Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) PapaMaci válasza Bári (#149) üzenetére


PapaMaci
őstag

Ez lehet azért, mert -mint azt fentebb is írtam- a PO3 szerver neve: pop3.freemail.hu

...mint az közismert...

(#152) KKevin válasza sziréna (#150) üzenetére


KKevin
tag

Idézem: ''Visual Radio rendkívül gazdag interaktív információs csatornája révén jelentősen emeli az FM rádiózás élményét. A rádióhallgatók például adatokat tudhatnak meg az éppen játszott számról és annak előadójáról, vagy vetélkedőkön vehetnek részt.'' :)

(#153) Bári válasza PapaMaci (#151) üzenetére


Bári
tag

Nos kipróbáltam ezt is! Összefoglalva: a telefon erre a beállításra ugyanúgy tesz (mégpedig jó magasról!). Nem érdekli, ugyan úgy nem működik. Egyéb javaslat? Mondjuk ha esetleg valaki beállítaná, egy hasonló érteékkel, az jó lenne! Lehet, hogy csak a freemail nem enged be a rendszerbe? A t-mobil-nál lehet t-email postafiókot ingyen igényelni?

[Szerkesztve]

(#154) Bári válasza sziréna (#150) üzenetére


Bári
tag

Sajnos ez szintén egy olyan szolgáltatás mint a csevegés, vagy a figyelt nevek. Szép és jó, de itthon nem működik. :DDD

(#155) sziréna válasza KKevin (#152) üzenetére


sziréna
csendes tag

Köszönöm!

(#156) Viktor0610 válasza Bári (#153) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A t-email alap szolgáltatás belépési- és havidíjmentes.
Fizetned csak az (egyébként kikapcsolható) éresítőkért kell fizetned.
Egyébként sz.tem a t-email sem fog menni, ha a többi sem működött...

Samsung Galaxy A54

(#157) Bári válasza Viktor0610 (#156) üzenetére


Bári
tag

Na írtam a Nokia ügyfélszolgálatának. Tessék csak olvasni:
''Az Ön által jelzett hibát leteszteltül és hasonló jelenséget tapasztaltunk. Más e-mail postafiókokkal működik a küldés és a fogadás is viszont a T-s postafiókot nekünk sem tölti le sem a Nokia 6131-es készüléken sem másikon illetve számítógépes Outlook Express alkalmazással sem. Így valószínűleg a hiba a T hálózatánál van. Kérjük ezzel kapcsolatban keresse fel a T ügyfélszolgálatát.'' (Copyright)
Ez azért jó! Bár nem fogalmaztam elég pontosan, így nem értettek meg, de a probléma adott. Szóval legalább nem csak a freemaillel nem megy. Lehet, hogy itt majd csak egy decemberi szoft. frissítés segít? Létezik mobilra e-mail fiók kezelő alaklmazás?
Azért még mindig várnám a válaszokat. Próbáljátok már meg beállítani a ti készüléketeken is! Van valaki, aki előfizetésesen vette valamelyik szolgáltatónál? Nála mik a beállítások (az enyém egy kicsivel visszább található)?

(#158) Viktor0610 válasza Bári (#157) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alkalmazások terén nézz szét itt: wap.getjar.com (működik a www.getjar.com [link] is).

Samsung Galaxy A54

(#159) PapaMaci válasza Bári (#157) üzenetére


PapaMaci
őstag

Este hazajön a kedvesem, akkor megnézem a beállításokat. Én a T-veszteltől vettem.

...mint az közismert...

(#160) Bári válasza PapaMaci (#159) üzenetére


Bári
tag

Azóta sem sikerült kipróbálni a beállításokat? Nem sikerül nektek sem beállítani?

(#161) Bári


Bári
tag

Helló!
Lehet, hogy megvan a válasz a sok e-mailes kérdésre. Idézet a kézikönyvből:
Az e-mail alkalmazásnak szüksége van egy proxy nélküli internethozzáférési pontra. A WAP-hozzáférési pontok általában egy proxyt is tartalmaznak, és nem működnek az e-mail alkalmazással. (Copyright)
Huha! Ha jól értelmezem, akkor ez kb annyit tesz, hogy a rendes működéshez a telefonnak netkepcsolatra lenne szüksége? Ez lehetséges? A T-nél ez már szinte biztos havidíjas, de eddig úgy tudtam, hogy a wap-pal is el lehet érni a netet, vagy nem?
A többi tulajnál működik az e-mail?

