Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Olcsi válasza ertz (#600) üzenetére


Olcsi
senior tag

Megvan a megoldás! A konfiguráció személyes beállításainál át kell írni ''net''-re!!!

(#602) niti


niti
aktív tag

Ez azért nem teljesen pontos. :) szóval: a beállítások alatt a konfigurációban engedélyezni kell az alap aktiválást akalmazásokban, ezenkívül a személyes konfigurációban a hozzáférési ponthoz beírni, hogy net. Remélem, segítettem. :)
utólagos kiegészítés: a Pannonnál nem tudtak segíteni... Azt mondta a fickó, hogy a szoftverrel lehet a gond, és valószínűleg a többi utólag telepített java alkalmazás sem fog működni... Kemény, nem? :F

[Szerkesztve]

(#603) niti


niti
aktív tag

Témák ügyében a következő oldalakat tudom ajánlani: neten a zedge.net, wapon pedig a wap.wab.ru/downloads/themes.php?t=19 sok sikert:)

(#604) 8x57js válasza 8x57js (#590) üzenetére


8x57js
tag

Jajaj gyerekek...

Mégiscsak a téma volt a ludas :)

De nem is egy téma többön is ez jött elő.

Most olyan van beállitva ahol ez a piros csik nem jön elő!!!

KIRÁLY

(#605) niti


niti
aktív tag

Ez biztos, hogy egészséges? :F Milyen témáknál produkálja ezt?

(#606) 8x57js válasza niti (#605) üzenetére


8x57js
tag

AvP témánál, meg egy x akták témánál.

Most jó KOPP KOPP KOPP

(#607) attisx


attisx
addikt

Ha már témákról van szó én is ajánlok egy oldalt: attisx.fw.hu/nokia :)

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#608) Atlantis


Atlantis
veterán

Ugye-ugye...

Jó telefon ez.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#609) 8x57js


8x57js
tag

HELLOOO

segitsetek!!!

nem tudok témát csinálni, van egy programom, de azzal azt irja ki a telo, hogy a fájl séült...
Amugy nem is eccerü.
seiries 40 theme studio-m van
Nem tudtok valami jo téma szerkesztőt és ami még jó is, merg érthető, esetleg magyar JA ÉS FREEEEEEE, szal ingyé van.....

Köszike

Az utolsó két mondatod kiszedtem. Hagyjuk a kódos témákat, ha kérhetem.

Atlantis

(#610) Jégkokó válasza 8x57js (#609) üzenetére


Jégkokó
veterán

A google a barátod, tucatnyi témaszerkesztő program létezik, és amiket kidob oldalakon valószínűleg le lehet tölteni

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#611) niti


niti
aktív tag

Total commanderben is el lehet vele játszani, jóval lentebb le van írva, hogyan. De ez elég idegölő módszer :D

(#612) attisx válasza 8x57js (#609) üzenetére


attisx
addikt

A forum.nokia.com -ról az S40 Theme Studio 2.1, 2.2 én az utóbbit használom... :)

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#613) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!Nos beszereztem egy BT kulcsot a PCmhez,de amikor a párositott eszközöknél keresek új eszközt és megtalálja a PCt,akkor kér valamilyen kódot,amiről fogalmam sincsen,hogy hol találom :B 5let?:D

szerk: Ah buta vagyok,megvan, először csak számokat engedett,de rájöttem,hogy át lehet állitani,mintha SMS lenne :D

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#614) CactuS válasza CactuS (#613) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na jó mégsem oké a dolog.Sikerült párositani a telefon menüjéből a cuccost, az IVT BlueSoleil látja is,mint 6131 a telefont,viszont a nokia Pc suit közli,hogy a BT kapcoslattipus nem használható.Ellenőrize,hogy rendelkezésre áll e az összes szükséges hardver és szoftverelem, valamint illesztőprogram (code:OpenMedia) Valami javaslat?;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#616) Viktor0610 válasza Kalandor (#615) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel nem Symbianos, nem igazán alkalmas rá.

Egy navigációs programról tudok, az sem igazán elterjedt -Nav4All. Van itt topikja is, nem túl pörgős.

Samsung Galaxy A54

(#617) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Hello!

Olyan kérdésem lenne, hogy csukott állapotban el lehet e utasítani egy bejővő hívást, annélkül hogy ki kéne nyitni?

Köszi!

