Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beefjeez


beefjeez
senior tag

Van kb. 3 teknika cucc, hibátlanok mind.

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Azt hiszem ez a Tesco saját márkája.

Valamikor láttam egész korrekt áron iPhone/iPod hangszórós dokkolót, de nem vettem meg. Árban jó. De gondolom azért a minőséggel spóroltak rendesen.

Ha csak dísznek kell akkor szerintem megveheted. :K

És írhatsz róla bemutatót. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#3) adyz.


adyz.
aktív tag

van dokkolóm, egerem, billentyűzetem, elemtöltőm meg kitudja még mim, hibátlanul működnek, semmi baj velük. (minőségük pedig meglepően jó az árhoz képest)
én ajánlom.

(#4) Mania válasza EczkE (#2) üzenetére


Mania
senior tag

" De gondolom azért a minőséggel spóroltak rendesen."

Vagy a marketingköltséggel. ;)

(#5) Wictor


Wictor
senior tag

Akinek van ilyen típusú LED TV-je, az írna róla néhány sort*? Megköszönném a bejegyzés írója nevében is. :R

*Apámnak vennék majd lassan egyet, neki nem fontos a márka, csak a megbízhatóság és elég a 40 cm-es képátló is.

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hangeszközből Technikát én még nem láttam olyat, ami pár hónap alatt ne ment volna tönkre, de biztos mi voltunk pechesek. (Pl. amiben CD-olvasó van, az előszeretettel válik túlérzékennyé, és nem, vagy rosszul olvassa a CD-ket, amiken van némi mikrokarc. Többször előfordult. Olyasmi ez, mint az olcsó DVD-lejátszók esete. Valszeg ez a CD-olvasó egység a legnagyobb gyenge pontja, és hát Hi-Fiben van az is.)

[ Szerkesztve ]

(#7) Samus válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Samus
addikt

Még szerencse, hogy nem sűrűn használok CD-t, utoljára is csak véletlen akadt a kezembe. A kiszemelt példányon van USB aljzat, bár azt még ki kell deríteni, hogy mégis mit és mennyit szeret. Igazából egy kicsit félek tőle, az általad is említett olcsó DVD lejátszók miatt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Dany007 válasza Samus (#7) üzenetére


Dany007
veterán

És akkor az árkülönbség egy normális, megbízható márka és e között, hogy megérje ezen rágódnod és kockáztatnod?

(#9) moha21


moha21
addikt

Van egy hangfalpárom, nagyon jók. ( És valós teljesítményt írtak rá :Y ) 1600 Ft volt.
Meg egy kártyaolvasó. Az is volt vagy 1000 Ft. Mindegyik 2-3 éves és tökéletesen működnek.

Nem saját kép, de ugyanez. Egy mélynyomóval megtámogatva ideális, de önmagában sem szól rosszul és még olcsó is volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#10) dabadab válasza moha21 (#9) üzenetére


dabadab
titán

"Van egy hangfalpárom, nagyon jók. ( És valós teljesítményt írtak rá :Y ) 1600 Ft volt."

<1 W?...

DRM is theft

(#11) Dany007 válasza dabadab (#10) üzenetére


Dany007
veterán

3 és 5Watt közöttire tippelem :) Csak így ránézésre.

(#12) moha21 válasza dabadab (#10) üzenetére


moha21
addikt

6 W RMS. Azért valjjuk be közelebb áll a valósághoz ( Ha kell lemérem és teszek fel képet ), mint az 1000 W ( igaz az pmpo ).

Ár / teljesítményben teljesen jó hangfalak.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#13) Samus válasza Dany007 (#8) üzenetére


Samus
addikt

Nos, a kinézett termék 8490 JMF (bár most már inkább RMF, de ez egy más történet), egy megbízható márka, USB-vel (pl: Sony és LG) olyan 17-20 ezer JMF, tehát duplája. Nyilván az teljesen más kategória, már csak a 10W RMS és a kétutas kialakítás miatt is (a Technikához szerényen oda van írva, hogy 2x2.5W RMS, a hangkeltők pedig láthatóan szélessávú hangszórók)...Különbség tehát akad...