(#162) vamosip válasza Bári (#161) üzenetére


vamosip
tag

Szia!

Nekem t-email postafiókom van sima gprs wap hozzáféréssel, gond nélkül működik.

Ha a T-Mobile-os e-mail beállítások kellenek, akkor a T honlapján a telefonnál le lehet tölteni egy pdf file-t, amelyben részletesen le vannak írva a beállítások.

Szerintem Pannonnál is van hasonló...

Remélem segíthettem

(#163) Buflon


Buflon
tag

Nem tudja valaki, hogy a telefon homok változata megegyezik ezzel:[kép]

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#164) Viktor0610 válasza Buflon (#163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia oldalának tanulsága szerint igen.

Samsung Galaxy A54

(#165) KKevin


KKevin
tag

Hát én nem tudom. Így a belseje alapján lehetne piros, fehér és homok színű is. Végül is mind a háromnak fehér a belseje. Egyébként te miben látod a külömbséget? :F

(#166) Viktor0610 válasza KKevin (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nokia oldalán megnézve a telefon különböző színeit, látható, h. a klorábban linkelt képhez hasonló színű a ''Homok'' fantázianevű telefon külső része a kijelző körül.

Samsung Galaxy A54

(#167) Bári


Bári
tag

Helló!
Végül is szereztem egy bluetooth adaptert, így ki akartam próbálni a Nokia PC Suite-t. A gond csak az, hogy a nokiától letöltött szoft egyszerűen nem tartalmaz (nem kínálja fel a lehetőségét) a bluetooth kapcsolódást. Ez mégis hogy lehet? A 6.8-as verziót töltöttem le, ez a legújabb, támogatja a CA-53, és DKU-2 kábeleket, valamint az infrát, de bluetooth sehol! Ez azért nagyon jó! Nektek működik a bluetooth? Megpróbáltam egy régebbi 6.6-os verziót is, az ismeri a kékfogat, de a telefont nem.
Tudna valaki segíteni?

(#168) KKevin


KKevin
tag

Az lenne a kérdésem, hogy van-e a telefonban valamilyen video lejátszó alkalmazás amivel mobil filmeket is lehet nézni. Szóval milyen mobil film formátumokat támogat?

(#169) Pompi válasza KKevin (#168) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

3gp-t biztos lejátszik.

Feel Good Inc.

(#170) vamosip válasza Bári (#167) üzenetére


vamosip
tag

Szia!

WinXP-s BT driver működik? Látja a telót?
Nálam mondjuk Widcomm féle driver van felerőszakolva és - igaz néha meghülyül - működik rendesen. :D

(#171) Bári válasza vamosip (#170) üzenetére


Bári
tag

A Win tökéletesen hsználja. Sőt még a driver is felismeri a telőt. A régi 6.6-os verzió is látja a kékfig kulcsot. A gond az, hogy ha rámegyek a kapcsolódás menüpontra, akkor két lehetőség van: adatkábel vagy infra. A bluetooth meg sem jelenik, de már küldtem a telora képet az eredeti driver segítségével, csak ez sokkal lassabb, meg körülményesebb. Nálatok működik? Itt hangsúlyosan a Pc Suite-tal van a problémám, mégpedig igen súlyos.

(#172) vamosip válasza Bári (#171) üzenetére


vamosip
tag

6.80.22-es PC Suite van nálam és működik. Felajánlaja az MS BT-t és a Widcomm-ost is. Persze csak utóbbinak kell működni.

PC Suite reinstall-t próbáltál? Registry-ből is pucolj ki mindent! Biztos ami biztos :DDD

Jók lettek a freemailes beállítások, amit küldtem?

Még egy kérdés?
Összecsukott állapotban hogy viselkedik a teló ébresztéskor? Gondolom a hangerő gombokkal le lehet némítani.. csak ilyenkor szundi van vagy ki is kapcsolja?