ˣ

(#618) niti válasza CactuS (#614) üzenetére


niti
aktív tag

Próbáltad már újratelepíteni a PC suite-ot? Van, amikor már az segít. Jobb ötletem nincs. Fájlokat amúgy a commanderből is át lehet küldeni, én onnan szoktam, mert az a leggyorsabb. :)

(#619) niti válasza tuzpenge (#617) üzenetére


niti
aktív tag

El lehet utasítani, ha hosszan megnyomod vmelyik hangerőszabályozó gombot.

(#621) 8x57js válasza Kalandor (#620) üzenetére


8x57js
tag

hmmm!!

És ahhoz kell wap, vagy net vagy valami ilyen cuccos??
Vagy tök ingyéé müxik, de akkor hunnajd veszi az adatokat???

Légyszives küld át ha ingyen müxik, és lépked fel a netre esetleg,...

pettyus_1@freemail.hu

köszönöm

(#623) CactuS válasza niti (#619) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Megoldódott :) Újratettem,most normálisan megy /már ha ez igy az :D / PC suit indit,telefon keres,kiirja,hogy nincsen megfelelő eszköz,de egyből inditja a BlueSoleilt,aztán a kövi keresésnél már megy rendesen :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#624) tuzpenge válasza 8x57js (#518) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem sok az egy kicsit a memkariért?
Én 2900 Ft-ért rendeltem 1 Gb-osat.

ˣ

(#625) niti válasza tuzpenge (#624) üzenetére


niti
aktív tag

Azt hogy csináltad? Én 4000-ért találtam legolcsóbban, persze azt sem boltból :U

(#626) tuzpenge válasza niti (#625) üzenetére


tuzpenge
őstag

speedshop.hu
Kingmax és van hozzá adapter is!

[Szerkesztve]

ˣ

(#627) 8x57js válasza tuzpenge (#624) üzenetére


8x57js
tag

Helloka!!

Nem annyi volt. 2900 ért lett 512es. a sreác szolt hogy ennyiért van. Amugy nem sok, mert amikor haverom rendelt, 2500ért ráraktak neki majd egy 800postaköltséget.
Amugy ez nagyker áron van, beszerzésin, még nem lett beárazva.

(#628) tuzpenge válasza 8x57js (#627) üzenetére


tuzpenge
őstag

Csak tudom már hogy milyet rendeltem.
A srác még fel is hivott és egy fél szoval se mondta hogy nem 1 GB-os, a visszajelzett emailben is 1 GB kimgmax volt.

ˣ

(#629) 8x57js válasza tuzpenge (#628) üzenetére


8x57js
tag

huha félreértés...

az enyém nem annyi volt, mint amire irtal. 2500 256 mb

hanem 2900 512

(#630) blueMerle válasza 8x57js (#627) üzenetére


blueMerle
veterán

Aztakutyamindenit. Nálam az 1Gb-os Kingston 5 év garival 399Sk, azaz 2800 Ft, normális kisker áron. És akkor még hasznom is van rajta vastagon :U

(#631) tuzpenge válasza 8x57js (#629) üzenetére


tuzpenge
őstag

Értelek már. :)

ˣ

(#633) 8x57js


8x57js
tag

Hello

Azt hallottam filmeket lehet nézni ezeket a telon. Ez eddig oké. Hiszen videot is. De honnan tudok leszedni magyar nyelven filmeket!!!!
Vagy hogy tudok csinálni??Szal egy mozifilmből...

köszike

(#634) niti válasza 8x57js (#633) üzenetére


niti
aktív tag

Letöltöd dc-ről, vagy kölcsönkéred vkitől, stb... Aztán a Nokia imtoo 3gp converter nevű programmal tudod 3gp-be, azaz telefon által kezelhető formátumba konvertálni. Ingyenesen letölthető sok oldalról. (Remélem, jól írtam a nevét.)

(#635) niti válasza niti (#634) üzenetére


niti
aktív tag

ImToo 3gp Video converter :)

(#636) 8x57js válasza niti (#635) üzenetére


8x57js
tag

hello

köszi!!!

Viszont!!!!nem ingyenes, mert ez simán csak korlátozott!!!2 perc.. :(

továbbá mikor átdolgoztam egy dolgot akkor meg a hang és a kép nem egyezett

(#637) 8x57js válasza 8x57js (#636) üzenetére


8x57js
tag

vááá érthető voltam mi:)

szal csúszott a hang, késett a kép

(#638) Viktor0610 válasza 8x57js (#637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használd a Super programot -és a MOD-gombot is.

