Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) Jaki2000 válasza rutyika68 (#30799) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Az előző kérdésem lett volna, a hívásmemóriának a kibővítésével kapcsolatban
[link]

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#30802) rutyika68 válasza Jaki2000 (#30801) üzenetére


rutyika68
őstag

Én nem találtam ilyen lehetőséget :(

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30803) access_denied válasza Jaki2000 (#30795) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm, tökéletes :)

(#30804) Skynet258 válasza picur220 (#30777) üzenetére


Skynet258
veterán

Pont most teszteltem a blogon... A Spica-hoz képest nekem is jobbnak tűnt egyébként. Persze tegyük hozzá, a Spica már nem egy tegnapi darab. ;)
A Trabant--->Merci azért kicsit erős kifejezés, annyival nem jobb. :DDD Két főbb bug-ja van, az SD eldobálás (de ez formázással elvileg megoldható), és az általam írt tesztben is említett "ha megérinted a képernyőt, 100%-on pörög a proci" hiba.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#30805) Jaki2000 válasza rutyika68 (#30802) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi! 2.1 főzött eclair van még mindig. Korábban, mikor főzőcskéztem, valamelyikben volt ilyen. Azt kerestem. Be lehetett darabra állítani. Most vissza akartam keresni febr. 9 körül és 26-nál vége volt.
Ez baj!!! :W

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#30806) acskapocs válasza picur220 (#30800) üzenetére


acskapocs
tag

Tudom,hisz mondom volt már a kezemben XD
Egyik cimbim kínálgatta 40 ezerért.
Csak én már csak nagyobbra cserélem.
Pulse volt az első androidom,imádtam a hodály kijelzőjét,azt lecseréltem egy galaxy3-ra és szenvedtem a számomra kicsi kijelzőn, ezért le is cseréltem egy spicára, még egy blade-n gondolkodtam.Várom hogy megjöjjön Magyarországra a zte skate és arra fogom majd a spicát lecserélni.
Abban már 800-as proci lesz és ha abból is akkora javulást lehet majd kierőszakolni akkor úgy érzem az lehet számomra az ideális.
A blade-ből ki lehet taposni 1000-es quadrantot.De már egy normálisabb 2.2-es rommal is simán tudja a 750-800-at.Gyönyörűen fut rajta a nfs shift(féltékeny is vagyok egy picit a haveromra :W )

Szerintem is erős a traban->merci hasonlat.

[ Szerkesztve ]

(#30807) RepeatSector válasza acskapocs (#30806) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha androidban gondolkodnék akkor nálam is a ZTE skate a befutó (de ott van még a zte amigo is ami nagyon bejön)
A ZTE skate-ben ugyanaz a proci köhög csak nagyobb órajelen mint a ZTE blade-ben

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30808) syler123


syler123
veterán

If you are experiencing reboots/sleep problem turn UV off!

uv az minek akar lenni a rövidítése?

(#30809) syler123 válasza syler123 (#30808) üzenetére


syler123
veterán

Már lekéstem a szerkesztést, nézegetem ezeket a Yonip kerneleket, az a kérdésem, hogy mi a különbség ez a 2ő között?
YONIP-BFS-V.10(AIO)_24Bpp.zip (battery level fixed)
YONIP-BFS-V.10(AIO)_16Bpp.zip (battery level fixed)

Meg ezek mehetnek az ALLtoEXT2-re?

Kösz zseko, az lesz az, eszembe juthatott volna. :)

Elbeszélgetünk egy egy hozzászólásba :DD , szerinted a bfs vagy cfs-t érdemes-e feltenni?
Elvileg a cfs stabilabb.

[ Szerkesztve ]

(#30810) zseko válasza syler123 (#30808) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem az Undervolted-é.

Már van 10-es is? Az AIO, ha jól értelmezem az angolt, akkor tartalmazza a video drivert meg még egy-két patch-et, a 16bit az 16 bites, a 24bit meg 24 bites színt jelentene, ezzel elvileg szebb a kép. És nem működnek vele a képlopó programok.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30811) syler123


syler123
veterán

Meg remélem nem ez emeli meg az órajelet 1000Mhz-re mert akkor hagyom a fenébe.

(#30812) zseko válasza syler123 (#30809) üzenetére


zseko
veterán

A yonip kernel megemeli az órajelet 1000MHz-re. Sőt, a V.9-es már 1066-ra emeli, a V.10-es meg nincs írva mennyire. De sokkal jobb most a telefonom, mint a lukiqq kernellel. Most működik eddig a legjobban. Csak a 3D hiányzik...

