Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21701) csiziktomi válasza lionshamlet (#21691) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szerintem sehogy.Létezik belőle egy prerootolt verzió azt kellene felrakni.

(#21702) csacsi67 válasza akos727 (#21698) üzenetére


csacsi67
addikt

Tessék.[link]

(#21703) lionshamlet válasza csiziktomi (#21701) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Simán Flashtoolal mintha egy tiszta ftf-et raknál fel?
Semmi recovery meg trükközés?

(#21704) magyarl


magyarl
tag

Amit még nem láttam, hogy bárki említett volna:
a JB óta sokkal értelmesebb lett a hátlapi hangszóró hangerő kezelése!
ICS alatt ha be volt kapcsolva az xLOUD, akkor a legkisebb hangerő egység is ordított egy csendes szobában. Most pedig nagyon finoman, halkan szól, középtájt közepes hangerővel, maxon meg ami a csövön kifér :) Így pont jó.

[ Szerkesztve ]

SONY KDL-43W755C

(#21705) dobobazsy válasza magyarl (#21704) üzenetére


dobobazsy
őstag

az én volt telóm hangszórója még be is torzít a JB frissítés óta pl miközben csörög. nem lehet, hogy kicsit túl sok fér ki azon a csövön? vagy már ennek rossz a hangszórója?

(#21706) Wolfy999 válasza dobobazsy (#21705) üzenetére


Wolfy999
tag

Nekem is ez volt, de a lejátszóból nem torzított. Beállítottam újra csengőhangnak ugyanazt a számot, azóta nem torzít.

(#21707) dobobazsy válasza Wolfy999 (#21706) üzenetére


dobobazsy
őstag

ezen egy gyári csengőhang van beállítva, és annak van torzítós hangja. remélhetőleg nem vágja gajra magát.

(#21708) Wolfy999 válasza dobobazsy (#21707) üzenetére


Wolfy999
tag

A gyárit is ki tudod újra választani, egy próbát megér, nem?

(#21709) siofok válasza dobobazsy (#21707) üzenetére


siofok
őstag

Inkább hangosabb legyen,azon még lehet halkítani....

OnePlus nord 2t

(#21710) magyarl válasza dobobazsy (#21705) üzenetére


magyarl
tag

De, persze, full maxon itt is torzít rendesen, de talán kárt nem tesz még magában. És ahogy siofok is írta, inkább legyen hangosabb, amit aztán be lehet a kívántra állítani. :)

SONY KDL-43W755C

(#21711) rErEaT


rErEaT
senior tag

Most, hogy megpróbáltam HDMIvel filmezni, előjött az, hogy laggol hdmi csatlakozáskor:O

Másnál is?

(#21712) Ronan968 válasza Baboka (#21655) üzenetére


Ronan968
tag

Sajnos még vodafonosra nincsen :(((

(#21713) rErEaT válasza Ronan968 (#21712) üzenetére


rErEaT
senior tag

Flashtoolal ti is feltudjátok rakni, ahogy én.

(#21714) Szendwich


Szendwich
tag

Hihetetlen rossz ez a frissites... Nekem a mobilnetet nagyon sokszor csak ugy elfelejti (magenta halozat, fuggetlen telefon). A teljes reset-et meg nem probaltam, csak - sok - ujra inditast, meg net ujra beallitast, de ennek ellenere egyik pillanatrol a masikra lekapcsolja az adatforgalmat a telefon. Minden beallitasa szerint be van kapcsolva, de megis minden alkalmazas azt irja ki, hogy nincs kapcsolat. Aztan ezt tetozi azzal, hogy tegnaptol kezdve veletlenszeruen nem vagyok elerheto. Itt van mellettem a keszulek az asztalamonon egesznap, es sokszor ram irnak interneten, hogy 'a hivott szam nem kapcsolhato' es emiatt nem tudnak felhivni. Persze a telefon nem mutat semmit - halozat van, SIM a helyen, stb. - es persze en barkit tudok hivni.
Meg jo, hogy megy szervizbe...

Csak a mikroSIM miatt aggodom, hogy hogyan fogom atrakni a kartyat a regi telefonomba...

(#21715) #03372544 válasza Szendwich (#21714) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem ez SIM kártya vagy hardware hiba gyanús.

(#21716) #03372544


#03372544
törölt tag

Nocsak, bugfix?

(#21717) Szendwich válasza #03372544 (#21715) üzenetére


Szendwich
tag

ICS alatt vegig tokeletesen mukodott minden vele. Update utan elso este vegig nem volt mobil net, 40%ot merult akkor ejszaka.
A SIM-et azert kiprobalom masik keszulekben.

