Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29651) rutyika68 válasza easy...rider (#29650) üzenetére


rutyika68
őstag

WinRaR, megnyitod vele a rom-ot/system és ott vannak az app-ok, és szelektálás, valahol 10-20 oldallal visszább megtalálod mit lehet kiszedni, hogy azért még guruljon a rendszer.

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29652) BalanceR válasza easy...rider (#29650) üzenetére


BalanceR
addikt

Szerintem fölösleges a romba piszkálni, egyszerűen rootolni kell a Zroot appal (market)
Majd kell még a superuser (market) és a root explorer (market)
Root explorerrel lesz jogod áthelyezni az említett appokat a syste/app ból a data/app ba, ezután reboot, és simán uninstallálhatóak...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#29653) rutyika68 válasza BalanceR (#29652) üzenetére


rutyika68
őstag

Ez is egy jó alternatíva, :K de akkor már egyszerűbb a root-olás :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29654) rutyika68 válasza rutyika68 (#29653) üzenetére


rutyika68
őstag

Én megcsonkítottam az FG-romot, apk.at is cserélgettem, és szépen gurul. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29655) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

Hali meik telefon jobb a galaxy i7500 vagy a galaxy spica i5700?
Tapasztalatok a telefonokról?
Meiket vegyem?:D

(#29656) rutyika68 válasza HEKIT99 (#29655) üzenetére


rutyika68
őstag

galaxy spica :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29657) picur220 válasza HEKIT99 (#29655) üzenetére


picur220
veterán

Ha jóindulatú vagyok azt mondom, hogy egyiket se!:D

(#29658) HEKIT99


HEKIT99
csendes tag

Hát akkor miet?:D

(#29659) Dj.Mike


Dj.Mike
senior tag

Üdv ismét. Minfreet milyen módban érdemes futtatni hogy a játékok jól menjenek?

(#29660) easy...rider válasza rutyika68 (#29651) üzenetére


easy...rider
őstag

Sajnos WinRAR-al semmire nem jutok. megnyit pár állományt, és van hogy azon belül is van megnyitható, de sehol nem találok olyat amit te írtál. egy-két kósza file van csak benne, de azoknak tuti semmi közük az egészhez.

Te is WinRar-al csináltad a dolgokat? Lehet hogy nem gyári FW volt, és ezért tudtad így megoldani.

Nekem ez van most [link] a jelszót a kitömörítéshez priviben elküldöm.
Szerintem ezzel nem működik a dolog. :(

Akkor ha WinRar nem akkor marad a root?

(#29661) easy...rider válasza BalanceR (#29652) üzenetére


easy...rider
őstag

Köszi a tippet de ezt a Zroot programot nekem nem hozza a market :(

Honnan tölthető le még biztonságosan?

(#29662) snooze


snooze
veterán

hali!
segitene valaki?sms iráskor mikor kéri a cimzetteket,akkor minden név többször,akár 4szer,5ször is benne van a listában?mivel sok szám van,hogy lehetne kiszedni a feleslegeseket,mert törölni sem lehet..köszi!

GO Gunners!!!

(#29663) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

én is tanácsot kérnék tőletek:)
telót vennék, de eléggé tanácstalan vagyok
amire kell: free wifi van munkahelyen, ahol egy keveset fel lehet lépni netre, otthon meg nem kell, mert ott a gépen egyszerűbb
nem vagyok egy buheráló típus :)
tehát 3 készüléket néztem és nyilván a spica is közöttük van
-Spica, SE X8 és esetleg ZTE Blade

Amennyiben van tapasztalatok a másik kettőhöz képest is, szívesen vennék tanácsokat

(#29664) legiaap válasza snooze (#29662) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gmailedben töröld ki a felesleges számokat, majd szinkronizáld újra a telefonkönyvet.
Vagy a telefonodban a névre->menü gombot nyomsz->szerkesztés->felesleges számokat kitörlöd.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29665) Smithy87


Smithy87
senior tag

Hello!