Hát, ír egy olyat, hogy: Convert File System all to EXT2 to prevent installation errors especially on BFS version, amt szerény angol tudásommal :) úgy értelmezek, hogy ajánlott átkonvertálni, hogy ne legyenek hibák, különösen a BFS verziónál. És egy olyat, ami elég lényeges, hogy: WIPE DALVIK-CACHE before applying Kernel, szóval kell egy wipe dalvik-cache mielőtt felteszed az új kernelt.

A BFS-CFS kérdést nem tudom, nem vágom mi a különbség köztük, a legutóbbi megborulás óta nem nyúltam a telefonhoz, mert most igencsak jól működik a V.8-as yonip kernellel. Örülök hogy most stabilan megy szerda óta, inkább nem piszkálom amíg nem muszály :D Pedig engem meg a JH6-os rom érdekelne mennyivel lenne jobb tőle. De majd akkor nyúlok már csak hozzá ha nagyon muszály lesz (vagy ha már nem bírom ki :D)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30813) syler123 válasza zseko (#30812) üzenetére


syler123
veterán

Hát akkor ez még meggondolom, ez az 1000mhz-re húzás nem tetszik nekem, meg szerintem egy idő után a telefonnak se fog. Azért lőtték be 800ra mert annyit bír stabilan, szóval nem hinném hogy jót tenne a telefonnak. Biztos gyorsabb lesz, de annak ára is van.

(#30814) Maximum1 válasza zseko (#30812) üzenetére


Maximum1
őstag

(#30815) zseko válasza syler123 (#30813) üzenetére


zseko
veterán

Elvileg csak akkor használja ha teljesítmény kell, egyébként a kisebb sebességeken megy. Aksi használat szempontjából viszont jobbnak érzem mint a lukiqq kernelt. És több helyen olvastam hogy pontosabban is jelzi.

HR24.hu

(#30816) rutyika68 válasza zseko (#30812) üzenetére


rutyika68
őstag

Hali!
A JH6-tól nem lesz jobb, mert mikor ráteszed a CM-t a PDA-t teljesen felül írja.Az alapsáv verz, meg megmarad JD1. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30817) zseko válasza Maximum1 (#30814) üzenetére


zseko
veterán

Köszi, közben megtaláltam máshol is belinkelve ugyanezt a két oldalt, pont most olvastam el :)

rutyika68, akkor ez tárgytalan lesz :) maradok ennél ami most van. Van egyébként valami mérethatár rom-nál, mert kicserélgettem mi kell és mi nem nekem, és a 79M-ról felhízott 105M-ra :)

A flash-t egyébként hogy lehet feltenni, mert telefonon nem találom a marketben, pc-ről meg nem választható a telefon, így onnan sem lehet feltenni.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30818) zseko


zseko
veterán

Azért ez nem rossz, bár a bérem is így emelkedne :D [link]

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30819) rutyika68 válasza zseko (#30818) üzenetére


rutyika68
őstag

Az USA-ban már az android a csúcson.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30820) rutyika68 válasza zseko (#30817) üzenetére


rutyika68
őstag

Tapasztalataim alapján, nem baj ha nagyobb, de nem 100% hogy minden app amit bele integrálsz, működni fog. :K

Biztosabb, feltelepített app-ok mozgatása a data-ból a systembe (Root Explorer)

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30821) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Üdv, több mint egy éve van egy ilyen Androidos telefonom.
Szeretem is mert jó kis teló, Árához képest gyors, és megérte kategória.

De így ennyi idő eltelte után kezd egy kicsit unalmassá válni.
Minden olyan egyszerű benne, csak kioldom a képernyőt és indítom a programot, megnézem amit akartam, és kész, elrakom.
Kérdésem hogy ti hogy vagytok ezzel?

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#30822) syler123


syler123
veterán

Gyerekek lehet baj lesz valaki gyorsan írjon választ.

Most próbáltam ezt a full flasht amit rutyika írt, ez az eredmény, most mit kellene csinálnom?

Download mód bejön szóval nincs baja, de miért írja hogy fail?

Rutyika azt írta hogy nem kell először a pda-t beletenni, de azt nem írta hogy ezt fogja kiírni az odin.

Folytathatom akkor a pda felrakását vagy így nem lesz jó?

[ Szerkesztve ]

(#30823) syler123


syler123
veterán

No para másodszorra jó lett, azért megijesztett az odin rendesen.

(#30824) acskapocs válasza syler123 (#30823) üzenetére


acskapocs
tag

Igazából lehet egyben is.Csak eldobta a com porot.de amint látom még az elején.
az sem para, ha nincs download mod.
Egy adatkábelből lehet csinálni, szerviz kábelt,amivel automatikusan belép download módba,bárhol akadt meg a flash.

