Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) redati válasza redati (#25000) üzenetére


redati
tag

Találtam róla egy videót is:[link]

(#25002) kekigyu válasza redati (#25001) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Köszönöm az infokat. A link nem él, de nézegettem youtubeon videokat, szimpatikus a rom. A bajom az, hogy zárt a bootloaderem, és nem is lehet egykönnyen nyitni mivel szolgáltatós a telefonom. Most keresgélek valami fizetős megoldást :) Addig is feldobtam a hétvégén a Leopard romot, eddig nagyon jó, de csak a 4.4-es android lenne az igazi!

(#25003) #03372544 válasza kekigyu (#25002) üzenetére


#03372544
törölt tag

Úgy tudom azt egyáltalán nem lehet nyitni.
Ne hagyd magad átverni.

(#25004) razorka777 válasza #03372544 (#25003) üzenetére


razorka777
veterán

Igen, csak a gyárilag függetlenek bootloadere nyitható.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#25005) kekigyu válasza razorka777 (#25004) üzenetére


kekigyu
aktív tag

En eddig ugy tudtam, hogy a kartyafuggo telefon bootloadere nem nyithato. Ha a simlockot feloldjak nem valik nyithatova a bootloadere?

[ Szerkesztve ]

(#25006) razorka777 válasza kekigyu (#25005) üzenetére


razorka777
veterán

Nem.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#25007) kekigyu válasza razorka777 (#25006) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Es ha jol sejtem akkor igy nem is fogok tudni olyan custom romot feltenni ami 4.1.2 androidnal magasabb verziora epul?

[ Szerkesztve ]

(#25008) front3r válasza kekigyu (#25007) üzenetére


front3r
őstag

Így van.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#25009) hunteratesz


hunteratesz
csendes tag

Sziasztok mennyit érhet most egy ilyen teló másfél éves, T-s, de már a telórészlet lement nem tilthatják le, a gombokon van némi kopás, plussz egy két kicsi hiba van a telón, a kijelző hibátlan, hirdetési oldalakon nem láttam nagyon eladó ilyet azért kérdezem, vagy ha valakit érdekel írhat itt is nekem. Üdv!

(#25010) #03372544 válasza hunteratesz (#25009) üzenetére


#03372544
törölt tag

Tavaly novemberben adtam el az enyémet 46ért.
Független 10 hónapos hibátlan állapotú volt.

(#25011) hunteratesz válasza #03372544 (#25010) üzenetére


hunteratesz
csendes tag

Nem túl bíztató, és melyik portálon adtad el ha le lehet írni ezt?

(#25012) #03372544 válasza hunteratesz (#25011) üzenetére


#03372544
törölt tag

Szerintem le lehet, mert itt a hardveraprón. :)

(#25013) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Amúgy 4.1.2 alapú custom romok közül melyiket ajánlanátok?

(#25014) norbeey


norbeey
tag

Feltettem az existenz romot, méghozzá úgy, hogy egy régebbi romot flasheltem fel először (valami .211 végű) mert csak azt sikerült rootolni, az aktuális gyárit (6.2.B.1.96) nem. Minden simán ment viszont erre már nem flasheltem rá a gyárit (6.2.B.1.96), mivel az existenz is ezen alapul így feltételeztem hogy mikor felteszem, akkor azt megoldja.

Ezek után a rendszerbe előjött a sony update lehetősége paradox módon erre a verzióra szintén 6.2.B.1.96 és csinált egy jó kis bootloopot sus-al. Ráeresztettem megint a sony update service-t, hogy helyre rakja, látszólag ugyan azt csinálta viszont megjavult de sajnos kezdhetem előlről.

Ha most rootolom a .211-n és utána flashelem a mostanit (6.2.B.1.96) és utána teszem rá az existenz-t, akkor jó lesz?