Így néz ki:

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Dany007 válasza Samus (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, akkor azért van "kis" árkülönbség :)
Hát nézd, ha tényleg csak "dísznek" kell, akkor egy próbát megér. A formája nem fog elromlani, a ledek meg csak nem égnek ki.
Ha meg valaki kiakarja próbálni, megmondod, hogy bocs most nincs kedvem zenét hallgatni :D

(#15) aXXon


aXXon
senior tag

Nekünk van a cégnél egy kazettás/cd-s/usb-s/sd kártyás rádiónk az említett márkából, már vagy másfél éve és nagyon megvagyunk vele elégedve.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#16) norbee2244


norbee2244
senior tag

Ez a technika tv-s téma engem is érdekelne..A tesconak ez csak a MÁRKÁJA,de tuti,hogy nem ők GYÁRTJÁK tehát a gyártót kéne megtudni onnantól már okosabbak lennénk..valaki bővebb infóval tud szolgálni?

(#17) Dany007 válasza norbee2244 (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Így van, de kérdés, hogy az adott panelgyártó milyen paneljei kerülnek be a Technika tévékbe. Amúgy linkeljen már valaki ilyen tévét, mert tévét még nem láttam tőlük.

Hiszen ha valami félselejt panel kerül bele, akkor tökmind1, hogy ki a konkrét gyártó... Márpedig ha egy termék kirívóan olcsóbb kategóriájában azonos más márkáktól akkor ott valami buktató van.

(#18) norbee2244 válasza Dany007 (#17) üzenetére


norbee2244
senior tag

Legyünk pozitívak,hogy nem a félselejt panelek kerülnek be. Mondjuk itt. Szerintem inkább arról van szó,hogy nem kell megfizetni a nevet és ezért olcsóbb..számtalan példa van erre(most épp nem jut eszembe egy sem sajnos).

(#19) Dany007 válasza norbee2244 (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Na megnéztem. Szerintem továbbra is zsákbacica.
Néztem a mellékelt "adatlapot" pdf-ben. Ott se írnak le végülis semmi konkrétat. Csak, hogy van 720p-s meg 1080p-s változat, valamint 50-400hz-ig. Meg, hogy gyönyörű színek blablabla...

Persze ettől még elképzelhető, hogy úgy van ahogy mondod. Nem tartom kizártnak.
Csak így ez zsákbamacska. Megveszed, aztán vagy jó, vagy nem jó. Aztán vagy bírja 3-5 évig vagy nem.

(#20) aXXon válasza Dany007 (#19) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem tudom eldönteni, hogy negatív és előítéletes vagy-e, vagy inkább realista :DDD

Én is tartok ettől a márkától egyébként, mint a tűztől, de a fent említett rádiósmagnóban például nagyon pozitívan csalódtam :R :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#21) norbee2244 válasza Dany007 (#19) üzenetére


norbee2244
senior tag

Onnan sejtem,hogy lehet benne fantazia,mert eloszor a huawei es a htc es a zte is ismeretlen volt aztan lass csodat...az a baj,hogy senkimnek sincs ilyen,de ha haza erek hajtok hasznaltat idosebbet aztan meglatjuk talalok e valami 3-4 eves darabot

(#22) Dany007 válasza aXXon (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Igyekszem reális lenni :)
Márkás tévéknél is van lutri. Ugye a panel lottó jelensége. De ott egyrészt bizonyos felsőbb kategóriánál ez már nincs. Másrészt egy ismert gyártóban jobban bízik az ember, több a tapasztalat a neten is. Jóval több infót lehet megtudni első kézből, júzerektől mielőtt megvenné az ember.

Elképzelhető, hogy spórolnak a márkanéven, a reklámon és talán a profiton is egy kicsit.
Egy rádiós magnónál annyira engem sem érdekelne. De egy több tízezer esetleg százezer forintos tévénél már hatszor meggondolja az ember. :)

@norbee2244:

Oké. Kíváncsiságból engem is érdekel. Mondjuk árat azt még nem láttam azon a Tescos oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#23) norbee2244 válasza Dany007 (#22) üzenetére


norbee2244
senior tag

Orion arok mennek ha ez elarul valamit 40 kornyekerol 100 felettig . Nekem azert volna jo,mert neha nezek csak tvt arra eleg egy olcsobb is

(#24) dabadab válasza Dany007 (#17) üzenetére


dabadab
titán

Szinte biztosan TN panelesek, innentol kezdve aztan ugyis lottek az egesznek.

DRM is theft

(#25) Mania


Mania
senior tag

Téves azt gondolni, hogy a javított panelból lesz a Tesco-s termék, mert ugyanúgy megveheted egy neves gyártó termékének személyében.A saját márkánál már árcsökkentő tényező , hogy nincs marketingköltség, valamint lehet hogy 2-3 éves technológiával készült, de attól még lehet jó és működhet évekig.

