Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32325) Tharkoul


Tharkoul
tag

Hello!
Szeretném azzal kezdeni, hogy "gyári" - telenornál updatelt - 2.1-es OS van a telefonon (természetesen Spica, topichoz hűen), így a rootolós válaszok kiesnek.

Tegnap este (04.28) vettem észre, hogy android marketen ja a 'just in' programokra kattintok, kapok egy ilyen hibaüzentet:
"The application Market (processs com.android.vending) has stopped unexpectedly. Please try again."
Nem kerítettem neki különösebb ügyet, megpróbáltam megint. És megint. És megint, de csak nem volt jó. A kereső és a toplistás appok letölthetőek, jól mennek, csak a market ezen része nem. Kerestem-kutakodtam, a lehetséges válaszok közül ezeket próbáltam ki:
a, market cache törlése
b, market update törlése
c, böngésző cache és update törlés
d, hard reset / factory defaults

Egyik se vált be, a 'just in' fülre még mindig nem tudok rámenni. A frissen érkezett programokat megjeleníti, de amint "kattintani" vagy görgetni akarnék, azonnal errorozik. Ilyenkor mi a teendő? Azt hittem, hogy ez új keletű dolog és biztos valamit elcsesztek, de nem, találtam már 2009-es, ugyanilyen problémát. Meg tudta ezt oldani már valaki valahogy, ilyenkor mi a teendő?

ps.: a régi market jól működik, de amint updateli, meghal az egész 'just in' rész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.