Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) petymeg válasza Gáben81 (#4996) üzenetére


petymeg
addikt

Illumination bar notification a neve.

Jó telefon ez, de szvsz aki htc-ről vált, annak lesz egy kis hiányérzete...

Ja még annyi MW600 bt fülessel hallgattam zenét, nálm is laggol ha programba lépek be/ki, ha csak hallagatom a zenét nem szakadozik. Gáz ez is....

Plag

Ez se tökéletes, remélem kiforrja magát... De a dizájn, a kijelző-ha nem sárgulsz, a kamera- az mindent ver... Nézd meg a samu meg a htc mostani telóit, ocsmány ahogy kinéznek.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5002) Szellem. válasza petymeg (#5001) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Gondolom a sárgulást úgy tudom elkerülni, ahogy az elsz HSZ.-ben le van írva. Azt hogy kell értelmezni?
Az S3 nekem abszolút nem tetszik! Az S2-m meg nagyon szép, de az is néptelefon már.
Fentebb meg rosszul írtam. Nem S3-am van, hanem S2!

[ Szerkesztve ]

(#5003) petymeg válasza Szellem. (#5002) üzenetére


petymeg
addikt

Az első szériások sárgultak, de az újaknál nincs ilyen. Az enyém nagyon sárga be kéne vinni szervízbe... Írták, hogy elmúlik a sárgulás, nálam egyre durvább.

Cimborámnak volt S2 telója, az vsz egy játételefon... Teszteltem én is , nevetséges... nyers erő van de ennyi. pedig régebben nagy samu fan voltam. A haver váltott s2-ről htc sensation se-re, az egy jó telefon, csak csúnya.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5004) Swami válasza Maxentius (#4997) üzenetére


Swami
senior tag

Ez jó! :)
....
Nincs valami megoldás a "mass storage"-re? Engem idegesit a PC Companion. Lassú, logikátlan, stb. Legalábbis nekem.
....
Plag
A teló pöpec - ha már tényleg nem foltosodik az új széria...
Nekem a már fent emlitett mass storage hiányzik. Ja meg normális fülest kell venni hozzá, mert a gyári elég gagyi (bár ez függ attól, hogy kinek mennyire "vájt a füle")

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#5005) Maxentius válasza Swami (#5004) üzenetére


Maxentius
addikt

Közvetlen még nincs, vagy használod a Total Commanderben a szülő mappa funkciót vagy WiFi-n keresztül FTP-zel.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5006) mackosajt válasza r-chee (#4993) üzenetére


mackosajt
addikt

Felraktam még tegnap, de nem igazán vettem észre, hogy stabilabbá vált volna a helyzet.
Ugyanúgy random sikerült csatlakozni a wifinek itthon.
Amúgy vicc, hogy 1 éve még csak 2 wifi volt itt befogható.
Kertes házak, hátul rokonok, és az övék volt a másik.
Este meg már 5 volt. Wifi analyzer, vagy mi a neve appot is felraktam, és az mutatta, hogy amit használok csatorna, eléggé zsúfolt. Javasolta az 1, 12, 13, 14-est.
12-re belőttem a routerben. Meglátjuk, hátha így stabillá válik. Most tesztelem.

Aki SXS-en gondolkozik, csak ajánlani tudom. Eddig sosem csalódtam benne, még ha most a wifi szivat is(lehet a dhcp-t kéne erőltetnem inkább :) ).
HAver vett pár hónapja SGS2-t. Neki nem jött be, igaz eddig csak symbianos telója volt, és nagy Nokia fan.
Most lecserélte S3-ra, de elmondása alapján el is fogja adni, mert egyrészt batár nagy, másrészt a szappan fürdésre való, nem telefonálásra (forma).
SXS-re nem bírom rávenni, mert hát a Nokia neki az Isten, pedig formára még talán tetszene is neki, de a symbian a király neki.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5007) Maxentius válasza mackosajt (#5006) üzenetére


