Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atlantis


Atlantis
veterán

Fiúk, fiúk...ejnye.

Hanyagság egyenlő vereség. :)

Nem írtatok semmit a zenelejátszó részről. FM rádió pedig van benne.

E-mail: csatolmányban van mérethatár?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2) kaller1 válasza Atlantis (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Jogos...:) Én meg arra lennék kíváncsi,hogy valóban nincs plexi a kijelző előtt,és ''be lehet nyomni'' a kijelzőt? :U :F

.::> <::.

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Engem nem győzőtt meg :(

(#4) Polacheck válasza kaller1 (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valóban be lehet nyomni, nem védi külön plexi.

less qq more pewpew!

(#5) kaller1 válasza Polacheck (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Hát ez elég szomorú... :( Érdekes újítás a Nokiától... :DDD Köszi a választ... :R

.::> <::.

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát szerintem meg nem lett olyan rossz telefon, sőt a 6101 hez képest elég szép előrrelépés történt mind kijelzőben mind pedig a belső dolgokban, azért a 2 gigás kártya már nem olyan rossz , meg a belső kijelző is jó nagy, és a külső se valami kicsi, mondjuk a V3 as motorolának kb a fele a külső kijelzője.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) HERR Z


HERR Z
veterán

azért a fényképeket ne csak egy csíkba jelenítsétek meg a tesztben mert így 1280-ban ár célozni kellett h megnyissa:):D
Amúgy nekem tetszik, teljesen jó a tudása, pirosba mégakár szép is lehet

(#8) dobost


dobost
senior tag

Szerintem korrekt telefon! Kérdés az, hogy valamelyik szolgáltató akarja-e a kínálatában szerepeltetni! :F
Mert ugye 70-et nem akarok kiadni érte. :P
Jó lett a cikk, gratulálok. Viszont meg szeretnék említeni valamit, a végén a specifikációknál kihagytátok a memóriabővítés lehetőségét. :DDD

(#9) Bog válasza HERR Z (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezt nem értem, a fotók nem egy csíkban vannak, hanem két csíkban, csíkonként 100 pixel magassággal. Azért ezt el lehet találni, nem?:)

Vagy :F

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Bog válasza dobost (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Köszi az észrevételt, javítva

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) bobace


bobace
őstag

na e teló és k750 között vacilálok(tam). Nem győzött meg. Akksiért kár, kamera lehetne jobb. Milyen füles van hozzá? nem jack ugye? Viszont van amiben jobb. A túróba :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12) Pompi válasza Bog (#9) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nálam (is) 1 pixel magasak a képek... [link]

Feel Good Inc.

(#13) Bog válasza Pompi (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ahha. megvan a hiba... firefox alatt nem látszott.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Viktor0610 válasza Pompi (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Cseréld/cseréljétek Operára az IE-t/Ff-ot. :D (Nem írom ide VladimirR jelzőit... :)) )
Nálam tökéletes. ;]

Samsung Galaxy A54

(#15) Atlantis válasza bobace (#11) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem jack a füles, ugyanaz HS-23-as Nokia füles van hozzá, mint a 6280-hoz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16) Komma


Komma
csendes tag

Üdv!

Szerintem nagyon jó kis készüléről van szó. A 6101/6103-hoz képest sokat fejlődött a dolog. Nekem tetszik! :)
Csak jelezni szeretném, hogy az adatkommunikációs résznél a menüben látható az Infraport menüpont és a Specifikációk közt pedig nem szerepel, ugyan ez a helyzet a hangrögzítővel, írtátok, hogy 5 perc felvételre van lehetőség, de a Specifikációkból nem derül ki. Csak érdeklődésképpen, ha tévednék, előre is bocsi.

Egyébként gratula az eddigi munkátokhoz, nap mint nap olvaslak titeket. Nagyon tetszik az oldal és a stílusos és hangulatos tesztek. Így tovább. :C

(#17) manómancs


manómancs
csendes tag

Nekem nem igazán tetszik ez a telefon, sőt! És azt sem értem mi köze a kígyóbőrhöz??? Én fogtam a kezemben ilyen készüléket :) , és mégcsak nem is hasonlít.Az alul kiugró része, olyan mintha a nyelvét nyújtogatná. Szerintem elég gáz.

''A nő akkor szép igazán, ha boldog, és akkor boldog, ha érzi, hogy szeretik.''

(#18) verser233


verser233
senior tag

Szerintem meg nagyon jó kis telefon, én már vettem egyet, és nagyon meg vagyok elégedve vele!