(#21718) rErEaT válasza #03372544 (#21716) üzenetére


rErEaT
senior tag

ha van isten akkor az!

Remélem a kamerát és HDMI laggot megoldották!

[ Szerkesztve ]

(#21719) lippije válasza #03372544 (#21716) üzenetére


lippije
tag

Az ilyenekre várok még egy kicsit, mielőtt frissítenék :) BTW, írtam Neked otg kábel ügyben hwaprón!

(#21720) rErEaT válasza #03372544 (#21716) üzenetére


rErEaT
senior tag

Sony ezt most erősítette meg!!!

SONY:
We have acknowledged this and plan to fix this in upcoming software update (6.2.B.0.211). The roll out of this update is planned to start week 23-24.

As always when rolling out new software versions. It might not reach your device upon roll out start since it rolls out gradually. I suggest that you use PC Companion, Update Service or Bridge for mac to check for software updates from time to time.

week 23-24 is June 3-June16

Source:
http://talk.sonymobile.com/message/478038#478038
(comment no 23)

Got Certified too:
http://www.ptcrb.com/vendor/complete...?modelid=20799

(#21721) manoarc válasza rErEaT (#21720) üzenetére


manoarc
senior tag

hip hip hurrá :D :C

{。^◕‿◕^。}

(#21722) rErEaT válasza rErEaT (#21720) üzenetére


rErEaT
senior tag

Remélem, hogy az az XDA topic amiben össze lett gyűjtve az összes bug, abból jöttek rá, hogy bugos és így minden ott szereplőt javítanak:D

(#21723) baandii válasza rErEaT (#21720) üzenetére


baandii
senior tag

ez most mit is jelent? :U

(#21724) eldiablo válasza mackosajt (#21676) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Igen. Már megszoktam. :DDD

(#21725) rErEaT válasza baandii (#21723) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ez azt jelenti, hogy találtak hibákat a nem rég kiadott JB romban és ezt egy következő frissítésben javítják is.

Előreláthatólag ha nem késnek akkor olyan Június 16 felé megkapjuk.

Amúgy azt írják, hogy talán mindenki megkapta az új szoftot aki pedig nem az időről időre ellenőrzi a PCC-t vagy seus-t:)

[ Szerkesztve ]

(#21726) rErEaT


rErEaT
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2303772

Akinek nem tetszik a fehér háttér az alkalmazásokban...:D

(#21727) siofok válasza rErEaT (#21720) üzenetére


siofok
őstag

ezt is kivárom még ICS-el asszem. :)

OnePlus nord 2t

(#21728) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Srácok! Sírás keringet ettől az akksi témától! :( JB telepítésekor felsorolta azt is az újdonságok között, hogy az akku többet fog bírni(!!) /nem ezekkel a szavakkal, de a lényeg ez volt../ Mindezek ellenére egy 24 órát nem bír ki! :( Sokan kérdezik tőlem, hogy használom? Könyörgöm..hogyne használnám??! Azért van a telefon, hogy vitrinbe rakjuk és nézegessük? Jó, persze, aláírom, hogy sokat nyomkodom napközben..ha nem nyúlok hozzá annyit(kb. semmit) akkor megy másfél-két napig.. Szerintem ez akkor is kevés. Kipróbáltam a "STAMINA" módot, amit a JB hozott, hát mit ne mondjak..nem sok értelme volt berakni :DDD 2-3%-ot dob az akkun.. Viszont a status bar-on az akku százalékáért köszönetet mondok :R ! Jó ez a telefon, JB egyenesen tökéletes, nagyon tetszik, csak hát ez a fránya üzemidő :W

(#21729) Szendwich válasza #03372544 (#21715) üzenetére


Szendwich
tag

SIM kártyát visszaraktam a régi készülékembe és ott tökéletesen működik. Ergo JB szar szó szerint az én telefonomon, vagy maga a hardver is berosált.
Egyszerre 2 hiba is egy 4 hónapos telefonba. Azért ez egy picit bosszantó... :W

(#21730) manoarc válasza Veetyaa (#21728) üzenetére


manoarc
senior tag

Mindegyik lemerül ha nyomkodod , ez ilyen. Nem tudsz mit csinálni . Egyébként többen vannak itt akiknek javult a JB-vel az akkuidő .

