Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) hey ho válasza rumkola (#150) üzenetére


hey ho
csendes tag

Akkor gyere nézd meg a philipsemet :))

(#152) hey ho válasza rumkola (#150) üzenetére


hey ho
csendes tag

Amúgy meg ne is bírjon 15 órát, de ne is írják se a honlapra se a dobozára se sehova! Meg "kb"-t se mert akkor mondjuk a 3/4-e 11 óra de akkor se igaz :N
És mint már említettem ha folyamatosan ment ha nem,akkor se bírta 5 óránál tovább! :)

(#153) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Én most tettem egy próbát:
Két darab 3 órás mixet sikerült végighallgatni, aztán még 5 számot, amik átlagban 4 percesek és a töltöttségi szint most 57%-on áll ezek után (kb. egy hónapja töltöttem fel). A vége felé már gyorsabban merül, de 8-9 órát ki szokott bírni nekem a kis Clip.

Harrrr!!!!

(#154) hey ho válasza Ndruu (#153) üzenetére


hey ho
csendes tag

Köszi a próbát! Még mindig szervízbe van a kicsike :) De már nagyon kiváncsi vagyok az eredményre.

(#155) Eazy


Eazy
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy találkozott e valaki olyan hibával, hogy a rádió nem működik?
Már amikor kiválasztom az a menüpontot, hogy FM Radio, belassul a kicsike. Aztán egyszerűen lehetetlen vele adód keresni annyira lassú, ráadásul nem is talál semmit, mintha nem lenne semmilyen állomás. Azért poén, mert pár hónapja hallgattam vele ródiót, sőt, semmi problémám nem volt vele. De most valamiért megbolondult...ötletek?
Gondoltam firmware frissítésre, de a legújabb van fenn, így az updater-el nem tudok rakni rá másikat...új firmware meg aligha érkezik mostanában, mivel kb szeptember óta megvan, és már akkor is ez a firmware volt...

(#156) Ndruu válasza Eazy (#155) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Reset nem segít? Ha a bekapcsoló csúszkát 5 vagy 6 másodpercig fölfelé nyomva tartod (mintha bekapcsolnád, csak hosszabban), akkor a leírása szerint resetel. Menüből is elérhető, Settings - Reset All.
Az FM rádió nálunk csak úgy működik rendesen, ha World-re van állítva.

Harrrr!!!!

(#157) Eazy válasza Ndruu (#156) üzenetére


Eazy
csendes tag

Kipróbáltam a resetet, bekapcsolócsúszkás és menüből is. Megnéztem, World-re van állítva. Ezek nem segítettek...Szóval nem tudom mi lehet.
Formatálást nem vállaltam már be...

[ Szerkesztve ]

(#158) Ndruu válasza Eazy (#157) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szerencsére nem találkoztam még ezzel a hibajelenséggel, de az ilyenek megoldására sokszor jól jön a Sansa fórum.
Remélem ez csinál valamit és megoldja. (Azt írja, le kell zárni (csúszka lefelé) és a középső gombot kell benyomni, ilyenkor elvileg hozzáadja az új hardware-t, azaz az FM rádiót.)

Úgy láttam a Clip+-nál és a View-nél is előjött ez a probléma.

Harrrr!!!!

(#159) Eazy válasza Ndruu (#158) üzenetére


Eazy
csendes tag

Sajna az én problémám nem pontosan ez. Tudok navigálni, ki is tudok menni az FM menüből meg minden, csak amikor elkezdek keresni adót, nagyon belassul a dolog, nem mellesleg nem is talál egyáltalán semmilyen adót....még lassan sem.

(#160) hey ho


hey ho
csendes tag

Sziasztok!
Jogosnak találták a reklamációmat! Úgy,hogy a kicsike akksija volt a hunyó :))

(#161) Ndruu válasza hey ho (#160) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Előfordul... Gyártási hibából eredhetett ez a rövid üzemidő.
Nekem még azóta is megy, ugyanazzal a feltöltéssel, kicsivel 50% alatt van, körülbelül 9-10 óra lejátszási időnél tart, ami igazán örvendetes.

