Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Pöttön válasza Bagira01 (#243) üzenetére


Pöttön
őstag

Az én 50"-osomnak tökéletes hangja van jack kimeneten, nem zúg nem pattog, és nem recseg. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#252) Bagira01 válasza Winchester95 (#250) üzenetére


Bagira01
veterán

Gondolom a hangszórója ugyan az mint a 40"-os testvérének. 90k-s 42"-os Lg-hez képest nulla és a képe sem meggyőző a kettőt egymás mellé téve. Szerintem holnap viszem vissza :(

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#253) Winchester95


Winchester95
őstag

Nekem sem zúg sem semmi.
Hangjával sincs semmi bajom:) Normálisabb hangja van mint a nagy vastag régi TV-nek amiket használtam:)
Nekem több nem is kell:)

Igen így utólag gondolkodhattam volna hogy +20ezer és megvettem volna a 40"-at FullHD val...
Ami jó mert jó elmondani hogy 40" os meg hogy FullHD de ezt észre sem venni (néztem tescoba a többi mellett) a 32" ost meg csak néztem milyen nagy, szóval idézőjelesen csak a lelkem megnyugtatására lett volna jó a 40" os.

Szerintem szép képet ad az LG meg a többihez képest is:) Láttam rosszabbat LG ből is:) Pont mellette volt kb néztem is *-*

[ Szerkesztve ]

(#254) Mercutio_ válasza Bagira01 (#252) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyen LG lett helyette?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#255) Geryson válasza Bagira01 (#252) üzenetére


Geryson
addikt

Mi az, hogy viszed vissza? :) Visszaviszed a Tesco-ba, hogy nem tetszik és odaadják a pénzt?

Én ugye korábban írtam, hogy egy régebbi LG-t cserélek le, aminek bizony voltak gondjai párszor, szóval áradozni nem tudok az LG-ről, mondjuk a képe valóban szép volt (ez még plazma).

Ma jön a 65"-ös, elvileg mostanság kellene ideérnie. Holnapra már tudok mondani egy pár tapasztalatot...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#256) gaben1117


gaben1117
senior tag

Nagy szerencsevel en is megvettem a 40-est vegül. :)

Nyiregyhaziaknak info, ha esetleg erdekel valakit, hogy erkezett keszlet a 40-esböl.

En nagyon örülök,hogy megvettem, illetve annak külön hogy a nagyobbat vegül. Nem vartam töle sokat, de kellemeset csalodtam. Tetszik a külseje is, illetve szerintem a kepe is szep. Külsö vinyorol probaltam rajta 720p es 1080p filmet is, gond nelkül vitte. (Javaslom a google fele Timescapes filmet, az igazan kiadja,hogy mit is tud a tv)

UPC müholdast mikor rakötöttem, szinte becsuktam a szemem elötte,mert rokonoknal 82es LG-n is az van, es mindig kicsordul a könnyem ha ranezek,olyan csunya az adas.
Sima scart-on kötöttem ra, es nagyon szep kepet ad,ahhoz kepest hogy nincs HD csatorna egy sem. A Spektrumon neztem valami termeszetfimet, hat meglepödtem neha, hogy milyen kepeket lattam.

Fenyereje szerintem rendben van, szepen lehet allitgatni izles szerint a kepmodokat is.
Hangeröben nem az igazi, de nalam nem jelentkezett torzitas vagy sisterges, recseges. TV-zesre meg igy is tökeletes. (Van egy regi h3000-es LG-m, ezen a teren megalazza, de ott sem hasznalom ki,mert sosem bömböltetem)

Taviranyito kicsit puritan, nem egy minösegi darab.

Media lejatszo: jonak nez ki igy elsöre, ami zavar hogy nem lehet ugralni a lejatszosavon az iranygombokkal, es csak max 8x tekeres van benne. Ez nalam negativ.

Mappanezetet sikerült valakinek elöcsalni?
Felvetel funkcio van,azt sem talaltam?

(#257) Mr X válasza gaben1117 (#256) üzenetére


Mr X
veterán

A filmben adott időpontra tudsz ugrani a zöld gomb megnyomásával.

(#258) gaben1117 válasza Mr X (#257) üzenetére


gaben1117
senior tag

óóóriási köszönet. :R

(#259) Bagira01 válasza Mercutio_ (#254) üzenetére


Bagira01
veterán

Van itthon egy LG 42LB5610 is.

