Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) Dj.Mike válasza mm89 (#29893) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Értelek de az természetes jelenség hogy FG alatt olyan gyorsan merül? Nincs rá valami program vagy valami amivel csökkenthető lenne az aksi használat? Ha nem nyúlok hozzá szerintem nekem is kibírna 2 napot.

[ Szerkesztve ]

(#29902) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Hol tudom a legfrisebb android kernelt letölteni?

(#29903) Moonline. válasza Moonline. (#29902) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Jha, ez tárgytalan. Inkább stabil CM kéne.

(#29904) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Nekem egy t.m-os spicam van.Még minden eredeti rajta.Mit érdemes és lehet frissíteni és mire? Néztem az 1. hszt ,hát elég kinai,de gondolom érdemes vele kínlódni.

Privire válaszolni illik.

(#29905) picur220 válasza Aranygyerek (#29904) üzenetére


picur220
veterán

Odinnal JH1, aztán LK2.08, majd recoveryben CyanogenMod6.1.1 alpha8.3, majd erre FrozenGinger v3.1, aztán EXT-fájlrendszerkonverzió recoveryből, majd a v4-es BFS-es Lukiqq-féle kernel, aztán az videopatch_v3 (nem biztos, hogy kell, lehet kerneltartozék). Ajánlom a Spica segédletet.:D

(#29906) mm89 válasza picur220 (#29905) üzenetére


mm89
őstag

rosszul írtad :) az ext konverzió az a FG előtt kell :) és a FG tartalmazza a video patchet
(nyilván megérti ha még az első hsz is kínai :D)

Aranygyerek:
Én is ajánlom olvasd el a spica segédletet..
Ha úgy érzed hogy az alapján menni fog, akkor kérdezz itt :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29907) Boonen007 válasza huntiger (#29900) üzenetére


Boonen007
őstag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#29908) picur220 válasza mm89 (#29906) üzenetére


picur220
veterán

Nemtökmindegy, hogy FG előtt v után? Nekem ment a FG RFS-sel is, szóval utána is jó.:D Megint az okosság...:DDD
Amúgy a videopatch az a kernelben van, és ha lecseréled, akkor lehet eltűnik, nem? Mégiscsak 1 driver, csak a kernelben kéne lennie:K

(#29909) Boonen007


Boonen007
őstag

"v4-es BFS-es Lukiqq-féle kernel" Ez mi is? Ha végigcsinálom ezt a komplett csapatot amit leírtatok utánna is azok a zöld ikonok maradnak?

(#29910) Boonen007 válasza Boonen007 (#29909) üzenetére


Boonen007
őstag

Esetleg valaki egykét linkel tudná kicsit könnyebbé tenni ezt?:

Odinnal JH1, aztán LK2.08, majd recoveryben CyanogenMod6.1.1 alpha8.3, majd erre FrozenGinger v3.1, aztán EXT-fájlrendszerkonverzió recoveryből, majd a v4-es BFS-es Lukiqq-féle kernel, aztán az videopatch_v3 (nem biztos, hogy kell, lehet kerneltartozék).

Hogy mit honnan lehet leszedni?

(#29911) mm89 válasza picur220 (#29908) üzenetére


mm89
őstag

Én úgy emlékszem, hogy azt írták, hogy az FG inkább ext-n szeret lenni.
A kernelre nem tudok mondani semmit, hogy lecseréli -e.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29912) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Felraktam egy Froyo-t, de vagy 20 perce az androit felirat van...meddig szokott ez tartani?

(#29913) mm89 válasza Moonline. (#29912) üzenetére


mm89
őstag

Melyiket? Wipe-ot nyomtál?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29914) Moonline. válasza mm89 (#29913) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Ezt, igen.

(#29915) Moonline. válasza Moonline. (#29914) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Update: sikerült, felraktam újra és jó lett.

(#29916) picur220 válasza mm89 (#29911) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem nem zavarja az RFS sem, aminek nagyon kell az EXT, az a BFS I/O scheduler:D

Boonen007: Ezt ilyen sorrendben meg kell csinálnod, ha elolvastad volna a Spica segédletet, nem lenne ennyi kérdésed. Meg az andro-ID.info-s alapozó is mehet neked előtte:DDD :K

[ Szerkesztve ]

(#29917) mm89 válasza picur220 (#29916) üzenetére


mm89
őstag

Te akkora paraszt lettél...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29918) person válasza belec (#29883) üzenetére


person
senior tag

Thx. Majd fel is dobom. Valaki próbálta már?