Maxentius
addikt

Akkor vetess vele 701/808-at, amúgy meg SXS-rulz! :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5008) redbiro válasza Maxentius (#5005) üzenetére


redbiro
őstag

de miért kéne a pc companion?
nekem nincs is telepítve, mégis elérem az internalt.
win7-nél egyből megjelenik az intézőben, de ha totalcommanderhez ragaszkodsz (ahogy én is) akkor ezt kell telepíteni és simán megjelenik a hálózati gépek között.

it never gets easier, you just go faster

(#5009) Maxentius válasza redbiro (#5008) üzenetére


Maxentius
addikt

Mondtam én, hogy kell a PCC? :D A módszereket én is ismerem. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5010) rento


rento
őstag

Tegnap leadtam a telefont a cordonba a sárga kijelző miatt. azt mondták, hogy jövőhét elején kész lesz, hát kíváncsi leszek. amúgy nagyon rendesek voltak, segítőkészek, úgyhogy eddig pirospont nekik. remélem már ics-vel kapom vissza :))

(#5011) mackosajt


mackosajt
addikt

Van olyan, aki kipróbálta már az arc alapú feloldást?
Elég érdekes. :D

Melóban lehet fogom alkalmazni, mert az x10-em esetében is volt olyan, hogy kint hagytam az asztalon, és mire bementem, addigra a kedves kollégám épp Angry Birds-özött a telefonomon. Itthon max. a fiaimtól kell védeni, akik szintúgy csak játszanának rajta, de nekik meg engedem.

szerk.: képernyőképet most már nem lehet menteni a kikapcsgombbal? Máshogy lehet gyári megoldással?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5012) Maxentius válasza mackosajt (#5011) üzenetére


Maxentius
addikt

Elvileg a bekapcsgomb és a hangerőgombok valamelyikét kellene egyszerre lenyomni - legalábbis az alap ICS szerint.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5013) r-chee válasza Maxentius (#5012) üzenetére


r-chee
őstag

Bekapcs és hangerő le gomb egyszerre történő megnyomása a képernyőfotó.
Ez gyorsabb, de régi módszer nekem jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5014) mackosajt válasza r-chee (#5013) üzenetére


mackosajt
addikt

hát ez biza nem akar működni nekem.

EA Games-t néztétek már? Frissítések közt ajánlotta fel.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5015) Jaffa75 válasza petymeg (#5001) üzenetére


Jaffa75
őstag

Nekem is szakadozott a 67-73-75-76-os verziókkal!! Egy nokia bh-503-m van, egyébként hibátlan...
A problémát sikerült orvosolni úgy, hogy feldobtam a telóra egy doom féle főzött romot :DDD! Tegnap a kertben dolgoztam, full hibátlanul ment 1,5 órán át!!! Tuti, hogy szoftveres a probléma.

(#5016) petymeg válasza mackosajt (#5006) üzenetére


petymeg
addikt

Látom wifi témában profi vagy.
Nekem vannak gondjaim az itthoni wifivel, pl: némely lapokat nem hajlandó megnyitni -pl a sony hivatalost se, meg a htc hivatalost se- yt-on nem mutatja a kis képeket keresés után, sőt torál random még yt-ról le se játszik videókat, marketen se mutataja a becsatolt képeket, meg nem frissíti az emaileket.
Meg nem tudok letölteni maketről nagyobb fájlokat, pl. mikor egy fizetős játéknál a telepítés után a játékba belépve még le kell tölteni párszáz megát. Azt írja hogy nincs kapcsolat. Nem a telefon hibája, mert az előző htc dhd-nál is ez volt, meg a haver sgs2 és htc sensation-jável is. Mi a tököm lehet vele? :F

De anyáméknál vagy nyilvános wfinél, pl. meki, megy flottul minden.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5017) petymeg válasza Swami (#5004) üzenetére


petymeg
addikt

Hát, lehet botfülű vagyok, de vsz a gyári fülessel is szépen szól. Szebben, mint az mw600-zal.

Jaffa

A gari után én is root-olom, root nélkül csak felét hozza ki magából a gép.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5018) rento válasza petymeg (#5016) üzenetére


rento
őstag

ezek szerint nem teló probléma. valami a routerrel van. próbáld meg resetelni, és újra beállítani a routert. esetleg válts titkosítást, az majd talán megoldja a problémát. nekem ilyen gondom nem volt még.