Tudom hosszú de s-el még nem csináltam és a leírásokba ilyenek nincsenek említve, köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#25015) norbeey


norbeey
tag

Közben rájöttem mit rontottam el, az utolsó lépést miszerint fel kell flashelni az újabbik romból csak a kernelt, na azt hagytam ki :))

(#25016) mmarta válasza hunteratesz (#25009) üzenetére


mmarta
senior tag

Én kb másfél hónapja váltam meg az S-től 40ezerért, májusban lesz 2 éves. Gyakorlatilag hibátlan volt, semmi karc, független. A kis törpe hirdetősön adtam el 2 nap alatt.

Nexus 5-re váltottam, nem bántam meg. A G2-höz mérve az aksija kisebb, viszont nincs a gyártó sok appja rajta, tényleg csak a szűz android. Rengeteg rom és kernel van hozzá az xda-n.
Tök mindegy hol veszi az ember -szolgáltatós vagy nem- mindegyik független, tehát nyitható-visszazárhetó, agyba-főbe romolható.

(#25017) lalus8706


lalus8706
tag

Sziasztok,

Szükségem lenne egy kis segítségre.

A probléma a következő: édesapám hiába tölti a telefonját akár 3-4 órán át, alig emelkedik a töltöttségi szintje.

Mikor ma megnéztem, a csatlakoztatás pillanatában megjelent egy kis ikon az állapotjelzőn (vagy mi a tosz a neve a felső sávnak :)), aminek neve: "töltő" vagy valami ilyesmi. Beléptem, s ott olyan dolgokat láttam, hogy "feltétel", "hozzáadás" stb. Csak azért írtam le, hátha ezzel lehet összefüggésben a hiba.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
Lalus

(#25018) #03372544 válasza lalus8706 (#25017) üzenetére


#03372544
törölt tag

Üdv!
Mindig ilyen volt vagy mostanában lett ilyen?
Ha eddig jó volt akkor lehet az akksi kezd gyengülni, vagy a töltő.
Ami feljött neked az az intelligens csatlakozás nevű program, be lehet állítani mi történjen pl ha bedugod a töltőt, pl induljon el egy program, ilyesmi.
Mindenek előtt én próbálnek egy gyári állapot vissza állítást, hátha csak valami szoftveres gond van.
Ez adat vesztéssel jár, előtte csinálj biztonsági másolatot.

[ Szerkesztve ]

(#25019) redati válasza lalus8706 (#25017) üzenetére


redati
tag

Esetleg megprobálkozhatnál egy battery calibration nevű progival a play-ről.

(#25020) lalus8706 válasza redati (#25019) üzenetére


lalus8706
tag

Köszönöm a válaszokat, ki fogom próbálni! ;)

Üdv.

(#25021) L4Fleur


L4Fleur
tag

Mennyiért lehetne eladni egy 2 éves, megkímélt S-t? :)

S3 NEO

(#25022) #03372544 válasza L4Fleur (#25021) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ha néhány hozzászólással visszagörgetsz máris eléd tárul a valóság.
Például ide: #25016, majd ennek az előzményére.

(#25023) Tomacko válasza L4Fleur (#25021) üzenetére


Tomacko
senior tag

Annyiért tudod eladni amennyiért meg eszik. Mennyiért veszik meg? Annyiért amennyit a vevőnek ér. Szóval ez egy nagyon feleslegesen feltett kérdés. Legalábbis én annak tartom.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#25024) mmarta válasza L4Fleur (#25021) üzenetére


mmarta
senior tag

Tipp:
Nézz meg néhány hirdetős oldalt, hogy mennyiért kínálják, veszik + a mostani ára (62ezer a legolcsóbb), aztán kikalkulálod az áradat.

(#25025) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Ismerősömnek van ilyen telefonja és szeretném frissíteni a rajta lévő fw-t. Ezért szeretném megkérdezni, hogy melyik az a custom rom, ami zárt bootloader-es, hálózatfüggő telefonra rá lehet tenni és megbízhatóan működik minden funkciója?

