Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) Los Anthes válasza person (#30650) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

És milyen összeállítással jött ki? Én eddig semmivel sem közelítettem meg ezt...

(#30652) RepeatSector válasza Los Anthes (#30651) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nálam yonip v8 + intercept 3d és 620pont quadrantban

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30653) Los Anthes válasza RepeatSector (#30652) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Nekem csak 552 :(
És az összeállítás: SpicagenMod alpha + Intercept 3D + Yonip V7 CFS + all2ext2
Majd kipróbálom a v8-at.

(#30654) Tarantula33


Tarantula33
tag

Nekem a CM 6.1.1. alpha 8.3.2 van fent Lukiqq v7 kernellel azon úgymond minden fut jó az akksi üzemideje.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 pro

(#30655) person válasza Los Anthes (#30651) üzenetére


person
senior tag

Nem volt időm keresgélni mert váratlanul fosta el magát tegnap ezért gyorsan feldobtam rutyika68 összeállítását. Persze a 689 csak a max volt amit 1x sikerült csak elérni. :) Amúgy ilyen 630 körül mozog. Most pl 643 volt. De van ennek különösebb jelentősége?

[ Szerkesztve ]

(#30656) Dj.Mike válasza RepeatSector (#30640) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Mármint a CM 7.0.0? Vagy mire írtad azt hogy csak a 3d driver nem megy benne?

(#30657) Dj.Mike válasza Tarantula33 (#30654) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Ezt a kombót lehet én is kipróbálom. Az is lehet hogy eddig is csak a Yonip kernel ette az aksit nem a CM.

[ Szerkesztve ]

(#30658) RepeatSector válasza Dj.Mike (#30656) üzenetére


RepeatSector
senior tag

ott már csak azzal vannak problémák, a többi minden megy, GPS is

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30659) zseko válasza natec (#30649) üzenetére


zseko
veterán

Ebben volt, a product specification pdf-ben. Amire pedig gondoltam hogy nem tetszik, az pl ez, a jobb felső sarok és ez. Sajna csak fényképezővel tudtam fényképezni :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#30660) Dj.Mike válasza RepeatSector (#30658) üzenetére


Dj.Mike
senior tag

Igen nekem is bejött csak találni kéne egy hozzá való jó kernelt mivel hátha menne a divx a youtube meg a játékok is legalább úgy mint FG-n vagy CM 8.3.2n.

(#30661) Los Anthes válasza person (#30655) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Nem mindig, de általában azt jellemzi, hogy mennyire gyors a rendszer.
Amúgy V8-cal (BFS) már 614 :)

[ Szerkesztve ]

(#30662) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Itt vannak az új méréseim 675, 681

675
681

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30663) zseko válasza RepeatSector (#30652) üzenetére


zseko
veterán

A yonip nem tartalmazza már magában az intercept drivert? Mert én azt nem tettem fel külön.

HR24.hu

(#30664) RepeatSector válasza zseko (#30663) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Asszem nincs benne, de javítsatok ki ha tévednék

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30665) legiaap válasza RepeatSector (#30662) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hiába a számok, akkor sem lehet már ettől a masinától csodát várni.
Kernel ide, kernel oda, régi rom, új rom, annyival sosem lesz jobb, mint amit mi szeretnénk.

Régebben még reménykedtem, sok változást hoznak az újítások, azt az egyre többször előjövő problémák, a sokszori rendszerújrarakástól azért elmegy az ember kedve.

Sajnos eljárt már az idő a Spica felett.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#30666) RepeatSector válasza legiaap (#30665) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én most kezdtem megkedvelni ezt a kis izét :) .
Szerintem egy egész használható cucc(nálam elég gyors lett) , csodát nem kell várni természetesen, igaz, hogy ebben az ár szegmensben is van jobb választás pl most itt van a ZTE blade (igaz nem egy kategória) és jön a skate(reméljük ez elég hamar) is

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30667) Tesztelo.hu válasza Jaki2000 (#30617) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Akkor az se hivatalos szerviz volt... :)

(#30668) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Samdroidon az egyik csávó belinkelte a quadrant pontját : és pontosan ez volt aláírva ezzel érte el gondolom : CM 6.1.1 Alpha 8.3 + YONIP Kernel V.0.7 @ 1000Mhz + all@ext2 + Intercept3D drivers + GDD Theme with FLIP Animation
LINPACK 9+, CPU Score 1500+, QUADRANT 723+, Neocore 8 fps

Egyébként nekem is 634pontom lett.

[ Szerkesztve ]

(#30669) Cyberbeni válasza f1alonso (#30668) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a memory meg a 3d azért még mindig elég alacsony. :S

(#30670) mm89 válasza person (#30642) üzenetére


mm89
őstag

QickPic:
hosszan nyomsz egy mappára és Exclude. Ki is választhatod hogy milyen mélyreható legyen :)
De asszem settingsben van beállítás, hogy milyen mappát scanneljen.
Én is nagyon szeretem, mert nagyon gyors, főleg, hogy lementi a thumbnail eket (lehet hogy rosszul írtam :D), így nem kell állandóan töltögetni az összeset, csak az újakat.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#30671) mm89 válasza Jocee009 (#30643) üzenetére


mm89
őstag

:) giroszkópot?
giroszkópot nem tudnak telefonok, viszont gyorsulásérzékelő (amire te gondolsz) az van ebben is.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#30672) person válasza mm89 (#30670) üzenetére


person
senior tag

Tudom hogy kell beállítani én a settingsben állítottam csak megjegyeztem ezt az előnyét is a gyorsaság mellett. Utáltam már képeket keresni a gallery3D lassúsága miatt. Ezzel kimondottan kellemes gyors a nézegetés és nagyításkor is élesebb marad a kép. Nálad nem kavart be a kamerának?

