Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) Foose


Foose
addikt

Mmmmm, lehet gyűjteni a dlc-re :DD én meg most költöztem albérletbe :DDD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22852) Mr.Franczy válasza Milka 78 (#22850) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igen, ezen már én is meditáltam, hogy miért nem adták ki a gyári kamionok tuning csomagjait! Igény van rá, s egy kis pénzt is hozna nekik! Na mindegy, lassan de biztosan, haladnak a legények! :)

Gazember

(#22853) pcnet


pcnet
addikt

Ibéria DLC megjelenési dátumáról tudunk valamit? Kb mikor jön? :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#22854) Mr.Franczy válasza pcnet (#22853) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nos, lehet erre még maguk a fejlesztők se tudják a pontos választ! :)
De mintha lett volna már arról szó, hogy egy évben, két térkép dlc-ét szeretnének kiadni! Ha ez így van, akkor valamikor a nyár elején - közepén, jönnie kellene az elsőnek!! Persze, lehet ezt úgy értették, hogy egy ETS2 egy meg ATS!
Olvastam valami ütemterv félét is, abban az állt, hogy most a hangokat reszelik, utána meg jönnek a fények!

https://blog.scssoft.com/2020/01/2020-looking-forward.html?m=1

[ Szerkesztve ]

Gazember

(#22855) laceszgamer válasza Mr.Franczy (#22849) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez mit takar, matricák és stb?

Azt amúgy nem lehet tudni, hogy WoT event int pl a karácsonyi mikor lesz majd ismét valami?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22856) SH4D0W2011 válasza laceszgamer (#22855) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Sokkal részletesebb tuningot, ebbe nézz bele.

(#22857) laceszgamer válasza SH4D0W2011 (#22856) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22858) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Nincs valami ötletetek, mitől fagyhat ki az ATS, miután betölti a garázst? :F Friss telepítés, modokat nem használok. (GF Now-on el sem indul, ott csak a játék Store lapja ugrik fel.) Eközben az ETS2 gond nélkül megy gépről is, Now-ról is.

(#22859) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#22858) üzenetére


Cr00py
senior tag

Közvetlen a fagyás utáni logot ( game.log ) ha feldobod valahová ( pastebin pl ), vagy elküldöd privátban, akkor okosabbak leszünk. Így bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#22860) SH4D0W2011 válasza Cr00py (#22859) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Csináltam még egy újratelepítést, de ugyanaz. :(( game.log

(#22861) Joccc07


Joccc07
addikt

Valaki játszik a Virtual truck manager-rel androidon?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#22862) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#22860) üzenetére


Cr00py
senior tag

Nem játszol ezzel a profillal mp-t is?

steam cloud be van kapcsolva?

(#22863) SH4D0W2011 válasza Cr00py (#22862) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem, nem multizok.
A cloud be van kapcsolva, de most kikapcsoltam, töröltem a profilt, létrehoztam egy újat, és mikor feldob egy ablakot, hogy milyen kiegészítőket talált a raktáramban, szintén kifagyott.

(#22864) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#22863) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ahogy láttam, nálad a D: meghajtón van a Dok mappa is. Ennek mi az oka?
Alap esetben ez a C: -n van. Áthelyeztetted, avagy simán csak átmásoltad? Ez utóbbi így ebben a formában nem fog működni.

Log szerint a config.cfg-t nem találja a játék.


(#22865) SH4D0W2011 válasza Cr00py (#22864) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, áthelyezve van a D:-re. Visszateszem majd a C:-re, megpróbálom úgy, bár már nem akkora probléma a fagyás, mert sikerült elindítanom GF Now-val, csak eddig bamba voltam. Azért teszek egy próbát.

(#22866) Cr00py válasza SH4D0W2011 (#22865) üzenetére


Cr00py
senior tag

Ha launch optionsben vanb megadva a -homedir akkor okés, ha csak simán átmásoltad, akkor az a gond.

