Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) zolee5016 válasza GoZoL (#2100) üzenetére


zolee5016
őstag

Innen a PH-ról vettem 1-et.+-5 k ért megvan,de kell mellé venni Webkamerát is....
WIN7 kompatibilis a cucc

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2102) GoZoL válasza zolee5016 (#2101) üzenetére


GoZoL
senior tag

Webkamerát mondj, 1 órája keresek amiben ki lehet kapcsolni az autófókuszt és a legolcsóbb ilyen is szerintem megfelel a célra! Az eszközt készen itt lehet megvásárolni

(#2103) Milka 78 válasza zolee5016 (#2099) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én úgy tudom,hogy semmilyen dual gpu-s rendszert nem támogat a játék(physix-et sem).CF is bukó és még kényszerítve sem hajlandó működni nálam.
A Rendelés nálad mennyin van és a segédfények engedélyezve vannak nálad(ez utóbbiak amik megfektetik a. gépet).
Fogyasztás???Pillázd meg az adatlapom :DDD Kenhetem a hajamra a motyómat támogatás hiányában :o

[ Szerkesztve ]

(#2104) Bati0501


Bati0501
őstag

(#2105) Bati0501 válasza Bati0501 (#2104) üzenetére


Bati0501
őstag

Nektek nem tetszik?
Vagy ennyire hihetetlen?
Első másodpercekben nagyon műnek tűnik,de messzebbről már hihetőnek,pedig eléggé kételkedni szoktam...
Sztetek is lehetetlen és egy Volvo reklámért nem kockáztatná az életét Van Damme?

(#2106) Vakegérke válasza Bati0501 (#2105) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pár napja mutatta meg valaki a blogjában ezt a reklámot. Talán mindannyian láttuk, ezért az "érdektelenség". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2107) Vakegérke válasza Faterkam (#2073) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem válasz, csak egyértelművé akartam tenni, hogy miről van szó.

Megegyeztünk, baráti áron megvásároltam Faterkam kormányát. Még az illata is új, csak kipróbálta, de nem használta.
Mit mondjak, egész más a világ. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. Már nem csúnyázom össze a gatyám, ha bedöngetek egy húzós kanyarba, miközben ott aprítja az aszfaltot egy túlméretes dög mellettem. Nincs holtjáték, szépen ívesen, bársonyosan tudok kanyarodni.

Itt is köszi, Faterkam! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2108) Bati0501 válasza Vakegérke (#2106) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,valószínűbb,h becsapnak,de akkor is tetszik. :B
Figyelemfelhívásra tökéletes sztem,egy reklámnak meg ez a lényege,szóval tetszik. :D
Meg a YT videók előtte Gillette-s reklám,amikor ejtőernyőzés közben borotválkozik meg volt még egy,ami most nem ugrik be...de ez a kettő olyan volt,h végignéztem őket,pedig a lehető leghamarabb átlépek rajtuk,h induljon a videó,amire rákattintottam.Sztem ilyennek kellene lennie egy reklámnak és nem olyannak,h a színházba előhúzza az 5 literes mosógélt meg hasonló nagyon reális és kicsit se gagyi megoldások...bocsesz a big OFF-ért. :R

(#2109) Faterkam válasza Vakegérke (#2107) üzenetére


Faterkam
addikt

Nagyon szívesen! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2110) Met


Met
nagyúr

Hogy lehet több garázsom? Vagy több állásos?:F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2111) Faterkam válasza Met (#2110) üzenetére


Faterkam
addikt

Több garázs, ha egy városba bemész és megveszed 180e euróért, fejleszteni, meg ha ráklikkelsz a garázs ikonjára. Az is drága mulatság.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2112) zolee5016 válasza Faterkam (#2111) üzenetére


zolee5016
őstag

vagy csak 10000 euro+ a bővítés is 5-ösre egy 10-es........... ;]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2113) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ha valakit érdekel van új Trailer Pack ami megy együtt a katonai Trailer Pack-el együtt.Ahogy beraktam élből jött velem szemben is egy baromi nagy kombájn szállító,mindezt TSM 1.4.2(vagy 4.1.2,ki hogy hívja)+East DLC+1.7.1-es rendszer alatt.

(#2114) Faterkam válasza zolee5016 (#2112) üzenetére


Faterkam
addikt

Nálam 1 nullával több a fejlesztés, 100e ojró, akkor én valamit rosszul csinálok :DD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2115) Met


Met
nagyúr

Találkozott már valaki 2x3 sávos úton, a belső sávban lévő felüljáró tartó pillérrel?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2116) Vakegérke válasza Met (#2115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még nem. De néhány fűcsomóval igen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2117) Sub-ZeRo válasza Met (#2115) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Használsz valamilyen mod-ot? Lehet az kavar be.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2118) Faterkam válasza Milka 78 (#2113) üzenetére


Faterkam
addikt

Letöltöttem, szép és jó, csak az új áruk oroszul vannak benne nálam, erre valami megoldás nincs?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2119) Bati0501 válasza Faterkam (#2118) üzenetére


Bati0501
őstag

Én is letöltöttem,nekem is jó,de sajna ez orosz.Nem tudsz vele mit csinálni,az előző is az volt.

