Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22151) Cr00py válasza pcnet (#22150) üzenetére


Cr00py
senior tag

A támlát ha nem is, de a fov-ot igen. ( a hatás ugyanaz. ) + még sok mást is. ;)

Alap beállításoknál ingame nyomkodd az F4-et ( több menüpont van )

[ Szerkesztve ]

(#22152) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Aki szereti magát szivatni ATS-ben a Bellington-i fakitermelő telepre ami egy földes út végén van vigyen fel egy túlméretes szállítmányt, lehetőleg oylat amin jó alacsony a pót. :D

Egy fakitermelő gépet vittem fel iylenen, de a kanyarok még hagyján, volt ahol simán elakadt az emelkedőben mert leért az alja, és konkrétan annyit tudtam tenni sokadik próbálkozásra, hogy diffi be, aztán padló, közben tereptárgyakat figyeltem és szó szerint miliméterről miliméterre megmozdult :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22153) Foose


Foose
addikt

Ha emlékeztek,miután megvettem az Ets2 mercedes tuning pack dlc-t,azután fellépett egy probléma hogy vanilla térképen nem tudok merci kereskedőbe menni,mert kidob a játék. Promods térképen nincs ezzel gond. Viszont most csináltam egy olyat,hogy mp3 mod kamiont kapott a játék,megoldódott a kereskedő probléma. Az még mindig nem,hogy mp4-re a tuning dlc nem teljesen hibátlan,vannak dolgok amiket nem enged tuningolni. Hűtőrácsot,hátsó lökhárítót,kipufogót..... Vanilla térképen. Promodson ez is hibátlan. Na most,ugye javarészt mindkét profilban ugyanazokat a modokat használom,és szeretném kideríteni,mi lehet a gond?! logból szerintem nem fog kiderülni,mert nem olyan hiba,hanem egyszerűen csak nincs ott a pötty lehetőség a tuningra,ahol kellene hogy legyen. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22154) Mr.Franczy válasza Foose (#22153) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Próbáld meg, tiszta új profillal! Ha úgy megy rendesen, akkor valamelyik mod kavar be! Nekem nem voltak ilyen gondjaim! Igaz, én most, gyári térképpel tolom!

Gazember

(#22155) Foose válasza Mr.Franczy (#22154) üzenetére


Foose
addikt

Új profil nélkül is biztos vagyok benne, hogy valami mod lehet. Csak azt nem értem, promods-on miért nem okoz gondot!?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22156) Foose


Foose
addikt

Sikerült megfejtenem az actros tuning dlc problémámat. A Momo physics full volt a gond,az kavart be. Kivettem,és tökéletesen működik mindkét profilomban az actros dlc... :U :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22157) Joccc07


Joccc07
addikt

Csütörtökön érkezik a T Range.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22158) vlevi válasza Joccc07 (#22157) üzenetére


vlevi
nagyúr

Már régóta várom! :R

(#22159) Foose


Foose
addikt

Hurrá! Én konkrét dátumot nem láttam, de egy pár helyen belefutottam a hírbe. Nekem annyira nagyon nem jön be, de jöhet! :DDD És akkor az rta féle meg mehet a levesbe.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22160) Milka 78 válasza Joccc07 (#22157) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Végre :C

(#22161) laceszgamer


laceszgamer
addikt

ETS 2-ben mennyi a max felvehető alkalmazott? Mert 328-at elérve már nem akar új megjelenni a közvetítőnél.

Illetve annak van hatása a sofőrök fejlődésére, hogy milyen kamiont adok nekik, mármint, hogy mennyire vannak felfejlesztve, motor, váltó stb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22162) Chris0321 válasza laceszgamer (#22161) üzenetére


Chris0321
addikt

Pontosan nem emlékszem mennyi a max. de ha nem ajánl többet akkor elérted a limitet. Még régebben erre én is rákérdeztem, akkor azt mondták számít a kamion.

(#22163) Marci112233 válasza laceszgamer (#22161) üzenetére


Marci112233
őstag

Ezek szerint megint növeltek a max alkalmazottak számár mert én ugyan régebben de csak 283-at tudtam felvenni ha jól emlékszem. Ez kb 1 éve volt azóta más profillal játszok amiben vagy magam vagyok, vagy egy második profil ahol 4 alkalmazott van csak.

