Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gaben1117


gaben1117
senior tag

Hatalmas szivesseget kernek.

Le tudna nekem merni valaki külön a 32-es es a 40-es dobozanak meretet?

Elöre is köszi. :R

(#202) Geryson


Geryson
addikt

Hát szép jó reggelt a Társaknak! :)

Meglepő, hogy bizony ilyen témát is találtam (bár amilyen témákat találok itt a PH-n, már nem is szabad semmi csodálkoznom). :)

Budapesten, a Pesti Úti Tescoban bizony van egy nem csúnya darab Technika, egy 65"-os nevetséges 270e forintosért, DVB-C, Smart, Full HD, LAN szóval minden, ami nekem kell. Csak érdekességképpen egy hasonló "márkás" darab 500 fölött van ezzel a tudással.

Itt jön persze az, hogy mennyire jó a Technika. Azt persze tudom, hogy ő csak a nevét adja, a belső simán lehet Samsung. (Egy pár éve beszélgettem egy elismert/tanár villamosmérnökkel és ő mondta, hogy igazából TV-belső gyártó van kb. 4 a világon és mindenki ezeket használja, csak a neveket ragasztják rá, de én ezen azért elcsodálkoztam akkor).

Kicsit most olvasom a hozzászólásokat, hogy ki mit mond, de én egyet tudok: LG TV-t cserélnék le, 42", HD-ready, 8 éve vettem 230e Ft-ért :)). Az egyik AV évek óta rossz, a tápegység cicereg évek óta, fogyasztás az egekben (plazma), antennacsatlakozó kezd elfáradni. Szóval működik, de ódákat nem tudok mesélni róla.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#203) Per Degaton


Per Degaton
tag

Sziasztok!

Én tegnap vettem meg az 50 collos verziót ebből a tévéből.
Sok időm nem volt még tesztelni, de eddig kifejezetten tetszik, szép képe van és nem kicsit nagyobb mint az eddig 72-es LCD-m :)

Viszont egy gondom lenne vele. Itt többen is írták, hogy a Technika tévékre alapból két év garancia jár. Namost én ezt hiába mondtam a műszakisoknak a tescoban, ők azt mondták, hogy csak egy jár. És a otthon átolvasva garanciapapíron sem jelzi semmi, hogy kettő lenne.
Amúgy mindenféle extra 2-3 éves töréses garanciákra akartak rábeszélni már előtte is, de nem volt kedvem még 15-20 ezret kifizetni ilyesmire, főleg mivel azt hittem, hogy jár alapból a két év.

Szóval tudna valaki segíteni akinek két év van, hogy ez hogyan zajlott, vagy hogy hol van ez nekik felüntetve?

(#204) czanga válasza Per Degaton (#203) üzenetére


czanga
őstag

Ott van a jotallasi papiron is. :)

(#205) plaszy válasza Geryson (#202) üzenetére


plaszy
őstag

Az már igen lehet, 65"-osban. :Y
Oda már hely meg távolság is kell.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#206) KurtCobain válasza gaben1117 (#201) üzenetére


KurtCobain
őstag

40-esé: 112 x 72 x 18cm.

Mmm'kay?

(#207) akaaka


akaaka
tag

Sziasztok!

Tegnap megvettem a 40' tévémet.
Nekünk a Jézuska fogja hozni igy csak a kipróbálásra bontottam ki a készüléket.
A próba a csatornák automatikus beállításából, az xbox rácsatlakozásából, és pendriven keresztül pár filmbe való beletekeréséből állt.
A tapasztalatom nagyon jó volt, problémamentesen vette az akadályokat.Viszonyítási alapnak van egy 32-es Lg led tévém, szerintem a Technika bőven hozza a tőle elvártakat.
Viszont egy apróság, bár lehet hogy elkerülte a figyelmemet, hogy nem találtam a tv-n fizikális vagy érintős gombokat amivel pl. csatornát vagy hangerőt tudok állítani.

(#208) Per Degaton válasza czanga (#204) üzenetére


Per Degaton
tag

Köszi, megnézem otthon az enyémet is, de úgy rémlik, hogy azon hasonló szöveg van, csak egy évvel.