(#2120) Faterkam válasza Bati0501 (#2119) üzenetére


Faterkam
addikt

Letöltöttem a TSM map-et is, mert "aszontátok" :D
Ott meg a 80%-os felismerésem az utakból lement 8%-ra, még a saját bázisom (Dortmund) környékét sem ismerem, meg amik megvoltak garázsok, az összes, most abból is hiányzik pár, az újakon kívül :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2121) Bati0501 válasza Faterkam (#2120) üzenetére


Bati0501
őstag

Akkor van miért megint gürizni. :D
De viccen kívül,így legalább már változatosabb helyeken tudsz menni és sztem ez a lényeg. :K

(#2122) Sub-ZeRo válasza Faterkam (#2120) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert a térkép mod kicsit átvariálja a dolgokat. Szóval semmi baj. Inkább csinálj egy új profilt neki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2123) Met válasza Sub-ZeRo (#2117) üzenetére


Met
nagyúr

TSM mod van fent és a nemrégen linkelt trailer mod

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2124) Faterkam válasza Met (#2123) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem is csak ezek, de még csak ismerkedek! ;)

(#2122) Sub-ZeRo :C De ééén lusta vagyok az újrakezdéshez már!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2125) Milka 78 válasza Met (#2123) üzenetére


Milka 78
nagyúr

TSM hiba ami nálad van.Ha vissza olvasol a Spanyoloknál van egy útszakasz ahol egy összedőlt rönkhíd van az út közepén amin nem tudsz átmenni,csak oldalt kikerülni és átmenni a víz tetején(mindez szemléltetve fotókkal).Ha találkozol ilyen kaliberú hibával,dobj egy képet/leírást,nem àrt ha tudunk róla :K

(#2126) Met válasza Milka 78 (#2125) üzenetére


Met
nagyúr

Ok, képet printscreenen kívül tudok máshogy is menteni?
Esetleg gps koordináta?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2127) Milka 78 válasza Met (#2126) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha jól rémlik F10 vagy F11,de a beállítások alatt be tudod állítani tetszőleges gombra.Lényegében egy beépített prsc.

(#2128) Bati0501


Bati0501
őstag

Am tudtátok,h Chuck Norris vezette azt a két kamiont,amikor Van Damme spárgázott?

;]

Mennyi hülyeséget kitaláltak már. :))
És 24 millión nézték már meg a hivatalos videót,azt hiszem 7 nap alatt...

(#2129) Met


Met
nagyúr

Megvenném az első kamionom, de melyiket?
Márka függettlen vagyok csak legyen gyors :) 16. szinten vagyok

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2130) Bati0501 válasza Met (#2129) üzenetére


Bati0501
őstag

Scania vagy Volvo.
Ezek a legerősebbek.

(#2131) Faterkam válasza Bati0501 (#2130) üzenetére


Faterkam
addikt

Olyannyira, hogy ez a kettő elég a játék végtelen végéig, ha nem vagy kíváncsi természet ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2132) Bati0501 válasza Faterkam (#2131) üzenetére


Bati0501
őstag

Pontosan. :K

(#2133) Faterkam


Faterkam
addikt

Olvasom, hogy nem csak nálam akad a játék, amikor automatikusan ment. Én ki is kapcsolnám, ha lehetne, az autosave-t :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2134) Sub-ZeRo válasza Met (#2129) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én scaniat vettem annó. Egy 730 lovasra felhúztam. Egy szörny. De annyira unalmas volt, hogy egy 440-es tgx xxl manra cseréltem le. Igaz, én már 86. szinten vagyok és van 2 olyan garázsom, ahol az összes kamionból van egy darab, magamnak. Szóval abba ülök be, amelyikbe akarok.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2135) Met


Met
nagyúr

Hmmm, akkor veszek egy Volvot:)

Más, traffic bug szokott lenni? Egy autópályára akartam felmenni (át a felüljáró alatt és balra kanyarodni derékszögben, jobbról meg ugye jönnek le) és 20 percig álltam ott mert folyamatosan jöttek, igaz előttem volt egy bot kamion az nem akart kimenni.
Aztán meguntam, kikerültem, és amikor felkanyarodtam visszanézve nem láttam a sor végét.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2136) Faterkam válasza Met (#2135) üzenetére


