Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22199) Foose válasza Cr00py (#22197) üzenetére


Foose
addikt

nekem nem volt még amd kártyám. Nem,nem minden más,mert érdekes módon ats meg szaggat ha kanyarodok. Project cars2 szintén. (de legalább nem fagy le) A lényeg az,hogy mai nappal kezdődött a gond,ahogy az új gép elindult. Tegnap nem ment a gép mert dolgoztam,de tegnapelőtt a világon semmi gond nem volt egyik játékkal sem,ezért gondolom hogy valami hw gond lesz. Játékfájlokon már túl vagyok,semmi gond nem volt. Játék újra telepítés? Na neeee. a mai napom egy az egyben ráment az új gépre,nincs ennyi időm sajnos hogy újratelepítsem,félek hogy még több gondom lenne újratelepítés után,ne adj isten elúszna a mentés,ami közel két éves játék eredménye. Tudom,profilfájl meg ilyenek,de mivel a gép sem úgy működik ahogy egy új gépnek kellene,miért legyek biztos abban,hogy elég lenne a fájlok másolása hogy onnan folytassam ahol jártam?! És mondjuk nem tölti be stb,86-os szint ugrik :Y Kinek mi a sok játék,(és mentéseik) kb 7 steames játék van amiket használok. Nem,nem cloud profil. Ugye teljes képernyőn megy a játék,a gyors gombokra jön a lehetőség hogy kijelentkezés-feladatkezelő stb,de ott hiába választok bármit,úgy marad a kép ahogy lefagyott. Ezért kérdezem itt,hogy van-e más is amd kártyával,mert arra gyanakszok hogy az lehet a hunyó.
sfc/scannow lefuttatva,azt írta hogy hibát talált és javította.
(#22198) Jadro órajel,hőfok...? Örülök hogy működik a gép és próbálom órák óta helyrehozni,ilyenekkel nincs idő sz.rozni,nem is néztem. Szerintem nem olyan gond,mert nem ilyen hibajelenség lenne. Nem én raktam össze,pc boltban szerelő.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.