Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) pubwart


pubwart
aktív tag

Fiúk,

szeretnék egy ilyen telót venni. Kártyafüggetlenül nokia gatival.

Hol tudom ezt a legolcsóbban megúszni?

Where you go how is up to you

(#952) Viktor0610 válasza pubwart (#951) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

XXL GSM, Origo GSM, Euro GSM, Google. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#953) pubwart válasza Viktor0610 (#952) üzenetére


pubwart
aktív tag

köszönöm

Where you go how is up to you

(#954) CactuS válasza Atlantis (#948) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Soha,sőt amikor az asztalon van,eléggé riasztó hangja van mindig amikor zizeg ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#955) AMD Power válasza pubwart (#951) üzenetére


AMD Power
titán

ujmobil.hu is nagyon jó! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#956) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Másnak nem kezdett el gyengyülni a flipnek a rugója? Növérem telója amit emrég vett,sokkal stabilabban viselkedik,sokkal határozottabban nyílik,mint az enyém :( Még a végén elmúlik a kipattanós featurue-je :S

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#957) ertz válasza CactuS (#956) üzenetére


ertz
aktív tag

Nálam több mint fél éve van, de nincs semmi gond a flippjével. Ha nem fogod jól, vagy gyerek kezébe adod, akár tényleg hátra is tud bukfencezn a kinyitástól. :)

(#958) ertz


ertz
aktív tag

Nekem is lenne egy kérdésem:
Szóval a barátnőm most vett egy Samsung telefont, eddig régi Siemens-e volt. Mind a két telefon tud visszafele dőlő ékezeteket írni, amelyeket a szolgáltató (pl. Vodafone) egy karakterként elküld.
Ebben a Nokia csodában csak vagy rendes ékezettel írok és akkor kb 60karakter fér egy smsbe, vagy ékezetek nélkül, és akkor tudok 160-at, Nincs erre valami megoldás?
Szerintem elég gáz, hogy a sokak által legkomolyabbnak tartott mobiltelefongyártó cég nem tudja megoldani, amit az összes többi igen. A Nokia többi modeljében is csak ez a lehetőség van?
Lehet, hogy vennék helyette egy walkman telefont a SonyEricssontól. Az SE-n lehet visszafele dőlő ékezeteket írni? Azt hiszem a régi T610-esemen lehetett.

(#959) Olcsi válasza ertz (#958) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ezt a problémát elég egyszerűen meg tudod odlani az üzenetbeállításoknál található unicode támogatás kikapcsolásával. Így a 160 karakter 160 karakter lesz! Tehát csak beállítás kérdése!

(#960) ertz válasza Olcsi (#959) üzenetére


ertz
aktív tag

Tudom, viszont ekkor nem küldi el pl az á, ő, ű, és hasonló betűket.

(#961) Olcsi válasza ertz (#960) üzenetére


Olcsi
senior tag

És mé baj az? :F

(#962) ertz válasza Olcsi (#961) üzenetére


ertz
aktív tag

:F :F :F :F :F :F
Ööö... mert tudod a magyar abc-ben léteznek ilyen betűk is? És ha már léteznek, akkor az ember használná is őket... ha lehente.

(#963) Viktor0610 válasza ertz (#960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem használsz T9-et, írj balra dőlő ékezetekkel, kivéve az ő, ű, és az összes nagy ékezet, kivéve az É.
(Ezeket a betűket a bevitel nyelvének angolra állításával tudod előcsalogatni. :D )

Samsung Galaxy A54

(#964) ertz válasza Viktor0610 (#963) üzenetére


ertz
aktív tag

Naaaa.... ezt kerestem. Ezer köszönet. :R :R :R :R
Csak nem értem a hosszú balra dőlő ó á és ú betűket miért az angol nyelvhez rakták (csak)...
Mégegyszer Köszi.

(#965) Olcsi válasza ertz (#962) üzenetére


Olcsi
senior tag

:F :F :F Anélkül olvashatatlan lesz?
Mindegy, tőlem aztán... :U

(#966) Viktor0610 válasza Olcsi (#965) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem az ovashatatlnságról van szó, csak az ember szeretné használni az ékezeteket, ha egy mód van rá. ;)

Az általam javasolt módszer pedig minimális kompromisszum kötésével jár.