(#255) Geryson: Vevőszolgálaton azt mondták mikor vettem, hogy 3 napon belül visszavihetem ha mégsem lenne jó.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#260) Mr X válasza Bagira01 (#259) üzenetére


Mr X
veterán

Ha személyesen vetted, akkor arra számíts, hogy nem kötelesek visszaadni a pénzt, a 3 nap arra van, hogy ha az idő alatt visszaviszed, hogy hibás, nem javíthatják, hanem újat kell adniuk.

(#261) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok!
Vizsgára való felkészülés miatt kicsit hanyagoltam a topikot, de elég érdekes dolog történt velem tv ügyileg!
Gondoltam érdekesség és nem utolsósorban tanulság levonás miatt megosztom veletek :)
November 10-én vettem egy technika 50 colos monstrumot, de erről írtam is ide néhány sort:)
Aznap este, amikor megvettem, már nem volt kedvünk a párommal átpakolni a szekrényeket( mert ugye a régi 55 cm-s helyére az istennek sem akart beférni :D ), ezért a szerkezet beüzemelését a következő nap, munka után terveztük megejteni. Amint hazaértem, neki is fogtunk a szekrények átrendezésesének, majd amikor már rendelkezésünkre állt a közel 130 cm szabad hely, kibontottam a narancssárga kartondobozt...
A doboz tetején szépen megtaláltam a talpat, igényesen lefóliázva, látszott, hogy zsír új dolgot rejt a doboz és még mást is, amitől később a fekália meghűlt bennem! Szóval előkészítve a talp, csavarok, csavarhúzó.
Eljött az igazság pillanata! vegyük ki a drágaságot a dobozból. Elég csúszós a fogása a ráhúzott filcszerű zsáktól, ezért lefektettük és úgy vettük ki.
A dolog itt vált horrorisztikussá....
A filcszerű zsákot lefejtettük, és a következő látvány tárult az addigra már kikerekedett szemeink elé....Konkrétan ez:[link] :Y :Y :Y
Kb, hasmenés és minden biológiai, anatómiai "csoda" rám jött a következő percekben!
A felocsúdásomat követően természetesen a tusko ügyfélszolgálatát hívtam, de gondolom nem meglepő módon, a kutya sem vette fel a telefont:(
Mindenesetre, visszacsomagoltam, és visszavittük a tuskoba....
A nyíregyházi TUSKO TESCO ügyfélszolgálata példaértékűen levizsgázott a szememben! :R :R :R
Egy szemernyi kételyük nem volt, hogy esetleg az én hibámból történt a képeken látható végkifejlet.
Azonnali hatállyal elkezdtek intézkedni, és igaz kis eladói "leszaromság" miatt, kis időtöltést követően ismét birtokolhattam egy a helyszínen kibontott, és megnézett állapotú készüléket :D
Hazahozatalt követően beröffentettem a jószágot, biztos ami biztos alapon :D
Amúgy számomra hozta azt, amit el lehet várni egy ilyen ár-érték arányú ketyerétől.
A képminőség szerintem kényelmesen vállalható ( tv adások nem annyira, de nem azért vettem), a hang tényleg elég fapad, ahogyan már előttem írták páran, de tudok vele együtt élni:)
A médialejátszó képességei nem tűnnek rossznak, igaz ma reggel egy közel 5 gb-os avi filmet a 21. perc után az istennek sem volt hajlandó továbbjátszani:( Mondjuk a párom samsungja gondolkodás nélkül megette, de tudjuk jól, nem egy kategória a két készülék.
Összességében nem bánom, hogy emellett döntöttem, eddigi tapasztalatok inkább pozitívak, mint negatívak!
Amik nem tetszenek:
-Hang lehetne jobb - Mást is zavar:)
-Állapotjelző led brutális fényerővel vakít egész éjjel. Borzalmas - Mást is zavar:)
-Nem forog az állványon a tv!!! Az usb használata egy nagy sz..ás minden alkalommal:(-Nekem ez a legjobban nem tetsző dolog talán eddig.
Elnézést, ha szófosásommal esetleg tele offoltam a topikot, de tanulság gyanánt osztottam meg az esetemet, hogy akármilyen karácsonyi hajtás, meg forgalom van, és egymást érik a vevők, DE MINDENKÉPP ragaszkodjatok a termék szemrevételezéséhez.
A hozzáértő fórumtársaktól szeretném kérdezni, hogy ajánlotok valami médialejátszót?
Ha igen, milyet?
Ja még valami!
Esetleg a hangon nem lehet valamit állítani? Létezik ebben valami hangszínszabályozó vagy valami?

