Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21251) frici90


frici90
tag

Sziasztok. Nekem se jelez új frissítést se a SUS se a PCC se pedig az OTA :( (T-Mobile)

Valaki meg tudná mondani hogy honnan tudok leszedni független gyári ICS-t?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#21252) darvinya válasza toth87 (#21235) üzenetére


darvinya
titán

A P Téma Összefoglaló-jában [link] GYIK részében van WinXP alatti MTP hiba javítás.
Hátha segít itt is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21253) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#21248) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kipróbáltam tényleg PIN-nél nem működik a dolog.
Pattern-nél ment gondoltam hasonló megoldás de tévedtem.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21254) baandii válasza petipetya (#21250) üzenetére


baandii
senior tag

köszi, reméltem erre kitalálnak vmi megoldást... :(

(#21255) #03372544 válasza frici90 (#21251) üzenetére


#03372544
törölt tag

Itt van minden, GB, ICS, JB.

(#21256) frici90 válasza #03372544 (#21255) üzenetére


frici90
tag

Köszönöm. Melyiket rakjam fel hogy a PCC felajánlja a JB frissítést?

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#21257) #03372544 válasza frici90 (#21256) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nem értem miért akarsz ICS-t felrakni előbb.
Amit linkeltem ott fent van a JB is, egyből teheted azt. Én a world verziót raktam fel.
Flashtool-lal kell, ismered a módját?

(#21258) frici90 válasza #03372544 (#21257) üzenetére


frici90
tag

Ismerem a módját, de én nyugodtabb lennék ha a sony valamelyik programja ajánlja fel a frissítést. Ma viszik el tőlem a telefont és nem szeretném ha hónapok múlva jönne a srác hogy szervízeltetni kellett a telefont és megvonták a garanciát a szoftver miatt.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#21259) petipetya


petipetya
nagyúr

Olyan szép lett a telefon mozgása a menüben és máshol is, hogy öröm nézni. Kellett ez a project butter. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21260) #03372544 válasza frici90 (#21258) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azt nem tudom sajnos.
Annyit tudok mondani, hogy nekem UK-ból van a telefon, world generic 2.55 volt rajta, és arra NEM jelzett frissítést a SUS.

(#21261) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem, légy szíves, segítsetek :D

1: Jól látom, h JB-ben nincs 3Dpanoráma-készítés?
2: Tényleg olyan rossz az 1080p videófelvétel, mint mondjátok?
3: régebben téma volt, h az üzenetek írásánál be lehetett állítani, h korlátozott legyen a betűkészlet, azaz ha pl. "ű" betűt írok, azt ne 2-3 karakternek vegye. Most a JB-nél sem találom, van erre ötletetek?

Köszönöm!
Funthomi

YOLOska

(#21262) #19784448


#19784448
törölt tag

valaki aki tré mobilos és működik neki jb alatt a 2g normálisan az leírná nekem a hozzáférési pontok menün belül a beállításokat? nagyon szépen megköszönném aki segít!

(#21263) petipetya válasza Funthomi (#21261) üzenetére


petipetya
nagyúr

3. Nálam sosem volt ilyen beállítási lehetőség a gyári ICS alatt, és most sincs a JB-nél.

"nincs rá lezsóidő"

(#21264) manoarc válasza Funthomi (#21261) üzenetére


manoarc
senior tag

3-szintén :U

{。^◕‿◕^。}

(#21265) #03372544 válasza #19784448 (#21262) üzenetére


#03372544
törölt tag

Név: T-Mobile H
Hozzáférési pont neve: internet.telekom
MCC: 216
MNC: 30
Hitelesítés típusa: PAP
Hozzáf. pont-név típusa: default,supl,a-gps
APN protokoll: IPv4
Hozzáférési pont nevének bar.: IPv4

Más nincs megadva, most kapcsoltam 2g-re, mobilarénát behozza, viszonylag gyorsan.

(#21266) linterrobert válasza #03372544 (#21265) üzenetére


linterrobert
csendes tag

nekem a hitelesítés típusához nincs semmi, és működik, igaz ics alatt, de szerintem ez nem függvénye.

(#21267) linterrobert válasza #03372544 (#21265) üzenetére


linterrobert
csendes tag

illetve a hozzáférési pont neve is csak internet, szóval nem tudom neked miért van így.

[ Szerkesztve ]

(#21268) ohcard


ohcard
tag

A kamerával csak full hd videó felvételkor van gond, vagy fényképezésnél is?

(#21269) jagelo


jagelo
aktív tag

Srácok hogyan kel vissza állítani a régi rendszert? De valaki úgy magyarázza el, hogy én is értsemMert nekem Full hd videó fontos és most az használhatatlan..

(#21270) #03372544 válasza linterrobert (#21267) üzenetére


#03372544
törölt tag

Én gyári visszaállítás és teljes gyalu után tettem fel a JB-t flashtool-lal, az első lépéseknél mikor indult felajánlotta hogy letölti a hozzáférési pont adatokat, így lett ez.
Nincs gondom vele, tökéletesen működik 2g-nél is.