Ingyenes, letölthető pl.a Szoftverbázisról is.

Samsung Galaxy A54

(#639) hu00043


hu00043
csendes tag

Sziasztok!
Addig-addig sikerült alkalmazásokat felraknom, mig a web'n walk-ot, legalábbis a jar-t letöröltem. Nem mintha hiányozna, de a főmenüben most ott éktelenkedik egy ronda ikon ''ismeretlen'' felírattal. Namármost 2 lehetőség is megfelelne. Pro primo: valamelyik alkalmazást berakni a menübe a (volt) w'nw ikon helyére. Pro secundo: visszarakni a web'n walk-ot. De ennek a jar fájlját nem találom a neten. Másik alkalmazást meg nem tudok berakni a néma ikon helyére. Tudnátok-e segíteni valamelyikben?
Előre is köszi.

[Szerkesztve]

(#640) Rhino666


Rhino666
őstag

Azért eléggé pozitív felhangú a teszt...

...Főleg ahhoz képest, hogy én ránézésre megmondtam hogy egy pocsék képeket készítő, szappantartó alapanyagból készült játéktelefon. Jól megforgattam a kezemben, a kopni hajlamos, kézre nem álló kinyitókája legfeljebb arra jó, hogy orrba vágjuk vele a túl közelről ''bámészkodó'', bronzbőrű testvéreket. Maga a kialakítás egy bénán szétcsúszott, iszapos kagylót imitál, míg a 358139758135 millió színű kijelző pedig egyértelműen az - amúgyis gyér - akksi gyors lemerítésére szolgál. Mi másra is szolgálhatna? Talán a - színvilág és minőség alapján is - víz alatti felvételekre emlékeztető ''csodaképek'' tündökletes demonstrálására? Talán a QVGA kijelző által nyújtott ''élvezetes'' netezés feldobására? Hogyne. Egyszer fogtam a kezemben, akkor is úgy, mintha babaarcot simogatnék, ugyanis a ''komoly'' (mű)anyagáról már messziről lerí, hogy egy emberesebb érintésre törik, erősebb gombnyomásra pedig egyenesen egy nagyobb méretű hüvelykujj-gyűrű válna a masinából. Külseje hűen tükrözi a Nokia cég mindenkori ízléstelenségét és anyagspórolását. Ja igen, spórolás. Erről a 11MB belső memória jut eszembe, amibe kényelmesen elfér 2db 96kbps ''minőségbe'' tömörített teknó mp3, 25db maszatos fénykép öcsi hörcsögéről, 4-5 másodperc suhancvideó és persze 5-10 mostanság divatosnak számító csengőhang, amiket a Jani küldött át bútúfon. Összhatásként ez a sok csodás funkció a remek gyártótól megszokott remek burokba nyomorítva.

Szívből ajánlom apuci kedvenceinek, akik úgyis elhagyják két hónap múlva...

Moderálva. A vélemény egy dolog, de ízlésesen is elő lehet adni...

Atlantis

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#641) CactuS válasza Rhino666 (#640) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát nemtom, én anno W300it akartam venni,mert a kijelzőt leszámitva tudása hasonló volt.Azonban mikor megláttam élőben,sőt megfogtam, komolyan elgondolkoztam,hogy milyen ember tervez ilyen telefonbelsőt.Nekem személy szerint tetszik a gumiszerű borítása,és a lapáttenyérrel,és virsliujjakkal megáldot kezemmel sem hajlítok gyűrűt a telefonból.Nem lehet,hogy savanyú a szőlő?:U

Szerk: Egyébként aki egy 1,3mp.es cucctól jó képeket vár annak úgy kell.Nekem személy szerint soha eszembe se jutott volna,hogy nekem fontos dolgot bármilyen telefon kamerájával fényképezzek le.

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#642) Atlantis válasza Rhino666 (#640) üzenetére


Atlantis
veterán

Nyilvánvaló, hogy hosszabb távon nem használtad. Neked nem jön be, ez nem is baj, de valótlanságot sem kell írni róla. Némi igazad természetesen van (kevés memória, kopásra hajlamos része is van).