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#19) Buflon


Buflon
tag

Jó ez a teló!
Bár az infrát hiányolom!

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#20) Viktor0610 válasza Buflon (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van benne infra, csak a cikkből maradt ki... :D

Samsung Galaxy A54

(#21) DaveNo1


DaveNo1
veterán

az aksiért kár, most már tényleg lehetne v.mi erősebbet is rakni nokiákba...bár az is igaz hogy a 16 millás kijelző rendesen zabálhatja. Egyébként nem rossz teló, középkategoriában sikeres lehet ha az ára jól be lesz lőve.

You are not prepared.

(#22) Pompi válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mind1 is, valamit mindig hiányolni kell :DDD Ne vegye senki magára ;]

Mondjuk 3 ezer forintos USB BT kulcsok mellett szerintem már le lehetne szokni az infráról. Persze megértem, hogy egyesek még rakaszkodnak hozzá :D

Feel Good Inc.

(#23) Viktor0610 válasza Pompi (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én pl. úgy fogok telót venni, h. BT és infra legyen benne.
A ''felülről kompatibilitás'' végett ,nem mindenkinek van BT-képes készüléke...

Samsung Galaxy A54

(#24) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Igazából az a baj az infrával, hogy baromi lassú, én egyetlen egyszer használtam és egy elég kis kép vagy 1 2 percig tartott mire átért, ezzel szemben BT al meg egy pillanat alatt meg van ugyan ez.Lassacskán már feleslegessé fog válni, vagyis inkább kimegy a divatból, és leváltja a BT

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#25) DaveNo1 válasza Jégkokó (#24) üzenetére


DaveNo1
veterán

amig régi mobilok vannak piacon nem igazán megy ki a divatból, sok olyan jókis régi telefon van amiben már infra van, és a tulajdonosaikat nem igazán érdeklik az új szuper telefonok. Nekik jó az infra is. De a Bluetooth uralma sem tart sokáig, nem sokára jön az új szabvány(2-3 év, ha nem kevesebb)

You are not prepared.

(#26) evR


evR
aktív tag

huh! zsír kis brácsa! nekem kifejezetten tetszik a ''lógó nyelve''... :DD
egyébként kicsit úgy érzem, hogy túl gyorsan íródott a teszt.. kicsit olyan fejetlennek tűnik.. no sebaj! azért grat!
ingyen jöhetne a kicsike, egyébként meg a kagyló-fíííling miatt nem adnék érte sok pénzecskét! :))

''...trend a lelke mindennek...''

(#27) Atlantis


Atlantis
veterán

Egyetértek, ez messze az egyik legösszecsapottabb cikk lett amire emléxem. lényegében a teló tulajdonságainak bővebb :F felsorolása. Olyan személytelen, nincs benne semmi szubjektivitás.

Polacheck mester biztos fáradt volt, vagy/és szorította az idő. :R


A telónak szerintem csak az akksi a hibája, no meg a design. Utóbbiban a finnek sosem voltak erősek, sokat a jövőben sem várok tőlük.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#28) Athos07


Athos07
senior tag

Megjegyzem: ez most talán a legszebb Nokia kagyló.. pedig nem gondoltam volna, hogy Nokia kagylóra valaha is mondok hasonló dolgot. :P

A teszt tetszett. Bár mintha kicsit tényleg szűxavúra sikeredett volna. Azért a lényeget láttuk.

És még egy dolog, amit csak nem állok meg: _nekem_ személy szerint egyáltalán nem hiányzik a külső memóriacsere, sőt - mivel félévente, ha kiveszem - inkább örülök, hogy nincs még egy ajtócska, ami letörhetne. Ez csak egy szerény vélemény, de aki adatkábellel cserél adatot annak nem hiszem, hogy olyan gyakran kellene kiszedni a kártyát. Vagy csak én nem látom értelmét? :F

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#29) Polacheck válasza Atlantis (#27) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Inkább fáradt, de ígérem, 1-2 nap, és egy nagy kárpótlást kaptok.

less qq more pewpew!