(#262) MolGabi válasza ScomComputer (#247) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Pont így (is) használom, és az ég világon semmi probléma vele. Ettől féltem én is, hogy zavaróan nem lesz jó játékokra, de az ég világon semmit nem veszek észre rajta. 40"-em van !

(#263) xcvbxcvb válasza McDoug6lak (#261) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Hát mákod volt. Mi egy 32-est vettünk. Amikor a garancialevelet pecsételtettük le, akkor az ügyfélszolgálatos szólt hogy bontsuk ki, nézzük meg hogy nincs e megsérülve, mert ha össze van törve nem cserélik ki ha már elvitted.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#264) czanga válasza McDoug6lak (#261) üzenetére


czanga
őstag

Azt a jó életbe! :Y

Az a dúrva, hogy mi egyet kibontottunk megnéztük, de másik kettőt nem, akár velünk is előfordulhatott volna a dolog.
Bakker. Azért mák, hogy ilyen jófejek voltak.

(#265) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Igen!
Én is mindenképpen máknak könyveltem el a dolgot!
Mondta az ügyfeles hölgy, hogy sajna ilyenek előfordulnak a pakolások miatt. Pláne ekkora kijelzős tv-nél...
Szóval nagyon elégedett vagyok az ügyfélszolgálat hozzáállásával! Tényleg példaértéket mutattak be!
Amúgy nekünk nem mondták, hogy lessük meg a garancia érvényesítésekor. Másodszor is kiemelkedő kedvességről nyújtottak bizonyosságot, hiszen közölték velem, ha bármi bajom van 72 órán belül a legapróbb jelenség miatt is cserélik, vagy VISSZATÉRÍTIK az árat!!!

(#266) Mercutio_ válasza McDoug6lak (#265) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jogszabály kötelezi őket rá.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#267) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, tulajoktól, hogy ki milyen beállításokkal használja a tv-t?
Hang beállításoknál, láttam előre állított értékeket. Azokon nem lehet változtatni?
Elgondolkoztam, hogy veszek valami olcsóbb hangprojektort. Össze lehet ezt valahogy hegeszteni a tv-vel?
Egyáltalán van azoknak értelme? Bocs a sok idióta kérdésért, de eléggé műszaki analfabéta vagyok :((
Médialéjátszóba mit érdemes venni? Nem 50 ezres kategóriában gondolkozom :)
Nagy vonalakban ezeket nézegetem:
- LG DP1
- Asus O!Play HDP-R1
- WD TV Live HD
- Egreat R6S
szóval 13-16 ezer közötti árkategória érdekelne.
Feltételezem, a gyári beépítettől alapjaiban jobbak!
Tanácsokat, véleményeket örömmel olvasnék, hangprojektor, és médialejátszó témában :)
Amúgy milyen fali konzol kapható a tv -hez? Egyáltalán kapható?

[ Szerkesztve ]

(#268) McDoug6lak válasza Mercutio_ (#266) üzenetére


McDoug6lak
tag

Ezt tudom, de azért sok multi pottyant a jogszabályi kötelezettségeire:(
A media marktba elég csúnya ügyem volt emiatt....Szóval ezért is neveztem példaértékűnek a hozzáállásukat a tuskoban.

(#269) plaszy válasza McDoug6lak (#267) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Média lejátszó és hangprojektor más téma, nem Technika. Máshol nézelődj ez ügyben szerintem. ne itt offoljunk. (Egyébként a WD TV Live jó választás lehet, nekem is az volt, amíg nem lett meg a családi LG TV-nk. Hangprojektort nem ajánlok az olcsók közül, szintén volt egy Blaupunkthoz "szerencsém", de már el is adtam. Inkább valami 2.1-es rendszert szerezz be, vagy használt 5.1-esek is vannak már 20 körül.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#270) ezso válasza gaben1117 (#256) üzenetére


ezso
tag

Mappanezetet sikerült valakinek elöcsalni?

menü-->média tallózó-->beállítások-->legfölül a lapos nézetet állítsd át mappára.

[ Szerkesztve ]

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#271) McDoug6lak válasza plaszy (#269) üzenetére


McDoug6lak
tag

Igazad van maximálisan!
Csupán azért tettem fel ebben a topikban a kérdést, mert legalább itt értelmes, nem fellengzős válaszokat lehet kapni a kérdésekre:) De legközelebb tényleg csak a technika márkával kapcsolatosan teszek fel kérdést!