Csak érdeklődnék, hogy a rádió fejlesztés hogy halad a spicara? Mert olvastam régebben,h a vas megvan hozzá benne csak a szoftvert hagyták le.

(#29666) legiaap válasza Smithy87 (#29665) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem úgy halad, mint ahogy a végleges 2.2-es rom.
Azok akik annó fejlesztették ezeket szerintem már rég másik telefonnal nyomják.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29667) BloodRay válasza BalanceR (#29625) üzenetére


BloodRay
veterán

Ezek 2.1-re is felmennek? Az jó ha recovery-ben "installálom" a zip-eket? Vagy esetleg csak másoljam be átnevezve bootanimation.zip-re a /data/local/ -ba?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29668) mm89 válasza easy...rider (#29660) üzenetére


mm89
őstag

Azért nem megy úgy ahogy rutyika írta, mert ő a recoveryből felrakható romokhoz van szokva. (ott megy, mert az egész csak egy zip fájl).
Megnéztem most egy gyári romot, nem nagyon lehet belelátni...
Root a lelke a dolognak :)
Amúgy nem tudom miért nem akarod rootolni, ha nem tetszik valami, akkor vissza a gyári
azt annyi. De egyébként attól hogy rootolod, még ugyanaúgy néz majd ki, sőt ugyanaz lesz minden, csak lesz root (rendszergazda ha úgy tetszik) jogod a telefonod felett.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29669) mm89 válasza Smithy87 (#29665) üzenetére


mm89
őstag

Az se teljesen biztos hogy a hardver megvan hozzá teljesen. Valami olyasmit olvastam még régebben, hogy megvan, de nincs bekötve vagy mittudomén... Ne nagyon reménykedj benne...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29670) mm89 válasza BloodRay (#29667) üzenetére


mm89
őstag

Ott a válasz..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29671) mm89 válasza Dj.Mike (#29659) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem nem sokat veszítesz azzal ha próbálkozol, sőt azzal se ha visszaolvasol kb 15 hsz-t...
(egyébként ketten írták eddik, az egyiknek agressive-vel is meg mild-del is ugyanolyan volt, a másiknak meg mild-del lett jó...)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29672) BalanceR válasza BloodRay (#29667) üzenetére


BalanceR
addikt

Recoveryből tudod feltenni , pár másodperc az egész...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#29673) BloodRay válasza mm89 (#29670) üzenetére


BloodRay
veterán

Nincs ott, és a topic is ebben a részben van: "2.2 Mods / Themes". Ezért kérdeztem csak.

(#29672) BalanceR -> Kössz! És gondolom akkor semmi különbség, hogy 2.1, vagy 2.2-re rakja az ember.

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29674) mm89 válasza BloodRay (#29673) üzenetére


mm89
őstag

Igen, bocs, azt nem írtam oda, hogy én arra válaszoltam hogy recoveryből kell e felrakni.
Amúgy szerintem a boot animnak nem lesz köze a romhoz. Azért előtte tar backup minderől!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29675) BloodRay válasza mm89 (#29674) üzenetére


BloodRay
veterán

Kössz mindkettőtöknek, már megvan, csak még válogatok. :)
Valóban semmi köze a rom-hoz, csak biztosra akartam menni, mivel a rendszerrel egyébként nincs gondom és backup-ot persze nem csináltam.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#29676) rutyika68 válasza mm89 (#29668) üzenetére


rutyika68
őstag

Megoldható evvel a rommal is, csak egy kicsit bonyolultabb. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29677) zseko


