők.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#373) blueMerle válasza Atlantis (#372) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem szóltam én le senkit, fogalmam se volt, hogy hol élsz. Én amolyan közepes /35K/ városban élek, mégis eddig bármit azonnal tudtam venni hozzá. Igaz, határváros, és itt 9 mobilos bolt van, az egyik ráadásul egy nagyon közeli barátomé. Így nem igazán jelent gondot a telók vagy tartozékok beszerzése poton pénzért.

[Szerkesztve]

(#375) catchke2ro válasza blueMerle (#373) üzenetére


catchke2ro
csendes tag

Hali!
Nemsokára lesz ilyen telefonom.
- Hogy kell formázni az aksit, hogy a maxot kihozzam belőle?
- Hol lehet progikat, alkalmazásokat letölteni?
- Olyan várható, hogy a nokia kiad hozzá egy normális aksit valamikor?
Köszi!
üdw

(#376) blueMerle válasza catchke2ro (#375) üzenetére


blueMerle
veterán

Helló.
1. Én nem formázom a Lithiumos akksikat, erröl megoszlanak a vélemények.
2. Goggle a te barátod, aztán 6131 a kulcsszó. Témákat pl. a www.mobile9.com, www.zedge.net oldalakon találsz szép számmal.
3. Ézt én honnan tudjam? :C :D Nem az akksi a szar, hanem a telefon zabál sokat :P

(#377) Arius


Arius
aktív tag

Lenne egy kérdésem azokhoz akik használják a telefont:
Mennyire zavaróak az oldalán a gombok (na meg az automata nyitó gombja), ha farmerzsebben van a telefon? Nekem egy samsung x660 van zsebben, és állandóan fényképez, ha rossz helyre csúszik a zsebemben, mert benyomódik az oldalán lévő gomb.

Nem lenne túl jó, ha ''kinyílna a bicska a zsebemben'' állandóan ;]

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache ;)

(#378) blueMerle válasza Arius (#377) üzenetére


blueMerle
veterán

Magától nem fog fényképezni, mivel becsukott állapotban is olyannira aktív a bill. zár, hogy még az oldalsó gombokat is lezárja, a kameráét is természetesen. Nekem nem nyílt ki soha magától, elég határozottan kell azért azt a nyitógombot megnyomni, bár igaz, zsebben ritkán hordtam, mindig tokban hordom a telóim.

(#379) KKevin


KKevin
tag

Holnap vagy holnapután veszek ilyen telefont. Szeretném ha vki tudna véleményt mondani a telóról, olyan akinek van/volt is ilyen. Meköszönném ha valaki megerősítene benne hogy jó választás vagy eltántorítana tőle. Bármi jöhet.

Kösz előre is

(#380) Yutani


Yutani
nagyúr

Uraim, van egy kis problémám a 6131 telóval kapcsolatban.

Kedvesemnek vettünk karácsonyra egy ilyen telefont. Eddig 3100 volt mindkettőnknek, amihez vettem adatkábelt. Vettem a 6131-hez is (ami az én jövendő 6233-amhoz is jó lesz), mondván, majd a PC Suite programmal szépen átvarázsolok mindent a régi telókról az újakra.

Na, megcsináltam a backupot a 3100-ról, majd szépen restore funkcióval megcsináltam a 6131-re való átmásolást. Közben pofázott, hogy eltérő típusú telefonra akarom ármásolni az adatokat, meg hogy eltérő a két telefon nyelvi beállítűása (mindkettő HU, nm értem...), de megcsinálta végül.
Amit áthozott: névjegyzék, kalendárium, képek.
Amit nem: a SMS-ek!!! És ez kicsit fáj. Tud valaki megoldást erre?

#tarcsad

(#381) Pat


Pat
tag

Hali!
Vodás 6131eken szokásos sz*r LIVE-os menű van?! ugye, neem? :W
sürgős lenne! Köszi!!

(#382) Viktor0610 válasza Pat (#381) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos (?), a Vodafone-os 6131-eken a ''szokásos'' Live! menü taláható, amiről azélrt elmondható, h. teljesen jól testreszabható témákkal, az ikonok is több színt használnak, mint 4 ( :) ), ami pedig a legfontosabb, semmilyen korlátozás nincs a telefonban -infra, Bluetooth, MP3 téren...

Samsung Galaxy A54

(#383) Pat válasza Viktor0610 (#382) üzenetére


Pat
tag

tehát akkor az ikonok nem cserélhetőek de legalább szépek?!
A kijelzőn ugye nincs folyamatosan megjelenő Live felirat mint a V3-amban (nem cserélhető az egyik gombhoz rendelt funkció)
nameg nyitott flipnél külső kijelzőn voda logó mindig :((( ebben is?

jah és még egy apróság, van olyan telefonkönyv nézet, ahol a nevek mellett apró, névhez rendelt kép is megjelenik?
THX

(#384) Viktor0610 válasza Pat (#383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van, ikonok fixek, viszont témákkal variálhatsz a színeken.
A testreszabhatóságról nem tudok nyilatkozni, az én kevésbé személyreszabható Sharpomon simán lecserélhető a Live! gomb szinte bármi másra, ebből gondolom, h. ezen is.
''nameg nyitott flipnél külső kijelzőn voda logó mindig :((( ebben is?'' - Emlékeim szerint igen (miért baj ez? :F ).
A telefonkönyves kérdést nem tudom...