(#21271) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Hello!
Valaki ezt már kipróbálta?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2302631

A visszaállítás ,simán flashtool-lal megy:)
http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=2009
itt van egy nagyon jó leírás

(#21272) DeeNee válasza csiziktomi (#21271) üzenetére


DeeNee
csendes tag

Szia

Én ezt tettem fel, simán felmegy zárt BL-re is. Reggel óta nyúzom, eddig jól működik.
Erre tettem fel: XZXperience 2

(#21273) skylaner válasza petipetya (#21259) üzenetére


skylaner
senior tag

Ugye már nem csinál olyant, hogy amikor kilépsz egy alkalmazásból és a főképernyőre lépsz vissza akkor az ikonok, mappák képei csak jóval később 2-3mp múlva töltődnek be rendesen?

(#21274) csiziktomi válasza DeeNee (#21272) üzenetére


csiziktomi
senior tag

oks azt ismerem az még ICS.Engem a prerootolt JB érdekel:)

(#21275) DeeNee válasza csiziktomi (#21274) üzenetére


DeeNee
csendes tag

Ja még annyi, hogy benne van a Modern Combat 2 és Block Breaker 3 HD nevű játék és nem törölhetők.
Azt, hogy működnek-e nem tudom, mert nem játszok a telón.

(#21276) #19784448


#19784448
törölt tag

Köszi! Megpróbáltam szabad téren, ott megy a 2g. De lakásban nem. Sokkal gyengébb mint ics-en. Szal megy vissza a .55. Lehet már rootolni az 55-ös szoftot?

(#21277) kokeny20


kokeny20
csendes tag

Sziasztok!

Nekem független Xperia S-em van.
Összességében tetszik a JB gyorsabb a telefon, egész jók a témák menü stb..

Ami számomra negatívum. az továbbra is a kamera.
Abban reménykedtem hogy nem lesznek olyan szemcsések a képek az új rendszerrel, s élesebb képeket fog lőni a teló.
Persze írják az okosok hogy ezzel tudni kell fényképezni na de kérdem én...?
Miért tudták jól optimalizálni pl: az X10 mini pro kamera szoftverét? ahhoz érdekes nem kellett tudás, szép éles képeket csinált a telefon.
Ezt miért nem tudták egy csúcskategóriás készülékszoftverében megoldani?
Ez számomra nevetséges.

Ami még zavaró számomra az a HDMI funkción belül egy hiányosság.

Filmet néztem a telefonról HDMI-n keresztül az LCD Tv-n ha a képernyő sarkában lévő ikonra koppintunk ugye a készüléken teljes kijelző nézetben jeleníti meg a filmet.
A készüléken ugyan megtörtént, de az LCD Tv-n ez nem történt meg, ellentétben az előző szoftverrel ami eddig hibátlanul teljes nézetre váltott.

Ami esetleg újdonság sztem az a TallBack funkció a Kisegítő lehetőségekben, amit vakok és gyengén látóknak fejlesztettek ki megjegyzem alig tudtam kilépni belőle :D

Egyenlőre ennyi...

üdv mindenkinek! :))

(#21278) petipetya válasza skylaner (#21273) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyenlőre nem, de pár nap után már biztosat tudok mondani.

"nincs rá lezsóidő"

(#21279) kicsisean


kicsisean
tag

Nekem van hogy Az Album, vagy Filmek helyett ilyen vonalakat tesz ki, szerintem ez nem normális, a kamera engem nem izgat, de minden más gyors rajta, viszont eddig HDMI-n nagyon jól ment a tv-n,most 3adjára sikerült megcsinálni, hogy tudjam tvn nézni a filmet. Amit észrevettem hogy sokkal gyorsabb és lassabban merül

(#21280) petipetya válasza kicsisean (#21279) üzenetére


petipetya
nagyúr

Otthon megnézem majd a hdmi-t...

"nincs rá lezsóidő"

(#21281) kicsisean


kicsisean
tag

oké, amugy nincs benne ami eddig volt, tehát csak elfordul a teló fektetett nézetbe de az a HDMI kezdőképernyő nem jön már be

(#21282) ShadowX


ShadowX
őstag

Ahogy olvasom, sikerült a sonynak még egy fajta jb-t kiadnia... Nem értem, hogy ahány fajta készülék, annyi fajta jb. Az egyikben ez hiányzik, a másikban meg az. Ráadásul jóval gyengébb telefonok kaptak meg olyan funkciókat, amiket egy tavalyi csúcsmodell nem. :( Nekem sxt-m van, de itt is tapasztalok furcsaságokat, pl a launcher képes olyanokat reccenni, mintha muszáj lenne neki, valamint a bôvített stamina módot sem kaptuk meg.