(#5019) petymeg válasza rento (#5018) üzenetére


petymeg
addikt

Próbáltam én már mindent, mindenféle csatornát, titkosítást semmi nem lett jobb.
Ja meg routert is cseréltem, a régit jó anyáméknak adtam ott meg minden működik...

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5020) Swami válasza petymeg (#5017) üzenetére


Swami
senior tag

Nem hinném, hogy botfülű vagy; lehet, hogy az enyém van nagyon kihegyezve. Elég sok jazzt hallgatok és bizony néha torzit középtájon... Amúgy a gyári zenelejátszónak sincs valami erőteljes teljesitménye. Pl. forgalmas utcán alig hallottam a zenét max hangerőn...
De cáfoljatok meg.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#5021) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Type: aad-3880120.-av aaac cb5
SI 1257-5210 12w11

s/n: cb511x6q8b

ez most akkor a hibas szeria?

(#5022) mackosajt válasza petymeg (#5016) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem vagyok profi, max lelkes amatőr, aki keresi a hiba okát és megpróbálja megoldani.
Ilyen hibával amit írtál még nem találkoztam.
Amúgy reggel óta megy a wifi, csak akkor szakad meg, ha távolabb megyek.
Sajna úgy néz ki gyengébbnek sikerült az ics-ben a beállítása. Xda-n is írnak róla.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#5023) mmarta


mmarta
senior tag

Háááát nem tudom, de nem vagyok elájulva az ICS-től, de nem kizárt én vagyok balfék. Bár a telóm a 21-i frissítésben benne volt, de nem ajánlotta fel a SUS, így Flashtoollal felraktam, simán megvolt. (A wipe - minden be volt pipálva.) Szóval jó, jó, de a .75 szofttal gördülékenyebb volt a teló. A főképernyőre váltásnál rém furcsa, hogy az ikonokat "laggolva" teszi ki. Olyan, mint amikor a vindóz az asztal betöltésénél molyol és egymás után rakja ki az ikonokat. Letiltottam az animációt,de így is csinálja.
Más. Egy kis segítséget kérnék, egy hordozható töltőn akadt meg a szemem, melynek paraméterei:
Capacity: 4500mAh
Input: 5V 500-1000mA
Output 1: 5V 500-1500mA
Output 2: 5V 500-1500mA
itt van bővebben
Vélemény? Esetleg más javaslat?

(#5024) pusihusi válasza mmarta (#5023) üzenetére


pusihusi
addikt

http://www.shopmania.hu/telekommunikacio-mobil-telefon-tartozekok/p-akkumulator-univerzalis-5600mah-kulso-akkumulator-nb-j20-6-fele-30271216 Ezt már linkeltem, nekem bevált! S a garanciát tudod érvényesíteni! Kapcsold ki a telót, hátha megszűnik visszak. után! Nekem kiugranak az ikonok szinte a kivűlre :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#5025) mmarta válasza pusihusi (#5024) üzenetére


mmarta
senior tag

Próbáltam a ki-bekapcs.-t, de változatlan a főképernyő. Ja, igen láttam már, amikor előzőleg is belinkelted, köszi +1 neki ;)

(#5026) pusihusi válasza mmarta (#5025) üzenetére


pusihusi
addikt

Gyári beállítások visszaállítása, v, újratelepítés, de a Wipek bejelölve!

Üdv. Feri!!

(#5027) mmarta válasza pusihusi (#5026) üzenetére


mmarta
senior tag

Minden wipe pipálva volt, vagyis teljesen szűz telepítés. Megpróbálhatom a gyári beállításokkal, de ez a főképernyős dolog már legelső alkalommal feltünt, az első bootnál, még mielőtt buherálni kezdtem. Bíztam benne, hogy idővel majd elmúlik, de 2 napja fent van az ICS és semmi változás.
Egyébként villámgyors mindenhol, wi-fi is gyorsan kapcsolódik, szóval semmi más gondom nincs. Zenét még nem próbáltam, de most az következik.
A printscreent én is sajnálom, hogy kivették :(( .

