Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Maxentius válasza Robeast (#8000) üzenetére


Maxentius
addikt

Szép videókat lehet vele felvenni, az tény, de szvsz a fotókban rejlik az igazi ereje. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8002) S_xperia_S válasza Viper26 (#7997) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

Valoban, ha kivalasztottam a 720x1280-as letoltest es kiadott egy 1440x1280-ast,

Bar sztem ez nem benezes, hanem szar a weboldal, vagy ha csak ilyeneket ad, ki akkor miert ir valasztasi lehetoseget?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

(#8003) S_xperia_S válasza S_xperia_S (#8002) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

Meg az is lehez, h a 720x1280 az nem a wall merete, hanem a kepetnyo felbontasa...

Sony Xperia™ S

(#8004) Viper26 válasza Robeast (#8000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem semmi, jó kis kamerát kapott a gép. :Y :C

iPhone 14 | FR955

(#8005) Viper26 válasza S_xperia_S (#8003) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így van, és akkor ahhoz méretezi a kép felbontását. :))

iPhone 14 | FR955

(#8006) Robeast válasza Maxentius (#8001) üzenetére


Robeast
tag

Ritkán szoktam használni a kamerát, ezért is nem volt beállítva. A Szigetes fényképek rosszabbul sikerültek, mint a videó. Igazából ezeket is csak azért lőttem, mert hát mikor adná meg magát haver fényképezője, ha nem ott a helyszínen :U

(#8007) rento válasza Pepeninho (#7988) üzenetére


rento
őstag

ha nem ajánlja fel a PCC akkor rakd fel Flashtoolal.

(#8008) petymeg


petymeg
addikt

Valaki írta korábban, hogy elromlott a gyári fülese és lehetetlen hozzá fülest kapni, mert valami Sonys átalakítás miatt nem jók a standard fülesek...
Nos tegnap kipróbáltam egy htc Sensation XE-hez adott Beats fülessel, azzal tökéletesen működik. Állítólag az a füles külön is megrendelhető, bár én még nem találtam...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8009) vipnolf


vipnolf
aktív tag

Sziasztok,
eljutottam oda, hogy volt időm és elvittem szervizbe a kicsikémet a korábban említett problémáim miatt. (röviden: ugyebár a kijelzőcsere, 2 hét alatt megkopott a hátlap, a védőburkolat oldala és mozgott a körbefutó fénycsík alatti burkolat rész)
Leadtam ezekkel a hibajegyekkel a Cordon E-ban, 2 nap múlva jött az SMS, hogy átvehetem a telót. A Sony nagyon érdekesen oldotta meg a "cserét". Kicserélték a készülék (más IMEI, más gyártási idő stbstb) minden elemét:) Nem új készüléket adtak, hanem inkább összeraktak egy újat új alkotóelemekből. Ilyet sem láttam még:)

De a lényeg: azóta hibátlanul működik és nem gyűjti a karcokat sem...
Úgyhogy újra nagy a boldogság. :C

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#8010) vipnolf válasza petymeg (#8008) üzenetére


vipnolf
aktív tag

Nekem is beszart a gyári fülesem, azt is kicserélték gariban:)

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#8011) petymeg válasza vipnolf (#8009) üzenetére


petymeg
addikt

"nem gyűjti a karcokat sem"

Valami újfajta műanyaqgból van akkor? Az enyém még a legelső szériából való és két hétig volt tok nélkül, vigyáztam rá mint a hímes tojásra, mégis enyhén karcos a hátlap. Jó lenne kicserélni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8012) hopehu válasza petymeg (#8011) üzenetére


hopehu
tag

... tényleg, lehet hozzá kapni hátlapokat vhol? én még nem találtam sehol sem.

SC2, Disciples 3 & GT5 and H6 4ever

(#8013) vipnolf válasza bcrics (#7938) üzenetére


vipnolf
aktív tag

Szia, ha teheted, közvetlenül a Cordonba vidd. A T is csak elküldi nekik ami plusz 1 hét...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#8014) vipnolf válasza petymeg (#8011) üzenetére


vipnolf
aktív tag

érzésre ugyanolyan, és azonos körülmények között használom, de nem karcolódik. az eredeti már 1 hét után karcos lett. enyém is első szériás volt. 12W11-es. de ezzel úgy tűnik h minden klappol. le is kopogom. a szerviz egyébként meglepően korrekt volt.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#8015) mmarta válasza hopehu (#8012) üzenetére


mmarta
senior tag

Ebay-en van minden a telóhoz:

