Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21751) mackosajt válasza vipnolf (#21750) üzenetére


mackosajt
addikt

jah, azt várhatjuk, mire A-s frissítés jön rá :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21752) Frost82 válasza mackosajt (#21744) üzenetére


Frost82
tag

És ők még mindig "A" verziónál tartanak... Legalább nézett volna utána :W
Persze az is lehet hogy ez egy automatikus e-mail. Figyelnek néhány szót pl. update, frissítés stb.. és ha ezek vannak egy e-mailben, akkor automatikusan ezt küldik vissza. :DD

[ Szerkesztve ]

(#21753) mackosajt válasza Frost82 (#21752) üzenetére


mackosajt
addikt

akkor nem lett volna a végén egy magyar női családi és utónév talán

bár tény, nem sokat olvastak utána :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21754) jagelo válasza Veetyaa (#21734) üzenetére


jagelo
aktív tag

Cybershoot nélkül!!
hogy érted az van olyan ??

(#21755) vipnolf válasza jagelo (#21754) üzenetére


vipnolf
aktív tag

ez gondosan összerakott kérdés lett:D

egyébként a cybershot nélküli mód engem is érdekel. vki akinél szaggat az 1080p rec, kipróbálhatná hogy cybershot nélkül is szaggat e. legyen az bármi is:D

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#21756) rErEaT


rErEaT
senior tag

https://www.dropbox.com/sc/vti9mcvgdzenzox/i8wUif4WYb

Na ez mi?:O
Eddig WPA/WPA2-PSK védett hálózat meg ilyenek voltak oda írva, most meg?! Nem vágom mi ez:(

(#21757) jagelo válasza vipnolf (#21755) üzenetére


jagelo
aktív tag

Ja, az lett, de kíváncsi vagyok mi az, mert olyan tolom, ami az volt kb. 6 éve volt:)

[ Szerkesztve ]

(#21758) mackosajt válasza vipnolf (#21755) üzenetére


mackosajt
addikt

Ezt most nem értem, hogy mi nélkül? Mit kapcsoljunk ki?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21759) rErEaT válasza mackosajt (#21758) üzenetére


rErEaT
senior tag

Azt hiszi, hogy a cyber-shot egy funkció a jb-ben:D

De nem az egy mód ami szerintem javítaná a laggot a full hd felvételben, de még mindig bugos a cyber shot is.

Fentebb a fórumtárs azt írta, hogy neki cyber-shot nélkül sem laggol.

Ennyi!:D most valaki segítaen nekem is :P

[ Szerkesztve ]

(#21760) vipnolf válasza mackosajt (#21758) üzenetére


vipnolf
aktív tag

vmi cybershotot írogatnak. nekem gőzöm nincs mi lehet az, mert én még ICS-en vagyok... :N
ICS alatt csak olyan van h Image stabilizer, ami nálam be is van kapcsolva

rErEaT: nem én hiszem:D csak következtettem a fórumtárs szavaiból :DDD

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#21761) mackosajt válasza rErEaT (#21759) üzenetére


mackosajt
addikt

A te eseted nem értem pontosan, mi a gondod.
A te hálózatodhoz csatlakozik.

A többi meg valami wep vagy mi, nem?

Amúgy CyberShot ide vagy oda, gyári kamera app és lg camera app is akadozva vesz fel 1080p-ben.
Utóbbiban próbálkoztam kodeket állítani meg bitrátát, de egyik sem segített.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#21762) jagelo


jagelo
aktív tag

Gondolom az új frissítéssel javítják a Full Hd videót is :)

(#21763) vipnolf válasza mackosajt (#21761) üzenetére


vipnolf
aktív tag

köszi, akkor várok még a frissítésre...

én bitrátát csak felfelé vagyok hajlandó állítani, lefelé nem alkuszom ;]

jagelo: VAGY NEM ;] hogy megvegyük a cybershot mobilt :DDD

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#21764) mmarta válasza rErEaT (#21759) üzenetére


mmarta
senior tag

Wep, Wpa, wpa2 stb a wifi titkosítási protokollja. Azt mutatja, hogy a közeledben milyen hálózatok érhetőek el és hogyan vannak titkosítva.

(#21765) manoarc válasza mackosajt (#21748) üzenetére


manoarc
senior tag

azt hittem ilyen vicces volt az ügyintéző :D

{。^◕‿◕^。}

(#21766) magyarl


magyarl
tag

Ha jól értem erre a régi Cyber-shot mod-ra gondolt az egyik kedves fórumtársunk, hogy ez hátha JB-re rakva megoldja a fullHD lag problémát, de nem járt sikerrel.
Veetyaa csak azt írta, hogy neki megy a fullHD rögzítés trükközés nélkül is (habár akinek egyből nem ment, annak még trükközéssel sem sikerült eddig tudtommal).