[ Szerkesztve ]

(#26) zsoltika06


zsoltika06
újonc

Szerintem nagyon jó márka, mivel rendesen működik és szép képet ad! :C :)

(#27) donmackó


donmackó
őstag

Üdv!
Kicsit kihalt a topik, de kérdeznék. Nem tudja vki hogy hol lehet a technika termékekhez tech supportot kérni?
Van egy 32L-914 típusú LED tv-m, és mostanság olyat produkál hogy kifagy az 1 Tb-os külső vinyótól (természetesen bárhol máshol működik tökéletesen 3 pc-n, 1 philips és 1 panasonic tv-n, 1 ps4-en tesztelve). Szeretnék tőlük ötletet, vagy valami szoft frissítést kérni, mert ez magától nem szed le semmit a leírással ellentétben. :(((

Release the cable hounds!

(#28) Tamás88 válasza donmackó (#27) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Szerintem próbáld meg magától a Tescotól megkérdezni (e-mailben), hátha tudnak valamilyen megoldást.

Nekem is van egy 24'-os fullHD lcd tv-m és már lassan 2,5 éve tökéletesen működik. Igaz nem csinálnak hozzá újabb szoftvereket hozzá.

(#29) donmackó válasza Tamás88 (#28) üzenetére


donmackó
őstag

Az a baj hogy a tesco meg nem hajlandó válaszolni, pedig nem 1 emailt kaptak már tőlem. Az utolsóba megírtam hogy vissza viszem ha nem kapok választ (még garis). :((

Release the cable hounds!

(#30) justícia válasza donmackó (#27) üzenetére


justícia
csendes tag

Szia! Kellene egy kis segítség. Egy Technika 20 904 led hdr ss14 modelt kötöttünk össze a géppel, monitorként használnánk, de nincs hang. Sajnos cd elveszett, útmutató nincs :-(
Valami ötleted nem lenne, hogy mit a teendő?
Előre is köszi!

(#31) Anonymus X válasza justícia (#30) üzenetére


Anonymus X
tag

Itt szerintem hamarabb kapsz segítséget. Amúgy a számítógépen be van állítva, hogy a HDMI-n küldje a hangot?

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#32) justícia válasza Anonymus X (#31) üzenetére


justícia
csendes tag

köszi a választ!
állítólag igen :-) sajnos nem tudom megnézni, csak távirányítok...
arra gondoltam, nem jó helyre van csatlakoztatva valami kábel

(#33) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

A Tescoban lévő 50"-os Technika TV-ről van valami spec. infó?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#34) Glaz-dozfhut válasza plaszy (#33) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Nekem is piszkosul izgatja a fantáziámat. Most 120-ért vesztegetik. Csak adnak rá némi garanciát, de a teszo saját oldalán sem írnak róla semmit. Ha három évet kibírna, az még kezelhető veszteség volna.
Találtam egy hasznos fórumot, ahol magát a márkát boncolgatják. link

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#35) plaszy válasza Glaz-dozfhut (#34) üzenetére


plaszy
őstag

Én is így vagyok vele. Bár 120-ért van ez is: [link]

Ugyanúgy ismeretlen számomra a TV-érája. :U

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#36) Glaz-dozfhut válasza plaszy (#35) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Hát, én sem igazán. Le is mondtam a Technikáról. Néztem én is onnan a dolgokat és ez termék is olyan, amit nem értek. Ebben sem lenne hangszóró? Mert egy másiknál írják hogy 2x valamennyi Watt. Sokat nem agyalok rajta, lehet már holnap beleugrunk egy Samsungba. De attól is félek. Vagy várunk.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#37) plaszy válasza Glaz-dozfhut (#36) üzenetére


plaszy
őstag

Mondjuk nekem elsősorban nem TV nézésre kellene. Hanem csak, hogy a FHD filmeket PC-n HDMI-vel átküldve nézegessem ágyból. Sőt, akár monitornak is jó lenne, persze megfelelő távolságból. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#38) RobbieTRS


RobbieTRS
csendes tag

Technika tv-k meglepően megbízhatóak, van hogy 4-5 napot megállás nélkül mennek az üzletben és még nem volt bajuk, szervizelésre se nagyon hozzák vissza.

(#39) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Sziasztok !