És ha jól rémlik számít milyen a kamion felszereltsége.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#22164) Jadro válasza Marci112233 (#22163) üzenetére


Jadro
veterán

Én úgy emlékszem hogy nem igazán számít hogy melyik kamiont kapják (vagy csak abszolút nem szignifikáns a különbség). Nálam a legolcsóbb Mercivel csapatnak és hozzák a pénzt szépen. Minél magasabb szintre jussanak tapasztalat szempontjából illetve legyenek elegen. Ennyi szerintem bőven elég.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#22165) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Köszönöm szépen a válaszokat. :)
Igazából már aggódtam is kicsit, hogy majd ha még nagyságrendekkel több alkalmazottam lesz mit csinálok a pénzzel mert kiakad majd a számláló, de akkor röviden ez megoldódott.

Akkor most marad először a garázsok vásárlása, bár így sok értelme nincs max achi meglesz, aztán, hogy költsem a pénzt nekiállok kicsinosítgatni a kamionokat, meg kapnak fejlesztést, másra úgy sem nagyon lenne mire költeni :D

Vagy esetleg saját pótot megéri venni, mármint alkalmazottaknak? Sajátot nem akarok mert szeretem a változatosságot. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22166) Chris0321 válasza laceszgamer (#22165) üzenetére


Chris0321
addikt

Én úgy érzem nem éri meg a saját pót sem az alkalmazottaknak sem nekem. Egyrészt nem lesz változatos a fuvar másrészt így is jönnek vissza üresen és ha még korlátoznám a fuvarok fajtáját egy póttal akkor gondolom ez többször fordulna elő. Plusz a jól fizető fuvarokhoz pl. nehéz vontatmány még nincs saját pót csak a kevesebbet fizetőkhöz.

(#22167) Peathee válasza laceszgamer (#22165) üzenetére


Peathee
aktív tag

Van hatása az alkalmazottakra ha jobb/extrásabb kamionnal járnak. De nem tudom mennyire jelentős.
Blogpostban még régen írták, hogy ez is "funkció" lett.

(#22168) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Akkor pótokkal nem foglalkozok, maradnak a kamionok, illetve azok fejlesztgetése. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22169) Cr00py


Cr00py
senior tag

Jön a PM multiplayer hamarosan. Végre. :D

(#22170) m0h0senator válasza Cr00py (#22169) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ez tök jó, csak az AI forgalomról nincs valami info?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#22171) Foose


Foose
addikt

megérkezett. [kép] Renault T. Borzalmas hangja van. Szerintem. Viszont előrelépés a többi scs kamionhoz,hogy a fülkében már működik pl az elakadásjelző gomb,mozog is és villog is. Ködfényszóró sajnos most is csak dísz. Egész tűrhető amúgy szerintem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22172) CooleX360 válasza Foose (#22171) üzenetére


CooleX360
újonc

Az összes hang egy ratyirambó sajnos. :(

(#22173) CooleX360 válasza CooleX360 (#22172) üzenetére


CooleX360
újonc

De jut eszembe, ha jó hangot akartok akkor a Kriechbaum fle, vagy a profi EVR hangot használjátok. Nekem nagyon bevált az EVR, olyan mintha a ténylegesen a sajátomat vezetném nem ezt a szimulációsat. :U

(#22174) vlevi válasza CooleX360 (#22172) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ennyire azért nem :D
ATS-ben a Volvonak volt elsőre ennyire kibírhatatlan trotty hangja.

(#22175) Foose válasza CooleX360 (#22173) üzenetére


Foose
addikt

Igen, nekem az összes EVR hang megvan, de Renault T hang még nincs. Úgyhogy valamit keresni kell majd az alap hang helyett...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22176) laceszgamer válasza Foose (#22171) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mintha valami fogaskerekek darálnák egymást. :S

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22177) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem Pro Mods-al kapcsolatban. Nekem még nincs meg a baltic dlc a többi igen. Kérdésem, hogy akkor v2.33-as Promods fog kelleni és az kompatibilis a 1.35-s ets-el, mert az oldalon 1.34.x-et ír. Offline érdekel elsőkörben. köszi

An odyssey through the realm of consciousness.

(#22178) Milka 78 válasza m0h0senator (#22170) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe, mert annak több értelme lenne. A PM baromi jó térkép, de kb el fog veszni rajta az a kamion mennyiség.