A készülő javítás szerintem meg főleg ezért is készül, gondolom rengeteg panasz érkezett erre a jól reprodukálható ordenáré bugra. Remélem ezt a zavaró fehér témát is állíthatóvá teszik, gondolom ez is sok mindenki szemét szúrja.

[ Szerkesztve ]

SONY KDL-43W755C

(#21767) Spenya


Spenya
csendes tag

Sziasztok! Sikeresen eltüntettem a hívásnál azt az opciót, hogy megkérdezi sima hívást, vagy Viber/Skype hívást indítsak. Ezt hogyan kell visszaállítani JB alatt? Köszönöm a választ előre is!

(#21768) akos727 válasza Spenya (#21767) üzenetére


akos727
senior tag

Alkalmazasokba bemesz, ott raboksz valamelyikre es ott alapertekek torlese.

(#21769) rErEaT válasza mmarta (#21764) üzenetére


rErEaT
senior tag

De az a gáz, hogy eddig mind wpa-s volt és nincs kapcsolódás gomb se:D

(#21770) mmarta válasza rErEaT (#21769) üzenetére


mmarta
senior tag

Ha rátapizol akkor tudsz kapcsolódni a jelszó ismeretében.
A wpa-psk és társai pont azt a célt szolgálják, hogy illetéktelenek ne tudják a wifit használni és az adatok is titkosított csatornán haladnak, így nehéz a "lehallgatásuk".
A titkosítások különféle erősségűek, ezeket az elnevezésük mutatja (wpa/wpa2, aes, psk stb.).

[ Szerkesztve ]

(#21771) petipetya


petipetya
nagyúr

6.2.B.0.211

"nincs rá lezsóidő"

(#21772) siofok válasza petipetya (#21771) üzenetére


siofok
őstag

Azthittem már elérhető.Hisz tegnap még hónap közepére ígérték. :D

OnePlus nord 2t

(#21773) Frost82 válasza petipetya (#21771) üzenetére


Frost82
tag

Hát elég hamar érkezik a bugmentesítés. Ebből is látszik hogy nem igazán volt még készen ez a JB csak kinyomták tűzoltásra. Biztos tisztában voltak vele hogy mik a fő hibái, tudták h xar a FHD video, ezért tudnak ilyen hamar javítást is kiadni.

(#21774) kirusz1


kirusz1
őstag

Nekem jb alatt naponta töbször eldobja a hálozatot.tapasztalt ilyet valaki?

(#21775) petipetya válasza kirusz1 (#21774) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#21776) HuaweiU8500 válasza petipetya (#21771) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Király, csak beleteszik a rendes staminát, reménykedjünk.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#21777) ADAM1337 válasza HuaweiU8500 (#21776) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Meg az ics kamera soft-ot, bár a stamina nekem nem kell igazából nagyon sokat javult az aksi idő jb-vel nálam átlagos használattal folyamatos szinkronizációval 2-3 napos lett az üzemidő.

(#21778) ADAM1337 válasza Veetyaa (#21728) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mennyi egy átlagos napon a kijelző időd ?
Illetve képet tudsz lőni mi szívhatja az aksit.

(#21779) Szendwich válasza kirusz1 (#21774) üzenetére


Szendwich
tag

Valaki mar irta, hogy neki T halozatot eldobalja JB-vel.
Engem egyre surubben nem lehet hivni JB-vel, illetve mobilnet is elmegy szo nelkul.

Probald ujra rakni a JB-t.

(#21780) HuaweiU8500 válasza ADAM1337 (#21777) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Azért, ha a staminába felveszi az ember kivételnek azokat az appokat amelyekre tényleg kiváncsi, pl email, akkor kb. 10-15% megtakaritható az akkuból naponta. Sőt beállítható, h csak 50% alatti akkunál legyen stamina.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#21781) ohcard válasza kirusz1 (#21774) üzenetére


ohcard
tag

Nálam is jelentkezett, bár most két napja tartja...

(#21782) kirusz1 válasza ohcard (#21781) üzenetére


kirusz1
őstag

remélem a javitás orvosolja majd meg jöhetne rá egy root megoldás is

(#21783) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, lefoglaltam a telefont. (SL) Pénteken megyek érte. Mindennel együtt 100k HUF.

(#21784) petipetya válasza #13110016 (#21783) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21785) #03372544


#03372544
törölt tag

Aki gyorsabb merülésre panaszkodik annak azt tudom mondani, hogy a google now és vele együtt a helyszolgáltatások tudják nagyon meríteni a telót.
Emiatt van az is, hogy a Térkép előkelő helyet foglal el a legtöbbet fogyasztó alkalmazásoknál az akkumulátor menüpontban, mivel annak egy szolgáltatása adja a now-nak folyamatosan a friss helyadatokat.

Ergo nem a JB miatt merül gyorsabban, hanem a google now miatt.