{。^◕‿◕^。}

(#21731) Veetyaa válasza manoarc (#21730) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Már belenyugodtam, ez ilyen.. :(

(#21732) vipnolf válasza Veetyaa (#21728) üzenetére


vipnolf
aktív tag

szia, ha már ennyire csak az akku a problémád, hadd kérdezzem meg: neked JB alatt 1080p videót hibátlanul rögzít?
én még ICS-en vagyok... emiatt...

köszi a választ

rErEaT: köszi a jó hírt, reméljük lesz hotfix a javából... várjuk! :C

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#21733) aurora65 válasza petipetya (#21664) üzenetére


aurora65
tag

Köszi!

(#21734) Veetyaa válasza vipnolf (#21732) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Szia! Akadásmentesen vesz 1080p-ben :D Cybershoot nélkül!!
Egyébként szerintem mindenféleképpen frissítsd, mert sokkal jobb az ICS-nél. Semmi veszíteni valód nincs, ezen felül még a ROM problémákat (amit hál'isten én eddig még nem érzékeltem) is orvosolni fogják egy frissítéssel ! :)

[ Szerkesztve ]

(#21735) Veetyaa válasza rErEaT (#21711) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Nekem nincs lagg HDMI csatlakoztatásánál :N pedig kétszer is kipróbáltam :R

(#21736) matec7


matec7
tag

sziasztok, feldugtam a gépre a telót és írta a pc companion hogy van Jelly Bean. de nem tudom feltenni, mert azt írja hogy: ,,a szoftverfrissítés összetevői nem telepíthetők az ön számítógépére"
A Sony frissítési programmotor nem telepíthető. hibakód:0x803d0020
valaki valami megoldás? :(

(#21737) rErEaT válasza matec7 (#21736) üzenetére


rErEaT
senior tag

Legfrissebb ics rom van most fenn a telódon? Mert lehet, hogy az a gond, hogy nem a .55ös van fenn!

[ Szerkesztve ]

(#21738) matec7 válasza rErEaT (#21737) üzenetére


matec7
tag

közben megoldódott, letöltöttem az update servicet, az elmondta, hogy ki kell kapcsolni és rádugni a gépre közben hangerő-szabályozó lenyomva, ezt nem tudtam, gondolom ez a gond, már jön le :)

(#21739) rErEaT válasza Veetyaa (#21735) üzenetére


rErEaT
senior tag

Az érdekes, neked minden más jó, kivéve az akksi használat? Nekünk/nekem pont fordítva:D az akksi nagyon jól bírja 2 napot bír egész napos wifivel;)

(#21740) Veetyaa válasza rErEaT (#21739) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

:C Besz*rok komolyan :DDD Úgylátszik minden fordítva van.. Én a wifit be sem merem kapcsolni, ha bekapcsolnám, akkor szerintem fél nap lenne az akkuidőm! Ez a majdnem egy napos akkuidő a következőket takarja: STAMINA mód végig, energiatakarékos mód végig, fényerő teljesen lent van, bluetoothról, wifiről, NFCről, mobilnetről, videonézegetésről, fényképezésről, zenehallgatásról, JÁTÉKRÓL MEG FŐLEG ne is beszéljünk, ezek a dolgok JB óta luxuscikkek.. Na ezért vagyok kiakadva. :W

[ Szerkesztve ]

(#21741) rErEaT válasza Veetyaa (#21740) üzenetére


rErEaT
senior tag

Szerintem tedd újra pc companionnal! Ez nem természetes!

(#21742) csiziktomi válasza Veetyaa (#21740) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Szerintem rakd újra az egészet.Valami nagyon nem jó nálad...

(#21743) Veetyaa válasza rErEaT (#21741) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Holnapra tervezem, mindenféleképp. Csak attól félek, hogy akkor megfordul a "rend" :DDD Mondjuk, még úgy is jobb lenne. :(

(#21744) mackosajt


mackosajt
addikt

Minap küldtem ugye egy levelet a Sony üszinek.

Megjött a válasz:

Tisztelt XXXXXXXXX!
Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett a Sony Xperia Ügyfélszolgálattal.
A kérdésével kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni, hogy Sony Xperia™ S típusú készülékeink is folyamatosan frissülnek a Jelly Bean, Android 4.1.2. szoftverre (6.2.A.0.200).
Erről az alábbi honlapunkon is olvashat: http://www.sonymobile.com/global-en/software/phones/xperia-s/.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Jelly Bean szoftver nem egyszerre frissíthető az összes modellen, az összes országban. A rendelkezésre állás az országtól és a szolgáltatótól is függ.
Tájékoztatjuk, hogy a szoftvert akkor tudja frissíteni, ha a telefonja vagy PC Companion program jelzi Önnek, hogy új szoftver érhető el készülékén.
Javasoljuk, hogy a szoftver frissítése céljából csatlakoztassa Sony Xperia™ S telefonját számítógépéhez, és a PC Companion programunk segítségével letöltheti az új szoftververziót telefonjára, amennyiben az rendelkezésre áll.
A PC Companion program úgy működik, mint egy összekötő kapu Sony telefonja és cégünk szolgáltatásai között. A PC Companion telepítése megtörténhet a készülékről is, de letölthető és telepíthető a http://www.sonymobile.com/gb/tools/pc-companion/ honlapunkról is.
Mint ahogy azt már említettük, a szoftver rendelkezésre állása több tényezőtől is függ, így pontosan nem tudjuk megmondani, hogy az Ön telefonján mikor lesz elérhető az újabb szoftververzió.
Amennyiben bármilyen további információra lenne szüksége, kérjük a +36 1 880 47 47 telefonszámon keressen fel minket. További információért termékeinkről és terméktámogatással kapcsolatban kérjük, látogassa meg a www.sonymobile.com weboldalt.
Kérjük, vegye figyelembe, ha 7 napon belül nem válaszol erre az email-re ügye automatikusan le lesz zárva. A további kommunikáció nem fogja elérni az ügyfélszolgálatunkat és kérdésével újra fel kell vennie velünk a kapcsolatot.

Üdvözlettel,
YYYY ZZZZZ
Sony Xperia Ügyfélszolgálat
www.sonymobile.com
Email: xperia.hu@support.sonymobile.com
Phone: +36 1 880 47 47

Ismerik a CTRL+C CTRL+V metódust, csak olvasni nem tudnak... :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21745) manoarc válasza mackosajt (#21744) üzenetére


manoarc
senior tag

Ez hatalmas a végén :DDD

" Üdvözlettel,
YYYY ZZZZZ "

{。^◕‿◕^。}

(#21746) lippije válasza Veetyaa (#21731) üzenetére


lippije
tag

Egyébként nem értem ezt a folyamatos "lemerül a nap végére a telefonom" hisztit. Tessék felfogni, hogy egy számítógépet hordozunk a zsebünkben, egy olyan felbontású kijelzővel, ami pár éve még 24 colos monitoron is ritka volt - az aksi technológia meg nem fejlődött annyit, hogy ezt követni tudja. Más telefonokon sem jobb a helyzet - és tudom, biztos van itt olyan, akinek az ilyen-olyan telefonja napokat is kihúz folyamatos fullhd filmnézés közben ... 7-8 éve tolom okostelefonokkal, még HTC Kaiser szintjén winmo-val kezdtem, évekig volt iphone-om, sőt, most is megvan, és igen, azt is minden nap tölteni kell. Ha meg egész nap játszani akarsz rajta, meg filmet nézni, akkor szerezz be egy kézikonzolt vagy tabletet.

Igen, tudom, erre jöhet a válasz, hogy "de a telefon is tudja ezeket". Igen, tudja. Viszont! Ez egy telefon, ami képes ilyen funkciókra, de alapvetően arra van kitalálva, hogy telefonálj meg sms-t írj rajta. A többi csak plusz szolgáltatás. Olyan soha nem lesz, hogy egy készülék mindenre jó legyen.

Tény, én is csalódott vagyok egy kicsit az Xperia S miatt, de nem bántam meg, hogy iphone-ról erre váltottam.

(#21747) Veetyaa válasza lippije (#21746) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Igen, csak itt az a baj, hogy nekem a JB okozta az akku-betegséget! Az elöbb leírtam.. :U

(#21748) mackosajt válasza manoarc (#21745) üzenetére


mackosajt
addikt

Direkt írtam át, nehogy személyiségi jogokat sértsek.
Ahogyan a saját nevem is csak XXXX

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21749) lippije válasza Veetyaa (#21747) üzenetére


lippije
tag

Nem is Rád gondoltam, ott valami komoly gond lehet, én ezért nem váltottam, és kivárom az első javításokat - ezt is megtanultam az iphone érában. Ott ugyanez van. Kijön az új verzió, és szinte mindig tele volt durva hibákkal. A második-harmadik javítás általában már használható volt :)

(#21750) vipnolf


vipnolf
aktív tag

nagyon hezitálok az upgraden. még várok kicsit. ICS alatt nekem minden szép és jó.
a használathoz képest jól bírja az akku is, nincs gondom sem a wifivel sem semmivel, a fotóval és a hd felvétellel pedig főleg.
megvárjuk a .211-et. ebbe a pár napba (hétbe/hónapba ;] ) már nem halok bele...

mackosajt: ezek állatok. az ügyfélszolgálatos válasza alapján effektíve folyamatban van a frissítés A.0.200-ra :DDD :N ;] estenem... :W

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.