(#22179) m0h0senator válasza Milka 78 (#22178) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én konkrétan erre vagyok kíváncsi, hogy kompatibilis e a jelenlegi verzióval.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#22180) Cr00py válasza Milka 78 (#22178) üzenetére


Cr00py
senior tag

Jelenleg is eléggé ki vannak halva a DLC-s területek sajnos online. Az aktuálisan legfrissebb DLC-n még csak-csak..de a korábban megjelentek elég uncsik néha. Rengetegen játszanak az alap térképen. Vagy azért mert ott többen vannak, avagy azért, mert nem vesznek / vettek kiegészítőket.

PM picit más tészta.. gondolom ha lesz is több szerver, több slot is lesz rajtuk. Szerintem lesz ott is bőven player, pedig ahoz az összes eddig megjelent kiegészítő kelleni fog.

[ Szerkesztve ]

(#22181) CooleX360


CooleX360
újonc

Nem tudom ki hogy van vele de én a játékban is csak a megára esküszöm így nem is csinálom más kategóriával. :D

(#22182) Foose válasza CooleX360 (#22173) üzenetére


Foose
addikt

Hamar jött a hang... :C [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22183) Jadro válasza Foose (#22182) üzenetére


Jadro
veterán

Én nem találom az oldalukon kitéve. (Fizetős szekcióban sem.) Rossz helyen keresem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#22184) Foose válasza Jadro (#22183) üzenetére


Foose
addikt

Nem. Korábban a fh4 (d13k) Volvo hangot vettem meg, ehhez küldtek most egy frissítést. Tehát az alapja a Volvo fh4 d13k-460. [Ezt] kell megvenned, és majd emailben megy neked a vásárlás után kiadott frissítés. [kép]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22185) CooleX360 válasza Foose (#22184) üzenetére


CooleX360
újonc

Nagyon várom már az EU6os DAFnak a hangját. Jöhetne már, elég régóta csinálja. :D

(#22186) Foose válasza CooleX360 (#22185) üzenetére


Foose
addikt

Készül meg az Iveco stralis e5 hang is, meg állítólag lehet hogy Scania v8 is lesz. Na én azt várom nagyon!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22187) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Sziasztok!

Valaki megtudja mondani,hogy hová tünt el a listából, a public béta? Mert látom jelenleg kivagyok jelentkezve minden bétából. Elvették volna tőlünk a nyilt béta lehetőséget? És így akkor csak a véglegest fogjuk megkapni? Tud valaki erről valamit, észrevette ezt valaki?

(#22188) Ga3rieL válasza Ga3rieL (#22187) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

És bemegyek most a menübe, és balfent irja, hogy új verzió érhető el. Halványan. és a renó T nálam nincs bent a gémbe. ez így wtf???

(#22189) Foose


Foose
addikt

Srácok,van-volt valami változás tegnap este óta? Valami nem stimm. Tegnap este toltam vanillán és promods-on is,majd ugye késő este lehalt a steam. Amikor újra működött,picit még játszottam,aztán alvás. Most indítom a játékot,történetesen promods-ot,fuvar kiválaszt,indulnék,és minden full halál pixel. Mire átnéztem a beállításokat,minden minimum volt,renderelés is,meg minden. Ezt mi okozhatta? Ráadásul nem is emlékszem,pontosan mire volt állítva,de mintha most jobban bírná a gép a játékot,sokszor megakad pl promods városokban,most röccenés sem volt. (pár nap múlva érkezik az új gépem,új procival és videókártyával,nagyon remélem hogy még jobb lesz majd gurulni vele....) PM 2.41

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22190) Foose válasza Foose (#22189) üzenetére


Foose
addikt

Semmi különös,megnyugodtam. Következő játékindítás után már minden a régi :DDD :DD :U Nem tudom mi volt vele,komolyabb grafikánál újra leesik az fps és belaggol. Ja,egy kis boci etetés az út szélén Ukrajnából... :C [link]

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22191) Cr00py


Cr00py
senior tag

TMP / Pro Mods Announcement Notes:

- Will need Pro Mods Version 2.42
- Will be released Early or Mid October
- Seperate TMP server(s) for it
- Pro Mods Trailer & TMP Trailer Skin - Not fully ready, testing models
- Pro Mods Officially a TMP partner
- Approx server size - 2,500 - Up to 4,200 depending on stability
- Will need ALL SCS Map DLCs to play Pro Mods

- Using 2 Profiles (One Regular, One Pro Mods) is Recommended

- Downloaded via Def files (as usual)
- 2 files required (I think)
- Download to SP first - Pro Mods's DEF, and TMP's DEF - OR it means a DEF file will be through the TMP Launcher
- PM provides TMP with 1 Def file, which will have "No Damage" disabled