(#21786) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Sziasztok!
Valaki próbálta már Jelly Bean alatt beállítani a lock screent? Hogyan lehet élő háttérképet beállítani?

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#21787) #13110016


#13110016
törölt tag

Mivel már ketten is lehülyéztek PM-ben, csak mondom hogy az ÁFA ebből visszajön. Tehát 73k lesz a teló.

(#21788) TomWexX válasza HuaweiU8500 (#21780) üzenetére


TomWexX
addikt

Xperia P topicban többen is azt tapasztalták hogy a stamina mód egy óriási parasztvakítás. (én ki sem próbáltam) Úgyhogy ne várj csodát mert csalódni fogsz.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21789) kali válasza TomWexX (#21788) üzenetére


kali
legenda

ez így nem teljesen igaz, lehet vele spórolni bőven, ha nem mindent enged át rajta az ember!

(#21790) manoarc válasza petipetya (#21771) üzenetére


manoarc
senior tag

nagyon kíváncsi vagyok erre, hogy mik lesznek a javítások . Ilyenkor illene egyébként írniuk egy listát , hogy mik lesznek javítva .... :U

{。^◕‿◕^。}

(#21791) HuaweiU8500 válasza TomWexX (#21788) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Nekem bejön, de az okosabbik, amiben szelektálni lehet...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#21792) siofok válasza TomWexX (#21788) üzenetére


siofok
őstag

Persze h az!ha használod,merül....ha meg letiltok minden szinkront,akkor meg minek okos teló.amit meg nem használok,és nem akarom h szinkronizáljon,kézireálítom,vagy törlöm,esetleg nemis telepítem...

OnePlus nord 2t

(#21793) #19784448 válasza siofok (#21792) üzenetére


#19784448
törölt tag

Én nem szoktam szinkronizálni semmit, akkor nem is értem hogy minek van okos telóm. :D lehet el kéne adnom és vennem vmi butafont :D

(#21794) htctopaz


htctopaz
tag

Stamina mód:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2305623

(#21795) #03372544


#03372544
törölt tag

Snapdragon Battery Guru elvileg ugyanazt tudja mint a stamina, alkalmazásonként lehet neki megmondani szinkronizáljon-e vagy nem.
A tutorial szerint helyalapú wifi is van benne.

(#21796) TomWexX válasza kali (#21789) üzenetére


TomWexX
addikt

Én csak a többiek véleményét kommentáltam. Itt van pár vélemény az SXP féle staminával kapcsolatban:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
De ha a többibe is beleolvasol, láthatod hogy nem sok olyan van aki látja értelmét.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#21797) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Szolgáltatóm által kedvezményesen hozzá jutottam egy Nexus 4-hez, így eladnám a Xperia S-emet.
amit tudni kell róla: Gyárilag kártyafüggetlen, Teljesen karc és hibamentes még mikrokarc sincs rajta, januárban lett vásárolva szaküzletből, gyári sony garanciás, minden tartozéka megvan: Doboz, töltő, adatkábel, HDMi kábel, börtok, headset, ezenfelül adok még hozzá MH-750 gyári Sony headsetet is.

ára az apró hirdetések között

(#21798) kali válasza TomWexX (#21796) üzenetére


kali
legenda

biztos velem van a probléma, hogy megelégedéssel használom, bár nekem xperia z van, de attól még más típusokon is megfelelően fut, sokan használják probléma nélkül.
akik panaszkodnak rá, azoknak olvass vissza a hozzászólásaira, jobbára amúgy is gányolnak, vagy nem konfigurálják megfelelően, és pont úgy átengednek rajta mindent, mint kikapcsolt állapotában, és akkor tényleg semmi értelme, hiszen nem ez a lényege...

(#21799) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Na jelentkezem, újra raktam a telefont, volt minden.. :DDD biztonsági mentés, utánna letöltötte gépre a JB-t, rárakta a telóra, utánna backup, stb,stb.. Az eredmény: kibírta az egész napot energiatakarékos mód nélkül, automata fényerőállítással, viszont STAMINA módban volt/van végig! Volt wifizés, mobilnet és 1órás zenehallgatás is, reggel 96%-kal indultam neki a napnak még reggel raktam újra, fogmosás után szedtem le a companion-ról :D És azóta sokat nyomkodtam, a fentieken kívül, még Fruit Ninja is belefért, most 53%-kal tértem haza, ami megdöbbentő..ICS idején sem volt ilyen eredmény. Viszont most a HDMI csatlakoztatásakor (csak a csatlakoztatáskor, amikor már fennt van, akkor nem) bugol.. De legalább az akkum jó :Y :C :R

[ Szerkesztve ]

(#21800) siofok válasza Veetyaa (#21799) üzenetére


siofok
őstag

Amúgy mivel tűnik hibamentesebbnek a jelly frissítése,SUS-al,vagy Companionnal?

OnePlus nord 2t

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.