zseko
veterán

Enyhén szólva ideges és mérges vagyok, így egy hónap használat után azt kell mondjam hogy óriásit csalódtam az android rendszerben. Én nem fogok ajánlani senkinek sem androidos telefont. Este kb 45%-os aksi reggelre lemerült, feltettem töltőre, telefonáltam vele egyet mert kerestek, azóta _semmi_ nem működik ami mikrofont használ, hibával elszállnak, telefonálni sem lehet vele, én sem hallok és engem sem hallanak, csengőhangot is elállította másfajtára. Hangerő közelít a nullához minden alkalmazásnál, sima beszédhang elnyomja... Az akadozó programokról, és indulásukról nem is szólva, meg a megkérdőjelezhető adatbiztonságról sem (sz@ros widget, ami csak a procisebességet teszi ki a kijelzőre hozzáférést akar az összes kontaktomhoz?? +GPS?? + full internet?? menjen a ..csába..) Őszintén szólva én megbántam hogy ilyen telefont vettem, vettem volna inkább pl. 6.5-ös winmobilt... vagy iPhone-t, bármennyire is utálom az apple-t, de unokatesómnak az van és látom hogy működik.. 2 hetente pakoljam újra az egész telefont, mert valami úgy dönt hogy elszáll és tönkrevágja?? Pfff, vicc...
srry a kiakadásért, de most nagyon felhúzott.

HR24.hu

(#29678) huntiger válasza zseko (#29677) üzenetére


huntiger
tag

nekem minden tökéletesen működik, a hiba a te készülékedben van.

(#29679) zseko válasza huntiger (#29678) üzenetére


zseko
veterán

Én is erre tudok csak gondolni, mert az enyém csak rootolva van, egyebet nem is igen tettem rá. De most ki fogom próbálni még hogy több mindent módosítani, aztán meglátom mi lesz.

HR24.hu

(#29680) huntiger válasza zseko (#29679) üzenetére


huntiger
tag

ezzel a telefonnal foglalkozni kell. értem ezalatt a a különböző romokat, kernelcseréket, stb.
ez van akinek tetszik, van akinek nem.
alapesetben nem egy tökéletes telefon (sőt), de ha foglalkozol vele, akkor egy egész használható eszközt fogsz kapni.

(#29681) easy...rider válasza mm89 (#29668) üzenetére


easy...rider
őstag

Igen csak lehet eladom majd, és nem akarom oda vissza csinálni.

De rutyika68 megpróbál segíteni a gyári rom módosításába. :)

Ha elkészül akkor lehet felteszem valahová, mert nem lenne egy rossz azoknak akik nem akarnak ROOT-olni. Csak Odinozni

[ Szerkesztve ]

(#29682) Dj.Mike válasza mm89 (#29671) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Hali lehet igazad van csak vissza kellett volna olvasni. Mellesleg nekem egyik beállításon se volt a legjobb szóval visszatértem a korábban leírt beállításokra amiket kézzel kellett megadni és azzal nagyon szépen működik, 60-84 MB közti a szabad ram.

(#29683) Dj.Mike válasza zseko (#29677) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Nekem is az aksival van csak a gondom hogy minden egyes bekapcsolást követően merül 10%ot meg böngészés közben is szépen merül lefelé de azon kívül minden más tökéletesen működik. Javaslom a Frozenginger v3.1et nagyon jó szerintem.

(#29684) snooze válasza legiaap (#29664) üzenetére


snooze
veterán

de csak sms iráskor jön elö ez a többszörözés..sima telkönyvben csak egy jelenik meg..és ott nem lehet törölni..

GO Gunners!!!

(#29685) zseko válasza huntiger (#29680) üzenetére


zseko
veterán

Elhiszem hogy foglalkozni kell a telefonnal, de azért ne haragudj, nem hiszem hogy annak kellene általános dolognak lennie, hogy egy újonnan vásárolt eszközt nem lehet a céljának megfelelően használni csak buherálás után.
Na mindegy, csak egyelőre nem akartam szétflashelni a telefont.
Recoveryből megoldható a 3D driver csere, és a zenehallgatás közbeni pattogás?