- Def file will Not be customisable (colours, sounds etc)

- No Arcade Server for PM, 110km/h Speed Limit
- No Custom Mod Support
- No External Contract Support (as normal with PM)
- Event Servers - Pro Mods needs to be added to the request system first, but it is a possibility
- Car and Caravan DO work
- Caravan (Jobs) do not work in ProMods only companies

- TMP's Vid Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=ox_U3yWsU6Y
- Pro Mods Vid Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=2dp0BvMSA-Q

- Currently no NCZ Zones - Updated in Time
- Winter Mod possibility for "regular" servers
- There will be no Reconnect button due to TMP's system

- Changing servers does work while its in the Mods folder, but profiles are different

- AI in MP is still a possibility

- ETS2Map Site will be updated "SoonTM"

- Scania Test/Race Track will follow similar rules/setup as ATS's Tucson Race Track

(#22192) Milka 78 válasza Cr00py (#22191) üzenetére


Milka 78
nagyúr

"Will need ALL SCS Map DLCs to play Pro Mods"

Aham...akkor ezzel kb ki is lesz halva az egész, baromi kevés embernek van meg az összes dlc map, de ezt már te is említetted, hogy rengetegen tolják alap térképen.

"Approx server size - 2,500 - Up to 4,200 depending on stability"

Erre is utaltam, mert még 4200 fővel is kopár lesz minden. Ez a map sokkal "nagyobb" bejárható útszakasszal rendelkezik mint az alap térkép. Úgy 8000 főnél lenne ez érdekes, de annyi embert az életben nem terelnek össze.
Persze tök jó meg minden, én is rápillázok, de mint mondtam az ai forgalomra kéne ráfeküdni (még ha csak egészen csökkentett módban is) nem erre :N

(#22193) m0h0senator válasza Milka 78 (#22192) üzenetére


m0h0senator
őstag

Hétvégén megvettem a balti dlc-t kellett a Promodsnak nem bántam meg. Egész hétévégn azon tekeregtem.

A multit próbáltam anno és tök jó volt csak kár, hogy nincs AI traffic. Így sivár az egész néha 1-2 kamion jön duda villogás aztán percekig semmi. Így kihívás sincs max mikor néhány ügyes gyerek beléd nem száll. Remélem hamarosan összepakolják az AI-t bár mintha azt írták volna, hogy azért nehéz mert verziónként sokat változtatnak rajta és nehéz nekik követni. Aztán ebből mi igaz mi nem....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#22194) Cr00py válasza Milka 78 (#22192) üzenetére


Cr00py
senior tag

promods-hoz eddig is kellett az összes dlc, ez amolyan "megbeszélt dolog" a pm illetve az scs között.

Én is kipróbálom majd.. bár én is attol tartok, hogy csak a kezdeti hype miatt lesznek "sokan".. hasonló sorsa lesz mint az ATS mp-nek, pedig én azt is szeretem.

De ne legyen igazam. Ha lesz AI, akkor még jobb. Viszont az biztos, hogy hiányozni fog rengeteg már megszokott egyéb mod a pm mellett :D

(#22195) Cr00py


Cr00py
senior tag

Event van, lehet gurulgatni.

Aki esetleg nem értené. Mind2 játékban ( ETS2 - ATS ) lehet vinni külsős, azaz World of Trucks fuvarokat. 12-t kell vinni személyenként minimum összesen.

Az Event fül alatt van minden infó. A Profile fülön lehet csekkolni a már eddig elkészült fuvarokat.

(#22196) Foose


Foose
addikt

Megvan az új gép. Új proci, új videokártya, új memória, új alaplap. Működik a rendszer, viszont a játék nem. Gőzöm sincs mit kezdjek, kb 4 órája indítottam el először a gépet, még egy percet nem játszottam. Játék (ets2) indít, kamion listából választok egyet, rányomok hogy vezet, és itt full lefagy. Se feladatkezelő nem jön be, se semmi, csak restart segít. Valakinek van ötlete? Amd rx 5700 pulse kártya, és minden driver telepítve van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22197) Cr00py válasza Foose (#22196) üzenetére


Cr00py
senior tag

Minden más működik, csak az ets2 nem?

amd kártyákkal 0 tapasztalatom van, 15 éve volt utoljára kb. cpu-ból is, de ez nem hiszem hogy ilyen jellegű issue lenne.

