Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) CactuS válasza 8x57js (#747) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem is karcolódik a billentyűk körüli vékony krómimitáción :( Igazából azért bosszantó,mert az eddigi Nokiáimat nyújhattam bátran alig látszott rajtuk,erre meg még vigyáztam is,mert szinte új,és mégis...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#752) CactuS válasza Viktor0610 (#746) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi,ha végre hazaköltözöm albiból,akkor megpróbálom felfrissiteni

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#753) balintka


balintka
addikt

Tudnátok segíteni, honnan lehetne egy Vodafone-os 6131-hez letölteni a legújabb szoftvert, magyar nyelvűt? a frissítő program nem talál semmit, 3.70-es a mostani szoftver.

(#754) Viktor0610 válasza balintka (#753) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben probléma van a készülékkel, szerviz.

Ez nem úgy megy, h. letöltöd a szoftvert és feltelepíted. Illetve, biztos, megoldható, de garanciavesztéssel jár a dolog.

Samsung Galaxy A54

(#755) CactuS válasza Viktor0610 (#754) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na jó,akkor most elbizonytalanodtam ;) Akkor ha otthon frissitem a Nokia programjával a telót,akkor ugrok a gari,avagy sem?;) / a pár HSZel ezelőtti hosszászólodat én úgy értelmeztem,hogy nem ugrik :B /

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#756) Viktor0610 válasza CactuS (#755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra értettem a garanciavesztést, ha nem a Nokia Software Updaterrel frissíted a telefont, hanem valahonnan letöltesz egy firmware-t, amit egy valamilyen programmal felteszel a telefonra.
Természetesen, a NSU-val történő frissítéskor a garancia megmarad.

Samsung Galaxy A54

(#757) CactuS válasza Viktor0610 (#756) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah,oké.Köszi :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#758) CactuS válasza Viktor0610 (#756) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eh,az még kimarad,hogy az ugye nem baj,hogyha a telefon blootoothon át csatlakozik a géphez? Vagy frissitéshez mindenképpen kábel kéne?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#759) Viktor0610 válasza CactuS (#758) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia telefon hiányában nem próbáltam még, de a frissítés általában csak kábelen keresztül szokott működni.

Samsung Galaxy A54

(#760) CactuS válasza Viktor0610 (#759) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát akkor pár napot csúszik,mert nekem csak BTm van,kell valakitől szerválnom egy kábelt. Mondjuk nem sürgős,igy is tudok élni :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#761) balintka válasza Viktor0610 (#759) üzenetére


balintka
addikt

Nokia software updaterrel frissítenénk, de az nem talál újabbat, mint a 3.70-es soft, pedig már 6.x-nél tartanak.

(#762) Viktor0610 válasza balintka (#761) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt értem.

Továbbra is azt mondom, ha hiba van a készülékkel, vidd szervizbe, amennyiben nincs baja, hagyd a csudába.

Samsung Galaxy A54

(#763) balintka válasza Viktor0610 (#762) üzenetére


balintka
addikt

Nincs hiba vele, csak azt hittem valahogy megszerezhető a legfrissebb szoftver.

(#764) Viktor0610 válasza balintka (#763) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, kártyafüggetlen a készülék v. szolgáltatónál vásároltad, mert amennyiben utóbbi, előfordulhat (akár ekkora mértékű) lemaradás a szoftververziókkal kapcsolatban.

Samsung Galaxy A54

(#765) Olcsi válasza Viktor0610 (#764) üzenetére


Olcsi
senior tag

A készülék vodas, ''balintka'' leírta, amikor feltette a kérdést... Nem lehet, hogy emiatt nem talál újabbat? Úgy értem, valamilyen szinten a szolgáltató ezt le tudja korlátozni, nem?

(#766) Viktor0610 válasza Olcsi (#765) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most már beugrott, csak elfelejtettem a write only módból kikapcsolni... :))

Nem lekorlátozza egyébként, hanem nem hagyja jóvá az újabb frissítéseket, így fordulhat elő, h. nincs elérhető frissítés.

