Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Angliában érdekesen más modellek is vannak :D
http://www.tesco.com/direct/technology-gaming/all-tvs/cat15430024.cat?gclid=CKemyNi338UCFUfMtAodLxIASw&sortBy=1&catId=4294775946+4294949376&sc_cmp=tp1_ppc_g_tesco%20tv_e&lastFilter=Brand|Technika

Ez különösen szép:
http://www.tesco.com/direct/technika-40f22b-fhd-40-inch-full-hd-1080p-slim-led-tv-with-freeview-hd/166-6986.prd?pageLevel=&skuId=166-6986

(#552) KurtCobain válasza TestamentDNR (#550) üzenetére


KurtCobain
őstag

Amikor nagy sláger volt ez a Technika, tavaly nyár körül, akkor nem volt 120 alatt "márkás" TV.

Mmm'kay?

(#553) TestamentDNR válasza KurtCobain (#552) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Mondjuk jo kerdes, hogy az LG kepminosege milyen a Technikahoz kepest. Lehet h rosszabb! :)

(#554) plaszy válasza TestamentDNR (#553) üzenetére


plaszy
őstag

Így van. Persze nem azt mondom, hogy sokszor számít a "márka" is. De nem minden esetben a külső felirat a lényeg. Lehet az akármi is ha jó a panel benne.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#555) Mercutio_ válasza TestamentDNR (#553) üzenetére


Mercutio_
félisten

Emlékeim szerint korábban hozzáértő azt írta SD adás esetén nem javasolja a technika-t, LG-ről ilyet még nem olvastam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#556) TestamentDNR válasza Mercutio_ (#555) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Es filmnezes eseten? :)

(#557) Mercutio_ válasza TestamentDNR (#556) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mint kvázi monitor rendben van, úgy emlékszem, csak a kép- és vételjavító áramkörök terén gyengébb ami az SD-adásnál szembetűnő.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#558) TestamentDNR válasza Mercutio_ (#557) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Akkor kijelenthetjük, hogy jelen pillanatban jobban megéri megvenni az LG-t, ami a Technika 80 körül van?
Bár azért a D-sub megléte a Technikán, nagy előny, úgy érzem. :)

(#559) gaben1117 válasza Mercutio_ (#555) üzenetére


gaben1117
senior tag

Én ezt cáfolnám teljesen. Anyukáméknak karácsonyra vettem egy 40-es Technikát. Tányéros UPC van nekik, és engem kellemes meglepetés ért a képminőség terén.

Sőt néha Spektrum, Nat Geo esetében meg is lepődöm, hogy ez tényleg csak SD adás, mit tudna vajon HD-val. :)

(#560) *Tuli_76*


*Tuli_76*
újonc

Sziasztok!
Vettünk egy Technika sm32-240 smart led tv-t a Tescoban! A képe szép ahhoz képest, hogy a csatornák többsége analóg. Az m1 és az m1 hd-nál jön ki a különbség, ha az m1-t kihúzzuk teljes képernyőre (akkor pixeles).
A filmek wifin keresztül sikerült átvinnem a tv-re, voltak formátumok amivel még gondom volt.
Ami nem tetszik a tv-ben, hogy nincs a gyártóról információ( egy tv-t találtam ami külsőre és menüre hasonlított hozzá, az Vestel tv volt), automata csatorna keresésnél ragaszkodik az LCN-hez. Így nem tudom a csatornákat sorrendbe rakni. :( A tv órája össze-vissza jár, sajnos csak 3 nap múlva derült ki, így nem lehet cserélni. A tv dobozok színének nincs köze az energia osztályokhoz és a felbontásokhoz?

(#561) sztgyi


sztgyi
csendes tag

Üdv TECHNIKÁSOK!
Szeretném megkérdezni, találkoztatok-e már ilyen üzenettel a Ti TECHNIKÁ-tokon:
UPC kábelTV, mediacarddal.
Sajnos, havonta legalább egy alkalommal van ilyen.
Nem tudom eldönteni, a TV vagy a szolgáltató a hibás :((

(#562) czanga válasza sztgyi (#561) üzenetére


czanga
őstag

Nekem az előző modell van, de egyszer játszotta el eddig, hogy nem talált csatornát. Újra be kellett kerestetni vele mindent, és azóta jó. Kopp-kopp.

