Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) V8Dávid


V8Dávid
csendes tag

Sziasztok

Azoktól kérdezném akik elmúlt napokba vagy a múlthéten vettek ilyen telefont a Tré mobiltól, hogy észleltétek-e a kijelző sárgulást??? Vagy már kifutott a ez a sorozat??

(#3002) kasaf1 válasza S_xperia_S (#3000) üzenetére


kasaf1
tag

Én néha tartok tőle, hogy ha hülyén fogom, akkor leesne, de igazából stabilan áll. Sőt, ha megjön végre a nilkin tok, akkor pedig pont lesz@rom...

(#3003) S_xperia_S válasza kasaf1 (#3002) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

még h leesni..., jó nagy a szórás a telefonok között :U , összeszerelés, sárgulás...

amúgy megvan a 3000 hozzászólás :C

Sony Xperia™ S

(#3004) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

nem emlékszem megosztottam-e már, de elég jó a wifije :C
(már ha ez telefonfüggő)

Sony Xperia™ S

(#3005) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

tényleg jól néz ki az Ion háttérképe, saját készítésű minimal ikonokkal (3x5 görgethető dock ikon)

Sony Xperia™ S

(#3006) petymeg válasza S_xperia_S (#3005) üzenetére


petymeg
addikt

én is ezt használom. hogy alakítottad át, hogy középen van a virág? én ha körbevágom teljesen, akkor is lent van meg egy kicsit jobbra csúszva.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3007) petymeg válasza petymeg (#3006) üzenetére


petymeg
addikt

ok átalakítottam képszerkesztővel.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3008) S_xperia_S válasza petymeg (#3007) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

kár h nem lehet a,lapból beállítani 720x1280-as képet (vagy csak én nem tudom)

Sony Xperia™ S

(#3009) vipnolf válasza petymeg (#2998) üzenetére


vipnolf
aktív tag

ne aggódj amiatt, ha könnyen lejár a hátlap, mert ha véletlenül elhagyod, ebből nem tud kiesni az akksi :DD szóval szerintem ne foglalkozz vele :DDD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3010) concrete válasza vipnolf (#2995) üzenetére


concrete
csendes tag

milyen csekket lehet kapni a sonytól?:D

(#3011) vipnolf válasza concrete (#3010) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát a szakértő forumon való bérenckedés napidíja + jutalék :DDD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3012) Smiro


Smiro
senior tag

4 betűs, A-val kezdődő Osztrák üzlet:

Itt láttam 7500-as töltőt 10.000 HUF alatt valamivel. Azt nem volt módom rohanás okán megsasolni, hogy milyen adapterek vannak hozzá, de szerintem kompatibilis lehet. Korábban 5000-ről volt szó, ez valamivel erősebb. Én innen kezdem az "építkezést", előbb megveszem a kiegészítő áramforrást :)

[ Szerkesztve ]

(#3013) Swami válasza vipnolf (#3009) üzenetére


Swami
senior tag

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3014) petymeg válasza vipnolf (#3009) üzenetére


petymeg
addikt

Már van rajta egy jó kis tok, így nem hagyom el. :)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3015) vipnolf válasza Smiro (#3012) üzenetére


vipnolf
aktív tag

nekem olyan töltő kéne, amelyiknek van egy nagy napelemes lapocskája, amit a szélvédőre lehet pattintani a teló mellé.
ha vki ismer ilyet szóljon, jól mutatna az esőszenzor mellett ;)

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3016) Smiro válasza vipnolf (#3015) üzenetére


Smiro
senior tag

Jól gondold meg a "szélvédőre, napelemes töltő mellé" a teló felrakást :D Ahol napelemes töltő tölteni tud ablak mögött, ott 40 fok is van :K

(#3017) vipnolf válasza Smiro (#3016) üzenetére


vipnolf
aktív tag

legalább kitesztelem a sárgulást :DDD

egyébként a visszapillantó mellé van cuppantva a kütyü, ott nincs meleg, nem éri nap, a szolár cucc meg az esőszenzor mellé lenne téve a szélvédőre, ott éri a nap. ki van ez találva, csak az eszköz hiányzik :K

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#3018) no1r


no1r
őstag

Na gyerekek végre megjött a picike!
Egyelőre nem sokat tudok mondani mert rohanok egész nap, de eddig nagyon tetszik! Kijelzo atom, méret meg elfér design ötös :-D

Kérdés... Nem találom hol lehet beállítani hogy csak 2g hálózatot használjon. Plz help!

