Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) mrbego


mrbego
aktív tag

Eddig kártyás voltam és most váltottam előfizetésre + ez a telefon, de mivel már évek óta pannonos vagyok bónuszprogramban, vagyis 1500 Ft kedvezményt kaptam.

Üdv, P

(#402) Viktor0610 válasza mrbego (#401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tehát pannonos kszüléket vettél. :F
Nem értem... Akkor is irány a bolt -ez biztos nem jó így...

Samsung Galaxy A54

(#403) mrbego


mrbego
aktív tag

Már alig várom a hétfőt! Reggel elintézem.

[Szerkesztve]

Üdv, P

(#404) KKevin


KKevin
tag

Üdv! Hogy tudom azt megcsinálni hogy a memória kártyát ne a Galériából érjem el hanem egyből a menüből? Meglehet ezt egyáltalán oldani valahogy. Vagy 6131-nél nem lehet?

(#405) Viktor0610 válasza KKevin (#404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, h. megoldható-e, de nézd meg, fel tudod-e venni a ''Kedvencek'' közé!

Samsung Galaxy A54

(#406) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Saját készítésű D900 black theme 6131-hez is:

[link]

(#407) Viktor0610 válasza Zoltanfi (#406) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kép? ;)

Samsung Galaxy A54

(#408) KKevin válasza Viktor0610 (#405) üzenetére


KKevin
tag

Sajna nem tudom felvenni a kedvencek közé sem!

(#409) Zoltanfi válasza Viktor0610 (#407) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

[kép]
[kép]
[kép]

(#410) Viktor0610 válasza Zoltanfi (#409) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szép!
Sharp 770SH-ra nem tudsz ilyet? ;]

(Sajnos, nincs témaszerkesztő rá... :( )

Samsung Galaxy A54

(#411) Jégkokó válasza Zoltanfi (#409) üzenetére


Jégkokó
veterán

6233 n is tökéletesen működik, csak egy kicsit lehangolóak ezek a szinek az eredeti nokiás menühöz képest

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#412) nemma válasza Jégkokó (#411) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem ez mindenhez képest lehangoló, a Samsungnak ez most nem nagyon sikerült ;]

(#413) Zoltanfi válasza Jégkokó (#411) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ja, mondjuk az inaktív feliratok lehetnének világosabbak, meg a főháttér se végleges de majd legközelebb...

(#414) nemma válasza Zoltanfi (#413) üzenetére


nemma
addikt

Visszaolvastam, láttam, hogy te csináltad, de nem téged akartalak bántani, bocs :B

(#415) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez a Black UI úgy látszik fertöz, egy hete én is készítettem Black UI koppintás témát ikonokkal meg mindennel a EL71-emre :D Én imádom a feketés témákat :))

(#416) Viktor0610 válasza blueMerle (#415) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mert elegáns.

Samsung Galaxy A54

(#417) blueMerle válasza Viktor0610 (#416) üzenetére


blueMerle
veterán

Nemigaz, most látom hogy a témámat felrakták a modopora, pedig oda csak nagyon innovatív cuccokat pakolnak! Meg lehet tekinteni, letölteni ezen a linken, az alkotó ezúttal én, azaz blueMerle :D [link]

[Szerkesztve]

(#418) Zoltanfi válasza Zoltanfi (#409) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Módosítottam a D900 témán, már van parlamentes háttér meg jobban olvashatók a feliratok.
[link]

[Szerkesztve]

(#419) KKevin


KKevin
tag

#404 -re valaki tud választ?

(#420) KKevin válasza Zoltanfi (#418) üzenetére


KKevin
tag

Király ez a téma! Mióta belinkelted azóta ezt használom.
Kicsit zavaró, hogy néhány ikon megegyezik, de jó. Köszi!

[Szerkesztve]

(#421) kobunok


kobunok
csendes tag

Hogyan kell felrakni ezt a témát?

(#422) blueMerle válasza kobunok (#421) üzenetére


blueMerle
veterán

Átkuldöd a telóra kábelen/infán vagy bt-n, esetleg felrakod a memkarira.

(#423) horvarg


horvarg
csendes tag

Ezért kár volt regisztrálnod.

Érzékeny búcsút veszünk tőled, ha nem haragszol.