Köszönöm a segítséget!

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#25026) kirusz1 válasza ztoldy (#25025) üzenetére


kirusz1
őstag

SEUS-al tedd ujra a gyárit vagy PCC-vel

(#25027) ztoldy válasza kirusz1 (#25026) üzenetére


ztoldy
senior tag

Melyik gyárit? Ha jól emlékszem, akkor a legelső telenoros rom még nem volt tele buggal, annak mi volt a verziószáma?

Az existenz rom nem jó?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#25028) Tomacko


Tomacko
senior tag

Sziasztok!

Lehet van vevő a telefonomra, viszont ő vodafonos üzleti csomagba van, a telefon meg tmobil függő. A függetlenítés tudom, hogy csak szolgáltatónál járható út. A kérdésem az lenne, hogy működik az XS-nél a turbo sim-s "átverés" vagy sem? Mik erről a tapasztalatok? Rá kerestem mint turbo sim, hogy szűkítsek, de 3 találatot adott abból kettő kérdés volt :)

Előre is köszönöm.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#25029) redati válasza Tomacko (#25028) üzenetére


redati
tag

Szia ztoldy!
Zárt telóra szerintem jó az existenz féle rom.
Nekem legalábbis bevált. Aztán nyitottam a loadert,( gondoltam hátha még jobb lesz :) ) és azt tapasztaltam, hogy a kerneles verziója egy hét után mindig belassult .
Előtte a trinity romokkal próbálkoztam, de nálam az is 1-2 hét után lelassult, vagy össze is omlott. A CM romokkal is hasonló tapasztalataim voltak.
Most a KitKat Carbon romot használom nagy megelégedéssel.
Szóval zárt telóra, az existenz rom, nekem jobban bevált mint a gyári rendszer.
Nyitott loaderesre pedig a Carbon KitKat rom az abszolút kánaán :D

[ Szerkesztve ]

(#25030) kirusz1 válasza ztoldy (#25027) üzenetére


kirusz1
őstag

Zárt bl re nem igazán lehet értelmes fözött romot rakni mert nem tud annyival többet mintha nyitott lenne a bl.és csak gyári frissitére gondoltam a seus programmal

(#25031) Tomacko válasza kirusz1 (#25030) üzenetére


Tomacko
senior tag

Nem értek egyet veled. Rengeteg jó dolog van a gyári rendszerhez(a gyári is teljesen használható szerintem, egy launcher csere után) képest mindegyik főzött rom-ban. Számomra a Triniy Raptor romok jöttek be igazán, de az existenz is tetszett. Zárt BL ide vagy oda azért lehet érezni a cserét és élvezni, érezni az ujdonságokat, változtatásokat.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#25032) kirusz1 válasza Tomacko (#25031) üzenetére


kirusz1
őstag

Nekem volt fent fözött zárt a bl em de nem igazán vettem hogy jobb lett volna inkább hibák vannak a fözött romokban a nyitott bl az más ott van igazán különbség a gyári meg egészen használható szerintem

(#25033) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha letelik a garancia érdemes-e cserélni az akkumulátort egy ilyenre?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25034) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne felétek, ha tudtok, legyetek szívesek válaszolni:
1. Megoszlottak a vélemények arról, h a teló alapból fóliával érkezett-e, azaz nem kellett külön fóliát rátenni. Elmentem egy GSM boltba és azt mondta ott az eladó, h az nem fólia rajta, hanem az érintő bevonata (vagy fóliája úgymond, nem tudom pontosan milyen szót használt). Akkor most wtf?
2. Régebben is volt már kérdés a karakterkorlátozásról, azaz ha írok sms-t, néhány karaktert ne vegyen többnek, a teló korlátozza le mindet 1-re. Na most ha jól emlékszem vkinél meg volt az erre szolgáló opció, vkinél viszont nem. A menüben merre kellene lennie ennek? Ha gyárilag nincs meg ez a menüben, akkor van erre vmi más alternatív megoldás?

