Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) CactuS válasza Rhino666 (#644) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, nem láttam még olyan telefont,ami szerintem tisztességes fotót csinál :) Éppen ezért nekem soha nem volt fontos,hogy milyen kképet csinál a telefonom, ilyen egyszerű. Azért sz@r lehet neked,hogy ennyire nem bírsz az erőddel,hogy csak úgy roppantod a telefonokat :DDD

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#652) Jégkokó válasza Rhino666 (#645) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ki mondta , hogy a telefont össze vissza kell szorongatni?Én álltalába finoman veszem a kezembe és nem ugy mint egy vadállat, és furcsa mód nem recseg ropog.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#653) AMD Power válasza CactuS (#651) üzenetére


AMD Power
titán

Én már láttam! :B Persze kevés az ilyen de van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#654) Olcsi válasza Jégkokó (#652) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem egész ''stabil'' a telefon, nálam sem recseg-ropog! Nyilván vigyázok rá, nem hajigálom, mert szeretem, és nincs pénzem újat venni. Akinek olyan telefon kell, hogy még véletlenül se roppantsa össze a kezében, akkor vegyen egy 3310est, vagy ha még kamerát is és mp3 lejátszót is akar bele, akkor egy motorola e398-t. Egyébként szerintem minden kinyithatos, szétcsúsztathatós telefon esetében van egy olyan érzése az embernek, hogy szét akar esni. De közben mégsem... :D

(#655) 8x57js válasza Rhino666 (#644) üzenetére


8x57js
tag

Hello!!!

No kérlek, nézd meg ezt a linket.
itt keress lefelé, olyan képet amit 6131el készitettek. Az idex tömöriti, tehát még szarabb is lesz. NAZZOLI neve alatt láthastz ilyen képeket!!!
De ha kell akkor adjál email cimet, és küldök egy párat esetleg!!!

Oksa..

no helloka


http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9121964&la=66788477

(#656) Rhino666 válasza 8x57js (#655) üzenetére


Rhino666
őstag

Szvsz mérföldekkel szebb és teltebb bármelyik Sony Ericsson-os kép ugyanarról az oldalról. Ez engem nem győzött meg. Amúgy is, én csak a véleményemet és a tapasztalataimat osztottam meg, nem kell lelőni... :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#657) Rhino666 válasza Jégkokó (#652) üzenetére


Rhino666
őstag

Itt igazából nem a szorongatáson van a hangsúly, de ha már kézzel össze tudsz roppantani egy telefont, akkor mi van ha leejted, ráesik valami vagy éppen elütnek autóval? :F Oké, nem ütésálló, de csak legyen már valami ellenállása...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#658) Viktor0610 válasza Rhino666 (#657) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''... vagy éppen elütnek autóval?'' - Ez esetben a legkevésbé érdekelne az, h. a telefonommal mi van... :U

Nem egészen értem, miért kell egy telefonnak ellenállni a ''ropogtató'' férfierőnek? ;) :F Jegyzem meg, vannak a Nokián kívül olyan gyártók, akiknek recsegős-ropogós a készülékházuk (sőt!!!), nem gondolom, h. ezt csak a Nokia javára lehetne írni...

Samsung Galaxy A54

(#659) Jégkokó válasza Viktor0610 (#658) üzenetére


Jégkokó
veterán

hát nekem az lenne az első dolgom ha elütnének és bekerülnék a korházba , hogy megkeresném a telefonomat , hogy nem lett semmi baja :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#660) niti válasza Rhino666 (#657) üzenetére


niti
aktív tag

Ejtettem már le és semmi baja. Nem is recseg, nem is ropog. De ezt most komolyan gondolod, hogy mi lesz, ha elütnek autóval?? Pláne ha egy ép porcikád se marad... Meg amúgy is, ez azért a többséggel nem minden nap fordul elő:D

(#661) Olcsi válasza Rhino666 (#657) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát, ha elütnek autóval, és neked az a legnagyobb bajod, hogy összetörik esetleg a telefonod, akkor meg is érdemled! Egyébként nálad ez mindennapos, hogy elütnek autóval? :-P

(#662) Jégkokó válasza Olcsi (#661) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha egy vertu van nála azért én is izgulnék, hogy nem esett e baja.Mert a másfél millió nem kis pénz ám :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#663) AMD Power válasza Rhino666 (#657) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy igazán találó hasonlat volt! Mivan akkor ha kiugrok a 10-ről?
Ha elütne egy autó elösszőr biztos a telcsim nézném meg! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#664) Olcsi válasza Jégkokó (#662) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na persze, de azért a 6131 nem egy másfélmillás kategória!