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3019) sdd2 válasza no1r (#3018) üzenetére


sdd2
veterán

Beállítások-->Vezeték nélküli és Mobilhálózatok-->Mobilhálózatok-->Hálózati üzemmód és itt 2G re tedd (GSM)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3020) babosf


babosf
aktív tag

szia bébi67,
küldtem privit.
köszi.
üdv

Galaxy S23 Ultra

(#3021) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na ma megjött a kék hátlapvédőm, nagyon feldobja a fekete telefont... :C

Gondolkodom még a Nilkin tokon, de nem tudom, hogy télleg olyan jó e a minősége, hogy megér e 3000 forintot! Rendelt már vki itt közülünk, akinek meg is jött már? Ha igen írja már le a véleményét, vagy esetleg 1-2 fotót feltölteni, hogy mégis milyen! Előre is köszönöm... :K

Más:

Mint páran tudjátok már nekem már a második készülékem van...na ma kicsit megnyúztam és hát inkább ne tettem volna...sajnos ez is sárgul! :W Csak fehér háttérnél lehet látni a sárgaságot, nem teljesen körbe, hanem felül kb 1 cm-nyi, valamint oldalt és alul is kb ilyen "mennyiségben"! Utána megnéztem tiszta szürke háttérnél, ott is látszódik a foltosodás, ahogy az egyik fórumtársunk töltött fel képet...amint "visszahűlt", a foltok el is tűntek, nem látszanak! A telefon AAAB és 7-es valamint 8.heti, vagyis február végi gyártású...Mivel nem folyamatos a sárgulás, így majd később viszem vissza a t-mobil-hoz, hátha addigra már jó kijelzők lesznek! Viszont ha most viszem vissza lehet, hogy új készüléket kapok ismét...hát nehéz döntés, mivel nincs kedvem ismét 15 napot a teló nélkül lenni, mert ezt az egy hibát leszámítva nagyon de nagyon megszerettem! Örülök, hogy nem vártam meg a samu gs3-at, hisz annak vmi eszméletlenül csúnya formája van...ezt akárki megnézni, rögtön elámul, hogy mennyire szép...

Az akksi egyre jobb, nálam a független 73-as szoftal (csókoltatom a T-t) már 2 napot elmegy!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3022) Defoe


Defoe
tag

Szép jó estét!
Ha fizetős tartalmat veszek play-en akkor, hogy történik a fizetés? Meg kell adni kártya és cvc számot aztán levonják a számlámról? A lényeg, hogy nem a telefonszámlához csapják hozzá, ugye?

(#3023) manokaki válasza Defoe (#3022) üzenetére


manokaki
őstag

bankkártyárol vonják természetesen !

Attila

(#3024) Maxentius válasza Smiro (#3016) üzenetére


Maxentius
addikt

Ó, a 40 fok semmi. Próbáljátok HDMI-vel, egy óra alatt megközelítheti az 50 fokot is, ha rendesen használjátok játékra, böngészésre, stb. :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3025) petymeg válasza dvtkfan (#3021) üzenetére


petymeg
addikt

Én is ezért várok a szervizzel. Most a sötét szobában netezgetve is elég jól látszanak a foltokpedig csak 38 fokos. :((

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3026) petymeg


petymeg
addikt

Hívásadatokat hol lehet megnézni? Hány perc a kimenő, bejövő, összes hívás?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#3027) elektronik2k válasza dvtkfan (#3021) üzenetére


elektronik2k
csendes tag

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=24920314&postcount=194

Ezen a linken van róla egy-két kép, de a topikban továbblapozva találsz róla orrvérzésig képeket (meg még más tokokról is). Nekem Nillkinem van, abszolút megérte, sokkal jobb a telefon fogása tőle. Ami az árát illeti, elég olcsójános dolog egy százrugós telefonnál gagyi 1000 forintos tokokkal bohóckodni szvsz.