GF Now más tészta, ott nem local vannak ezek az adatok.

(#22867) tatabike


tatabike
őstag

Sziasztok. Mizu errefelé? Létezik még a játék? Játssza valaki?

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#22868) laceszgamer válasza tatabike (#22867) üzenetére


laceszgamer
addikt

Forum is aktív, Steam szerint is megy a játék, ETS 32.5k ATS 5k játékos jelenleg.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22869) Milka 78 válasza tatabike (#22867) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Yes :K

(#22870) tatabike válasza Milka 78 (#22869) üzenetére


tatabike
őstag

Szia, látom kitartó vagy. :) Nem tudom emlékszel-e, 5 éve még én is napi szinten nyomtam, itt a fórumban is, a 12000+ hozzászólások környékén beszélgettünk. Mi van Veled, minden oké? Milyen a game most?

laceszgamer, kösz... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#22871) Milka 78 válasza tatabike (#22870) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hogy ne emlékeznék azért is válaszoltam :K Minden okés a helyzethez képes, remélem nálad is minden rendben. :)
Maga a játék szoszo rendben van bár rendesen zsebbenyúlós volt, hogy vaj sima legyen és ne "mikrolag-oljon" a játék függetlenül az fps-től ami nálam visszatérő probléma volt. Úgy kellett neki a gsync mint egy falat kenyér. Ezen felül átálltam TSM-ről ProMods-ra, meg egy rakat map kombóra (Wombat Trucker félékkel a Youtube-on). Eszi a vasat, de jól is néz ki a végeredmény. Eventeket csak online csinálom meg, úgy izgibb...meg néha igénylem, hogy rohadtul felhúzzanak az agyoniskolázott kamikaze huszárok akik szemben jönnek veled az autópályán :D
Összességében sajnos sokkal kevesebb időm van játszani vele, mint szeretném, de még mindig leköt, bár ami igaz az igaz a játék motor már elérte a határait és küszködik a game alatt, de ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#22872) Foose


Foose
addikt

HS-Schoch Tuning Pack most elérhető! [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22873) Foose válasza Foose (#22872) üzenetére


Foose
addikt

Ha megvette valaki.... Érdemes? Nem vagyok gép előtt mert dolgozok. Bár lehet úgy is megveszem,hogy támogassam őket. Csak kíváncsi vagyok, jó kis dlc-e ez....???

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22874) Cr00py válasza Foose (#22873) üzenetére


Cr00py
senior tag

Én megvettem. Ki még nem próbáltam, de ezek a tuning dlc-k jók szoktak lenni. :D

(#22875) Foose válasza Cr00py (#22874) üzenetére


Foose
addikt

Mr German Truck töltött is fel videót youtube-ra, megnéztem. Végülis, nem nagy durr, de 2 euro nem nagy pénz érte. Úgyhogy majd én is megveszem.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22876) tatabike válasza Milka 78 (#22871) üzenetére


tatabike
őstag

Ennek örülök. Jó ez a játék, arra jutottam, hogy elkezdem megint. Mi most az ajánlott gépigény? Laptopban gondolkodom, mivel hétköznap németeknél vagyok, a szálláson tudnám nyomni. 2016ban megszereztem a jogsit, azóta élőben "játszok". Bejártam az EU-t, most egy állandó német-magyart csinálok, hetelős meló (minden hétvége otthon). De van valami feelingje a játéknak, meg a cégünknél is játssza pár sofőr.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#22877) Milka 78 válasza tatabike (#22876) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az szép, gratulálok hozzá :K Én is szerettem volna élőben nyomni, de a műszakin nonstop megrántottam, kb semmi érzékem a szereléshez :))
A gépigény igen változó, ezért ebben nem is tudok tanácsot adni...egy 1080-val kopra lehet rakni a grafikát fhd-ban ami kb 2060/2060 Super között lehet. Ebből kiindulva egy 1660-as laptoppal szerintem minimális butítással el lehet simán lenni szintén fhd-ban. Proci terén meg kb semmi igénye nincs nekem is 1 szálat használ, 1-et szálat birizgál a többi 10-et meg a huzat mozgatja. Szerintem egy mostani i5&GTX1660 (esetleg ha van rá keret TI vagy SUPER) laptop megfelelő a célra, de talán itt van fórumtárs aki lapost használ és van tapasztalata e téren :)