(#173) Bári válasza vamosip (#172) üzenetére


Bári
tag

Nos megpróbálok válaszolni:
1. Legalább 5-ször raktam már újra a Pc Suite-ot. A registry-hez nem igazán szeretek nyúlkálni (voltak már rossz emlékek :DDD ) Egyébként még most sem megy, pedig ugyan az a 6.80.22-es verizó vann fent nálam is. Be tudnád linkelni? Honnan töltötted le? (vagy küld el MSN-en)
2. Sajnos azokat a beállításokat már próbáltam. :((( Nem jöttek be, de írtam a T-nek. Most várok a válaszra. Ha nem oldják meg akkor irány a mintabolt! Nehogy már ez a készülék ne tudjon levelezni! Állítsák be!
3. Én nem ezt használom ébreszteni, de majd megnézem. Egyébként szerintem szundihoz elég megnyomni az egyik hangerőgombot. A kikapcsoláshoz, meg szinte biztos ki kell nyitni.
Akkor ennyi. :DDD Légy szíves linkeld be vagy küld el a PC Suite-odat, mert már te van a .... ezzel az egésszel!

(#174) vamosip válasza Bári (#173) üzenetére


vamosip
tag

Asszem innen kiindulva, magyar oldalon még a régebbi van.

http://europe.nokia.com/nokia/0,,72026,00.html

Nem tudom, miért nem megy a freemail, biztos hogy van gprs internet előfizetésed?

(#175) amigo mío válasza Buflon (#163) üzenetére


amigo mío
csendes tag

Szép kép, de valahoy feketében szebb. Tőkéletes telefon. ma ez a legjobb európában!
:C :)) :C :R

(#176) amigo mío


amigo mío
csendes tag

Szép képeket? Használható a 16 millió színárnyalat? :F

[Szerkesztve]

(#177) Buflon válasza amigo mío (#175) üzenetére


Buflon
tag

Nekem is feketében teccik - olyan elegáns üzletember kinézete van ebben a színben :DD.
a homok nevezetű festéssel ellátott példányt tesónak gondolom.
Nem a legtökéletesebb, de nagyon jó. (Van tőle jobb is.) :C

[Szerkesztve]

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#178) Bári válasza vamosip (#174) üzenetére


Bári
tag

Valószínűleg (ez csak tipp) a freemail eléréssel lesz problémám. Ha megnézed a T-s beállításokat, az megadja a szerver kliens proxy címét, nevét és portját. A freemail-nél a név, és a port (110) jó, szerintem maga a proxy kód a rossz. (proxy kód alatt a következőt értem: 256.42.23.256 - vagy valami ilyesmi) Ha ezt tudnám, akkor szerintem már működne a dolog!
Küldeni tudok, ezért valószín nem a T lesz a ludas, de azért attól még segíthetnének!

(#179) vamosip válasza Bári (#178) üzenetére


vamosip
tag

Küldeni szerintem azért tudsz, mert gondolom a mail.t-email.hu van beállítva smtp-nek.
Fogadni viszont szerintem csak gprs internet-tel fogsz tudni.

A proxy szerintem a t-mobile wap/net átjárójának a címe, legalábbis valószínű, wap beállításoknál is van ilyen.

Na megnéztem a T honlapján a beállításokat. e-mail-hez és wap-hoz is ugyanaz a proxy cím 212.51.126.2 Port:8080
Sőt smtp és imap4-hez is ugyanazt a fenti proxyt használja, ebből gondolom, hogy az a T-Mobile szervercíme.
Olyasmi rémlik, hogy freemail-nél a felhasználónévnek a teljes e-mail cím kell, de lehet, hogy keverem a modemes betárcsázással...

Telóban nem tudom megnézni, mivel gyárilag be van állítva és nem lehet megnézni/javítani.

(#180) vamosip


vamosip
tag

Na kipróbáltam, nekem sem megy gprs wap előfizetéssel.
Azt írja, hogy előszőr fizessen elő csomagalapú valamire.
Beállításoknál van olyan, hogy elsődleges hozzáférési pont (igen/nem) igen-nél gondolom a T-mobile wap kapcsolatot használja, nem-nél viszont be lehet állítani proxy-t. Vagy itt a bibi, vagy gprs internet csomag kell hozzá. Szerintem utóbbi. Nézd meg esetleg freemail.hu-n van-e ilyen vagy valami faq-szerűség. Esteleg terminal fórumban, hátha valaki jobban tudja :DDD

(#181) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Ma elmentem megnézni a boltba egyet és nagyon szép meg minden, de mintha a témákat vagy animációkat kevés fps-sel vitte volna, szóval az nem tetszett annyira vagy csak én láttam rosszul? K750-hez képest kérdezem mondjuk mert ott mintha simábban mennének a dolgok.