Mi van ma? Front van? Te már a harmadik ilyen vagy ma... :(((

Atlantis

horvarg

(#425) Atlantis


Atlantis
veterán

Frissített már valaki otthon szoftvert ilyen telón? Nekem nem akar sikerülni, azt írja, nincs újabb szoftver, pedig nem hinném, hogy május óta nincs. 3.70-es van most rajta.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#426) Tomack


Tomack
csendes tag

Sziasztok!
2 hete vettem a telót, megvagyok elégedve vele. 1 gondom van, a Pc Suit-tal nem tudom összehozni TECOM kékfogon, már minden Bluetooth driver verziót kipróbáltam a donglémhoz, van amikor látja a Suit van amikor nem, párosodni viszont nem akarnak 1mással.
van értelme új donglét venni vagy inkább kábelezzem össze őket? utángyártott kábelben is van eltérés?
az aksim kevés beszélgetéssel és macerálással elment 6 napot! :)

(#427) Zoltanfi válasza KKevin (#420) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Sajnos csak 7 féle ikonom volt, mert Bog i520 teszjéből vannak és ott is ismétlődtek..
Amúgy további apróbb módosításokat eszközöltem a témán:
[link]

(#428) Atlantis válasza Zoltanfi (#427) üzenetére


Atlantis
veterán

Mit változtattál? Nekem ugyanolyannak tűnik. :F :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#429) Zoltanfi válasza Atlantis (#428) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Felül a régi, alul az új.
[kép]
[kép]

(#430) Jégkokó válasza Zoltanfi (#429) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azt nem tudnád megoldani, hogy az a pár ikon ne legyen egyforma?Vagy ezt nehéz lenne úgy megcsinálni?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#431) Zoltanfi válasza Jégkokó (#430) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Így jó lesz? :B
[link]
[kép]

(#432) Jégkokó válasza Zoltanfi (#431) üzenetére


Jégkokó
veterán

Jónak jó,csak éppen ha kicsomagolom a file t akkor egy csomó kis kép lesz belőlük nem pedig az nth file.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#433) Zoltanfi válasza Jégkokó (#432) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nem kell semmitse kitömöríteni. A linken lévő nth fájlt csak fel kell másolni a telóra.
Majd ha lesz még időm csinálok valami új témát is.

(#434) Jégkokó válasza Zoltanfi (#433) üzenetére


Jégkokó
veterán

Eddig minden téma amit csináltál az használható volt a telefonon, de ez meg nálam akármit csinálok, akkor is egy rar file, pedig a nokia pc suite is fenn van.
Itt van egy kép is róla, hogy ezt látom
[link]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#435) Zoltanfi válasza Jégkokó (#434) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ez furcsa, mert nth kiterjesztésű fájlt töltöttem fel.
Nevezd át Commanderrel .nth végűre akkor jó lesz.


[Szerkesztve]

(#436) Tomack


Tomack
csendes tag

felraktam a témát és nálam az ikonok duplázodtak! kettő nyilas és kettő sima mappa volt.
az első verziónál nem volt probléma...

(#437) Zoltanfi válasza Tomack (#436) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Csak a nyilas ikon van kétszer. Majd még csiszolgatom..
Közben elkezdtem egy másik témát is, de még nagyon bétás, de kb így fog kinézni:
[kép]

(#438) Denyiro


Denyiro
tag

Sziasztok! Telefonvásárlás előtt állok, mivel most fog lejárni a két éves Vodás előfizetésem.Eddig egy 3220-as Nokiám volt ami gond nélkül üzemel -nem volt elromolva eddig- még most is viszont hiányolom belőle az mp3-at és a rádiót.Szóval ezen okok miatt is hezitálok, hogy a Nokia 6131-est netán az E50-est válasszam (ami drágább és nincs benne rádió sajnos viszont ütősebb a teljesítménye és mivel nem szétnyithatós eggyel kevesebb az esély arra, hogy meghibásodjon).Szerintetek?Fontos lenne a ti véleményetek is.
ui:a Nokia 6131-es billentyűzetmegvilágítása fehér vagy kék színű? :F

Denyiro

(#439) blueMerle válasza Denyiro (#438) üzenetére


blueMerle
veterán

Szia!
Ha jó áron találsz E50-est mindenképp azt válaszd, sokkal komolyabb gépezet mint ez. A 6131 bill. megvilágítása fehér.

(#440) Denyiro


Denyiro
tag

43 eFt volna az E50-es előfizetéssel a besorolásom alapján.Gondolom az jónak tekinthető viszonylag. Köszönöm a reagálást!