HR24.hu

(#29686) kovacszk válasza zseko (#29685) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nem kellene általánosnak lennie, de sajnos a spica (hála a samsungnak) már csak ilyen, speciel én ezt külön szeretem benne :). Olyan mint egy kutya mindig foglalkozni kell vele. Ha egyszer felraksz egy új romot meglátod a különbséget sebességben stb... utána olyan mint a drog, nem tudsz leállni.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#29687) mm89 válasza Dj.Mike (#29683) üzenetére


mm89
őstag

Én amióta felraktam ezt a minfree-t azóta mintha jobban merülne..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29688) legiaap válasza snooze (#29684) üzenetére


legiaap
nagyúr

De a telefonkönyvben rámentél a névre és majd a szerkesztésre?
Ott többször bent kell hogy legyen ua. a szám.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29689) snooze válasza legiaap (#29688) üzenetére


snooze
veterán

igen ugy csináltam..nincs bent..de a gmailfiokban meg ott van..onnan már töröltem..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#29690) juliska1 válasza #32577792 (#29663) üzenetére


juliska1
csendes tag

Szia

Én Spica-ról váltottam Blade-re de nem bántam meg.
Nagyobb felbontású,és méretű kijelző,
több memória,live wallpaper,gyári 3d driver,stb.
X8-hoz nem volt szerencsém.
De ezek csak saját tapasztalatok.

Üdv

(#29691) Tesztelo.hu válasza zseko (#29677) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ennek semmi köze az Androidhoz. Egyértelműen valamilyen hardveres hibáról lehet itt szó. Ez ugyanígy előfordulhat Winmobile-lal vagy iPhone-nal, ha hibás.

(#29692) picur220 válasza juliska1 (#29690) üzenetére


picur220
veterán

Én is váltanék, de most nincs is úgy pénzem, meg kedvem sincs szarakodni vele. Most egész jó, elvagyok így vele addig, amíg nem lesz zsém valami normális androidos telora, elsősorban HTC-re.

(#29693) person válasza picur220 (#29692) üzenetére


person
senior tag

Remélem 1-2 hónapon belül én is tudok váltani. Beérem egy Defy-vel is. Strapabíróság és persze megbízhatóság nálam fontos és árban sincs elszállva.

[ Szerkesztve ]

(#29694) picur220 válasza person (#29693) üzenetére


picur220
veterán

Nekem most tetszenek a WP7-es cuccok is, lehet optimus 7 lesz belőle, max ha nem tetszik, eladom, és veszek egy Defyt vagy desiret.

(#29695) macilaci23


macilaci23
csendes tag

Új Lukiqq V4 kernel

[link]

(#29696) bors95


bors95
tag

Üdv! azt szeretném kérdezni, hogy valakinek cm-el volt e már szerencséje a psx4droidhoz mert azt olvastam hogy megy::

"...de ami a legjobb: megy a psx4droid! :D Tegnap próbálkoztam a Final fantasy 9-el és a videók alatt olyan 40-50 fps-el ment, játék közben olyan 15-30. Sajnos még nem túl élvezhető mert hiába "magas" az fps szám szaggat és lassú...Majd tom3q 3d driver-ével jobb lesz. :) Azzal olyan HTC Hero szintű lesz a teljesítmény. :)"

nekem nem indul, lehet hogy a rommal van a gond....de ha valaki használta már kérem segítsen... :R
köszi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29697) Maximum1


Maximum1
őstag

Nektek megy az IGO ezen a Lukiqq V3 kernelen?
Feltelepül, elindul de nincs kép.
Lehet a sima Lukiqq V4 kernel semmi 3D és SSswich nélkül jó lenne?

(#29698) petikeke válasza bors95 (#29696) üzenetére


petikeke
tag

Már írtam közben neked. :) Kell egy psx bios ahhoz, hogy elinduljon. Ha az megvan akkor csak betöltöd a romot és indítod. :) Ajánlatos a PocketIso-val tömöríteni a cd-t.

OnePlus 7t

(#29699) Maximum1


Maximum1
őstag

2.2 Konyha CM8.3 & SM kettő az egyben By LeshaK. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29700) person válasza bors95 (#29696) üzenetére


person
senior tag

Telefonon Tekken-el nyomni ? :Y Ááá mekkora lenne. Még a gépem is gyenge hozzá. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.