Ha így van, akkor furcsállom, hogy ugyanaz a cég ugyanarra a termékre hogyan adhat más ideig tartó garanciát...

(#209) gaben1117 válasza Per Degaton (#208) üzenetére


gaben1117
senior tag

Korábban én is azért kérdeztem meg itt a srácoktól, mert nekem a miskolci Tesco-ban határozottan 1 évet mondtak. :F

(#210) KurtCobain válasza Per Degaton (#208) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nekünk is 1 év szerepelt a jótállási papíron (2014.06. hó vásárlás), de a műszakis eladó 2 évet mondott.
Itthon vettem észre, visszamentünk és átírták 2 évre és lepecsételték a vevőszolgálaton. :)

(#207) akaaka:
A TV hátulján, a bal oldalon a 3.5-es jackdugó alatt a scart-tal egy magasságban van egy pöcök. Azzal lehet vezérelni. A leírásban benne van, hogy pontosan hogy lehet.

Mmm'kay?

(#211) Nagya21 válasza akaaka (#207) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
Baloldalt a pendrive csatlakozó alatt van egy benyomható+föl-le billenthető karocska, na azzal.
Eléggé faramucin müködik, de müködik, azzal vezérelhetsz mindent.
Üdv NAgya
Vazz megint lemaradtam...................

[ Szerkesztve ]

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#212) Per Degaton válasza KurtCobain (#210) üzenetére


Per Degaton
tag

Értem, csak az a gond, hogy nekem a műszakis eladók is határozottan egy évet mondtak.

Azért lehet, hogy felhívom őket még egyszer, vagy esetleg egy másik Tesco-t, ennyit megér a dolog.

Főleg mivel nagyon tetszik a tv, csak ez kissé rossz szájízt ad...

(#213) Mr X válasza Per Degaton (#212) üzenetére


Mr X
veterán

A pesti úti tecsóban az ügyfélszolgálatos lányok is 2 évet mondtak, mikor vettem.

(#214) Winchester95


Winchester95
őstag

32" on kiprobaltam hdmi vel az 1080p t es mukodik szep tiszta a kep mikor csak hd ready ez most hogy van?
Meg igazabol a sajat hasznalati utasitasan is 1080p t irnak.

(#215) Tuscoboy


Tuscoboy
újonc

Van egy 2011es technika 18,5" os lcd szines tv. Kérdezném létezik e ujabb sw hozzá?

(#216) czanga


czanga
őstag

Ti is észrevesztek "szemcsésedést" ?? Nem a pixeleket látom azthiszem. Közelebbről láttam meg, és most agyalok rajta, hogy mitől lehet ez.
Full HD filmnél vettem észre.

(#217) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Uraim!
A nyíregyházi tuskoból elhoztam az utolsó 50 colos eszközt:)
Most várom, hogy felvegye a szoba hőmérsékletét és beröffentem a drágaságot.
Kb. 5 éves koromban voltam utoljára ennyire izgatott, anno éppen mikulást várva:D:D

Amúgy nekem is 2 év garit adtak....

[ Szerkesztve ]

(#218) gaben1117 válasza McDoug6lak (#217) üzenetére


gaben1117
senior tag

40-es volt meg?

(#219) Winchester95


Winchester95
őstag

Valaki a 214 esre valami magyarázatot tud adni? Mert a HD Ready 720P s viszi a FullHD t szépen HDMI-n és vga n is.
és a könyvére is az van írva.

(#220) McDoug6lak válasza gaben1117 (#218) üzenetére


McDoug6lak
tag

Nem láttam:(
Csak 32-es és 65 colos volt kirakva.

(#221) Mercutio_ válasza Bagira01 (#176) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lesz esetleg klubkártyás további engedmény akció is?

Aki használ(t) mellette mai belépő LG/Samu 40"-ost leírná mit tapasztalt sd adás, divx lejátszás esetén? Illetve 24p-t tudja-e a TV?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#222) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali!!
Nekem a fehérvári kistecsó 1 év garit adott.
Na majd holnap futunk még egykét kört velük.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#223) gaben1117 válasza Nagya21 (#222) üzenetére


gaben1117
senior tag

Majd ird mar le, hogy mire jutottal velük. Erdekelne nagyon.