(#272) czanga válasza McDoug6lak (#271) üzenetére


czanga
őstag

WD TV Live van nekünk, ennek a HD verziója az utód, ami elvileg szitén jól sikerült. Jobb menürendszerrel ráadásul. :) Másik választásom a listádból az Egreat lenne.

(#273) ezso válasza McDoug6lak (#261) üzenetére


ezso
tag

Esetleg a hangon nem lehet valamit állítani?

menü-->hang-->hangszínszabályzó
Ha "felhasználón" van nyomsz egy OK gombot és ott lesz egy 5 csatornás EQ.
általában a 8-4-2-4-8 beállításra szoktam tenni a Vestel tévéket, de mindenkin úgy állítja, ahogy neki a legjobb.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#274) Geryson válasza McDoug6lak (#267) üzenetére


Geryson
addikt

Nézd, a hátlapján van fülhallgató és Subwoofer kimenet is külön-külön. Ha olyan hangprojektort veszel, ami ezeken keresztül tud kommunikálni, akkor rá fogod tudni kötni.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#275) Geryson


Geryson
addikt

Na, akkor megírom én is az első napi tapasztalataimat. DPD-hozta ki ugye ingyen a "kicsikét", a megbeszélt időpont be volt tartva, az mondjuk kapásból nem stimmelt, hogy a Tesco azt mondta, hogy csak beüzemelve vegyem át, a DPD meg azt mondta, hogy megnézik a törést és lépnek. Valóban "csak" kivették és léptek is, de végül is a törést volt az egyik legnagyobb veszély, így nem balhéztam.

Tesco értett hozzá, azt mondta, hogy a talp vagy 30 kiló a TV meg további legalább 30, ehhez képest az egész csak 45 kg (ez azért volt viszonylag fontos, mert üvegasztalra rakom).

A csatornakeresés (Digi kábel) baromi hosszú idő volt, volt vagy 20-30 perc. Olvastam itt hangproblémákról, hát igazából ez szerintem szubjektív, merthogy nekem ez teljesen OK. Egyik TV-m sem nyom itthon nagyot a gyári hangszóróján (2 x Samsung, 1 x Orion), kettőhöz csatlakoztatva van hangrendszer, azzal együtt kell használni, ha ütős basszust és magasakat akarsz. Doboz hang szerencsére nálam nincs.

A képe (valaki ugye arról is panaszkodott) fenomenális. Ő a negyedik full HD a házban, ez úgy tökéletes, ahogy van. Szépek a színek, nem mosódik, nem szellemképes, egyszerűen makulátlan + ugye ehhez jön a 165 cm élménye. Kb. leírhatalan...

Távirányító nekem bejön, pont olyan mint bármi más TV-é.

Kék brutál LED szerencsére itt nincs és bár a nappaliban van és nem is zavarna, de szerintem ennek nagyon kicsi a fényereje, így valamit cserélhettek.

Ami egyenlőre negatívum, hogy kábelen keresztül nem hajlandó kommunikálni a hálózattal. Azt írja, hogy van IP-cím, van kapcsolat (mutatja is a földgömböt), de hibát ír ki, amikor benyomom a www gombot. Wi-Fi van benne (rosszul mondta a Tesco), SŐT 5 Ghz-s Wi-Fi-t is tud, ami azért nem gyenge, mert egyenlőre csak a Samsung Galaxy Note 4-em tud ilyet, ezt nem is reméltem volna! Szóval mivel egyenlőre a hálózatom nem fogadja be a TV-t, így a NAS-ról nem tudtam még HD filmeket nézni sajnos. Most nekifekszem, hogy mi lehet a gond PC-oldalról.

A leírása egyszerű és buta. Példának okáért azt mondja, hogy töltsek le egy mediaplayert, mert csak úgy fog menni a DLNA (hibás infó, mert Wi-Fi-n megy), egy rossz Nero-s címet adnak meg plusz amikor végre bepötyögöm brutál buta módon, akkor kiírja, hogy "hiba, ez a letöltés nem támogatott". Arról nem is beszélve, hogy más menüket mond a leírásban, mint a TV-ben amiket kiír. Világ életemben csodálkoztam az ilyen kínai minőségű leírásokon.

Összegezve, első nap után azt mondom még mindig, hogy ennyi pénzért, 3 év garis ekkora TV-t venni nem is vitakérdés...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#276) plaszy válasza Geryson (#275) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Grat a monstrumhoz!