(#3028) stresszer


stresszer
csendes tag

Szevasztok!

Jól veszem ki, ha nem függetlent veszek, azaz nem nyitott a bootloader, nem tudom úgy rootolni, hogy később képes legyek vissza állítani eredeti állapotára? - És emiatt ugrik a garancia?
Akkor a szolgáltatósoknak dönteniük kell a root és a garancia között?
Esélyes, hogy ez később változhat?

(#3029) Maxentius válasza stresszer (#3028) üzenetére


Maxentius
addikt

Jelenleg csak a független rootolható tudtommal, szolgáltatós egyelőre nem tud rootolni, és nem közvetlenül a root, hanem a bootloader-kioldás miatt ugrik a gari. Valszeg ez változni fog később (mármint a root módszere, a szolgáltatók hozzáállása nem biztos).

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3030) dvtkfan válasza elektronik2k (#3027) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Köszi a linket...:-)

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#3031) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!
Az érdekelne ,hogy tudom az usb csatlakozást ugy beállitani hogy a TotalComander is felismerje és ne csak a Media központot nyitsa meg mert azon keresztül másolni örült lassu... :(
remélem root nélküli megoldás van rá!

(#3032) S_xperia_S válasza Roland861010 (#3031) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

valoban jo lenne a TC, de az alap win sajatgepes mappas masolas sem lassabb a TCnel

Sony Xperia™ S

(#3033) bcrics


bcrics
tag

Hell, T-s telot hogyan kell frissíteni 73-as verzióra?

(#3034) Maxentius válasza Roland861010 (#3031) üzenetére


Maxentius
addikt

Elvileg ez félmegoldásként jó lehetne, csak nekem se sikerült felrakni, de amúgyis azt írják, hogy lassú és macerás, plusz a mobilra is fel kell rakni a Busybox-ot, igaz root nem kell.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3035) kasaf1 válasza dvtkfan (#3021) üzenetére


kasaf1
tag

Én innen rendeltem Nilkin tokot, 10$ volt. Tegnap jött meg, és el vagyok alélva, nagyon príma. Nagyon jó a tapintása, és megfelelően csúszásmentes az érdes recés hátlap. Csecse kis darab. Persze adtak hozzá egy kijelzővédő fóliát, rendeltem is pluszba kettőt. A helyről: én már elég sokszor rendeltem innen, eddig mindig megérkezett minden.

(#3036) крокодил válasza Roland861010 (#3031) üzenetére


крокодил
tag

Ezt az appot telepítsd a telefonodra.Csinálj TC-vel FTP kapcsolatot a telefon és a gép között wifin keresztül és kábel sem kell. Mellesleg a legjobb file kezelő amit eddig droidon használtam :DD

(#3037) DeeNee


DeeNee
csendes tag

Szervusztok,

Gondolkodom egy ilyen telefen beszerzésén, az lenne a kérdésem, hogy hol érdemes venni.
Csak függetlenben gondolkodom. Eddig két helyet néztem, az egyik az iPON, ahol jelenleg 135.208 Ft a webshopos ára. A másik az expansys ott egy 10-essel olcsóbb lenne, csak nem tudom, hogy miként kezelik a garanciát. Az ok, hogy a hazai SONY/SE szerviz a külföldön vásárolt készülékeket csak abban az esetben, kezeli, ha magánszemély vásárolta. A kérdés az lenne, hogy az expansys-on keresztüli vásárlás belefér-e ebbe.

Mondjuk az biztos, hogy még megvárom a Xperia P megjelenését, mert az alu unibody nagyon tetszik. Egyébként Wave 1-ről váltanék, ennek az anyaghasználatával maximálisan elégedett vagyok.

Előre is kösz a segítséget.