Samsung Galaxy A54

(#767) ccrisis


ccrisis
csendes tag

Hali!
Sajnos új mobil vásárlására lettem kényszerítve :(( , és ezen a telón vagy az SE W810i-n vacilálok. Eddig csak Nokia mobiljaim voltak, de sztem a W810es is nagyon jó kis cucc. Ha van vmi tapasztalat v tanács, azt szívesen fogadom, m nem tok dönteni. ;)
Kösz :R

(#768) Viktor0610 válasza ccrisis (#767) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, neked mi a fontos.

A Nokia a gyönyörű kijelzője miatt lehet jó (nekem pl. ez is fontos), a SE jobb fényképezővel bír, több mellékelt tartozékot kapsz a készülékkel -különösképp' a fülhallgató említésre méltó.

Samsung Galaxy A54

(#769) ccrisis válasza Viktor0610 (#768) üzenetére


ccrisis
csendes tag

Igen, ezért nehéz a döntés, m ahogy láttam a Nokiának tényleg baromi jó a kijelzője, meg jól is néz ki, szóval úgy egyben van. Viszont az SE a fényképezőjével nyűgözött le.
Kösz a választ. :C De különben azért nehéz a döntés, m eddig nagy Nokia fan voltam /3 volt belőle/, és eddig 1ikkel se volt semmi bajom, és kicsit parázok váltani. Mondjuk a SE-ról se hallottam soha olyan nagyon rosszat.

(#770) balintka válasza Viktor0610 (#766) üzenetére


balintka
addikt

Ez lehet a helyzet, mert azóta már 4 újabb verzió van kint, mint a gyári.

(#771) Atlantis válasza ccrisis (#767) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem mintha a kérdésed annyira ide tartozna, de a két telefon nem egy felhasználói rétegnek készült: az egyik egy viszonlyag jó fényképezős zenetelefon, a másik egy semmi extrát nem tudó, teljesen hétköznapi ''kagylófon.'' Én w810-ről váltottam 6131-re és ez utóbbi jött be jobban, mert a w810 tudása nem mindig párosult megbízhatósággal, ergó bosszantott szinte minden percben a szoftveres hülyeségeivel(lehet, azóta ezek már ki lettek javítva). A 6131-en viszont még szoftvert se frissítettem, a 3.70-es, amivel megvettem, teljesen jó. Igaz, ezzel csak telefonálok, semmi zene, semmi fényképezés.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#772) Olcsi válasza ccrisis (#769) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ha eddig nagy nokia fan voltál, és csak nokia telefonjaid voltak, akkor nem értem, hogyan merülhetett fel benned a kérdés. :D Na félre a tréfát. Igazából sajnos azt kell mondjam, hogy SE. Bár ezt csak a tudása miatt mondom. Persze nem, mintha a nokia tudásával baj lenne. Őszintén nekem nagyon bejött ez a nokia, nem is gondoltam volna. Annyi, hogy a SE egy teljesen átlagos külsőbe bújtatott átlagos walkman mobil. A nokia kicsit extravagánsabb, kicsit elegánsabb, kicsit szembetűnőbb.
A 6131-nél max az akksira lehet panasz, de meg lehet szokni, hogy minden este feldobod tölteni.
Úgyhogy végülis összességében SE, de én nem cserélném le ezt. :D Max, ha lejár a garija.

(#773) maru


maru
aktív tag

Hi!

A 6131-en cserélhető az előlap sk-leg, garancia megvonás nélkül?

(#774) PhilBrick válasza maru (#773) üzenetére


PhilBrick
őstag

A két kijelző körüli rész igen. Persze csak ha tudsz venni alkatrészt és ügyes kezü vagy! :)
Az alsó feléből bontás nélkül csak a billentyűzetet lehet kivenni, a körülötte lévő króm keretet már nem.

(#775) maru válasza PhilBrick (#774) üzenetére


maru
aktív tag

Köszi

(#776) #35692544


#35692544
törölt tag

Az ilyet ne itt tessék megtárgyalni.
Ott a milyen mobilt vegyek? topic, az való erre.


Atlantis

(#782) Viktor0610 válasza PhilBrick (#774) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. krómozott hatású. ;) Láttam már csúnyán lekopott ''króm'' betétes 6131-et.

Samsung Galaxy A54

(#783) ztibor


ztibor
senior tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne felétek.
Hogy lehet a hanghivást kiiktatni vagy levenni a hangerő gombról mert már többször előfordult hogy véletlen felhivott valakit a zsebemben, ami azért egy flippes telefontol nem elvárt szolgáltatás.