Csakis kíváncsiságképpen, esetleg azt nem tudod, hogy, ha az ember innen délről, Baranya megyéből rendelne egy 65"-ost, akkor azt is lehoznák ingyen, vajon?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#277) czanga válasza Geryson (#275) üzenetére


czanga
őstag

A külleme is példás! Irigykedem, mert lehetne a 40-es 50-es méretűn is matt a káva, plusz ez a fém(es?) talp. :) Katasztrófa mennyire vonza a port a talpa főként.

(#278) McDoug6lak válasza Geryson (#275) üzenetére


McDoug6lak
tag

Szép darab!
És mennyivel modernebb és szebb is a talprész kialakítása, mint az 50 esen:(
Amúgy megjegyzem, én is inkább a sokol rádióra emlékeztető hangot hallok, mintsem dobozhangot:)
Viszont az ezso fórumtárs általi beállításokkal mindenképpen megpróbálkozom.
Mi is a pontos típusa a "kicsikének"?

(#279) plaszy válasza McDoug6lak (#278) üzenetére


plaszy
őstag

Ezt találtam, külhonban.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#280) McDoug6lak válasza plaszy (#279) üzenetére


McDoug6lak
tag

Nyíregyházán is van a tusko-ban, de mily meglepő, egy kanyit nem tudnak róla az eladók:(
Annyit mondott az illetékes, idézem:
"Hááát úgy látom nagyobb, mint az 50 colos"
És ennyivel lezárta a tájékoztatást részemre:)
Na majd Geryson szaktársat kifaggatom:)

(#281) plaszy válasza McDoug6lak (#280) üzenetére


plaszy
őstag

Az kemény, top eladó lehet Ő is! :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#282) Geryson válasza McDoug6lak (#280) üzenetére


Geryson
addikt

Óóóó, hát azért okosság itt is volt ám. Kinéztem ezt a 65"-öset a Pesti Úti Tescoban. A hétközben beszaladtam Csepelre, hogy egy kicsit barátkozzunk, de ott megdöbbenésemre nem volt, kérdem az eladót: miért. Válasz: hibásan tudom, Technika csak 50"-ig van gyártva, nagyobb nincs. Oksa, mondom, dobtam egy telefont a Pesti Útra és mondták, hogy mehetek érte, ott van polcon.

Átmegyek, a Pesti Útra, jöttek ám okos infók. Nincs benne Wi-Fi, csak kábel. 60 kg, garancia 5 évig hosszabbítható, szóval képzett emberek voltak szegények. :)

czanga: A talp teljesen fém, olyan 15 kg, elég brutál a felfogatószerkezete, de hát van is mit tartania.

plaszy: Megmondom a frankót, hogy én sem számítottam rá, hogy kihozzák. Pont azt néztem, hogy a kombiban elér fektetve, erre kérdezi a csaj, hogy "kivigyünk ingyé"? Gondolhatod, hogy egyből ráugrottam, ez nekem így sokkal kényelmesebb. Mondjuk a házhozszállítás és a plusz 1 év garancia intézésre vagy 1 óra volt, ami azért brutál...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#283) plaszy válasza Geryson (#282) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi! Akkor azért jó köröket futottál, mire meglett. :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#284) McDoug6lak válasza Geryson (#282) üzenetére


McDoug6lak
tag

Muhaha... ez a szakértelem jesszus istenem:(
Az a legnagyobb baj, hogy ezek a "képzett" eladók, nem csak a karácsonyi roham miatt lettek ideiglenesen beállítva, mert talán akkor még nyelne egyet az ember, elszámolna 3-ig, és mosolyognék rajta. De ezek az eladók a cég állandó szakijai:(
Ha nem lett volna ez a topik, én meg sem vettem volna, mert igazából a breki popója alatt maradt volna a termékismeret, ha az illetékes eladókra van bízva...
Érdekes, mert pl az Euronics-ba meglehetősen professzionális eladót sikerült kifognom!

(#285) plaszy válasza McDoug6lak (#284) üzenetére


plaszy
őstag

Gondolom, hogy a fizu sem azonos a Tesco - Euronics között. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#286) McDoug6lak válasza plaszy (#285) üzenetére


McDoug6lak
tag

Gondolom, tényleg nem elhanyagolandó tény ez sem!