(#22878) palfitom válasza Milka 78 (#22877) üzenetére


palfitom
félisten

Az én laposomon (lásd adatlapom) is szépen fut a játék GTX1050-nel, FHD-ben. Simán élvezhető. :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#22879) Milka 78 válasza palfitom (#22878) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na jóvanmostmár...3-as gép??? :D
Na akkor a 1050 is klappol...sajna e téren lövésem sincs meddig lehet lemenni, mert a játék kiadása pillanatában már HD6870 2 ill 3 way CF-el kezdtem és még csak akkor kezdtem elborulni vga terén...igaz manapság a gsync full feleslegessé tette a vga tápolást a játéknál :)

(#22880) palfitom válasza Milka 78 (#22879) üzenetére


palfitom
félisten

:B :W a mániákus mindenemet... (És még a Biostar-os gép is összeállhat a hétvégén.)

Nyilván tatabike kollégának címeztem, de a Te okfejtésedre válaszolva.

Én is csodálkozom rajta (és persze örülök neki), hogy ezen a laposon is élvezhető!
"igaz manapság a gsync full feleslegessé tette a vga tápolást a játéknál" - Szerencsére!

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#22881) #68216320


#68216320
törölt tag

Sziasztok.
ETS2-ben úgy veszem észre a tükrökben látható kép "kisebb felbontású" (pontosabb talán a dupla méretű pixeles), mint a szélvédőn látható. Találkoztatok már ilyen helyzettel? 4k monitoron játszom és eléggé zavaró. Lehet ezt valahogy konfigolni?
[kép] - sajnos a PH kicsit vacakul konvertálta, de azért látható szerintem

[ Szerkesztve ]

(#22882) Sub-ZeRo válasza #68216320 (#22881) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A tükör render mennyire van állítva?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22883) #68216320 válasza Sub-ZeRo (#22882) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ha erre gondolsz:
Tükörbeli kép minősége: Magas
Tükörfelbontás: Magas

(#22884) Viszlát válasza #68216320 (#22881) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem csak, hogy kisebb felbontású, de a kerekek sem forognak, elég mókás. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22885) Sub-ZeRo válasza #68216320 (#22883) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen.
Ultrát tudsz állítani?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22886) vlevi válasza Viszlát (#22884) üzenetére


vlevi
nagyúr

És a mögöttem jövő autók lámpája csak elég közelről látszik, hogy világítana.
Éjszak, autópályán ezért egy lakókocsi előzése néha érdekes helyzeteket szül, mert nem látok semmit a tükörben, és egyszercsak felvillan, mintha direkt rám akarna reflektorozni.
Habár, talán a configban, kézzel lehet állítani a tükör látótávolságát, nem tudom?

(#22887) #68216320 válasza Sub-ZeRo (#22885) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nem, ez a legmagasabb érték nálam. Kellene itt is Ultra-nak lenni?
Dx11 módban fut a játék, ha ez számít. A config fájlban nem lehet a tükörre vonatkozóan valamit állítani?

(#22888) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

én olyan problémával küzdök, hogy éjszaka a tompított fényszoró nagyon hurka, igen kevés.
Aztán szinte végig reflektorral megyek, azért ez nem OK.