Teljes ház, alkatrészek

Hátlapok

Alsó rész

(#8016) no1r


no1r
őstag

busybox installban tud valaki segíteni?
egy program rinyál érte, hogy nincs ezért nem enged be a /data/app mappába... letöltöttem ezt elsőre. default beállításokkal mehet vajon a telepítés?
vagy rálessek inkább erre az installerre?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#8017) Viper26 válasza mmarta (#8015) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gondolkozom is egy fém hátlapon. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#8018) kirusz1 válasza no1r (#8016) üzenetére


kirusz1
őstag

én az elsőt telepitettem

(#8019) Maxentius válasza vipnolf (#8013) üzenetére


Maxentius
addikt

2 nap alatt megcsinálták? :Y Remélem nekem max. 1 hét lesz...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8020) no1r válasza kirusz1 (#8018) üzenetére


no1r
őstag

és default beállításokkal ahogyan elsőre meg volt adva, vagy változtattál valamit?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#8021) kirusz1 válasza no1r (#8020) üzenetére


kirusz1
őstag

Bocsánat most nézem én rootoltam meg recoveryt raktam azzal települt a busybox

(#8022) Viper26 válasza no1r (#8020) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gyári ICS-re kéne root?

iPhone 14 | FR955

(#8023) Pepeninho válasza mmarta (#8015) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ha az ember extrém színekben akar alsó részt akkor festesse meg? Narancssárga vagy piros.

Ps4, p30 pro

(#8024) petymeg válasza mmarta (#8015) üzenetére


petymeg
addikt

Ezek a fém hátlapok ötletesek. Kíváncsi vagyok, vajon ugyanolyan könnyen leszedhetők e mint a gyári... Nekem sajnos az nagyon könnyen lejön, gyakorlatilag ha a tenyeremben van hátlappal felfele, akkor a hüvejkujjammal le tudom pattintani nagyon kis erőfeszítéssel. Zavaró nagyon.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8025) zx6r


zx6r
aktív tag

uhh nekem nagyon kell egy ilyen fém hátlap!!Hogyan kell innen rendelni csak utalással lehet??Hátha jobban passzolna mint a gyári :C

(#8026) Jamesb2 válasza zx6r (#8025) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Ne akarj :)
Zavarja az érzékelőket, + egy milivel vastagabb, mivel rá van ragasztva a műanyagra a bádog. Eláll a telefon hátuljától.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#8027) petymeg válasza Jamesb2 (#8026) üzenetére


petymeg
addikt

Ja akkor nem csupafém, itt a turpisság. Kár.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8028) Jamesb2 válasza petymeg (#8027) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

Van tiszta fém is, de az nem 8 dodó hanem 130 :)

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#8029) zx6r válasza Jamesb2 (#8026) üzenetére


zx6r
aktív tag

meggyőztél :O

(#8030) Maxentius válasza Jamesb2 (#8028) üzenetére


Maxentius
addikt

Pedig az lenne az igazi, kérdés, hogy az NFC-antennát mennyire befolyásolja az érzékelésben.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8031) no1r válasza kirusz1 (#8021) üzenetére


no1r
őstag

ajha... nekem akkor miért nem? :F

(#8022) Viper26: root van, busyboxot nem talál a program (meg a busybox installer sem jelzi, szóval valszeg az nincs)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#8032) Jamesb2 válasza Maxentius (#8030) üzenetére


Jamesb2
aktív tag

NFC abszolút nem működik, de zavarja a többi antennát is. Gondolom attól függ merre fordítod, valamelyik irányból mindig árnyékol.
Nem fém házra van tervezve a teló.

Szeretem a választási kampányt. Olyankor tele vannak a villanyoszlopok politikusokkal.

(#8033) zx6r válasza Jamesb2 (#8026) üzenetére


zx6r
aktív tag

És egy ilyen nilikin tokot hogy tudnék beszerválni?Magyar honba esetleg nem árulják valahol??

(#8034) Jaffa75 válasza Maxentius (#8030) üzenetére


Jaffa75
őstag

még a Nilkin, és az alteregói is elég negatívan befolyásolják... :((( , bár nem meglepő, hiszen Near Field Communication a rövidítés - de hogy ennyire közeli?? :DDD

(#8036) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok

Sejtem, de azért megkérdezem. 1000 mAh-s és 2000 mAh-s autós töltő közül érdemesebb az utóbbit venni, ugye? Ki nem süt az akkumulátort.