Más: Látom terjed a villahangulat. :DDD

(#29919) rutyika68


rutyika68
őstag

Fiúk! Fiúk! :(

"Tégy úgy másokkal,ahogy szeretnéd,hogy veled tegyenek!" :K

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#29920) montyx válasza mm89 (#29816) üzenetére


montyx
aktív tag

Kéne mi? :D
Nekem is van még Spica-m, még nem volt szívem megválni tőle.
Esetleg, ha valakit innen érdekel egy független rootolt szép állapotú Spica, akkor írjon, mert szívesebben adnám a ti kezetekbe...

Aláírás

(#29921) montyx válasza BalanceR (#29822) üzenetére


montyx
aktív tag

Ha még szabad okoskodnom erre, akkor most megtenném.
Én rájöttem, hogy nálam az volt a gond, hogy nem volt jó a memkari. Vettem egy 8GBs Class4es Sandisket, azóta semmi ilyesmi nem történt. Előtte, szinte naponta volt valami hasonló nagy fájlok esetén.

Aláírás

(#29922) Zethepolee


Zethepolee
tag

Hello!
Az miért lehet, ha USB-vel összekötöm a telót a számítógéppel, nem tudom a telefont átkapcsolni PC Studio módba. Csak memóriakártya ki-be kapcsolása van. Enélkül nem tudok szinkronizálni, mentést készíteni, stb.
Vajon mi lehet?

(#29923) montyx válasza mm89 (#29911) üzenetére


montyx
aktív tag

Mit tud ez az FG? Csak úgy kíváncsiságból érdeklődök...
Miben jobb, mint a Froyo?

Aláírás

(#29924) huntiger válasza montyx (#29923) üzenetére


huntiger
tag

semmiben, az is 2.2 alapú rendszer.
annyi hogy nem kell külön felpakolnod a cuccokat (3d driver, másik kernel, ssswitch) cm után.
szóval kb. egy "mindent egyben" cm plussz programokkal+némi zöld dizájnnal.
http://forum.samdroid.net/f53/frozengingerv3-stylz-3971/

(#29925) Jaki2000 válasza huntiger (#29924) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Bocsi nem neked akartam, csak mellé nyomtan 2 GB-tal :DDD

Csak azt nem értem, hogy miért kell egy 4 GB-os kártyát, vagy bármekkorát, ami nem kicsi, telepakolni? Az mán zura, ha ennyi kép, vagy mi kerül rá. 10,5 Mpixeles fényképezőm van. jó minóségben 2,5-3 M-ás képeket csinál, az min. 1300 kép. Nem így használom, így lehet 4-5000 kép is.
Azt meg végképp nem értem, ha divx-szel nyomjátok tele. Minek? Bakker! Most megmértem centivel: 8,2. Mit láttok rajta? Feliratot, vagy képet.
Azt értem, hogy viszel egy videó felvételt magaddal a családról, vagy kedvenc sorozatodból (??). De egy 4GB-os kártyára, Spica felbontásba konvertálva, 4 évad felfér!!!
Mivel pakotátok tele. Ne mond, hogy több dvix-es filmet egy-az egyben felnyomtál!
Ez nem házi mozi.
Még nem próbáltam, de a DropBox is 2 GB. És sokan használják. Erre találták ki.
Ez nem reklám, csak józan ész: http://www.dropbox.com/
Szóval tele van a..... kártyám :DD

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#29926) BalanceR válasza Jaki2000 (#29925) üzenetére


BalanceR
addikt

10-15 előadó, előadónként 3 album albumonkén 60MB (Mp3/VBR) = 2.6 GB
Sorozat, egy 3 epizód (PL BigBangTheory) 175MB/Ep = 526MB
Képek 3,2MP 200 db 1M/db = 200 MB
Archivált appok 80 ~3MB/app =240MB
Dokumentumok vegyesen XLS/DOC/PDF = 80MB
Ekönyvek e.pub-ban 30 5MB/könyv = 150MB
Rendszerfileok (Thumbnailek app fileok) = 150MB
3946MB

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#29927) Jaki2000 válasza BalanceR (#29926) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ezt komolyan így telepakoltad :F
Jó, van rajt egy kis zene. de kb 40 album? Értem! szereted a jó zenét.
200 kép, az nem sok, de sok sör kell mire a haverok végig nézik.
80 app, hogy hirtelen ottan legyen. És a market? Ők is gyűjtik talán?
Doc - ezt üzletileg is értem, nekem is van néhány. Néhány!
E-könyv -mondjuk 1-2 műszaki leírás. Amúgy ekkora képernyőn sok értelmét nem látom. Erre találták ki a foggalmam sincs mire jó iPad és mindenféle tib-tabokat (telefonnak nagy lenne, de nem is számítógép,,,) Majd ha össze lehet hajtogatni, vagy feltekerni.
apps2sd -opsz ezt értem
Őszintén! Ha nagy zene hallgató vagy értem. De amúgy a többit nem annyira. 4 G-s SD-n arhiválni :F
Jó hogy tele van.
1-2 év és lesz pár 100 G-ás kari. Nyugi. :D Összehajtogatva. És nyithatsz mobil könyvtárat is :P

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#29928) #09908736 válasza Zethepolee (#29922) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nincs PC Studio mód.