(#224) akaaka válasza Nagya21 (#222) üzenetére


akaaka
tag

Ha ragaszkodnak az egy évhez, kérd el a panasz könyvet. Ott leírod a gondodat, általában mindig kivizsgálja a Teso a panaszokat. Amúgy Vácon is 2 év garit adtak.

(#225) Bagira01 válasza Mercutio_ (#221) üzenetére


Bagira01
veterán

Szerintem a 0% THM, a részletfizetés mellett más akció nem lesz rá.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#226) zeri77 válasza Winchester95 (#219) üzenetére


zeri77
csendes tag

Ha meg nem is magyarázza, de megerősíti, ha bemész a szervíz menübe (menü gomb + 4725), alul a panel típusánál "fullHD" van ha jól rémlik, bár én még nem próbáltam FHD-ban. Ja, a szervíz menü beállításait nem érdemes bizergálni :)

(#227) Mercutio_ válasza Bagira01 (#225) üzenetére


Mercutio_
félisten

A más 40"-ossal összehasonlításos kérdésemre valaki?

Főleg UPC SD, kisebb mértékben 720p/1080p sorozatok és filmek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#228) Winchester95 válasza zeri77 (#226) üzenetére


Winchester95
őstag

Majd otthon leszek liprobalom viszont ha rateszem a vga ra vagy hdmi re akkor alul is kiirja hogy fullhd felbontas.

(#229) Winchester95


Winchester95
őstag

Hat nem tudom itt a kep van valami pq full hd felirat:D
32colos:

(#230) Geryson


Geryson
addikt

Na, hát, hogy a bizonytalan kérdéseket lezárjam: minden Technika TV-re 2 év gari van!

Most vettem megy a 65"-osat 280 helyett 250e-ért (nem tudom miért vitték le, nekem az első ár is baromira szimpi volt, hát még ez a második). Vettem hozzá még plusz egy évet 18e Ft-ért, úgy gondolom, hogy 270e Ft-ért egy 165 cm-es TV-t, 3 év garival ritkán kapni plusz ingyen kiszállítják és üzembehelyezve adják át (ez ugye azért jó, mert nem nekem kell nekem visszagörcsölnöm a boltba egy ekkora TV-vel, ha valami lenne vele). Smart, Full HD, DVB C/T, LAN, DLNA, nem is tudom, hogy van-e dolog, amit ez a TV ne tudna.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#231) plaszy válasza Geryson (#230) üzenetére


plaszy
őstag

Grat hozzá!

Hát igen, ez épp olyan, mint egyéb más nálam...persze kereset meg preferálás kérdése a technikai dolgok vásárlása egy családban. Épp ez az, hogy én még 100-at se adnék ki telóra, de még negyed millát se TV-re. Persze konkurenciával összevetve, k*r*a tök jó vétel így is.

Viszont az 50"-osra a 110-et még kiadnám.

Esetleg a 3D, ami kimaradt. :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#232) Geryson válasza plaszy (#231) üzenetére


Geryson
addikt

Igen, valóban a 3D-t nem tudja, de valahogy ez a funkció soha nem érintett meg annyira. Lehet aztán, hogy keveset próbálgattam a Hülyeazértnemvagyok áruházban, de valahogy nem tudtam elképzelni, hogy én másfél órát szemüvegben üljek.

Talán mint ha azt is olvastam volna, hogy ez a 3D-s fellángolás nem váltotta be a reményeket és el is fog szépen csitulni?!? Csak már nem tudom, hogy hol (de aztán lehet, hogy itt a PH-n)! :)

Természetesen majd dobok infót, hogy milyen a tapasztalat ha kihozták!

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#233) plaszy válasza Geryson (#232) üzenetére


plaszy
őstag

Kb. 2 darab 3D filmet néztem meg eddig a 32"-os LG-men. Jónak jó, de sajnos tényleg nem egy túl nagy extra. Ezért is szeretném azt eladni, és helyette jönne az 50"-os Technika. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#234) Winchester95 válasza Winchester95 (#229) üzenetére


Winchester95
őstag

Valaki az enyemre valaszt tud adni? Ezek szerint ez is fullhd?

(#235) plaszy válasza Winchester95 (#234) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem ez túl fényesre sikerült kép, nem látok semmit a betűkből.