Faterkam
addikt

Ilyenkor mentés, majd betöltés, és lám üres előtted az út ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2137) Met válasza Faterkam (#2136) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, remélem nem lesz több:)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2138) Faterkam válasza Met (#2137) üzenetére


Faterkam
addikt

Én ezer éve így csinálom, de én lusta és türelmetlen is vagyok, és ezek a jó tulajdonságaim :D

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2139) Milka 78 válasza Faterkam (#2136) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én így szoktam elkerülni a nagy csattokat amikor 120-al sort előzők egy két sávos erdei úton :DDD

(#2140) Met válasza Milka 78 (#2139) üzenetére


Met
nagyúr

:C

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2141) Vakegérke válasza Milka 78 (#2139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na ja. Csak ott a bibi, hogy betöltés után nulla sebességről indulsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2142) zolee5016


zolee5016
őstag

Meghalódottt a gépem....(nem komoly..csak egy masszív Malware)....win7 reinstall..eredeti cd-s ETS 2 telepít....1.0-tól 1,3 no problem..onnan nem engedi tovább pöcsölni....mindig hiba a file-ban,vagy sérült file üzinél minden megáll :F
Nem tudja valaki megoldást? Resta-n sincs olyan pöcs,hogy 1,3 to 1,4 csak sima 1,4 de mint írtam nem jó....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2143) Milka 78 válasza zolee5016 (#2142) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Miért nem egyből 1.7.0-ra frissítesz,majd 1.7.1 a hivatalos oldalról?Én is a 1.3-as korongot így frissítettem.

Vakegérke : Szerintem bőven vállalható egy nagy bummal ellentétben,mert ugye jövök én 100-120-as tempóban.Aztán jön az egyszeri buszos is 70-80-al.Majd e két tény kölcsönhatásából durván 200km-et lassulok kb.10-20 méter alatt és a futón lévő harckocsi,sósav vagy egyéb 10-40 tonnányi cuccból meg nagyjából semmi ne marad :DDD
Azt a vizuális látványt látnád amikor belendülök egy szint tuti kamikaze előzésbe.Egy kéz a kormányon,egy az esc gombon és közben a harmadikkal próbálok váltani,mert ugye botváltót használok :DDD Ezt még megspékel egy égő cigivel és egy doboz seritallal,csak hogy a valóság érzése is meglegyen(mindeközben üvölt az AC/DC Thunderstruck csövön) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2144) Bati0501 válasza Met (#2135) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,az ilyenek elég gyakoriak.
Ilyenkor én általában kikerülöm a sort/előttem állót...vagy eltolom a 'csába. ;] :DDD

(#2145) Faterkam válasza Milka 78 (#2143) üzenetére


Faterkam
addikt

Ehhez én sehol se vagyok, nálam csak tea, kávé, vagy forrócsoki van az asztalon, és mire megiszom minden kihűl, mert csak egyenesbe sebességtartóval nyomulok inni! :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#2146) zolee5016 válasza Milka 78 (#2143) üzenetére


zolee5016
őstag

Na ezt meglesem :R
[I"]Ezt még megspékel egy égő cigivel és egy doboz seritallal,csak hogy a valóság érzése is meglegyen(mindeközben üvölt az AC/DC Thunderstruck csövön") :DDD :DDDNa mégegy elmebeteg..dettó mintha én lennék(Kalapácsra szoktam a legjobbakat nyomni....egy 1200km-es fuvar pl az Életreítélt albumra... ..asszonyom ijedt arcát látnád mikor indítom a játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2147) Vakegérke válasza Milka 78 (#2143) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegény kedvesed... :( :D

zolee5016: Rád is vonatkozik. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2148) zolee5016


zolee5016
őstag

1,3 ról 1.7-1.7,1 faxa.... :C Köszi Milka.....nem gondoltam az egyből frissítére :B
Renderelés 400% grafikai modok műkszenek...21 moddal zsír.......
(ebbe a 4.1.valami trucksimbe nincs afrika?)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2149) Milka 78 válasza zolee5016 (#2148) üzenetére


Milka 78
nagyúr

De van bizony :K Elég kemény siratók vannak arra felé.
Az azért kemény.Nálam minden maxra húzva kivéve tükör minőség és távolság,de ha 200% fölé tolom akkor érezhetően mikrolagol.Mindezt 4.5ghz-s 3570k 7870(tahiti-Le)@1100/1555mhz-n ami alávág egy 7950-nek simán.Agyrém,hogy ennyire eszi a kártyát.

(#2150) zolee5016 válasza Milka 78 (#2149) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor a világtérképen miért nem látom?Spanyol-görög -dánia van olasz meg kb a csizma feléig :F
Új karrier természetesen 2 fuvar után 10-es szinten...csakhogy mielőbb beérjem magam......... :B

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.