Harrrr!!!!

(#162) hey ho


hey ho
csendes tag

Sziasztok!

Megkaptam a új SanDisk Sansa Clip Plus FM-et a hibás helyett,és mit ad isten ez is csak 5 óra üzemidős, mint az előző :W Egy kicsit elkeseredtem :( Nembaj majd az ötödik jó lesz ;)

(#163) Ndruu válasza hey ho (#162) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom miért bír csak ennyit nálad. Én 11 óra lejátszás után is csak azért kötöttem össze géppel, hogy számokat tegyek fel rá. Most lemerítettem teljesen és feltöltöttem, meglátjuk mit fog ismét kibírni.

Esetleg próbáld meg gépre csatlakoztatni (és ne a 3rd party USB töltővel tölteni) és úgy tölteni.
Ha MTP módban csatlakoztatod, akkor a Sajátgépben megjelenik az ikonja , erre jobb klikk és a Tulajdonságoknál látszik a töltösségi szint. 100%-ig kell tölteni, az a biztos.
Szerintem még a FLAC lejátszás sem vehet le ennyit az üzemidőből.

Harrrr!!!!

(#164) Melorin


Melorin
addikt

Nem tudja valaki, hogy ezen a lejátszón hogyan lehet elérni az A-B Repeat módot?
Még a RockBox-t is rátettem, hogy majd azzal működni fog, van is rajta ilyen funkció, de egyik gombbal sem lehet kijelölni az A és B pontokat.

(#165) Ndruu válasza Melorin (#164) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Sajnos nem tud ilyet a Clip (a Clip+ sem).
Ha például pár számot szeretnél ismételni, akkor azokat hozzáadod a GoList-hez (alapértelmezésben a középső gombot kell hosszan nyomni), aztán a GoList-et kezded lejátszani és a Repeat-et All-ra állítod. Így azt a pár számot fogja ismételni, amit előzőleg kiválasztottál.

Harrrr!!!!

(#166) gyiku


gyiku
nagyúr

leesett a picike, es mar nem is lehet bekapcsolni. pendrivekent kent megy, kijelzo is jo, viszont reset sem segit :(

hüllő

(#167) Ndruu válasza gyiku (#166) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Olyan nagy baja nem lehet. Az egyetlen nagy tömegű dolog benne az akkumulátor, talán elmozdult a helyéről és leszakadt az egyik vezetéke. Pendriveként működéshez nem kell saját tápellátás.
Passzold le egy szakinak vagy esetleg egy ezresért megveszem tőled.

Harrrr!!!!

(#168) gyiku válasza Ndruu (#167) üzenetére


gyiku
nagyúr

1000 :DDD. hol nyilik a kicsike?

hüllő

(#169) Edyboj


Edyboj
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Van egy 8 Gb-os Sandisk Sansa clip + készülékem, amit nemrégen kaptam külföldről. Belenyomtam a korábbi Kingmax márkájú 8 GB-os Micro Sd kártyámat. A problémám az, hogy a belső memóriára felnyomott zenéket tökéletesen látom, de a Micro Sd kártyára felmásoltakat nem. Valaki tud segíteni abban, hogy mi lehet a probléma?

(#170) ANTICK


ANTICK
csendes tag

Esetleg valaki tudja, hogy a Clip Zip miben más?

(#171) Ndruu válasza ANTICK (#170) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

- 4 vagy 8GB-os beépített memóriája van, ami nem bővíthető,
- színes (és valószínűleg nem OLED) kijelzője van,
- van benne stopperóra.

Harrrr!!!!

(#172) ANTICK válasza Ndruu (#171) üzenetére


ANTICK
csendes tag

Köszönöm!

Viszont akkor nem értem, hogy miért drágább! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.