(#30) Atlantis válasza Polacheck (#29) üzenetére


Atlantis
veterán

Helyes, várjuk. Előzetes belőle? :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#31) Digital válasza Jégkokó (#24) üzenetére


Digital
addikt

Azért néha jó szolgálatot tud tenni az infra,pölö ha egy régebbi telóra szeretnél küldeni valamit.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) blueMerle válasza Digital (#31) üzenetére


blueMerle
veterán

Így van, nekem is amióta K600i-m van az L7 óta, rájöttem hogy mennyi sok állatságot tartalmaznak ''csak'' infrás ismerőseim telefonjai :) Duó rulez :))

(#33) Digital válasza blueMerle (#32) üzenetére


Digital
addikt

Én 6680-al vagyok így:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#34) Jégkokó válasza Digital (#31) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nekem nagyon lassúnak tünt az infra sebessége, szinte kínszenvedés volt egy midi csengőhang átküldése is.Meg a régebbi nokiákra pl nem is tudnék semmit se küldeni merrt azok nme működnek össze az enyémmel

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#35) blueMerle válasza Jégkokó (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Nana, azért ennyire ne szálljunk el a földtől, ha kérhetem. Egyáltalán nem igaz, hogy egy midit kínszenvedés átküldeni, tekintve hogy anno több megás cuccok egy-két perc alatt kerültek átt anno a CX65-ömröl a PC-re és vissza. Úgyhogy nem tudom TE milyen infrával próbálkoztál, de az valami nagyon ''érdekes'' infra lehetett.

Az infra a mai napig a LEGEGYSZERÜBB vezetéknélküli kapcsolat, tekintve hogy BIZTONSÁGOS, nem kell párosítgatni az eszközöket, és kisebb méretü fájloknál sokkal egyszerübb mint a Bluetooth.

[Szerkesztve]

(#36) verser233 válasza blueMerle (#35) üzenetére


verser233
senior tag

Teljes mértékben egyetértek. Most pl. én is csak infrán tudom átnyomni az adatokat, és nekem is meglehetősen gyorsnak mondható.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#37) Digital válasza blueMerle (#35) üzenetére


Digital
addikt

Nkem sem volt gondom az infrával (pc-Nokia 6600 összekapcsolása),a blurtooth-al már inkább:( Sajnálom hogy kezd feledésbe merülni ez a kapcsolódási lehetőseg:(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#38) burgatshow


burgatshow
veterán

Mikor fog megjelenni és mi lesz a várható ára? Sacc / köbö? :F

Köci :B

[Szerkesztve]

(#39) kaller1 válasza burgatshow (#38) üzenetére


kaller1
veterán

Már van,66-70k

.::> <::.

(#40) Bog válasza burgatshow (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Már a legtöbb GSM boltban kapható.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) geckowize válasza Athos07 (#28) üzenetére


geckowize
őstag

inkább örülök, hogy nincs még egy ajtócska, ami letörhetne

Teljes mértékben egyetértek.
Hálát adok az égnek, hogy a 3230-amon nincs semmi ajtó meg ilyen szar, kb egyszer cseréltem ki a kártyát, akkor is azért mert kellett a nővérem 7610-ének a 64megása. ;]
Meg egyszer, mikor kíváncsi voltam, milyen lehet egymás után többször ki be rakni. Hát fantasztikus. ;]

Szvsz azoknak lehet jó, akiknek több kártyájuk van, vagy nem tudom.
Minket, átlagsymbianjuzereket nem nagyon érdekel ez a dolog szerintem, bár ha valaki tud valami nagyon jó okot mondani, cáfoljon meg, elfogadom.

(#42) bobace


bobace
őstag

Adnak ehhez a telcsihez memóriakártyát?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#43) Viktor0610 válasza bobace (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg nem. :(
Forrás: [link].

Samsung Galaxy A54

(#44) bobace válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


bobace
őstag

Mondtad hogy ilyet veszel, megvan már?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#45) Viktor0610 válasza bobace (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, mert még nem ismert a szolgáltatói ára, én meg kártyafüggetlen készüléket nem veszek.
Nem állok olyan jól anyagilag.

Samsung Galaxy A54

(#46) Jégkokó válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


Jégkokó
veterán

Igazad van.Minek kártyafüggetlen telefont venni, ha az ember egy szimpla kódsorral is azzá tudja tenni :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#47) Viktor0610 válasza Jégkokó (#46) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem erre gondoltam, meg a mostani telókat gondolom, nem ilyen egyszerű függetleníteni. ;]

Samsung Galaxy A54

(#48) Jégkokó válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát a 6230i met kb fél perc alatt azzá tettem :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#49) bobace válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


bobace
őstag

Én is megvárom még a szolgáltatókat, akkor általában jelentős az áresés :B

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#50) HXY válasza bobace (#49) üzenetére


HXY
addikt

az Electro Worldben Wi-Fivel együtt árlják.... :C :DD

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.