(#563) sztgyi válasza czanga (#562) üzenetére


sztgyi
csendes tag

Hááát nem jelezte ezt a problémát más, akkor a varázsige: KOPP-KOPP :C

(#564) sztgyi


sztgyi
csendes tag

Pár napja panaszkodik az oldalbordám, hogy a Filmbox-HD-nek nincs hangja (121 programhely).
(UPC kábeltv, médiabox-xal)
Ma délelőtt vettem a bátorságot, és felhívtam a 1221-et. Telefonon kaptam az utasításokat, miután alaposan kikérdeztek, újraindíttatták velem a boxot is a TV-t is, meg minden varázslatot elvégeztettek velem (csak a Kopp-Kopp maradt ki).
Végül a telefon másik végén az engem ugráltató segítő azt mondta, hogy a nála lévő ellenőrző tévének sincs hangja a 121 programhelyen. Akkor központi hiba van! Jelezni fogja a műszakiaknak!
Ilyen probléma volt nálunk a médiacardos tévénken, még szerelő is volt kint.
Erről már beszámoltam ezen a topikon itt:
http://logout.hu/tema/re_samus_technika_mint_marka/hsz_447-447.html
és itt is:
http://logout.hu/tema/re_samus_technika_mint_marka/hsz_475-475.html
[link]
Ezen a médiacardos TV-n többször megnéztem, sose volt hang.
Ma déltájban ránéztem a médiaboxosra, megjött a hang!
Kipróbáltam a médiacardos kistévét is a konyhában, és láss csodát itt is lett hang!!!

Pedig még a szerelő is azt mondta, hogy ne várjam ettől a TECHNIKÁTÓL, hogy ...
Egyébként is ez nem UPC kompatibilis !!!

[ Szerkesztve ]

(#565) sztgyi válasza sztgyi (#564) üzenetére


sztgyi
csendes tag

Bocsi, de a link beszúrás nekem nem megy, a jelzett hozzászólások:

#447 hozzászólás (2015-01-22 23:08:04)
#475 hozzászólás (2015-02-02 11:14:06)

Egyébként úgy tűnik egyedi eset.

Mitől javult meg most a médiacardos tv-n is a 121 csatorna hagja, már örök rejtély marad :N

(#566) ΞΔGLΞ válasza Geryson (#444) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sorry mindenkitől...

Szia!

Talán elkerülte a figyelmed és ezt olvasod majd, de ment neked egy privát...

(#567) zolya1973 válasza sztgyi (#561) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Ez a hiba akkor fordul elő ha sokáig van áramtalanítva.Pár nap alatt elfelejt mindent.Amúgy Mediacardnál használt a kedvenc listát akkor minden jó és nem kell hetente állítgatni.

(#568) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Ma vettem tcsoba egy 50 colos smart tvt zold dobozos váltózat 120 pénzért
Sikerült beuzemelnem... Hát a képével nem vagyok megelégedve
Olyan szintelen, eletlen eddig egy 32es orion volt
Lehet ezen javítani?
A másik pedig, nem tudom a falra felrakni
Hiába van olyan tartom ami elvileg 50 colosig jó...
Sokkal távolabb vannak aacsavar helyek
Nem tudjátok vesa hanyas?
Köszi zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#569) ezso válasza zsloti (#568) üzenetére


ezso
tag

Hello!

Legfontosabb kérdés, hogy ki a műsor szolgáltatód? Ha egy xar analóg kábeltévét nézel, akkor természetes dolog, hogy ami hibát a kis 32"-oson nem láttál az 50"-nál, már bizony kijön.
Próbáld ki egy FHD filmmel USB-n, vagy a DVB-T tunerjén, egy szoba antennával az M1 HD-t.
Ha ott is rossz a kép, akkor van baj a tévével.

A fali tartód biztos VESA szabvány, de ettől még nem biztos, hogy tudja, azt a méretet, ami a tévédhez kell.
Fogj egy centit és mérd le a csavar távolságokat.
Általában 400x400, vagy 400x200mm az ekkora tévék lyuktávolsága.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#570) zsloti válasza ezso (#569) üzenetére


zsloti
senior tag

Hát egy kis faluba lakom így egy nevenincs kábeltv a szolgáltatóm
Nincs itthon full hd filmem de a youtubon nézve full hdt mindkét tvre pc kábelen összekötve a 10 éves 32 es lg tv és e között is van különbség olyan mintha sok lenne az egyik szín és a kontraszt is túl lenne vezérelve



Ha nem tetszik vissza lehet vinni?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#571) tope válasza zsloti (#570) üzenetére


tope
addikt

Lehet csak színekkel kell játszani, hideg, meleg, egyéb módok közül.

(#573) ezso válasza zsloti (#570) üzenetére


ezso
tag

Így képről annyit látok, hogy a piros, túl sok benne.
Ha van benne olyan opció, hogy menü-> képmenün belül "haladó beállítások"-->RGB erősítés, akkor ott kalibrálhatod a három színt külön. Ránézésre a kéket kell kicsit megemelni és a pirosat visszavenni.