Samsung Galaxy A54

(#967) ertz válasza Viktor0610 (#966) üzenetére


ertz
aktív tag

A számból vetted ki a szavakat. :)
Na így már egész korrekt a telefon. Csak az a fránya fényképező... :(((

(#968) PhilBrick válasza CactuS (#956) üzenetére


PhilBrick
őstag

Másfél alatt már a második rugót koptatom benne, de már erre is rá kell segíteni. Szóval bizony gyengül.

(#969) Olcsi válasza Viktor0610 (#966) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát nem tudom...engem jobban zavarna, hogy nem tudom használni a T9-et. Az ember szeretné használni a T9-et ugyebár, ha egy mód van rá...

(#970) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem semmi bajom a nyitogatással, teljesen jól bírja. Sőt, mostanában már rászokott újra a rezgésre is...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#971) dynca


dynca
csendes tag

Nekem a flipje csudajól működik, eddig max. 3-4x akadt ki (nrm csukódott vissza), pedig február végén vettem és jó sokat nyúzom. :))
Ám most pár napja olyat játszik, h hirtelen kifehéredik a képernyő és utána percek múlva tér csak magához.
Rájöttem, h legtöbbször akkro cisnálja, mikor megy a rádió vagy a zenelejátszó és közben küldök el egy smst. Valaki tapasztalt már ilyet? :F

(#972) CactuS válasza PhilBrick (#968) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rugócsere gariban volt,vagy hazai tunning?;) Ha gariban,akkor mennyi ideig pihent ott a telefon?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#973) Viktor0610 válasza CactuS (#972) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első évben tuti, h. garanciális, meg sz.tem a másodikban is. :D
Gyanúm szerint megvárható. Legalábbis a hasonló műveletek nem tartanak sokáig nálunk.

Samsung Galaxy A54

(#974) PhilBrick válasza CactuS (#972) üzenetére


PhilBrick
őstag

Én is csak annyit tudok mondani mint Viktor.
Nekem fél óra alatt megcsinálták, de én speciális eset vagyok. :B

(#975) CactuS válasza PhilBrick (#974) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vezérigazgató?Vagy "csak" helyettes?:D
Szerintem még egy kicsit kivárok aztán majd valamikor kari után,amikor nyugalom lesz beadom,hátha addigra teljesen tnkremegy.Most per pill azért még kinyitja a flippet,csak pl tesóméhoz képest látványosan "máshogy" nyitja :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#976) cocka915


cocka915
csendes tag

sziasztok!

nagyon szépen megkérlek titeket hogy mondjátok meg hogy a t-mobile-nál domino csomagban mennyibe kerül!

előre is köszöni:márk

sziasztok!:-)

(#977) ertz válasza cocka915 (#976) üzenetére


ertz
aktív tag

39.990Ft

De a te böngésződ nem képes behozni a www.t-mobile.hu oldalt, vagy mi a helyzet?

(#978) CactuS válasza ertz (#977) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam ugyanez van a guglival :D egyébként szépen kérte, szerintem, szóval én még adok hozzá egy [linket] is

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#979) ertz válasza CactuS (#978) üzenetére


ertz
aktív tag

Hű... a linkeden az a 'Gold'... annak de trutyi színe van! :Y :Y

(#980) Atlantis válasza ertz (#977) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne bántsuk szegényt, legalább megtalálta a megfelelő helyet a kérdésre és nem nyitott új topicot. Én az ilyesmit már díjazom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#981) ertz válasza Atlantis (#980) üzenetére


ertz
aktív tag

Nem akartam én sem bántani, csak finoman rátereltem a témára. ;)

(#982) CactuS válasza ertz (#979) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, erre a "csodálatos" változtatra modták anno,hogy nőnapi kiadás vagy mifene.Hát nemtom.Az biztos,hogy egyetlen nőnemű ismerősöm se akarta ezt a verziót.Bár lehet mind emos -velem 1ütt-,és azért buknak a feketére :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#983) cocka915


cocka915
csendes tag

én most nem bántani akarlak tényleg trutyi színe van de mégegyszer kössz a linket neked köszönhetően veszek holnap!