(#665) niti válasza Jégkokó (#662) üzenetére


niti
aktív tag

Ha vertu van nála, akko nincs nagy gáz. Vesz másikat oszt' kész. :D

(#666) badacsony válasza niti (#665) üzenetére


badacsony
őstag

Kivéve, ha egész életében arra spórolt. :DDD

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#667) Rhino666


Rhino666
őstag

Oké, rossz hasonlat volt. Mit kell ezen lovagolni? :DDD A lényeg érthető volt, nem? :P

OFF: Egyébként van egy ismerősöm aki 100-zal beleszaladt egy fába és mikor észhez tért, az volt az első, hogy megnézze a telefonját, hogy nem lett-e baja. :DDD Persze a totálkáros Merci az ló****... :U

[Szerkesztve]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#668) AMD Power válasza niti (#665) üzenetére


AMD Power
titán

8 év hitel! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#669) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egyébként én nagyon elvagyok kezzel a telóval,sose gondoltam volna,de mostanság már annyira unom a buszozást,hogy kedvenc SG részeimből betömöritettem párat,és azt nézem a telefonon.No,nem egy HDTV,de kellemesen el lehet tölteni vele azt a 1,3-2 órát,amig utazgatok :) A recsegésre egyébként visszatérve,nekem a sonyericcsonokat kézbe véve inkább volt olyan érzésem,hogy darabra hullik,mint a nokiáktól.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#670) Olcsi válasza CactuS (#669) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát nem tudom...szerintem a recsegés-ropogásban a siemens a király! Főleg a c75! Na olyat még 666 úr biztosan nem fogott a kezében, különben nem mondaná a 6131re ezt! :D :-P

(#671) 8x57js válasza CactuS (#669) üzenetére


8x57js
tag

hello

mivel tömöritesz??? légyszi vágd be a linket ahonnal leszedted, mert amit nekem mondtak az max 2 percet enged, illetve csúszik a hsng+kép...

köszi.. ha kell hozzá kód, azt lécci add meg hozzá, nem kell itt jo az priviben is :)

köszike

(#672) Viktor0610 válasza 8x57js (#671) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell kódokkal bűvészkedni (pláne nem itt), egyszerúen el kell olvasni azt, amit válaszolnak nekünk... :U

Javasoltam neked korábban az ingyenes Super nevű programot és annak a Szoftverbázisról való letölthetőségét.
Megnézted egyáltalán?

Samsung Galaxy A54

(#673) 8x57js válasza Viktor0610 (#672) üzenetére


8x57js
tag

IGEN! De nem találtam sehol!

Ezt nem válaszoltam vissza?? Huha lehet egy másik topicba mennt :D :W

Basszus tényleg nem találtam meg.
De megnézem akkor megint....

Habár egy linknek jobban tudnék örülni...

Amugy amit már akaptam az Imtoo 3gp-azzal az előbbet emlitett probléma-k jelentkeztek...


(#674) 8x57js válasza Viktor0610 (#672) üzenetére


8x57js
tag


EZEKET ADJA KI HA AZ ÁLTALAD super nevü progit irom be.... :(

http://www.origo.hu/szoftver.html?hol=szoftverbazis&search=Super

(#675) Viktor0610 válasza 8x57js (#674) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#676) hu00043


hu00043
csendes tag

Sziasztok!
Addig-addig sikerült alkalmazásokat felraknom, mig a web'n walk-ot, legalábbis a jar-t letöröltem. Nem mintha hiányozna, de a főmenüben most ott éktelenkedik egy ronda ikon ''ismeretlen'' felírattal. Namármost 2 lehetőség is megfelelne. Pro primo: valamelyik alkalmazást berakni a menübe a (volt) w'nw ikon helyére. Pro secundo: visszarakni a web'n walk-ot. De ennek a jar fájlját nem találom a neten. Másik alkalmazást meg nem tudok berakni a néma ikon helyére. Tudnátok-e segíteni valamelyikben?
Előre is köszi.