Elméletileg csak ezen a hétvégén vasárnapig akciós a 40'-os, Full HD-s Technika tv a tecsóban, azt hiszem 60,000 Ft-ért. Ennyiért érdemes beruházni egyre ? 2 év garancia idő, ami nekem szimpatikus még.

(#40) plaszy válasza MolGabi (#39) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Nem tudom...viszont nagyot bukni rajta nem lehet...szerintem. De még én sem mertem megvenni az 50"-osat 119-ért...itt azért már több a rizikó pénzügyileg is.

Viszont eggyel feljebb RobbieTRS írása biztató lehet.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#41) MolGabi válasza plaszy (#40) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Köszi !

Nekem is ismerősöm dolgozik ott, és ő például azt mondta, hogy volt olyan LG (vagy Samsung, már nem tudom), hogy visszahozták, mert be sem kapcsolt. A Technika meg magasan jobb, mint a többi olcsóbb márkák (Hyundai, Sencor, Blaupunkt .... stb). Tudomásom szerint 1-2 éves Samsung panellel és gondolom más kevésbé gagyi összetevőkből szerelik össze őket.

A garancia idő is fontos szerintem, mert a fentebb említett márkákra mindössze 1 évet adnak.

Nekem nem kell sem 3D, sem Smart, egyedül a felbontás ami fontos, valamint, hogy a 17 éves képcsöves TV-m le tudjam végre cserélni, meg a géppel összekötni. Mindenre használnám ! :B

[ Szerkesztve ]

(#42) plaszy válasza MolGabi (#41) üzenetére


plaszy
őstag

Igen, a 2 év gari biztató ilyen esetben. Lehet, hogy akkor karácsonyra mégis meglepem magam az 50-essel. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#43) tope válasza plaszy (#42) üzenetére


tope
addikt

Kérdezz rá, hogy hány év jótállás, és hány év szavatosság jár hozzá, ugyanis alapból 1 év jótállás és +2 év szavatossági idő vonatkozik a tv-re. Az hogy ők adnak 2 év garanciát, attól még +1 év szavatosság van rá.

[ Szerkesztve ]

(#44) plaszy válasza tope (#43) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi! Vásárlás előtt mindenképpen megkérdezem.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#45) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
Ma vettem egy ilyen 40"-os Technika Tv-t clubcardal 60K-ért, háááááttttt sztem k@rva jó ezért a pénzért.
Nem okos tv, de a leirás szerint szinte minden formátumot megeszik.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#46) plaszy válasza Nagya21 (#45) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Akkor, ha kicsit több ideje használod már, 1-2 saját véleményt majd írjál róla légyszi. (Képminőség, esetleg HD adásoknál, PC-ről milyen?)

:R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#47) Nagya21 válasza plaszy (#46) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
A képminőségről már most tudok nyilatkozni, A Digin keresztül jővő adások közt van HD, analog antennán jön,(eddig ezt nem tudtam nézni, a régi tv-miatt ) és nagyon jó miőségben jön.
A szinek nagyon rendben vannak, a kép tüéles.
Az elmosódást gyors mozgásoknál még nem teszteltem.
Digitális műsorujság van, viszonylag gyorsan vált csatornát.
A hiradó alatt van feliratozás, egyszerűen a távról ki-bekapcsolható.
Tegnap este vettem, elkellet jönnöm otthonról, majd ma este tovább tesztelem.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#48) Akmak


Akmak
tag

Sziasztok!
Én is vettem egyet a 40 colosból. Scarton keresztül is szép képet ad, viszont ha valakinek nem tetszik nagyon sok variálási lehetőség van a színekkel. 1 negatívumot tudok csak mondani, a d-subon csak 1280x720-ig tudja kezelni a felbontásokat fölötte vibrál, csúszkál a kép, és le-fel kapcsolgat a háttérvilágítás. Ez magyarázhatja a dobozán lévő HD ready és fullHD feliratokat is, a panel fullhd de a dsubon a jel csak 720p.

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#49) plaszy válasza Akmak (#48) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Köszi a tapasztalataidat!

Esetleg HDMI-n keresztül PC-vel összekötni nem próbáltad? Ott viszi vajon az 1920x1080-at?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#50) Goesser válasza Akmak (#48) üzenetére


Goesser
csendes tag

Sziasztok!

Nem látom sehol ezt a tesco akciót, az újságban meg a honlapon 80 ezer a 40'-es technika tv. 60 ezerért megvenném. Bp-en Váci úti Tesco extraban is lehet ez az akció vagy csak egyes áruházakban?
köszönöm előre is a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.