Amúgy hadd kérdezzem meg, neked milyen telefonod van? Mi az, ami bírja az ''emberesebb érintésedet? ''

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#643) niti


niti
aktív tag

Barátom, ez nem volt semmi. Nem tudom, milyen telefont fogtál te, meg hogy láttál-e már egyáltalán szappantartót... Dehát ez ízlés kérdése. Bár az anyagminőséget sem érheti panasz. Két dologgal értek egyet, a belső memória tényleg kicsi, de az a párezer Ft-os memkártya szerintem belefér pluszba. Az akksi is gyenge, de anno a színes kijelzős mobilok készenléti ideje is rettenetesen rövidnek tűnt a monohoz képest. Persze, hogy ez a 2 színes kijelző zabálja az akksit. Valamit valamiért. Ki lehet bírni. De azt tényleg nem értem, mi bajod a kamerájával?! Szerk.: természetesen a #640-re reagáltam. Ez a fránya válaszgomb mindig kiesik a látószögemből.:U

[Szerkesztve]

(#644) Rhino666 válasza CactuS (#641) üzenetére


Rhino666
őstag

Egy 1,3MPixeles kamerától? Nem azért, hogy amazért; de az, hogy egy kamera hány megapixeles, az csak azt jelzi, hogy mekkora a legnagyobb kép felbontása, amit képes lefényképezni. Az, hogy milyen minőségben teszi ezt, az megint más kérdés. Szerintem nem láttál még jó képeket készítő telefont. :F Ott volt pl. a 6230, annak VGA (0,3MPixel, ha így tetszik) kamerája volt, mégis sokkal szebb fotókat csinált mint ez. Inkább egy tisztességes kamera, még ha csak VGA felbontású is.

Savanyú a szőlő?

- T-Mobile MDA Pro
- Nokia N93i

Ezt veheted ''nem''-nek. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#645) Rhino666 válasza Atlantis (#642) üzenetére


Rhino666
őstag

Tényleg nem használtam hosszabb távon. Sőt, nem is nekem kellett volna. A barátnőm sasolta ki magának, de mikor élőben körbenézte, neki is hasonló véleménye lett és inkább egy Sony Ericsson V630i-t vett. És nem én beszéltem le róla, mielőtt ezt gondolnátok. :)

Egy T-Mobile MDA Pro-t és egy Nokia N93i-t nyúzok. Az MDA (érdekes módon) bírja a komolyabb érintéseimet, viszont az N93i-t nem merném megszorongatni, mert ugyanúgy komolytalan (kb. gyerekeknek gyártott pedálos-láncos sportautókból kimaradt) műanyagból van a burkolata. Recseg-ropog, össze tudnám roppantani az objektívet takaró részt, lötyög a forgató rész ''bázisa''... Hát igen, ilyen ez a Nokia. Még a 210eFt-os készülékeiből is kispórolja az anyagot. De pl. egy Sony Ericsson W800i egy nagyon masszív kis telefon, volt is vele szerencsém - jó sokáig. Az utódairól (pl. W810i, W880i) nem merek nyilatkozni, mert azokkal még nem volt dolgom - de gondolom azok se törékenyebbek sokkal. És ezt most nem elfogultságból mondom, pusztán tapasztalatból...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#646) Rhino666 válasza niti (#643) üzenetére


Rhino666
őstag

Hogy mi a gond a kamerájával? Nézd meg a teszten készült képeket. A gyümölcsös kép úgy néz ki, mintha kék lenne az egész, a McDonald's-os képen folyik le az ég a fákra, radioaktívan világítanak a téglák felső részei, a McDonald's felirat úgy néz ki, mintha szerkesztve lenne stb. stb....

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#648) Rhino666 válasza Kalandor (#647) üzenetére


Rhino666
őstag

Számítógép képernyőjén is jobbnak látszik vagy csak a kijelzőn? Mert ha a 6230 saját kijelzőjén nézed, akkor tényleg csúnyának tűnik...

De ha tényleg rosszabb képeket is csinál, ez még nem cáfolja meg azt, hogy létezik olyan VGA kamera ami szebb képeket csinál, mint a 6131 1,3MPixeles csodája.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#649) niti válasza Rhino666 (#648) üzenetére


niti
aktív tag

A 6230 életlen képet készít. Monitoron is látható módon. Amúgy én sem vagyok Nokiapárti, általában túl drágának találom őket a többihez képest, de ez speciel nagyon bejött. És nagyon szeretem.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.