Fájlokban tudok állítani , van ilyen opció?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#22889) Sub-ZeRo válasza #68216320 (#22887) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én mintha tudnék állítani a játékban. Holnap megnézem. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22890) tatabike válasza Milka 78 (#22877) üzenetére


tatabike
őstag

Menő. kösz az infókat. Amúgy nem tudom, mit erőlködnek ezzel a műszakival, a mai kamionokban már szinte semmihez nem szabad nyúlni. Nekünk pl. még az sem engedik, hogy a ködlámpában izzót cseréljünk. Egyik nep bedobta a Scania a Check Engine-t a német autópályán, egy óra múlva üzent a műszakis kolléga a cégtől, hogy lefuttattak egy távdiagnosztikát (Magyarországról), és egy hőjeladó a hibás. Ennyit a műszakiról... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#22891) tatabike válasza palfitom (#22878) üzenetére


tatabike
őstag

Köszi. Ezek szerint nem kell hozzá brutál vas. Emlékszem, 2015ben egy G2020 procis, 512MB-os Ati vga-s géppel toltam, 4 giga rammal... :D

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#22892) vlevi válasza Milka 78 (#22877) üzenetére


vlevi
nagyúr

Kell hozzá az újabb proci, de videókártya nem nagyon.
Nekem i5-3470 (Ivy Bridge, 2012-es évjárat) volt, azzal már sajnos be-beakadt, volt, hogy a 60fps-t sem bírta tartani. Ez főleg ATS-nél jelentkezett, Új Mexikó és hasonló, újabb területeken.
Videókártyám egy Nvidia 1060.
Amióta procit cseréltem, Ryzen5-3600-ra, azóta nem esik be 60fps alá.

Egyáltalán nem hajtja ki sem a procit, sem a videókártyát 100%-ra, de a régi, 10 éves i5-nél úgylátszik az utasításfeldolgozási sebesség, valamint a RAM sebessége volt a szűk keresztmetszet.
4K Ultra beállítással, 60fps-re beállított V-Sync-el lazán elmegy. A Rzyen proci olyan 10-12%-ra van kihajta :D , a videókártya sem ment még soha 50% fölé, jellemzően 30 környéke.
Az, hogy áttértek Directx9-től 11-re nagyon sokatt javíttott a játék teljesítményén.

(Azt azért hozzáteszem, hogy modokat nem nagyon használok. Az utólagos grafikai dolgok, vagy akár ProMods elég nagy mértékben növelheti a gépigényt).

[ Szerkesztve ]

(#22893) tutuhawer


tutuhawer
őstag

most értem be a telephelyre és átvettem a pótkocsim

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#22894) Foose


Foose
addikt

Promods 2.45 előzetes.... [link]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#22895) palfitom válasza tatabike (#22890) üzenetére


palfitom
félisten

Na igen! Én tgk. márkaképviseleten dolgozom, és valóban nem igazán kell ill. ajánlatos a sofőrnek az autóhoz nyúlni, kb. fölösleges túl szigorúan venni a műszakit...

(#22891) tatabike
Szívesen.
Az szép! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#22896) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Az érzés mikor egy 3500 km körüli, túlsúlyos - mozdony - fuvarból csak pár 100km van vissza de a játékba lépve azt az üzenetet kapja, hogy a változások miatt a fuvarja törölve... elmondhatatlan :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22897) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok

nem tudom, segítsetek, az alap térképen rajta van Győr?
Promods térképen vagyok, aztán elfelejtettem.

Elég sok szabadidőm van, és szeretnék saját festést csinálni, de a google csak nem segít, milyen programmal megy az.
Melyik programmal megy?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#22898) Chris0321 válasza tutuhawer (#22897) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Csak ezek a települések szerepelnek az alap magyar térképen.

A festéssel kapcsolatban nem tudok segíteni, én max. színt kevertem a gyári programban.

(#22899) Mr.Franczy válasza tutuhawer (#22897) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Ebben van segítség, egész jó kis videó!
Sok sikert! 😊👍

https://youtu.be/KGVJHSl79Sk

Gazember

(#22900) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Köszönöm a válaszokat, még ma este megpróbálok varázsolni festést.
Illetve nem veszek garázst Győrben, nehogy bug legyen. Köszi!!!

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.