Más hogy látja?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#182) Bári válasza vamosip (#180) üzenetére


Bári
tag

Nekem érdekes módon az ''Ellenőrizze a hálózati beállításokat'' üzenet jelenik meg. A GPRS Net előfizetés viszont tényleg probléma lehet. A freemail faq-nál az a gond, hogy ő szegény tartalmazná a hogyan állítsam be a postafiókot mobilomon opciót, de itt vannak gondok. Először is Westel jelenik meg, mint válaszható opció (rossz ómen!), majd a link elvisz egy már nem létező T-s oldalra (404-es hiba, hiba,...).
Nem tudod, hogy honnan lehet igényelni t-email postafiókot, mert már kezdem beadni a derekam, és lehet, hogy váltok. Bár, ha elolvasod a nokia válaszát a levelemre (visszább van egy kicsit), akkor te is láthatod, hogy az sem kecsegtet sok jóval.
Vajon tényleg nem lehet elérni a freemail-t GPRS net nélkül? Ezt azért jó lenne tudni, mert akkor nem küzdenék annyit vele.

Pc Suite: Lehet, hogy mégis a szoftvernek lesz igaza. Hosszas keresgélés után, találtam a neten egy PC Suite eltávolítót. Majd holnap kipróbálom. Mindenesetre a bluetooth-t is újrarakom. Biztos ami biztos.

(#183) vamosip válasza Bári (#182) üzenetére


vamosip
tag

Szia!

T-email postafiókot asszem csak személyesen lehet igényelni, de szerintem kérdezd meg a ''versmondólányt'' (1230) A sima az ingyen van, az 50 megás 2xx,- HUF

Szerintem biztos, hogy a gprs net a hiba, azt is kérdezd meg, végülis egy cég :D

(#184) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Animáltak a telefon témái vagy csak háttérképeket lehet kirakni rá? Már közeledik a péntek és ehhez a telefonhoz húz jobban a szívem! :B

Öreg vagyok már bohócnak!

(#185) Sol Dr válasza ArmanD. (#184) üzenetére


Sol Dr
csendes tag

Üdv.:
A telefonhoz se.-hoz hasonlóan animált témák is letölthetőek,melyek a menü ikonjait is megváltoztatják de sajnos az épp aktuális csengőhangod is átállítódik.
Bluetooth-ügyben:a bt-adaptered sw-ét távolítsd el,hagyd hogy a windows a saját driver-eit használja.ha ez megvan,beállítások/vez.pult/bluetooth-eszk.-ök menüpontban össze tudod kapcsolni a telót a pc-vel.nekem azóta a pc-suite tökéletesen működik.
Lenne egy nagy kérdésem a tesztelőkhöz:csengési hangerő terén melyik jobb:6131 vagy e50?per pill.6131-em van,de szeretném lecserélni egy symbianosra,és amit a cseng.hangerőről írtatok,kicsit elkeserített.
Remélem tudtam segíteni,válaszotokat pedig előre is köszönöm.

(#186) ArmanD. válasza Sol Dr (#185) üzenetére


ArmanD.
őstag

Köszi a segítséget :R , max a témában lévő csengőhangot kell átbuherálni aztán az lesz amelyiket akarod hozzá.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#187) Bári válasza Sol Dr (#185) üzenetére


Bári
tag

Nos ami a csengőhangokat illeti szerintem tökéletesen megfelelő. A vibra erős, egy gyári 30mp-es csengőhangnál 45 fokot fordul. Aki meg teljes hangerőn nem hallja (nálam minimumon van) az meg szerintem menjen el az orvoshoz.
A Bluetooth-t meg egy kicsit írd már le részletesebben! Most akkor a vezérlőpultban kellene néznem? A telepítő rész szép és jó, de a Win még a kékfoghoz kapott driverrel sem megy, nem hogy a saját win-essel. Nálam szerintem nincs is ilyen driver, mert SP1 van fenn, az meg elvileg meg nem is támogatja a kékfogat. Lehet, hogy kéne már egy SP2? Neked az van fenn?