(#677) CactuS válasza 8x57js (#671) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a nokia PC suitot használtam,lehet,hogy van szebb és jobb,az biztos,hogy tetű lassú amikor konvertál:D

[Szerkesztve]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#678) 8x57js


8x57js
tag

Szia mindenki!!!

Lenne egy kérdésem!!!

Megoldható az h a memóriakártyán le tudjak zárni egy általam létrehozott mappát? Hogy csak én tudjak jelszóval hozzáférni! :F :))

(#679) 8x57js válasza Viktor0610 (#675) üzenetére


8x57js
tag

Köszönöm szépen! Így már oks! :C

(#680) Rhino666 válasza Olcsi (#670) üzenetére


Rhino666
őstag

A Siemens már nem létezik. Nem véletlenül. :P Volt is Siemensem, de inkább letagadnám legszívesebben.. :DDD Ha a komolyabb recsegés-ropogásról van szó akkor ott van az összes Alcatel meg Sagem. Bár azokat én nem sorolnám mobiltelefon kategóriába. Kicsit túligényes vagyok...? :D

Szerk: Na jó, azért az újabb Sagem-ek anyaga már megüti a Samsung alapanyagot...

[Szerkesztve]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#681) Viktor0610 válasza Rhino666 (#680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lépjünk ezen túl, ha kérhetem!
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#682) Rhino666 válasza Viktor0610 (#681) üzenetére


Rhino666
őstag

Flémelek? Bocs. :(

De legalább pörög a topic. :DDD

[Szerkesztve]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#683) 8x57js


8x57js
tag

:R

Szia mindenki!!!

Lenne egy kérdésem!!!

Megoldható az h a memóriakártyán le tudjak zárni egy általam létrehozott mappát? Hogy csak én tudjak jelszóval hozzáférni!

:R

(#684) Olcsi válasza 8x57js (#683) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ha jól tudom, akkor csak magát a memóriakártyát lehet jelszóval védeni. De nem próbáltam. ;)

(#685) 8x57js válasza Olcsi (#684) üzenetére


8x57js
tag

okker

köszike :R

(#686) 8x57js


8x57js
tag

Jó reggelt mindenkinek.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy másnak is van e ilyen érdekessége.

Elküldök egy smst:
Címzett:.......
Kézbesített üzenet
Elküldve: 21:03:26
2007.05.05

Kézbesítés állapota %U (ez mit jelent)

Kézbesítési infoban ez az üzenet:
Kézbesítve
idő és dátum:
20:04:58
2007.05.05

no ez miért van?

Hogyhogy előbb kézbesíti mint megirom? Rossz időzónába vagyok, vagy mi van???

időzónám GMT +1

(#687) Olcsi válasza 8x57js (#686) üzenetére


Olcsi
senior tag

Úgy látom, senki nem tud a kérdésedre válaszolni. Én csak annyit tudok hozzászólni a dologhoz, hogy a jelentéseknél nekem is szokott néha furcsa időpontokat kiírni, tehát köze nincs a küldéskori időhöz. De nem nagyon szoktam vele foglalkozni. Attól még az üzenet elmegy. :D Ezzel valószínű nem segítettem túl sokat, de legalább válaszoltam! ;)

(#688) Viktor0610 válasza Olcsi (#687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy másik topikban kapott választ kérdésére. ;)

Samsung Galaxy A54

(#689) Olcsi válasza Viktor0610 (#688) üzenetére


Olcsi
senior tag

Azt akkor nem olvastam, sorry! Kiderült, hogy a jelentésben mi volt az a %U, vagy mi?

(#690) 8x57js válasza Olcsi (#689) üzenetére


8x57js
tag

Jajj nagyon rendes vagy!

Köszike!!!

Jah arra még nem érkezett franc se tudja....

Persze hogy elmegy, de azért érdekes nem?
:)

(#691) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!

Nektek a telefon külső kijelzője felvillan amikor SMS-t kaptok? És utána időközönként felvillantva jelez?
A mienké eleinte ezt csinálta, de aztán pár el nem küldhető SMS miatt szoftver frissitésen esett át. Azóta nem tudja ezeket :((

Még egy dolog, amikor hívásod van és pont van arckép hozzárendelve, akkor ugye csak kép van nektek? Itt ujabban kép és előtérben a neve+hív fehér alapon, és az egész arckép ketté van osztva keresztbe. :(

Nem tudom hogy kell e hogy Pannonos a teló.
Esetleg tudtok valami plusz infót?