(#30825) syler123


syler123
veterán

Na most meg a cm adott végtelen boot-ot, úgy tudtam annak nem kell factory reset, ezek szerint mégiscsak. Ez se az én napom az már látszik.

(#30826) syler123


syler123
veterán

Igaz, hogy lassan chat fal lesz, de úgy kivágnám a kukába most már a spicát, valaki elárulná, hogy a főtt romtól vagy a lukiqq kerneltől lett angol nyelvű a cm 8.3? Mostmár a tököm tele van az egész trágya telefonból, hogy úgy kell összehalászni rá a használható dolgokat. Amikor már kezd normális sebessége lenni, valami lecserélte a nyelvet, az all_to_ext2_luismaf_update_v8 , na ez meg a cache-t nem formázta át, így a recovrey mindig azzal indul, hogy cache nem olvasható vagy valami ilyesmi. És látom is hogy rfs maradt.

Kezdjem előröl a flashelés-t vagy vágjam a falhoz, melyik a jobb megoldás?

(#30827) BalanceR válasza syler123 (#30826) üzenetére


BalanceR
addikt

A 2.2es konyhában lévő CM ben nincs Magyar nyelv...

Mindenkinek boldog PI napot =)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30828) syler123 válasza BalanceR (#30827) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, jó tudni :)
A probléma csak az hogyha azt nem teszem fel, tele lesz szutyok programokkal, nem is értem minek kell teli rakni minden hülyeséggel a cm-et, ilyen felvevő progi, facebook, amikre semmi szükségem sincsen.
És mi van ha beleszerkesztek a cm 8.3ba, mondjuk az app mappából kitörlök egy pár dolgot, pl adw laucher helyett laucher pro, meg amik még kellenek?

Ezeket törölném:

car home
car home laucher
facebook
twitter

meg még lenne pár, csak át kell néznem, ez gondot okozna a rendszerben?

[ Szerkesztve ]

(#30829) zseko válasza rutyika68 (#30820) üzenetére


zseko
veterán

Hasonló cikkben találtam én is a grafikont.

Én a System Panel progival csináltam archiválást a programokról, és amiket eddig beletettem azok működtek :) Igaz még nem sokat raktam bele, de a gallery-t lecseréltem a QuickPic-re, visszatettem a Facebook-ot, normális számológép, palringo, az újabb gmail kliens (ha már frissített :) ), meg az ES_File_Explorer. Ezek működtek eddig. Lehet az igo-t is beletettem, már nem emlékszem, mindenesetre működik.

Ja, igo: eléggé rossz androidon ez a program, vagy csak a spicán ennyire, hogy nincs normális 3D? Komolyan mondom, az A501-en szebben fut, pedig az csak 200MHz-es.

HR24.hu

(#30830) rutyika68 válasza syler123 (#30828) üzenetére


rutyika68
őstag

Nyugodtan törölheted. :K

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30831) Maximum1


Maximum1
őstag

Feltettem a YONIP-CFS-V.10(AIO)_24Bpp, nem bírtam!Ez már a javított!!!
Embertelen gyors, egy kicsit tartok az ssswitch-től, de majd kiderül mennyit javítottak rajta.
Amit rögtön észrevettem, nem indulnak a programok bekapcsolás után, 60 mega felett tartja a ramot, ettől kikúrt gyors, viszont nem tudsz több programot futtatni egyszerre mert bezárja.
Van valami prioritása mert a gtalkot nem zárja be.
Egyelőre ennyi.

(#30832) zseko


zseko
veterán

Az mitől lehet, hogy egy videót sem tudok lejátszani?? Felmásoltam vagy 15 sample-t, egyet sem játszik le :((( Nem értem, hogy ha tudtak egy olyan jó lejátszót készíteni pc-re mint a videolan, androidra miért képtelenek egy normálisat összehozni :W

HR24.hu

(#30833) BalanceR válasza Maximum1 (#30831) üzenetére


BalanceR
addikt

Ebből nincs ssswitch nélküli verzió?
Eddig az mindig SOD-ot okozott...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30834) BalanceR válasza zseko (#30832) üzenetére


BalanceR
addikt

2.2alatt nem működik a Hardveres videólejátszás, a szoftveres meg hurkalé...
Ha nagyon mozizni akarsz a telódon, használd PC-n a Format factory-t és konvertáld át MP4 re a videóidat....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30835) zseko válasza BalanceR (#30834) üzenetére


zseko
veterán

ez vicc...