(#5028) pusihusi válasza pusihusi (#5026) üzenetére


pusihusi
addikt

Akkor nem tudom :N :(

Üdv. Feri!!

(#5029) lalus8706


lalus8706
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lett, hogy ma kocsiban zenét hallgattam telóról, amit leállítottam, s tíz perc után telefonálni akartam, de a képernyő sötét maradt... Nem tudok vele semmit kezdeni, hiába rakom fel töltőre, a kis led a felső sarokban nem is világít, a bekapcsoló gomb hosszan benyomva sem csinál semmit, csak a műanyag csík az alján világít. Először azt hittem, a kijelző halt be, de biztos nem, mert nem reagál semmire a telefon.

Szerintetek tudok valamit kezdeni, mert vszínű, h most nincs szerviz, meg a garipapír is Pesten van...

Előre is köszönöm! Üdv.

(#5030) szimike79 válasza lalus8706 (#5029) üzenetére


szimike79
őstag

Képernyőzár+ hangerő gomb le hosszan nyom, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5031) Jamesb2 válasza lalus8706 (#5029) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Miért kell egyből a szervízbe szaladgálni? Kikapcs-bekapcs és megy.
Milyen rom van rajta? A kernel miatt szokott elnémulni.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#5032) r-chee válasza mmarta (#5027) üzenetére


r-chee
őstag

Printscreen lehetőségét nem vették ki, csak megváltozott a módja. Az eddigi bekapcs gomb hosszan lenyom és az előugró menüből kiválaszt helyett -> bekapcs és hangerő LE gombok EGYSZERRE történö lenyomása esetén 2mp után elsül a virtuális fényképező :).

WIFI problémák 100%, hogy router/hálózati beállításokra vezethetők vissza, nem a teló hibája.
Telót pedig néha ki kell kapcsolni, újra kell indítani. Sok PC is megkergül, ha éjjel- nappal zúz, közben pedig az ember telepít, törölget, másolgat stb. rajtuk.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5033) Jaffa75 válasza Swami (#5020) üzenetére


Jaffa75
őstag

Megcáfolni semmiképpen sem, sőt... A gyári lejátszó GB alatt hihetetlen halk, ezért tettem rá pl@yerprot, na az igen! Én a kocsi hangrendszerére szoktam rátolni a jelet, zsír :D!

(#5034) mmarta válasza r-chee (#5032) üzenetére


mmarta
senior tag

Sokkal kényelmesebb volt a Printscreen az előugró menüből, mint a gombokkal bűvészkedni, de ha nincs más ... , appot ezért nem teszek fel. Mindenesetre köszi az okosságot rá, jó tudni, ha néhanapján kell.
WIFI-vel nincs gondom, hála suhan rendesen és pityipatyi kap jelet csatlakozáskor.

Viszont sikerült a főképernyővel előrebb jutnom, a beállításokban találtam olyat, hogy 2D grafikus gyorsítás, na ezt bepipáltam, most egész gyors lett a főkép.
Nálatok ez be van jelölve? Nem fogja falni az aksit?

(#5035) lalus8706 válasza szimike79 (#5030) üzenetére


lalus8706
tag

Most az a probléma, hogy szerintem teljesen lemerült, s nem reagál a töltőre. Most próbálok találni egy másik töltőt, hátha azzal ok. Lehet, hogy a hosszan lenyom kombó jó lett volna, de már nem is világít a csík sem, mert lemerült.

Eredeti rom van rajta, így vettem még áprilisban.

THX!

[ Szerkesztve ]

(#5036) Swami válasza Jaffa75 (#5033) üzenetére


Swami
senior tag

Valóban; PlayerPro-val még a gyári füles is szebben szól. Köszi!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#5037) lalus8706


lalus8706
tag

Hihetetlen, de más töltőre sem reagál... Jól esik, amikor egy ilyen drága készülék 2 hónap alatt beszarik...

(#5038) n16 válasza lalus8706 (#5037) üzenetére


n16
tag

látja a windows a memóriát?