(#21283) petipetya válasza kicsisean (#21281) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem lehet, hogy az intelligens csatlakozásban engedélyezni kell azt, hogy a hdmi bedugásakor betöltődjön a tv indító?

"nincs rá lezsóidő"

(#21284) kicsisean válasza petipetya (#21283) üzenetére


kicsisean
tag

be van kapcsolva, és ki is írja hogy alkalmazás indulásakor TV inditó megnyitása :S

(#21285) kicsisean válasza ShadowX (#21282) üzenetére


kicsisean
tag

ezt pl én sem értem hogy a P-ben miért van több funkció mint ebben. Azért ez nem valami reális, de amúgy, nem tudom miért érzem így, szerintem még kapni fogunk valami frissítést.

(#21286) kicsisean


kicsisean
tag

nem lehet hogy csak kiadták most ezt, hogy májusba mégis megkapják már a frissítést, és még csinálnak valamit rajta? nem álmodozni akarok, csak nekem így olyan hiányosnak tűnik,meg senkinek nem jó a full HD meg kitudja milyen hibák lesznek még.

(#21287) front3r


front3r
őstag

Megkaptuk mi zárt bootloaderes a JB kernelt. Ha lesz recoverynk(miért ne lenne?), akkor fel tudjuk rakni a 4.1 alapú főzött ROM-okat is, nem? Persze a kernel, az a gyári marad.
eXistenZ ROM az úgyis lesz zárt BL-re, na de a többi is feltelepíthető ezen elvek alapján, nem?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#21288) darvinya válasza kicsisean (#21285) üzenetére


darvinya
titán

Sőt HDMI-n filmnézéskor csak tv-n van kép így minimumon van az alatt a kijelző.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21289) kicsisean válasza darvinya (#21288) üzenetére


kicsisean
tag

nekem ugyanúgy megy a kép a telón is

(#21290) L4Fleur


L4Fleur
tag

Sikerült root-olni, majd átírni a régiókódot általános Magyarországra! Újraindítás után azonnal felugrott a szoftverfrissítés a PC Companion-ban! :)) /frissítés alatt!/

[ Módosította: Barthezz2 ]

S3 NEO

(#21291) petipetya válasza L4Fleur (#21290) üzenetére


petipetya
nagyúr

Neked is.

"nincs rá lezsóidő"

(#21292) gabi123 válasza L4Fleur (#21290) üzenetére


gabi123
senior tag

Melyik verziót rootoltad? .55-nél van mód a rootra?

Forza Ferrari!

(#21293) ADAM1337 válasza darvinya (#21288) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez gondolom P-n van így de ha S-en is így lenne az tökéletes lenne mivel én is kikötve fogom használni olykor a telefont a tv-re.

Ahogy látom más is írtam hogy lassabban merül, nem csak az én szemem káprázik, ma töltöttem 100%-ra délben kiváncsi leszek holnapig mennyi lesz az aksi idő, játszani és netezni meg fb-zni is fogok.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#21294) L4Fleur válasza gabi123 (#21292) üzenetére


L4Fleur
tag

Igen, a .55 verziót próbáltam tegnap, de nem jött össze! Ma gondoltam egyet, kivettem a SIM kártyát, láss csodát, sikerült! :) [link]

[ Szerkesztve ]

S3 NEO

(#21295) siofok válasza kokeny20 (#21277) üzenetére


siofok
őstag

X10 mini jóóóóóóó képet csináááál!!!???hááát...... :D :D :D

OnePlus nord 2t

(#21296) darvinya válasza kicsisean (#21289) üzenetére


darvinya
titán

BS playerrel is?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21297) Funthomi válasza DeeNee (#21272) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Néztem a linket, amit küldtél. Ott van olyan kép, ahol látszik, ha hívnak más a háttér. Ilyen nincs az eredeti, gyári ROM-ban? :D

YOLOska

(#21298) wlandroid


wlandroid
tag

Nekem is feldobta a frissítést a SUS, meg is van, de nincs különösebb gyorsulás. Persze, megérte a minialkalmazások, meg az akkumulátorikon melletti százalékjelzésért, de teljesítményben szó szerint nincs változás. Antutu: előző verzióhoz képest +34 pont...

(#21299) kicsisean válasza wlandroid (#21298) üzenetére


kicsisean
tag

nekem sokkal gyorsabb és akadásmentesebb, mint ICS, tegnap tettem fel a JB-t és vagy 3szor indítottam újra mert akadozott, de mostanra jó lett

(#21300) wAfu


wAfu
tag

Sziasztok!

Próbálnám frissíteni a telefonomat flashtool-lal, de nem megy. GB-ről ICS-re ment anno simán, de most nem akar menni. Minden leírás azt mondja, hogy miután összekötöm a telefonomat, kattintsak a flash ikonra, utána flashmode, majd rom kiválaszt és OK. De nekem nincs olyan gombom, hogy OK. :D Az ICS Xperia drivert feltettem a drivers mappából. Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.