(#3038) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

a sonymobilwebshop elkezdett tartozékokat is árulni, talán hamarosan bővítik a kínálatot, akár NFC-s cuccokkal is... :U

Sony Xperia™ S

(#3039) kasaf1 válasza S_xperia_S (#3038) üzenetére


kasaf1
tag

Én megrendeltem tegnap ebay-en a smart tag-eket, a négy darab volt 5100 Ft szállítással együtt. Nem hiszem, hogy ennél sokkal olcsóbban lesz itthon kapható.

Remélem azért küldenek hozzá valamiféle használati útmutatót...

[ Szerkesztve ]

(#3040) S_xperia_S válasza kasaf1 (#3039) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

gondolkoztam rajta én is

ha megkaptad, mindenképpen kérnénk leírást a tapasztalataidról, a használatról! :R

Sony Xperia™ S

(#3041) Roland861010


Roland861010
addikt

Köszi a válaszokat az Ftpées megoldásért nagyon köszi:)
Nállatok jelentkezett az a probléma hogy vibrál a kijelzö csutka fényerön?ez orvosolhato szervizben vagy hadjam a csudába 30-40cmröl is látszik...!:(
Akinek volt ilyen hibája létszi irja meg mi lett a készülékkel!

(#3042) no1r válasza sdd2 (#3019) üzenetére


no1r
őstag

oh, köszi szépen. azon teljesen átsiklottam mert az előző telómban volt külön 2g-3g kapcsoló, és azt kerestem itt is :D

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#3043) kasaf1 válasza Roland861010 (#3041) üzenetére


kasaf1
tag

nahát. ilyet még nem is hallottam. olyan van, hogy az automatikus beállítás alkalmával, amikor elváltja a fényerőt, akkor néha mintha darabosabban csillapítana, vagy emelne, de nem másképp, mint a defymen volt. (az s2-nél nem volt ilyen tapasztalatom)

(#3044) fury71 válasza DeeNee (#3037) üzenetére


fury71
aktív tag

Innen rendeltél már?Azt viszont nem tudom, hogy itt adnak-e gyártói garanciát a telóra.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#3045) M.Arpi válasza S_xperia_S (#3005) üzenetére


M.Arpi
csendes tag

Ez nagyon tecc! Megkérdezhetem ezt az időjárásos témát hogy hívják és az alsó "ikonokat" hogyan tetted ilyenné? + a fokok a bal felső sarokban hogy tehetők oda?
Egyszóval minden.... :)

(#3046) M.Arpi válasza kasaf1 (#3035) üzenetére


M.Arpi
csendes tag

Én innen: http://viewitem.eim.ebay.hu/Nillkin-Hard-Case-Cover-Skin--LCD-Guard-For-Sony-Xperia-S-LT26i-Arc-HD-4-Colors/261015038787/item
Ez az első e-bay ezésem. Most ez ennyibe fog kerülni, vagy jön rá még vám stb.?
Neked mennyi idő alatt jött meg?

(#3047) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok. Én is ma vettem egyet. Az a gondom,hogy nem mindig működik a home ill vissza gomb, csak 2-5x re. Toltam HR t is,de semmi vàltozás. Vigyem vissza cserére v. van erre megoldás? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#3048) sdd2 válasza t.imi (#3047) üzenetére


sdd2
veterán

Nem nyomsz félre? :U Ha nem akkor cseréltesd.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3049) khorvat válasza t.imi (#3047) üzenetére


khorvat
senior tag

Ugye nem az átlátszó részt nyomkodod és néha feljebb csúszik az ujjad?
Gyári feliratos fólia le, alatta lévő védőfólia is le helyette amit kaptál védő fólia fel vigyázni ne sok por legyen a helységben! Ezzel sokaknak jobb az érintés érzékelése!
Ha ez sem segít gariba javítás , csere.

(#3050) S_xperia_S válasza M.Arpi (#3045) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

telepitsd a Go launchert amiben tudsz ikonokat cserelni

az idojaras a Beautiful widget, ebben kiteheto a hofok

a %os akksi pedig az Akku progival teheto ki

az ikonokat en csinaltam, felmasoltam a gepre es lecsereltem

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.