Vissza hivatalosan 3 napon belül viheted, de csak akkor ha hibás a termék. (az eladó jóindulatán is múlik)

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#574) zsloti válasza ezso (#573) üzenetére


zsloti
senior tag

Köszi
A színekkel el játszottam es ahogy mondtad piros le kék fel ,máris jobb egy fokkal de az eletlenség -kontraszt mizeriával nem tudok mit kezdeni
A tecso ban lévő kiállítási darabon gyönyörűek a színek És minden szép
A 3 napról mar lemaradtam
Ellenben a szervizt kihivhatom?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#575) zsloti


zsloti
senior tag

Más, a smart része tényleg ennyire buta vagy csak en vagyok az :)
Lehet meg okositani?
Jo lenne egy skype is rá
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#576) ezso válasza zsloti (#575) üzenetére


ezso
tag

A szervízt kihívhatod, ha úgy gondolod, hogy rossz.

A Skype-ot 2012-2013-ban kivették a programok közül, szerintem teljesen érthetően.
Ki akar távirányítóval szöveget pötyögni betűnként? (kamerát mikrofont ezek az olcsó tévék nem támogatják)

Amit még tudni szoktak, a DLNA, Nero Media Home 4, amit ingyen letölthetsz. Ez hálózati megosztást tesz lehetővé, a tv és a PC/laptop között, fizikai összeköttetés nélkül.

Letöltheted a Android, vagy IOS eszközre a Vestel Smart Remote Control-t. Ingyenes, Magyar nyelvű.
Ezzel a telefonoddal irányíthatod a tévét, illetve ha tartalmaz a tv web böngészőt, egérkezelés és szövegbeírási funkciót is tud. Sokkal gyorsabb, mint távval beírni valamit.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#577) zsloti válasza ezso (#576) üzenetére


zsloti
senior tag

Köszönöm
Ez a program a telora jól Jött ,tényleg könnyebb a bongeszes ,bar en meg a régi telefonokhoz szokottan simán n megy a vakon gépelés is xd
Sajnos alig van valami értelmes program
Csak a marketbol lehet fel rakni ra?
Köszi Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#578) ezso válasza zsloti (#577) üzenetére


ezso
tag

Szívesen!

"Csak a marketbol lehet fel rakni ra?"

Igen. Néha bővül új programokkal, de nem túl sűrűn.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#579) cdc001


cdc001
újonc

Sziasztok!
Tegnap óta boldog tulaja vagyok egy 40'-os Technika Smart tv-nek. CRT-ről váltottam, szóval panaszom nem igazán lehet, mint tv. A smart részével van olyan gondolm, hogy amikor megnyomom az internet gombot, akkor törökül kér felhasználónevet, jelszót és itt megáll a tudomány. Próbáltam saját e-mail címet megadni hozzá tartozó jelszóval, de nem fogadja el. A leírásban sem találok erre utalást, elméletileg ha megnyomom a gombot egyből a böngészőben kellene lennem. Ebben a problémában kérném segítségeteket.

(#580) ezso válasza cdc001 (#579) üzenetére


ezso
tag

Várj egy kicsit. Mivel a Vestel szerverén keresztül kapcsolódsz, néha előfordul, hogy a szervert karbantartják vagy ideiglenesen túlterhelt.
Ha van közvetlen Youtube gombod próbáld ki, mert úgy tudom az megkerüli a Vestel szervert.
(ha van, akkor vagy Youtube feliratos a gomb, vagy egy Csillag/kör található benne)

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#581) cdc001 válasza ezso (#580) üzenetére


cdc001
újonc

Köszönöm, akkor még nem esek kétségbe. Youtube- működik. Esetleg még, ha tudnál rá válaszolni, hogy a youtube-nál alapvetően a legjobb elérhető felbontást választja ki a tv? Köszi szépen!

(#582) ezso válasza cdc001 (#581) üzenetére


ezso
tag

Igen, de ahol lassú az internet kapcsolat (Pl. nálam :o ) és esetleg torrenten töltenek le tőlem, akkor visszaveszi a minőséget.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#583) zsloti válasza ezso (#576) üzenetére


zsloti
senior tag

ezso az miért lehet hogy tegnap át tudom küldeni a videókat-zenéket a gépről jobb egérgomb,lejátszás a következőn és ott tudom a tvt kijelölni módszerrel (A néróval nem boldogultam:( ) ma délután meg nem...,nincs ott a lejátszás a következőn lehetőség
Akkor a Vestel Smart Remote Control se látta a tvt
Majd magától megjavult és most megint jó
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#584) ezso válasza zsloti (#583) üzenetére


ezso
tag

Őszintén szólva nem tudom.
Valami hálózati hibának tűnik, (főleg, ha a Smart Remote sem működött), de így távolról nem tudom mi lehetett.
A Nero Media Home 4-gyel nem boldogultál? Halál egyszerű és magyar nyelvű.
Gyárilag ez a hozzávaló program.