(#188) amigo mío


amigo mío
csendes tag

Holnap megyek mobilt vásárolni és nem tudom melyiket vegyem.
a 6131-est vagy a 6280-ast?
Valaki válaszoljon és írja meg melyik a jobb. :F
Mostanáig a 6131-es felé húzott a szívem de a 6280-as is közel áll hozzá.
(A 6280-nak van vakuja? :F )

(#189) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Sziasztok!

Van, aki már huzamosabb ideje használja a sajátját? Ha igen, milyen állapotban van a belső kijelzője?
Tegnap óta tulajdonlok egy ilyet és kicsit zavar, hogy nincs semmi védelem az lcd előtt. Eszembe jutott, hogy még az elején vágok rá egy fóliát, de nem tudom mennyit rontana a kontraszton és a fényerőt.
Tapasztalatok?

(#190) Viktor0610 válasza amigo mío (#188) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy összehasonlító [link].

Pro 6131:
- valamivel kissebb,
- több belső memória.

Pro 6280:
- 3G,
- jobb kamera,
- VGA videó,
- erősebb akku.

Samsung Galaxy A54

(#191) amigo mío válasza Viktor0610 (#190) üzenetére


amigo mío
csendes tag

Köszi. :R :DD

(#192) sziréna


sziréna
csendes tag

Én is vaciláltam a 6280-as, és a 6131-es között, de amikor a kezembe fogtam a 6280-ast, és elolvastam a 6280-as forumon a hozzászolásokat azonnal lemondtam rola! Még annyit, hogy korábban már volt három okos Nokiám,/7650,6600,6260/, de nem bántam meg a cserét!
Ami számomra rejtély, hogy a kijelző alatti müanyag keret a baloldalon valamitől apro karcolásokat szenved, és nem tudok rájönni mitől!

(#193) Sol Dr válasza Bári (#187) üzenetére


Sol Dr
csendes tag

Üdv.
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nem sokkal a wind. újratelepítése után sikerült összehoznom,egyszerűen csatlakoztattam és felpakolta hozzá a saját dirver-eit,amiket utána megtalálsz a vezérlőpultban,rákattintasz,kérdezi hogy a csatlakoztatandó bt eszköz be van-e kapcsolva,kér egy kódot amit te is megadhatsz vagy ő generál,összehozza a gépet meg a telót,amit modemként is lát,és ami a legfontosabb,megadja a com-portoknak a címét,amin keresztül kommunikál a telóval,ezt fogja majd látni a pc-suite is.Egyébként sp2-őm van,lehet hogy nálad ez okozza a problémát.Ha van kedved és időd rá,telepítsd újra a wind.-t,rakd fel az sp2-t,és a bt-t (gyári sw-ének telepítése nélkül) csak dugd rá a gépre.nekem így sikerült,azért is írtam be,mert 1 hónapig én is szenvedtem vele.
Az E50 csengési hangerejét azért kérdeztem,mert a tesztben úgy írták,hogy kis hangerőn is elkezd már torzítani,ami elég csúnya tud lenni (így jártam a d600-al is).
A másik dolog ami elszomorít az e50-el kapcsolatban,az az,hogy állítólag csak olvasni tudja az office cuccokat,módosítani nem.
Mint már említettem egy hónapos múlt a készülék,a belső kijelzőjére annyi panaszom lehet csak,hogy nehezebb tisztán tartani:kicsit izzadtabb az arcod rögtön meglátszik rajta és a bemélyedés (a plexi helye) miatt macerásabb megtörölgetni.

(#194) Bári válasza Sol Dr (#193) üzenetére


Bári
tag

Kösz a sok jótanácsot. Szerintem nálam a Win-zal lesz gond. Mind a két variációt kipróbáltam:
1. Bedugom a bluetooth kulcsot, majd beadom a CD-t. => ''A hardvereszköz telepítése során probléma merült fel, ezért lehetséges, hogy az eszkö nem fog rendesen működni.''
2. Felrakom a drivert, majd ez után dugom be az USB aljzatba => Teljesen ugyan az az üzenet.
Elegem van, meguntam. Veszek inkább egy CA-53-as kábelt. Csak úgy hirtelen saccolva, egy Win újratelepítés min. 1-2 nap! Nálunk mindenki ezt a gépet használja, így legalább 40-60 (kicsi, miniatűr :O ) programot kellene újraraknom. Meg a Win-zal úgy van az ember, hogy ameddig működik, addig nem szívesen nyúl hozzá.

sziréna:
Nekem ilyenre nem hajlamos a készülék. Nem rakod valamilyen kulcs, esetleg pénztárca mellé. Egyébként nálam a 4-es gomb adott az elején kicsit csikorgó hangokat, de ott én voltam a hibás.