(#29929) Jaki2000 válasza Zethepolee (#29922) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

[link]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#29930) Csepy


Csepy
senior tag

Frozen Ginger nekem a leírtak szerint feltéve minden esetben (legalább 15x feltettem már) bootloop-pal végződik, bejön a FG splash-screen, majd boot logo (a cyanogenmod 7 féle), majd pedig mindez ismétlődik a végtelenig. Minden egyes rohadt alkalommal...

Any ideas?

Regards: Csepy

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#29931) Blyan válasza Csepy (#29930) üzenetére


Blyan
félisten

Friss flash, után rootolsz, majd CM83, factory reset, elindítod a CM-et, hagyod, hogy betöltődjön, használatra készen. Aztán reboot, recovery, EXT2 all, wipe Dalvik, majd rátolod FG-t és a végén nem megy?

Fura, többször is feltettem így (volt, hogy flash nélkül, csak a korábbi CM-re) és probléma nélkül elindult.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29932) mm89 válasza montyx (#29920) üzenetére


mm89
őstag

Persze, szívesen cserélnék :)
Nekem nem kell Spica, öcsémnek is most vettünk egyet:)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29933) mm89 válasza Csepy (#29930) üzenetére


mm89
őstag

Az utolsó factory wipe nem kell. Asszem később Rutyika is javította a leírást..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29934) BalanceR


BalanceR
addikt

Megint előjött a Sleep bug... :W
Szerintem attól lehet, hogy a nálam bugos FGre tettem a 8.3at...
Felmerült pár kérdés:
1. Mintha korábban olvastam volna, hogy a 2.2es Kitchenben főzött CM8.3ban nincs magyar nyelv...
Ez igaz?
2. akkor a jelenlegi telepítéskor ha jól sejtem ez lesz a menet:
Odin►JD1►beboot►Odin►LK►beboot►all2EXT►benoot►Wipe Dalvik►Recovery►Főzött2.2►beboot►intercept+akmd►beboot

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#29935) Zethepolee válasza Jaki2000 (#29929) üzenetére


Zethepolee
tag

Köszi a válaszokat. Sikerült megoldani, USB hibakeresési módot bekapcsolva megy a KIES.
:DD

(#29936) Maximum1 válasza Jaki2000 (#29925) üzenetére


Maximum1
őstag

Nehéz elfogadni, amikor valaki kihasználja azt a dolgot, amit vesz.
Az idézetedből is látszik "AE" nem Te vagy az az ember.
Amúgy a navigáció is min 1giga mert, hogy ezt is tudja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29937) bigsee válasza Blyan (#29931) üzenetére


bigsee
addikt

Nekem is ua. mint Csepy-nek, bootloop... :((( ... most megpróbálom a CM8,3-at elindítani és visszatérve a Recovery-be újraflashelni a FG-t (az ext2 maradt, az nem árt a CM-nek, ugye...?)...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#29938) person válasza Jaki2000 (#29925) üzenetére


person
senior tag

LOL ! Ezt komolyan is gondoltad? Ne mááá ! Persze én meg azért vettem 8GB-os karit, hogy a 4GB adatom kényelmesen elférjen ami mellesleg baromság, fele szemét mivel neked 2GB is bőven elég. Nehogy már nekem vagy másnak ne legyen elég. És ez így van rendjén kérem. Nem is értem miért kezdtem el nézegetni a 16GB-os karikat. Amúgy meg senki ne nézzen már filmet a spicán mert Jaki sem teszi ! "Ez nem házi mozi" ! Normálisak vagytok? Ha meg mégis kedvet kaptok akkor húzzátok le DropBoxból a filléres nagy sebességű mobilnettel miközben utaztok az isten háta mögött. Ez a józan ész !

(#29939) Blyan válasza bigsee (#29937) üzenetére


Blyan
félisten

A FG felrakása után, csináltál bármilyen wipe-ot? Mert az ugyanis nem kell, csak felszalad a zip tartalma és mehet a reboot. Csak a CM83 után kell egy factory reset, majd annak a bebootolása után egy wipe dalvik, és ezután meg a FG, amit már nem kell wipe-olni.