Üdv: ezso

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#585) zsloti válasza ezso (#584) üzenetére


zsloti
senior tag

Azóta nem produkálja a hibát hála az égnek
Ám a néróval tényleg nem megy:(
Tök jól lejátssza a videókat meg minden de hogy jut át a tvre?

Másik ,azt sikerült elérni hogy a tv media gombjával elvileg be lehet hozni a gépet és lehetne is rajta keresni media tartalmat de csak egy mappát lát amibe van néhány videó meg kép de mást nem lát
Az a mappa is elég eldugott ,tehát nem egy főmappa
Van valami direkt elérési út amit be kellene állítani?
Köszi
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#586) sztgyi válasza zolya1973 (#567) üzenetére


sztgyi
csendes tag

Köszi a válaszodat!

Sajnos nem ez áll fenn. A hálózati (230V~) zsinórja állandóan be van dugva, és az antenna is.
Csak a távirányítóval kapcsoljuk ki.
Eddig úgy jelentkezett, hogy bekapcsoláskor volt valami kép, és szinte azonnal megjelent ez a felirat. Ilyenkor a csatornaváltásra nem reagál. Egy kínos, hosszú hangolási folyamat után megy rendesen.

A tegnapi nap folyamán viszont kezdetben ment rendesen, majd menet közben megjelent a felirat.
Újrahangolás (és káromkodások), majd tovább nézés/hallgatás (amolyan háttértévézés). Majd kb. egy óra múlva ismét bejött a felirat, és lehetett újból a csatornákat kerestetni.

Ilyet még nem tapasztaltunk, hogy egy napon kétszer előjön ez a probléma.

A TV még garis (talán még egy hónapig), de nem egyértelmű, hogy a TV lenne hibás.
Néhány kellemetlenségtől (pl. ez) eltekintve jól működik, szép a képe.

(#587) zolya1973 válasza sztgyi (#586) üzenetére


zolya1973
aktív tag

De a kedvenc listád használod?

(#588) sztgyi válasza zolya1973 (#587) üzenetére


sztgyi
csendes tag

Igen, használjuk, van "kedvenc" listánk.
A "kedvencek" közé választott csatornák sem elérhetők.
Az a műsor ami ment, megy a háttérben, de a felirat van elöl.
Csak az újrahangolás segített eddig. És ez kissé hosszú procedúra.

(#589) ezso válasza zsloti (#585) üzenetére


ezso
tag

Ez az amit távolról nem biztos, hogy meg tudok oldani... :)

Föntről az első "Megosztások --> Helyi mappák"-ba, rakj bele egy Pl. Fimek, vagy Movie könyvtárat a gépedről.
A "Hálózat" menüpontba legyen bepipálva, a saját géped hálózati kapcsolata.
Az "Eszközök" menüben látnod kell a saját géped és a tv IP címét.

Ha ez megvan, akkor a tv Média Tallózó menüjében, a nézetnél a laposat kapcsol át mappára.
Ekkor a Videók - Fotók - Zene mellet megjelenik egy Összes menüpont is.
Erre okézz rá. Ekkor már jobb alul a tv is kiírja, hogy dlna Nero MediaHome 4.

Legfelül az összes médiára okézva meg kell(ene) jelenni, annak a könyvtárnak/könyvtáraknak, amit megosztottál.

Ha nem látja, akkor kapcsold ki a tűzfalat a gépen!!! Volt már rá példa, hogy a tv azért nem látta a megosztásokat, mert hiába volt a tűzfalon port nyitva neki, akkor is valami blokkolta a tűzfalban.

Ha ezután sem jó, akkor több ötletem nincs :F

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#590) zolya1973 válasza sztgyi (#588) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Én is jártam igy egy párszor.Én azóta csak a kedvenc listát használom és semmi kavarás.Csak
ha huzamosabb ideig nem vagyok itthon és a tv nincs áram alatt akkor szokott ilyet csinálni.De lehet
nálad más a hiba.