(#195) Sol Dr válasza ArmanD. (#186) üzenetére


Sol Dr
csendes tag

Hali!
Azok a témák amelyekkel eddig találkoztam,csak a flip nyitásához ill. zárásához kapcsolódó hangot tartalmaztak,melyeket valóban ki tudsz szedni.Témaváltáskor a fő csengőhangom általában a gyári nokia hangra ugrott vissza.

(#196) Sol Dr válasza Bári (#194) üzenetére


Sol Dr
csendes tag

Üdv.:
Azért mondtam,hogy a bt sw-ét ne telepítsd fel.Az adatkábellel vigyázz,ha tudsz,inkább kérj egyet egy napra kölcsön mielőtt megveszed.Elkértem kollégámtól,amit az e60-hoz kapott (szintén ca-53),és azzal sem sikerült.próbáld meg legyalulni a bt sw-ét a gépedről teljesen,rakd fel a sp2-őt,és próbáld meg újra.Nekem sajnos muszály volt újratelepíteni,a mobilrackben lévő winyóm elszállt az összes cuccommal.

(#197) Cheesy


Cheesy
őstag

Ezzel a ''Bluetooth kulcs'' dologgal én is szívtam.
Mielőtt megvettem a 6131-esemet 2 hete, már előtte vettem egy 3500HUF-os kulcsot, mert itthon már volt 2 Samsung teló, ami tudta ezt a funkciót és akkor több legyet egy csapásra. Hát tévedtem...
Mert ez a kulcs BlueSoleil programmal működött. A Samukkal semmi gond nem volt, tökéletesen együttműködtek. Örültem is, hogy olcsón megúsztam. A Nokia 6131 már nem ette meg!
Eldugott külföldi pro forumokon találtam infókat valami olyasmiről, hogy a Nokiak csak egy bizonyos Cambridge Silicon Radio (CSR) gyártmányú chippel ellátott bluetooth kulcsokat fogadják el. Na, elkezdtem keresgélni a neten, hol lehet ilyet kapni Abszurdisztánban. Találtam is 1 (egy) -bár szvsz van több is - gyártót (xMicro), aki ilyet gyárt és ajánlja is a Nokiakhoz. Végül, mivel úgyis mennem kellett Debrecenbe, nagyváros révén reméltem csak találok ilyet.
Bementem a T-Pontba a plázában, kivártam a fél órát és elintéztek 2 perc alatt, hogy ők nem foglalkoznak szervizes gondokkal, keressek egyet. (Rendesek voltak, adtak 3 címet is)
Ezt a 3 címet végigjárva (nem volt sehol olyan kulcs ami nem BlueSoleil-es) az utsóban megadták a Nokia Márkaszervíz címét. El is látogattam.
''Kissé'' kellemetlen volt, hogy ebben a körzetben csak ők forgalmaznak ilyet és végül 6.500HUF-ot kellett egy rohadt kulcsért fizetnem. Hiába no, márkakereskedés. De úgy vagyok vele, hogy ez legalább a jövőben is elég lesz mindenhez, nem fogyóeszköz.

Install:

SP2-es XP-m van, a CD-t NEM KELL használni. Alapból felismert mindent. Egyébként ezt is mondta a srác a kereskedésben, hogy nála is így működik, ha használjuk a CD-t is, akkor elronthatjuk a dolgokat. A registryben meg ki szeret turkálni ugyebár?
Tehát kulcs be, felismer, Nokia PC Suite legujabb feltesz és minden működik.

www.vakbelmutet.hu

(#198) Cheesy válasza PhilBrick (#189) üzenetére


Cheesy
őstag

Az árat kihagytad. Úgy már +1 pont a 6131nek :D

www.vakbelmutet.hu

(#199) Cheesy


Cheesy
őstag

Letöltött JAVA játékokkal hogy álltok? Nekem valahogy nem jön össze...

www.vakbelmutet.hu

(#200) amigo mío


amigo mío
csendes tag

mevettem a 6280-ast 80.000-ért. NEM LÖTYÖG :P (még :U )! Jól tettem hogy ezt vettem, és nem a 6131-est :F

[link]





[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.