Van valami lehetőség lekérdezni a telefon állapotát windows alatt? (TESTER)
Ilyet tud?

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#5039) mmarta válasza lalus8706 (#5037) üzenetére


mmarta
senior tag

Próbáltad a hangerő FEL + bekapcsoló gombot? Addig nyomod, amíg nem rezzen. (A hangerő LE + bekapcs a flashez kell.) Nekem sikertelen flash után nem akart beindulni, de ezzel sikerült kihúznom a slamasztikából.

[ Szerkesztve ]

(#5040) komoramazsi válasza lalus8706 (#5037) üzenetére


komoramazsi
tag

tudom hogy ez nem vigasztal, de nálam eddig csak egy hetet volt a teló, most van másodszor szervizben pixel hiba miatt, és azt sem tudom hogy azt egyáltalán cserélik-e majd, vagy visszadobja a szerviz mert egy pixelre lehet nem is vállal garanciát ! Szóval én még igazán nem is élvezhettem a készüléket !!

(#5041) szimike79 válasza lalus8706 (#5035) üzenetére


szimike79
őstag

Bocs hogy ezt írom, de ezeknél az aksiknál alapvető dolog, hogy nem szabad teljesen lemeríteni, mert tönkremehet tőle az akumulátor. Ez a technika sajnos ilyen. Hagyd töltön hosszabb ideig pl. egy órára. Ha szerencséd van észhez tér, ha nem akkor szervíz. De meg ne említsd, hogy teljesen lemerült. Mond azt, hogy egyszer csak kikapcsolt a teló és utána se kép se hang. Abba nem tudnak belekötni, hogy buheráltad, mert gyári rom van rajta, ha másik aksival életre keltik ezt látni is fogják. De először próbáld meg huzamosabb ideig tölteni, és utána bekapcsolni, hátha.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#5042) zx6r válasza lalus8706 (#5037) üzenetére


zx6r
aktív tag

Jártam már én is így.Hagyd rajta 2-3 percig a töltőn annyi kell neki még összekapja magát ,ha akkor sem lesz semmi led fény akkor baj van.Mondjuk a power +hangerő gombot azért próbáld meg így is!!

(#5043) n16 válasza szimike79 (#5041) üzenetére


n16
tag

ezt én is olvastam, de olyat lehet androidon beállítani, hogy ha eléri a 10% ot az akksi kapcsoljon ki a cucc?

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#5044) Swami válasza komoramazsi (#5040) üzenetére


Swami
senior tag

Együttérzek veled!

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#5045) Roland861010


Roland861010
addikt

Nekem csak 1 problémám van ezzel az ICSel ,hogy eszeveszett meleg lessz jó persze Nova3al meg me a maxpaynel sokoltam de akkor is .75ös mellett ezt nem tapasztaltam!

(#5046) zx6r válasza szimike79 (#5041) üzenetére


zx6r
aktív tag

Ez hülyeség amit írsz ,ne haragudj meg érte:)

(#5047) n16 válasza komoramazsi (#5040) üzenetére


n16
tag

én is szintén együttérzek veled! Bízom benne, hogy a Sony nem hagy cserben, és most már lesz egy jó telefonod. Mikor vetted észre a pixel hibát?

[ Szerkesztve ]

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#5048) lalus8706


lalus8706
tag

Most érzékeli a töltőt, mert pirosan világít a led. Ezt már jó jelnek veszem. :D Lassan megpróbálom az említett módszerekkel életre kelteni.

Olyan érzésem van, mint a defekttűrő gumiknál, mert ugye ott nem adnak pótkereket... pedig az is lehet defektes (személyes tapasztalat). A trailer meg "olcsón" visz el szervizbe...

Köszönöm a segítségeteket!

(#5049) zx6r válasza lalus8706 (#5048) üzenetére


zx6r
aktív tag

mondtam én:)))

(#5050) n16 válasza lalus8706 (#5048) üzenetére


n16
tag

hány óra zenét hallgattál a telefonon bluetoothon keresztül kocsiban?
ja látom hogy 10 perc, ok, de hol állt az akksija kb?

[ Szerkesztve ]

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.