Én első körben kipróbálnám egy teljesen új profillal.
Ha így jó, akkor valami profil gond lehet.
Ha nem, akkor játékfájlokat ellenőrizd újra, hátha.
Végső soron játék újratelepítés, ha incs sok játékod telepítve, illetve elég gyors a net, akkor az egész steamet újra lehet húzni.

cloud profil ez, amit használsz?

Én egyébként nem preferálom ezeket, mert itt mindig újraírja a korábbi mentést, így ha van valami gebasz, egy régebbit nem tudsz visszatölteni.

Én inkább local tárolom ezeket, naponta nas-ra mentve automatikusan külön mappákba, így mindig tudom, hogy mi a helyzet. kb hetente mindig törlöm az utóbbi 1 hét mentéseit, mert azok már feleslegesek, ha minden oké.

btw ez inkább valami windows hiba lehet így első gondolatra. Ha a játék fagyna, akkor a task manager még működne. Valamiért az egész rendszer megáll. Hardver cserék után volt windows újratelepítés?

windows event logra is rá lehet nézni, hátha ír valamit.

[ Szerkesztve ]

(#22198) Jadro válasza Foose (#22196) üzenetére


Jadro
veterán

Te raktad össze? Stabil már a rendszer? órajelek alapon? Hőfokok monitorozása, stb megvolt? Más típusú terhelés teszt volt?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#22199) Foose válasza Cr00py (#22197) üzenetére


Foose
addikt

nekem nem volt még amd kártyám. Nem,nem minden más,mert érdekes módon ats meg szaggat ha kanyarodok. Project cars2 szintén. (de legalább nem fagy le) A lényeg az,hogy mai nappal kezdődött a gond,ahogy az új gép elindult. Tegnap nem ment a gép mert dolgoztam,de tegnapelőtt a világon semmi gond nem volt egyik játékkal sem,ezért gondolom hogy valami hw gond lesz. Játékfájlokon már túl vagyok,semmi gond nem volt. Játék újra telepítés? Na neeee. a mai napom egy az egyben ráment az új gépre,nincs ennyi időm sajnos hogy újratelepítsem,félek hogy még több gondom lenne újratelepítés után,ne adj isten elúszna a mentés,ami közel két éves játék eredménye. Tudom,profilfájl meg ilyenek,de mivel a gép sem úgy működik ahogy egy új gépnek kellene,miért legyek biztos abban,hogy elég lenne a fájlok másolása hogy onnan folytassam ahol jártam?! És mondjuk nem tölti be stb,86-os szint ugrik :Y Kinek mi a sok játék,(és mentéseik) kb 7 steames játék van amiket használok. Nem,nem cloud profil. Ugye teljes képernyőn megy a játék,a gyors gombokra jön a lehetőség hogy kijelentkezés-feladatkezelő stb,de ott hiába választok bármit,úgy marad a kép ahogy lefagyott. Ezért kérdezem itt,hogy van-e más is amd kártyával,mert arra gyanakszok hogy az lehet a hunyó.
sfc/scannow lefuttatva,azt írta hogy hibát talált és javította.
(#22198) Jadro órajel,hőfok...? Örülök hogy működik a gép és próbálom órák óta helyrehozni,ilyenekkel nincs idő sz.rozni,nem is néztem. Szerintem nem olyan gond,mert nem ilyen hibajelenség lenne. Nem én raktam össze,pc boltban szerelő.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22200) Foose


Foose
addikt

Már idegbeteg vagyok,240000 ft-ot költöttem most gépre,és.... Most promods érdekes módon megy,de itt is szaggat. Amd játékvezérlő beállításokban be van kapcsolva az fps kijelzés,de semmi. A steam beállításokban bekapcsoltam,annak az adatai szerint 160-90 között mozog. Akkor miért szaggat forduláskor? gtx 1050 ti-vel is szaggatott. Dx9. játékbeállításokban lentebb akartam venni a fű sűrűséget,ilyenkor ugye eltűnik az "ablak" de nem adta vissza,lefagyott. Ez nem játék gond lesz,de azt még mindig nem értem,i5 9400f procival,és rx 5700 pulse kártyával,16Gb ram mellett közel sem magas beállításokkal miért laggol?! Pont ettől akartam szabadulni a gépfrissítéssel. Erre ugyanazt csinálja.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.