(#692) Olcsi válasza xrvman (#691) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szia! A felvillanó jelzést új üzenet esetén azt hiszem azt üzemmódnál lehet állítani. Fényhatások, vagy valami hasonlót keress!
A kép nem tudom, miért lehet kettéosztva, elég furcsa jelenség lehet. Viszont ott is be lehet állítani valószínűleg, hogy csak a kép, vagy a név és telefonszám is megjelenjen információként. Vagy ott, ahol hozzáadtad a képet, vagy hívásbeállításoknál/telefonbeállításoknál!

(#693) xrvman válasza Olcsi (#692) üzenetére


xrvman
őstag

Igen az volt fényhatások, ezer köszönet érte!

viszont a képes telefonhívás esetén még mindig fennáll hogy a név + hív fehér alapon belerondít a képbe, középre.

(#694) Olcsi válasza xrvman (#693) üzenetére


Olcsi
senior tag

Mutatja azért a képet híváskor? Mert arra tudok még gondolni, hogy véletlenül kitörölted a megadott képet, és nem találja, ezért fehér.
Vagy szoftveres hiba. Milyen verziójú a szoftver, ami rajta van?

(#695) metaldog


metaldog
aktív tag

Hello most vettem ilyen telót és az a gondom hogy ha témát küdök blutoothtal a telóra akkor a memkarira megy azt hiszem akkor ha felakarom installálni azt írja ki hogy nincs elég memória, az meg nemlehet mert 1Gb-os mekari van benne és teljesen üres. Azt már sikerült beállítani hogy a képeket automatikusan memkarira mentse de a témákat nem oda akarja installálni, van valami megoldás erre?

(#696) niti válasza metaldog (#695) üzenetére


niti
aktív tag

Legjobb tudomásom szerint, ha másik telefonról küldöd, nem tudod rögtön a kártyára küldeni, utólag kell átmásolni. Ha gépről, PC suite-tal, akkor ott meg tudod adni, hogy hová mentse. Beállítani meg csak akkor tudod, ha a telefonmemóriában van szabad hely. Minél nagyobb a téma, annál több szabad memória kell neki. Ez független attól, hogy a memkártyán mennyi a hely. Ha hagysz mindig 1 megát, akkor az legtöbb esetben elég.

(#697) metaldog válasza niti (#696) üzenetére


metaldog
aktív tag

A barátnőmnek van 6131-es e nekem n73-as om van és ott van olyan hogy ki lehet választani hogy hova telpítse a belső memóriába vagy a memkarira a 6131-esnél meg akkor hiába másolom a témát a memkarira de csak a belsőmemóriába lehet telepíteni ezek szerint?

(#698) niti válasza metaldog (#697) üzenetére


niti
aktív tag

Igen. Tárolhatod a kártyán, de csak akkor tudod használni, ha van szabad hely a telefonmemoban.

(#699) STC Speed


STC Speed
őstag

Hali!

Vettem pár napja egy ilyen telót(elképesztő jó mobil,sok mindent tud,gyors,szép.........sorolhatnám[AKI FONTOLGATJA,NE FONTOLGASSA,HANEM VEGYE MEG,mert túl jó :R ]

De mint kezdő 6131-es adódtak kérdések,remélem tudtok segíteni. :R

1.A telefon pontosan milyen verziójú bluetooth-t használ?
2.Sz.gépről lehet játékokat átvinni kébellel vagy kékTóthal?
3.memóriakártyámon csináltam több mappát,de csak az egyiket akarom jelszóval védeni,úgy,hogy nekem is mindig be kelljen írnom a jelszót ha megakarom nézni a saját telómon.
4.Ha valaki Blue-n küld nekem valamit azt a telefon egyből a letöltések közé rakja de én nem oda akarom hanem a memória kártyára,ez megoldható?
5.Köszönöm előre,ha tudtok segíteni nekem! :R :)

(#700) ertz válasza STC Speed (#699) üzenetére


ertz
aktív tag

Hello!

1. A netről letöltött Felhasználói útmutatója szerint 2.0-ás.
2. Igen, mindekttővel a PC Suite segítségével.
3. Sajnos nem tudom, remélem valaki más meg tudja válaszolni.
4. Ugyanaz a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.