Nem árt, nekem most is egy CM83 variáns van fent, EXT2 minden.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29940) bigsee válasza Blyan (#29939) üzenetére


bigsee
addikt

Most utolsó wipe nélkül raktam fel és sikerült... :K ...köszi!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#29941) Blyan válasza bigsee (#29940) üzenetére


Blyan
félisten

Na, akkor királyság. :) Enjoy!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29942) Maximum1


Maximum1
őstag

(#29943) bigsee válasza Blyan (#29941) üzenetére


bigsee
addikt

Úllesz! :)

Amúgy én - már a huszonvalahánymilliomodik flash után - mindig visszatérek a stock ROM-hoz, illetve addig az utolsó pontig, amíg a hack-ek el nem kezdik megrágcsálni a Spica stabilitását... Ez általában a root előtt/után van... Nagyon idegesít, amikor valami napi aktivitás közben nyolcszor kell elhúzni az ujjam a képernyőn, hogy fogadjak egy hívást... :( ... vagy hogy belépve a menübe, valamit elindítsak, és ne kelljen azt lesnem, hogy hosszú másodperces lagok után kezdi el csak azt tenni, amire utasítottam... És biza egy idő után minden, ismétlem minden ROM ezt csinálja, és SZVSZ ez nem a ROM-ok hibája, hanem inkább a készüléké... egy 800 Mhz-es csodának nem így kéne működnie...

Csak azért keseredtem el a végére, mert már látom ennek az összeállításnak is a végét... :(((

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#29944) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Kérdés:
NOKIA 5230 telepített Garminnal (navi). El akarom adni, és gyárira kéne visszaállítani. Ha nyomok neki egy gyári visszaállítást, akkor bukom a Garmint is? (elvileg az sd kártyán van, de gondolom beépül a rendszerbe is valamennyire)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29945) Blyan válasza mm89 (#29944) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tudom, nekem 5800-án a GarminXT kártyára települt, és minden factory reset után mindig megjelent a programok között, ha kivettem és visszatettem a kártyát, már dobta fel az ablakot, hogy a Garmin elindulna.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29946) mm89 válasza Blyan (#29945) üzenetére


mm89
őstag

Na zsír
akkor csak így van ennél is nem?
Szal factory reset, aztán kártya ki- be és már jó is?
Az 5800 nem sokban tér el ettől.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29947) Jaki2000 válasza person (#29938) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Lehet, hogy nem egyforma a felhasználói szokásunk, de én próbáltam azért barátságosan kommunikálni. Max megjegyzést tettem, és nem szóltam be.
Lehet igazatok és tényleg jó dolog filmet nézni unalmas utazás közben. De rengeteg okos telefonnal rendelkező ismerősöm van, még azt sem tudják mekkora a kártyájuk. Max zene, vagy a telóval készített felvételek vannak rajta. Vannak zúzós gamer pc-k de mégis az olcsó integrált az elterjedt. Lehet a teló okos, divixes, nagy kapacitású kártyával, de nem ez az általános. És tudom, hogy mint más fórum ez is a lehetőségek kiaknázásáról szól.
De azért lehet véleményem. Én nem azt mondtam, hogy ne nézz filmet, és ne tárolj több 1000 képet a gépeden, de nem hétköznapi és nem életszerű. A fényképezőről is letöltöd a képet, a PC mellé veszel háttér tárat, hogy ne terheld a gépet. Én meg kapok a pofámba, mert nem értem, miért kell full pakolni a kis karit. Na mindegy. Talán egyszer lesz időm filmeket feltenni és nézni rajta, majd akkor megértem. :))

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#29948) feri1014 válasza Jaki2000 (#29947) üzenetére


feri1014
senior tag

Előre is elnézést, hogy úgy írok választ, hogy nem vagyok érintett.

Szerintem a stílussal igen is gond volt az érintett hsz.-ekben. Hülyének néz(t)ed az embert, mert kihasználja a memóriakártya kapacitását legyen is az akármekkora. Nem azzal van a gond, hogy véleményed van.

"De rengeteg okos telefonnal rendelkező ismerősöm van, még azt sem tudják mekkora a kártyájuk."

Erre csak azt tudom mondani, hogy jól működnek a reklámok. :)

(#29949) Blyan válasza mm89 (#29946) üzenetére


Blyan
félisten

Én így tapasztaltam.
Most megnéztem, így van-e, aztán rájöttem, hogy a hozzá adott 8GB-os kártyát használom a Samsungban.:D
Jáj nagyon szar az 5800 rezisztiv kijelzője a spica után.... :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29950) Jaki2000 válasza feri1014 (#29948) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Én kérek elnézést!
Nem volt szándékomban hülyének nézni senkit. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem kell kiakadni, ha nem értenek vele egyet, főképpen ha az érvek netán nem állják meg a helyüket, vagy nem elég meggyőzőek. Kár volt belebonyolódnom. De akkor azért sem kell sírni, hogy kevés a hely! Venni kell nagyobbat. UFF!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.