Denyiro

(#441) Denyiro


Denyiro
tag

Gondolom te is tudod Merle, hogy milyen remekül tud mutatni a telefon egy jól eltalált megvilágítással.Külön vizuális élményt jelent legalábbis számomra. :Y

Denyiro

(#442) blueMerle válasza Denyiro (#441) üzenetére


blueMerle
veterán

Milyen megvilágításra gondolsz Denyiro? Milyen vizuális élmény? Nekem az a ronda krómozás nagyon nem tetszett ha arra gondolsz, de nem ezvégett adtam el, más oka volt. Meguntam :D

Legközelebb kérlek figyelj oda a nicknévre. Nem Merle hanem blueMerle a nicknevem. Köszöm ugyanazt a tiszteletet, amit én is megadok feléd :)

(#443) Atlantis


Atlantis
veterán

Denyiro: Tanuld meg használni a kiemelő eszközöket, kétlem, hogy a hozzászólásod minden betűje kiemelten fontos lenne. Javítottam a hozzászólásaid. A 6131 megvilágítása színfüggő, a saját fekete színű telefonom fehéren világít, az asszony pirosas színű 6131-ese meg kék billentyűvilágítást kapott.

bluMerle: Ha nem tudja kihasználni a Symbian lehetőségeit, akkor szerintem ne vegye meg az E50-est. Én mondjuk joy-os telefont soha nem vennék.

Szerintem nagyon jó teló a 6131, ha zenelejátszásban minőségibb lenne, közel lenne a (számomra) tökéleteshez. Egyébként Mp3-ban a Nokia eleve felejtős, kivéve talán az N91-est, de az meg olyan, amilyen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#444) Tomack


Tomack
csendes tag

DENYIRÓ, szerintem is felejtős a joy-os teló, idegesített a K750-ben amikor vacakolt, vedd meg a 6131-et ha nincs szükséged oprenceresre.
én is sokat hezitáltam, de végül ez maradt és nem bántam meg. volt pocket pc telóm, de a harmadát se használtam ki, az elején mindent telepítgettem rá, de lassan leszoktam róla a folyamatos problémák miatt, most ''csak'' telefonálgatok és MOST nekem ennyi elég...

(#445) bbbarna


bbbarna
csendes tag

sziasztok

nemreg vettem egy ilyen telot az orangenal szoval erdelyi vagyok, es az orange betett egy alkalmazast amitol a keszenleti mod eltunt a fo kjelzorol szoval nincsenek gyors hivarkozasok meg a radio es zenelejatszo allpota sem lasztik, ezt ugy tudnam eltuntetni igaz ha softwarert cserelnek rajta, de azt hogy tudnam??? elore is koszi szepen...hello

(#446) blueMerle válasza Atlantis (#443) üzenetére


blueMerle
veterán

Azt ugye tudod hogy a Nokiákban a joy azért ég és föld egy SE-hez képest? Eleve ott kezdödik a dolog hogy teljesen más az elektronika a kettöben, teljesen más technikán alapul a két gyárto telóin a joy vezörlöegysége. Persze azt nem mondom hogy a Nokiákban sosem romlik el a joy, de tény hogy sokkal lassabban. Jó példa erre az a 6600 ami a fiókomban lapul, és még mind a mai napig kifogástalan rajta a joy, pedig nem mai darab és volt gyurve rendesen.

(#447) Atlantis válasza blueMerle (#446) üzenetére


Atlantis
veterán

Én a 6820-as joy-ából indultam ki és a w800-éból. Ugyanolyan szar volt mindkettőé. Bár legyen igazad, én akkor se vennék joy-os telót.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#448) Denyiro


Denyiro
tag

Sziasztok! Ma megnéztem élőben is a 6131-est és kellemes volt az első találkozásom vele.Hamarosan nekem is egy ilyen telefonom lesz, mivel árban és tudásban nekem ez a tökéletes.Nem szeretnék több tízezer forintot szánni egy telefonra.25 eFt-ért hozzá tudok jutni előfizetésesen ami számomra szuper.Már csak a fizetésem várom, hogy meg tudjam venni.

Denyiro

(#449) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Elkészült a másik, Alienes téma is:
[link]
Ha explorerrel töltitek le, akkor lehet, hogy átnevezi zip-re, ezesetben vissza kell nevezni .nth-ra.

(#450) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok!
Az a kérdésem lenne a 6131 tulajokhoz, hogy a készülék a saját hangszóróján az mp3 zeneszámokat milyen minőségben szólaltatja meg? Viszonyítási alapnak a 6230/6230i telefonokat jelölném meg, azokon tudom, hogy (legalábbis számomra) teljesen korrekt minőségben szólalnak meg. A 6101 hangja szerintem is, és a teszt szerint is a kínai rádiókat idézi.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.