De a mostani Tesco újságban is "csak" 1366x768-ra írják a tényleges felbontását. Ettől függetlenül, természetesen lejátssza a FULL HD-s tartalmat, épp úgy mint egy monitor.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#236) Winchester95 válasza plaszy (#235) üzenetére


Winchester95
őstag

itt egy normails

Szerintetek?:)

(#237) plaszy válasza Winchester95 (#236) üzenetére


plaszy
őstag

Így már jobb. :D

Szerintem: Parancsolj

WXGA (1366x768 and similar)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#238) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Ma vettem egy ilyen tv-t, de kicsit elkeserítő. A képe nekem kicsit homályos, ami még nem lenne gond, de a hang amit kiad magából az szinte értékelhetetlen. Még a 3 éves 55k-ért vett gaba lcd tv-t is alulmúlja. 30 felett pedig van egy alap zúgása. Én fogtam ki szart, vagy ennek ilyen a hangja?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#239) Mr X válasza Bagira01 (#238) üzenetére


Mr X
veterán

A hang ilyen vacak, én 10 perc után rá is kötöttem a fadobozos szettemet.

(#240) Winchester95 válasza Mr X (#239) üzenetére


Winchester95
őstag

5.1 et?
Es azt hogy?:)

(#241) Mr X válasza Winchester95 (#240) üzenetére


Mr X
veterán

Nem, csak 2.1, a jack kimeneten keresztül.

(#242) Winchester95 válasza Mr X (#241) üzenetére


Winchester95
őstag

5.1 et nem lehet sehogy sem?
3szinu csati van hozza.

(#243) Bagira01 válasza Mr X (#239) üzenetére


Bagira01
veterán

Ez valami kritikán aluli. Én is kötöttem hangfalat a jack kimenetre,de azon is hallani valami recsegés. Szerintem holnap megy vissza a boltba és veszek egy normális márkát.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#244) Mr X válasza Bagira01 (#243) üzenetére


Mr X
veterán

Nálam a normális hangfallal semmi gond már. A beépítettekkel is csak annyi volt a bajom, hogy gyakorlatilag nem képesek mélyet kiadni, recsegés ott sem volt.

Peti198506:

Nem tudok megoldást rá.

[ Szerkesztve ]

(#245) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha Tecsó webshopon keresztül veszem élhetek a 14 napon elállási jogommal?
A beüzemelés ilyen esetben automatikusan benne van az árban?
+1-2 év gari is vehető hozzá webshopban?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#246) Mr X válasza Mercutio_ (#245) üzenetére


Mr X
veterán

Webshopos vásárlásnál él a 14 nap, a többi kérdést passzolom.

(#247) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok, pc-hez játékra, hdmi-n keresztül jók ezek a TV-k?
:R
" a 40" és 50"-ra gondoltam" :K

[ Szerkesztve ]

(#248) czanga válasza Bagira01 (#243) üzenetére


czanga
őstag

Nekem sem recseg. A hangja sajnos olyan amilyen, ezt írták is többen már itt. Ezt én is megerősítem, de recsegés nincs. Mondjuk sokat nem vártam a 2x6W -tól.

Szerintem fuss vele egy kört, ha a második is rossz, akkor ennyi. :K Persze te tudod.

@scomcomputer

Nincs senkinek ismerete sajnos az input lag-ról. H5000-es Samsung széria pl játékra nem rossz input lag szempontjából, de, hogy a plusz költséget megéri e azt nem tudom neked megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#249) Pityu62


Pityu62
tag

Sziasztok.
Mi a véleményetek arról,hogy érdemes most 49 ért belenyúlni a 32" tv vételbe?A leírások szerint nem lehet rossz gép csak vajon mennyire tartós?!Vagy inkább nézzen vegyen az ember olcsóbban használt de (márkás) gépet?Gondolok itt arra,hogy találtam hírdetéseket pl: regza 32" 40 irányáron 1 év garival karcmentesen.

[ Szerkesztve ]

(#250) Winchester95 válasza Pityu62 (#249) üzenetére


Winchester95
őstag

En meg egy hete sem hasznalom.:)
De minden fele teren meg vagyok vele elegedve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.