Samsung Galaxy A54

(#385) blueMerle válasza Viktor0610 (#384) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ez már csak azért is érdekes, mert az én gyári fuggetlen 6131-emen minden gond nélkul lehetett ikonokat cserélni témákkal, szóval egyáltalán nem fixek azok. Meg kellene próbálni. :)

Namost ha a Live! miatt nem megy, az igen nagy suxx :W :(((

(#386) kobunok


kobunok
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogyan tudom megnézni egy 6131-esen, hogy mennyit beszéltek rajta?Vétel előtt állok és állítólag új a telefon, de megkéne tudnom, hogy így van e.
Előre is köszi..

(#387) Viktor0610 válasza kobunok (#386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben működik, *#war0anty# a Life timer a beszélgetett időt mutatja óra:perc bontásban.

Samsung Galaxy A54

(#388) kobunok


kobunok
csendes tag

Hello!
Tudja valaki, hogy a 3gp-be konvertált avi-t, amit a PC-n lévő Nokia Player lejátsza , a Samsung D600 kártyára írva lejátsza, nos ezt a N6131 miért nem tudja?Hang van , de kép nincs.

(#389) Viktor0610 válasza kobunok (#388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert több 3GP-formátum van -legalább 2 féle a Super program szerint.

Samsung Galaxy A54

(#390) Bogsa


Bogsa
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen nokiám, decemberben vettem. Ma egyik pillanatról a másikra a külső kijelzője totál fehér lett és azóta sem jelez semmit! :( Ez azt jelenti kipurcant a külső kijelzőm? :F Nem örülnék túlzottan neki, ha az alig egy hónapos telómnak annyi lenne! :W

B.

(#391) Gubro válasza Bogsa (#390) üzenetére


Gubro
senior tag

Fizikai behatás?
Nem esett le? Nem ültél rá?
Kikapcs-bekapcs megvolt?

(#392) Bogsa válasza Gubro (#391) üzenetére


Bogsa
csendes tag

Egyszer leesett sajnos, lehet ott történt a baj? Bár az a megvétel után 2 nappal történt tehát lassan 3 hete működött azóta is és most kattan be? kikapcs- bekapcs megvolt! ;)

B.

(#393) Gubro válasza Bogsa (#392) üzenetére


Gubro
senior tag

Lehetséges, hogy ott a bibi.
Irány a szervíz, de ne lepődj meg, ha fizetős lesz.

(#394) Bogsa válasza Gubro (#393) üzenetére


Bogsa
csendes tag

Jaj! :Y Köszi a segítséget! :R

B.

(#395) mrbego


mrbego
aktív tag

Hali. Ma vettem egy ilyen telefont és meglepődve láttam, hogy a csaomagban lévő töltő nem kompatibilis a telefonnal, mivel a csatlakozója a vastag fajta, ami pl az előző telefonomhoz (N 3100) jó. Csak azt szeretném tudni, hogy mással történt már ilyesmi. :O

Üdv, P

(#396) Viktor0610 válasza mrbego (#395) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Elvileg a telefonhoz már az újabb fajta töltőt kéne adják. Gyárilag tuti ez van mellette.
Sz.tem menj vissza az üzletbe és kérdezz rá, ez h. lehet...

Samsung Galaxy A54

(#397) mrbego


mrbego
aktív tag

Köszi a választ!
Valamint most vettem észre még egy dolgot. Mégpedig a telefonnak az a fele amelyiken a kijelző van, nos a két fél műanyag test az oldalán nincs rendesen összeillesztve. Pedig ezt egy Pannon üzletben vettem, és nem vettem észre hogy már előttem esetleg valki kipróbálta volna vagy ilyesmi. Szóvan minden szépen a zacskójában volt.

Üdv, P

(#398) Viktor0610 válasza mrbego (#397) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pannonos v. független a telefon?

Samsung Galaxy A54

(#399) mrbego


mrbego
aktív tag

Gondolom Pannonos, vagy árulnak független telefont is egy Pannon boltban? :F

Üdv, P

(#400) Viktor0610 válasza mrbego (#399) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rosszul kérdeztem... ;)
Pannon előfizetéssel/Bónuszprogrammal vetted v. kártyafüggetlenül?

(Előbbi esetben nem hiszem, h. elcserélték volna a töltőt, utóbbiban előfordulhat...)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.