Ps4, p30 pro

(#8037) Viper26 válasza Pepeninho (#8036) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem lesz baja tőle, alapból van benne egy külön áramkör ami megszakítja a töltést időben. :K

iPhone 14 | FR955

(#8038) mackosajt


mackosajt
addikt

No, sikeresen átfaragtam a wayteq adaptert, és egyből műkszik az OTG.
Amúgy rohaggyonle a Zinternet, mert ezer helyen megtalálható az USB csatikban a csatlakozó tüskék számozása, de csak kevés helyen, hogy az usb anyában fordítva vannak ám a dolgok, azt meg meg sem találtam, hogy pl. a microUSB-nél a lábak hogyan vannak kiosztva, amihez ugye forrasztani kell.
Csak olyan leírások vannak, hogy innen akkor a felső, jobbszélsőt, meg az alsó szélsőt kösd össze.
Pechemre olyan jól volt gyárilag összerakva a cucc, hogy ahogy leszedtem róla a külső borítást, szét is esett a legkisebb erőhatásra. Vagyis minden forrasztást újra kellett csinálni, persze a lábakat ki kellett mérni, hogy melyik-melyik, mert ugye nem akartam téglává varázsolni a kütyüt.
Összeraktam, bedugtam, egér+bill. érzékelőjét bedugtam, és meg is jelent az egér a kijelzőn. Öröm és bódottá lenne, de a pillanatragasztó, amivel a borítást akartam visszaragasztani, beszáradt...
Azé örülök, mert ugyan szenvedés a dolog (mégegyszer nem kezdenék neki), de végül csak nem kidobott pénz lett az átalakítóra kiadott kemény 660 Ft. (amit persze úgy vettem, hogy elvileg OTGhez való).

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#8039) medvetalp78


medvetalp78
tag

Üdv Nektek volna egy kérdésem !! Lehet nyitni xperia S -t Ha valaki tud segiteni várom a pü.... :R
Előre is köszi !! :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#8040) MyckY


MyckY
senior tag

Ma be akartam üzemelni az NFC-t és amikor a galaxy s3-at egymáshoz érintettem mindkettő pozitiv megerősitést adott hogy csatlakozott egymáshoz a két készülék vagy legalábbis észlelte de amikor küldeni akart nekem valamit akkor bejött a market és egy nem található tartalom vagy valami ilyesmi szöveg és é se tudtam semmit küldeni az s3-ra valami progit kéne letölteni hogy működjön?

(#8041) Maxentius válasza MyckY (#8040) üzenetére


Maxentius
addikt

ITT részletesen kifejtik, hogy miért nem működik a kettő között, de röviden csak annyi, hogy a sima NFC Bluetooth-átvitelt kapcsolna be, az S III-féle S Beam pedig WiFi Direct-et, azt meg az XS nem tudja szoftveresen, lehet, hogy ehhez keresett valamit a Play Store-ban.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8042) MyckY válasza Maxentius (#8041) üzenetére


MyckY
senior tag

valószinűleg kárt azért ez lehangoló csak gondoltam kipróbálom már ha már úgyis van mindkettőbe nfc erre ez van mind 1 ...

(#8043) Vbazsi2 válasza medvetalp78 (#8039) üzenetére


Vbazsi2
tag

Engem is érdekel!

(#8044) Viper26 válasza Vbazsi2 (#8043) üzenetére


Viper26
nagyúr

Unlock

iPhone 14 | FR955

(#8045) Maxentius válasza Viper26 (#8044) üzenetére


Maxentius
addikt

Szerintem a függetlenítésre gondoltak, ami itt nem megengedett téma.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8046) mmarta válasza MyckY (#8042) üzenetére


mmarta
senior tag

Az Android Beam nem tudja működésre bírni?
Nekem sajna nincs lehetőségem itthon kiprószálni, ezért kérdezem.

(#8047) zx6r


zx6r
aktív tag

Ezt láttátok már??:)Xperia s clone.Az a vicc,hogy gyorsabbnak tűnik mint a Sony :Uhttp://www.youtube.com/watch?v=VtPC5DvkeAk

[ Szerkesztve ]

(#8048) Pepeninho válasza Viper26 (#8037) üzenetére


Pepeninho
őstag

Köszi. ;)

Ps4, p30 pro

(#8049) Pepeninho válasza zx6r (#8047) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én vennék egy ilyet is. Ez lenne a strandra járós, nem "baj ha leesik" telefonom. :)
Egyébként a klón bemutatója fel van gyorsítva.

Ps4, p30 pro

(#8050) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Helló

Hogy lehet aktiválni a hívásvárakoztatás funkciót? Elég fontos lenne, mert nagy a forgalom a telefonomon. Szolgáltatónál rendben kell lennie, mert BB-n, ATrix2-n és Mini pro-n is probléma nélkül várakoztatott. :S

Ps4, p30 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.