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

sziasztok!:-)

(#986) Atlantis válasza cocka915 (#983) üzenetére


Atlantis
veterán

Te, ez nem chat, ne OFF-old a topicot.

Egyébként ott a Mod gomb, amivel pár percig tudod szerkeszteni a hozzászólásod...Használni javallott.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#987) niti válasza CactuS (#982) üzenetére


niti
aktív tag

Én ilyet szerettem volna anno, de túl drága volt, ezért maradt a fekete... Egy ideig :))

(#988) CactuS válasza niti (#987) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hupsz :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#989) ertz válasza niti (#987) üzenetére


ertz
aktív tag

Na, csak ráakadtunk a célközönségre. :C :R :DD
Ez az úgynevezett 60+ ? :DD :DD

(#990) niti válasza ertz (#989) üzenetére


niti
aktív tag

Igazából nem tudom, kiknek szánták, én 20 éves vagyok :D De mi ezzel a baj? Még csk nem is giccses :)

(#991) ertz válasza niti (#990) üzenetére


ertz
aktív tag

Nincs baj. Igazából élőben biztosan jobban néz ki, mint képen. ;)

(#992) niti válasza ertz (#991) üzenetére


niti
aktív tag

... szeritnem legalábbis :) Képen tényleg cigányos egy kicsit (remélem, nem sértek meg senkit). Amit néztem, annak a gombjai is műbőr- tapintásúak voltak, ez is nagyon tetszett. De mindegy, mostmár biztos el lettem könyvelve sz*r ízlésűnek, pedig nem is volt vattacukor- rózsaszín Lamour Nokiám :DD

Szerk.: Most nézem, ebből is van rózsaszín változat :D Anyák napjára, és krém is jár hozzá :DD
[link]
De kövezzetek meg, szerintem ez a szín is jól áll neki :B

[ Szerkesztve ]

(#993) CactuS válasza niti (#992) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én csak annyit mondtam, hogy valszeg csak emos imerősöm van,mert a feketére buknak :D Mondjuk ilyet se vennék, de ez még normálisabb,mint a Gold változat :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#994) CactuS válasza niti (#992) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az aláírásodban lévő link az fáj :D Viszont már amúgy is az voltam, szóval valszeg immunis vagyok :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#995) molzsu85


molzsu85
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telcsit, és még sok dolog kérdéses számomra, de eddig nagyon tetszik :C

Az lenne a kérdésem, hogy az adatkábel az aksit is tölti? Nem értek hozzá, hogy ezt a típusa alapján megállapítsam, de érdekelne!

Most épp egy videot konvertálok, ha nem lesz jó azokkal a beállításokkal, amiket betippeltem, akkor még írok ezzel kapcsolatban is:)

Előre is köszi a választ! :R

(#996) jasohn


jasohn
tag

Sziasztok!
Szerintetek használtan mennyit ér egy 6131,mert ha akarnék venni egyet öcsémnek mennyit guritsak félre az ösztöndíjból:D
THX :C

(#997) molzsu85


molzsu85
csendes tag

Háát sajnos nekem is a korábban már említett baj jelentkezik, azaz csúszik a kép és a hang. Le tudná írni nekem vki, hogy hogy kell beállítani dolgokat a konvertáláshoz, hogy működjön? (szgépen működik, de gondolom ez nem jelent semmit)
(video scale size, aspect, frame/sec, bitrate, options - ezek ugye a videó résznél vannak, a hangnál is kell vmit állítani, v máshol???)

Előre is nagyon-nagyon köszönöm a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#998) CactuS válasza molzsu85 (#995) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az adatkábel tudtommal nem tölti az aksit, bár,eddig csak 2x használtam a kábelt - BT gyorsab és 1xűbb nálam -. Vienonál én simán az eredeti nokia konvertert használtam azzal nem volt semmilyen gondom,igaz csak 1-2 videót konvertáltam át (Pár SGA epizódot anno).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#999) CactuS válasza jasohn (#996) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Többek közt [itt] nézelődj ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1000) jasohn válasza CactuS (#999) üzenetére


jasohn
tag

Köszi szépen:R:R:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.