Köszönöm előre is a helpet, kellemes Nyuszit :D

Üdv:
Funthomi

YOLOska

(#25035) anonymus89 válasza Funthomi (#25034) üzenetére


anonymus89
addikt

2. link

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25036) eldiablo válasza Funthomi (#25034) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az bizony egy elég frankó fólia rajta. Nem érdemes másikat rátenni, amíg az rajta van.
Eladó srác? Amatőr! :DDD

(#25037) Funthomi


Funthomi
aktív tag

@anonymus89: köszi, ki is fogom próbálni most már tényleg :)

@eldiablo: remélem is, mert anno tényleg azt olvastam, h fasza fólia az rajta, ezért (is) volt anno prémium teló. Mindenesetre sejtettem, h más GSM boltost is meg kell ezzel kapcsolatban kérdeznem, de néha olyanokkal akad össze az ember, h csak pislogok (és ugye nem a legjobb értelemben mondom :D )

YOLOska

(#25038) Merula Alba


Merula Alba
tag

Sziasztok.
Rom telepítés után a telefon nem indul!! :O Szerintem mindent pontosan úgy csináltam ahogy kell. Ha reset-et nyomok neki akkor 3 rezgést bedob, utána ugyanúgy semmi! :( Mit jelentenek a rezgések? Hogyan hozhatom vissza az életbe a telefont?

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#25039) razorka777 válasza Merula Alba (#25038) üzenetére


razorka777
veterán

SUS, vagy flashtool-lal vissza a gyári firmware.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#25040) anonymus89 válasza anonymus89 (#25033) üzenetére


anonymus89
addikt

Senkinek semmi véleménye nem vettetek még ilyet?
Csak az 1750mah-es akkut használja mindenki?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25041) Dealer95 válasza anonymus89 (#25040) üzenetére


Dealer95
őstag

Nem sokan szedik szét a telót + garanciaidőn belül ugye kicserélik ha tönkremegy.
2 év alatt pedig nem használódik el, utána meg a többség már el is adja.

Én mindenképp eredetit vennék bele, de ez sem lehet rossz.

(#25042) anonymus89 válasza Dealer95 (#25041) üzenetére


anonymus89
addikt

No igen én is továbbadtam, sőt meg sem vártam a 2 évet, mert lassan csak eszmei értéke lesz.

Ettől függetlenül köszi a választ! :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#25043) #91016704


#91016704
törölt tag

Sziasztok! Valaki tudna Xperia S telefonom kijelzőcseréjében segíteni? részletes leírásra, pdfre, videóra gondoltam. Remélem tudtok segíteni!

(#25044) darvinya válasza #91016704 (#25043) üzenetére


darvinya
titán

Ment privát üzenet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25045) Merula Alba válasza razorka777 (#25039) üzenetére


Merula Alba
tag

Rászuszmákoltam! Bár a SUS nem ismerte fel. A Flashtool is nyögött valamit. :(( Egy kínai csoda megoldotta a gondom. :C :R

Ne dumálj, mert nem látok! :-P

(#25046) ztoldy válasza Funthomi (#25034) üzenetére


ztoldy
senior tag

Az sms problémára megoldás: [link]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#25047) Funthomi válasza ztoldy (#25046) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Köszi szépen ;)

YOLOska

(#25048) markussandor


markussandor
senior tag

CM10-et használok (FXP), rákötöttem a TV-re HDMI kábellel, de rögtön elnémult a telefon, és a TV-n sem volt hang

hol lehet a hangot bekapcsolni?

(#25049) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hali, t-mobilnal mennyiért függetlenítik most a telefont?
Illetve alternatív megoldás is érdekelne.

(#25050) razorka777 válasza lionshamlet (#25049) üzenetére


razorka777
veterán

Az első kérdésedre a tré-nél kapsz választ, a második felvetésedet hanyagoljuk. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.