Előre is köszi
Üdv
Tibor

(#784) mrbego válasza ztibor (#783) üzenetére


mrbego
aktív tag

Kikapcsolni nem tudom lehet e, de (az időzített) billentyűzár megoldás lehet.

Üdv, P

(#785) #35692544


#35692544
törölt tag

ilyet tapasztalt valaki?
[link]

(#786) niti válasza #35692544 (#785) üzenetére


niti
aktív tag

Ezt én is épp akartam tőletek kérdezni...

(#787) Atlantis


Atlantis
veterán

Én nem. Bár én keveset beszélek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#788) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Én sem. A hangminősége lehetne jobb, de nem fájdalmas.

(#789) ztibor válasza mrbego (#784) üzenetére


ztibor
senior tag

Hmmm. Nem is tudtam hogy van rajta időzített billentyűzár...Hol lehet azt beállítani a menüben hogy időzítéssel kapcsolja be? (simán kézzel betudom kapcsolni)

Köszi

(#790) PhilBrick válasza ztibor (#789) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha 3.70 vagy annál újabb a szoftver benne akkor a Beállítások/Telefon beállítások/Automatikus billentyűzár pontban. Röviden 4/10/3.
Ha 3.50 a szoftververziód, akkor frissítsd sürgősen!

(#791) CactuS válasza PhilBrick (#790) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hm nekem azt irja,hogy 6131 v 05.50 20-09-06 és Language: v 05.50 20-09-06 van ennyire régi szoftver is? :F ( Enyémet még mindig nem sikerült frissitenem,mert még mindig csak BT kapcsolatom van :( )

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#792) PhilBrick válasza CactuS (#791) üzenetére


PhilBrick
őstag

Az már egész jó, a 3.70 tavaly májusi. Az első a 3.50 volt március környékén ha jól emlékszem.

(#793) CactuS válasza PhilBrick (#792) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Noh sikerült frissiteni ( bár elsőre nem ment fel,kaptam 1 test modeot,de 2.xra már tökéletes lett) v.06.10 (16-02-07) Viszont még mindig van 1 problémám ami mondhatni eléggé idegesit.Sim kártyáról akarok neveket másolni ( Névjegy másolása) és erre még mindig azt irja a telefon,hogy a ''telefon memóriája védett''.Hogy lehet ezt kikapcsolni? Vagy ez ilyen szolgáltatói kedvesség?:F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#794) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Pannon kollégától kérdezném,hogy miért nem lehetsehol ezt a készüléket kapni? :( Nővérem is ilyenre pályázik,de tolna megyében (+dunaújban is néztem) nem lehet sehol kapni.Eddig lehetett abban a randa aranyszinben kapni,most már abban sem,pedig a honlapon is kint van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#795) PhilBrick válasza CactuS (#793) üzenetére


PhilBrick
őstag

Erre sajnos nincs ötletem. :(
Próbáltam hasonló tünetet okozni, de nem sikerült...

(#796) attisx válasza CactuS (#793) üzenetére


attisx
addikt

Ilyet én is tapasztaltam (nekem 6233 van). A megoldás: Beállítások/ Biztonság/ Biztonsági szint/ Nincs. Talán neked is működni fog... :)

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#797) CactuS válasza attisx (#796) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez mekkora sz*r, már elnézést.Ennek mi értelme :S Működik amúgy köce :D És akkor mi a különbség a biztonsági szint memória/telefon között?:S

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#798) attisx válasza CactuS (#797) üzenetére


attisx
addikt

A biztonsági szint/ telefon annyit tesz, hogy mikor új SIM-t raksz a telóba az első alkalommal kéri a biztonsági kódot is. Ez amolyan lopás utáni védelem... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#799) CactuS válasza attisx (#798) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meg nem enged másolni a telefon memóriájába.Ha jól emlékszem régebben ezt a biztonsági kódot még a jó örel logomanager is ki tudta olvasni :D Egyébként jók a nokia themejeid.Halle Berry-s nem lesz?:B

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#800) attisx válasza CactuS (#799) üzenetére


attisx
addikt

Idáig még nem terveztem. De most majd lehet, hogy lesz... :DDD
Ha esetleg vannak konkrét elképzeléseid a témával kapcsolatban, akkor küldj egy mailt... :)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.