[ Szerkesztve ]

(#287) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali Mindenki!!
Megvan a 2 év Gari :D :D :D
Visszamentem a kistecsóba,éa kérdem mennyi a gari a technika termékekrr?? Modják 2 év. mondom akkó a kollega rosszul tudja, mert rossz garipapirt adott. Szó nélkül javították a papirt.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#288) Winchester95


Winchester95
őstag

Szerintetek nagy hibát követtem el hogy csak a 32" os HD-t vettem meg?
Ott volt előttem a 32 és 40 es is de nem láttam a kettő között olyan nagy különbséget:)
Xbox360 on és Pc-n is használom.
+20k t nekem nem ért meg a fullhd és nagyobb sem kellett volna.
Nagy hátránya van a HD readynek a FullHD val szemben?:S
Mivel lett volna jobba fullhd? google képeken is néztem képeket a kettő közötti különbségről de nem nagyon észrevehető.

(#289) Mr X válasza Winchester95 (#288) üzenetére


Mr X
veterán

Az a 8" pontosan 56%-kal nagyobb képfelületet jelent.

X360-hoz nem baj, ha csak HDReady, a box játékai többnyire úgyis ebben a felbontásban futnak. Hirtelen nem is jut eszembe olyan játék, ami valós FullHD.

(#290) McDoug6lak válasza Winchester95 (#288) üzenetére


McDoug6lak
tag

Nem nevezhető hibának semmi esetre sem!
Mindenki annak megítélése alapján választ tv-t, hogy mire kell neki, mennyi helye van és mennyi pénzt szán rá!
Igaz én is megvettem a full hd-t, de eddig még csak 720p-s filmeket néztem rajta:)
A mérettel meg úgy voltam, ha már van a tuskoba 20 hónapos 0% os hitel, azt a havi 5501 ft-t nekem megéri.
Szóval ne hibaként fogd fel a döntésed, ha neked az igényeidnek megfelel, akkor a legtökéletesebb választás volt részedről:)
x-box-hoz bőven elég a felbontás!

(#291) Mercutio_ válasza Winchester95 (#288) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még hány topicban kérdezed meg? :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#292) Winchester95 válasza Mercutio_ (#291) üzenetére


Winchester95
őstag

Amennyiben akarom és amelyik topicban érdekel mások véleménye, nem pedig a kötekedése.

(#293) Mercutio_ válasza Winchester95 (#292) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy érted ha mások azt mondják elb*sztad, akkor rohansz kicserélni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#294) Winchester95 válasza Mercutio_ (#293) üzenetére


Winchester95
őstag

Véleményt kértem -_-

(#295) djculture válasza Winchester95 (#288) üzenetére


djculture
félisten

Nem vészes a hd ready se, én is azt vettem igaz csak 26 colost mert igy is egy ezer éves 22 colos crt tv-t váltott. Full hd-t oda érdemes venni ahol olyan minőségű adást is nézel vagy blurayt vagy normális tömöritésű 1080p-s filmet.

[ Szerkesztve ]

(#296) ezso válasza Winchester95 (#294) üzenetére


ezso
tag

Maradjunk abban, hogy 32"-nál gyakorlatilag nincs látható különbség HD-Ready és Full-HD között.,
Kivéve full-hd jelnél és "vájtszeműeknél" :P

Szerintem a FHD-nak 40" fölött van értelme, de minél nagyobb a képernyő és minél nagyobb a felbontás, annál jobban kijönnek a hibák is.
Például a "tányéros" Digi tévén, ami anyám 70cm-es CRT tévéjén teljesen elfogadható, az a 127cm-es FHD LCD-n elég borzalmas.

Havas utakon szeretek vezetni, mert olyankor a mazsolák nem jönnek ki, a "vérprofik" pedig már az árokban vannak...

(#297) Mercutio_ válasza djculture (#295) üzenetére


Mercutio_
félisten

Xbox360 és PC-s használatról írt, én nem elsősorban a filmezést mint felhasználást sejtem emögött, de lehet félreértettem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#298) Winchester95 válasza Mercutio_ (#297) üzenetére


Winchester95
őstag

Elsősorban film+net, másodsorban kis játék nagyon néha xbox360-on, harmad sorban pc-n valami régi, illetve újabb játék min. grafon. :)
Én tescoban a 40"-ost néztem, mellette a 32" os volt, Lehet én vagyok hülye de nem láttam különbséget, maximum méretben :D

[ Szerkesztve ]

(#299) Mr X válasza Winchester95 (#298) üzenetére


Mr X
veterán

Ott ne is nagyon várd, a kiállított darabokon valami vacak minőségű dvd film megy általában. De teljesen vállalható a 720p is, nem lesz vele gondod.

[ Szerkesztve ]

(#300) Mercutio_ válasza Winchester95 (#298) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha ez a sorrend akkor no para.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.