HR24.hu

(#30836) syler123


syler123
veterán

Már lehet hülyeséget kérdezek de az all to ext 2 őt azt cm 8.3 telepítése előtt vagy után kell?
Lehet az volt a baj hogy utána tettem fel.
Gyors választ kérek, mert már a recovery menü update mappájában vagyok :DD

Köszi Rutyika, akkor utána. Nem tudom legutóbb mi zavarhatott be neki, kíváncsi leszek, hogy most engedi-e. Illetve hogy a cache is ext lesz-e.

CM 8.3 után akkor tegyek factory resetet vagy ne?

ezeket teszem fel:
JD1 rom
lk 2.08
cm 8.3
all to ext 2
YONIP_CFS_V.10_24Bpp(AIO)
3d driver meg a gps fix

[ Szerkesztve ]

(#30837) rutyika68 válasza syler123 (#30836) üzenetére


rutyika68
őstag

Ha a criminál féle CM8.3, akkor utána. Ha módolt, akkor előtte.

Szerk: De ne mindjárt recoveryből, hagyd újraindulni, és után

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30838) BalanceR


BalanceR
addikt

EZT HOGY ? :Y

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30839) RepeatSector válasza BalanceR (#30838) üzenetére


RepeatSector
senior tag

3napja baxakodok vele :W 6ezer verziót kiprobáltam de mindig betölt szépen és compatibility error :W

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30840) Akkus


Akkus
csendes tag

Sziasztok,

Egy problémám lenne a telóval és nem sikerült megoldást találnom.
A következő történt, egy ideje nyaggatott a teló, hogy tele a memória, gondoltam lassan ujrainditom,torlok vagy valami. Aztan ujraindult ő magától is... a problémám az, hogy azóta addig jutok el, hogy a „toltocsik” vegigmegy, bejon a Samsungfelirat, az villog és kész. Ha nem nyulok hozza lemerulesig igy marad..
Probaltam, resetfélét, rákerestem a neten, hogy vajon mit lehet csinalni, de semmi értelmeset nem találtam
Van esetleg valakinek valami otlete? (még a tökeredeti 1.5 vagy 1.6 van rajta )
Köszi,

(#30841) RepeatSector válasza Akkus (#30840) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ODIN-al flashelj rá egy 2.2-es romot majd rootold és tegyél fel valami cm-t

AM SPB mobile shell-t feltettem majd betölt szépne kompatibilitási hibára rányomok és kilép na mondom ááááááh

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30842) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Rájöttem hogy lehet az spb-t életben tartani megynomod az ok-t a compatibility error-on majd gyorsan a menu gombot(hardveres gomb) és így megy úgya ahogy de megy

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30843) Maximum1 válasza BalanceR (#30833) üzenetére


Maximum1
őstag

Van!
Viszont most valami történik az oldalon, mert eltüntek a V10-es linkek.
Biztos javított rajta valamit.
Onnan ismered meg, hogy az kb.2,8mb az AIO meg 10,4mb.
2 napig fent volt a V8_24Bpp ssswich nélkül, nem volt vele baj, most kedvem lett kipróbálni a V10+ssswitch kombót.
Ami nem tetszik, hogy nem élnek a linkek, vagyis ebből még ma kernel cserém lesz. :DDD

(#30844) syler123 válasza Maximum1 (#30843) üzenetére


syler123
veterán

Én feltettem, nem volt vele baj, azon kívül hogy 1100Mhz-en járatta a procit, és melegedett a teló.

(#30845) zoleee24


zoleee24
tag

sziasztok épp most flashelek spicat odinnal nem one package-val, eltelt már 5 perc , meddig kell ezzel várni?
csak számol jelenleg
eérontottam , tégla lesz? :U

(#30846) honeker válasza rutyika68 (#30802) üzenetére


honeker
őstag

heló SpicagenMod-Froyo_a_b-t2 ere a romra milyen magyar témát tudok rá tenni...kösz

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#30847) natec válasza zoleee24 (#30845) üzenetére


natec
tag

Semmi baja se lesz!
Ha nem sikerül előlről kezded és kész.
Segítség itt:[link]

NATEC

(#30848) RepeatSector válasza zoleee24 (#30845) üzenetére


RepeatSector
senior tag

szerintem éppen végzett és megszakította a kapcsolatot a géppel lehúzod és bekapcsolod a telót

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30849) zoleee24 válasza RepeatSector (#30848) üzenetére


zoleee24
tag

ezt toltam rá: i570EXXJD1
ezzel a pda.tarral: i5700_LK2-08_PDA

mindkétszer kiirta, hogy pass

lk2 után még a linuxos betöltést is áttam.

bekapcsolás után végigfut a samsung logó alatt a csík és itt vége is a dolognak
ez az első flashem :)

mi a teendő?

(#30850) rutyika68 válasza zoleee24 (#30849) üzenetére


rutyika68
őstag

Ment a privi.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.