(#591) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Másnál jelentkezett-e olyan probléma, hogy az előzőleg szépen tisztán bejövő csatornák pixelesen, nehezen, vagy egyáltalán nem jönnek be, illetve ha - esetemben a PC-t is a TV-ről használnom - más bemeneti jelre kapcsolva pl. HDMI-re is több ideig kapcsol át a tv, mint azelőtt ? Ez utóbbi jelenség nem gyakori, viszont a rossz TV adás annál inkább. Próbálkoztam már mindennel, ha esetleg kábel probléma lenne, de akkor régebben miért nem jelentkezett ? Esetleg lehet-e az a probléma, hogy a családban 3 helységben van elosztva a kábel TV jele ?

Ami lemaradt ... csak nálam van ez a jelenség, a ház többi helységében a másik Technikán és egy régebbi
CRT-n ( bár ez csak analóg ) minden tiszta és probléma mentes.

Szolgáltató hiba lesz, esetleg kábel vagy szimplán csak gyengébb jelet kapok az elosztás miatt ?

[ Szerkesztve ]

(#592) Nagya21 válasza MolGabi (#591) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Hogy a kábelhibát kiszúrd cseréld meg a tv-t ideiglenesen másikkal.
Ha ott jó a tied, de a másik meg szar nálad akkor kábel.
Ha a tied ott is szar, akkor tv gond van.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#593) cdc001


cdc001
újonc

Sziasztok ismét! Nero Media Home-mal csatlakozok. Fel is ismeri a fájlokat, minden, csak nem játsza le 90%-át. Ha a gépről próbálom indítani, akkor kiírja, hogy vegyem meg a szoftvert, mert nem támogatott fájltípus, ha pedig a tv-ről tallózom, akkor kiírja, hogy érvénytelen kiterjesztés. Én csinálok valamit rosszul szerintetek, vagy mi lehet a baj? (fájlformátumok: .mkv, .mp3 stb.) Kb. csak képeket és .avi-t játszik le. :W

[ Szerkesztve ]

(#594) MolGabi válasza Nagya21 (#592) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Kábel gond volt, köszi !

(#595) hzx0


hzx0
aktív tag

Amit most árulnak 40" smart tv a tescoba valamie usb wifi sticket kezel?

(#596) ezso válasza hzx0 (#595) üzenetére


ezso
tag

Veezy200, de azért kérdezd meg. 99%, hogy ez a jó hozzá.

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#597) hzx0 válasza ezso (#596) üzenetére


hzx0
aktív tag

Kitől tudom még megkérdezni ? Tescoba a műszaki eladó elég sötét hozzá. Azért is kérdeztem itt hátha már valakinek van tapasztalata. Rá kerestem itt a forumba ha jól veszem ki neki valamilyen eszközzel megy wifin egy 32"-os.

(#598) ezso válasza hzx0 (#597) üzenetére


ezso
tag

Mondjuk elkéred a tv garanciális szervízének elérhetőségét, majd pontos típusszámmal felhívod őket és megkérdezed.
Másik lehetőség, hogy rendelsz egy wifi sticket pl. a MM-ból és ha nem jó hozzá, akkor elállsz a vásárlástól.
Harmadik lehetőség. Ha "pösti" vagy eljössz hozzám (Déli PU. környéke), kapsz egy új wifi adapter olcsóbban a MM-nál. Kipróbálod és ha jó megtartod, ha nem, akkor visszahozod és visszakapod a pénzedet.

Hirtelen ezek az opciók jutottak eszembe...

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#599) hzx0 válasza ezso (#598) üzenetére


hzx0
aktív tag

Wifi stick van itthon 3 db külömböző. De köszönöm jószivüségedet! Ahány stick annyi chipel van szerelve. Inkább attol tartok hogy nem támogatja egyiket sem. Utp már nem játszik mindent a falba épitettem.

(#600) ezso válasza hzx0 (#599) üzenetére


ezso
tag

Sajnos hiába van otthon sok wifi sticked, csak a sajátjával működik, mint ahogy a Sony, Lg és Samsung is.
Nyilvánvaló, hogy a gyártók ezt azért csinálják, hogy ne tudd kiváltani, másik olcsóbb adapterrel.
A Weezy200 is egy nagynevű gyártó termék, sőt ki is váltható, de - legalább is az én áraimnál - már nem olcsóbb.
Az adapter sok szabványt ismer, a/b/g/n 2,4GHz, 5GHz, tehát nem a legolcsóbb fajta.

Lényeg: Ha bedugod az USB-be az adaptert, akkor a TV kiírja, hogy "Azonosított WIFI Hardverkulcs".
Ha nem ír ki semmit, akkor nem fog működni.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.