[ Szerkesztve ]

(#30673) Jaki2000 válasza RepeatSector (#30662) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Eddig sikerült képernyőmentest kapni a helyzetről. Mik ezek a homályos fényképek?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#30674) mm89 válasza person (#30672) üzenetére


mm89
őstag

Nem, semmi baja a kamerának, pedig fent van a 3d gallery is, bár nem használom, mert a thumbnailek 90%át nem tölti be.. és lassú is.
Sry, azt hittem kérdezed, hgoy hogy kell beállítani :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#30675) rutyika68 válasza RepeatSector (#30662) üzenetére


rutyika68
őstag

FG3.1+Yonip Kernel BFS V.0.7-t használom, de per pill nem ez van fent, hanem a CM8.3.2,mert témákat portolok.

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30676) rutyika68 válasza RepeatSector (#30662) üzenetére


rutyika68
őstag

Mi ez csicsás mérő? :)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30677) zseko válasza mm89 (#30674) üzenetére


zseko
veterán

Ez a QickPic tényleg irtózatos gyors. Le is cserélem én is a 3D galleryt.

HR24.hu

(#30678) easy...rider válasza zseko (#30677) üzenetére


easy...rider
őstag

Én is kipróbáltam most.
Tényleg nagyon jó képnézegető program. Jobb mint a 3D Gallery. Ezzel lehet normálisan zoomolni. Olvasható lesz a fényképezett szöveg is :)

3D Gallerynél elmosódott volt nagyon :\

(#30679) rutyika68


rutyika68
őstag

Sziasztok!

Sajnos egy hibával szembesültem a napokban,YONIP_CFS_V.8 + BFS kerneleknél. System panellel ellenőrzöm a rendszert, és azt vettem észre hogy a proci sokszor beragad 1000MHz-en, hasonlóan mint a 2.1 kameránál, de itt nem a kamera okozza, még nem jöttem rá hogy mi. Nem tudom hogy egyedi-e ez a hiba, vagy másoknál is előfordul!? Sajna így az akku nem bírja sokáig :( .

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30680) BalanceR válasza rutyika68 (#30679) üzenetére


BalanceR
addikt

Jelenleg YONIP_CFS_V.8 16b verziót használom, ebben nem vettem észre ilyet, de a biztonság kedvéért fenntvan a Ddani féle CPU widget, ha gond van átpöccintem ...
De nálad mi az a +BFS?
Van belőle direkt BFS Mod is, te CFSre tettél BFS-t?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30681) waccamár


waccamár
senior tag

Uh srácok, segítsetek pls ROM-al kapcsolatban, teljesen el vagyok veszve :S

Nekem Galaxy3-am van, arra már tettem fel főzött ROM-ot, 2.2 JPF-et, szóval vágom ezt a ROM cserélgetős részét a dolognak.

Lakótársamnak van Spica-ja, RedBullos, pár hete leszedtem neki az alap firmware-t, tettem fel neki ilyet:
Alapsáv: i570EXXJD1
Kernel: 2.6.29 leshak@leshak-mac #70
Build száma: ECLAIR.XXJH1 / SamdroidMod 1.3.1.d [samdroid.net]

Eleinte jó volt, viszont mostanában napi 7-8X újraindul, teljesen instabil, ForceClose-ol a LauncherPro, meg egy rakás egyéb program, pedig nincs fent neki sok extra cucc.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen ROM-ot ajánlotok? Az utolsó oldalt visszaolvastam, CM-et ajánlották páran, de mik még az alternatívák, amik működnek stabilan? Quadrant pontok nem igazán érdekelnek, sem a játékok, lakótársamnak ez céges telefon, szóval az a lényeg, hogy stabilan menjen, és bírja az akksi, mert jelenleg 10-12 óra alatt lemerül, persze sok telefonálás mellett, plusz az is fontos, hogy lehetőleg még ma újrarakjam neki...

(#30682) Los Anthes válasza waccamár (#30681) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Nos mindenképpen valami Froyo alapút ajánlanék.
A Spicagenmod alpha jelenleg elég stabil és gyors és én is azt használom.
A Samdroidmod ideális lehet, mert kevés csicsa van benne és stabil (ezt most fogom tesztelni, így nem igazán tudok róla nyilatkozni).
Az alap CM nem rossz, de én nem igazán szeretem. Mindenképpen ajánlott a CM-et moddolni és nem árt egy másik kernel sem rá.

A fentieket Recoveryből kell feltenni. Ha az van fenn, akkor kb. 5 perc egy rom telepítése.
Ha nincs, akkor Odinnal rá kell tenni. Úgy tudod ellenőrizni a meglétét, hogy a Hangerő le + Híváskezdés + Bekapcsoló (Hívás befejezés) gombokat nyomva kapcsolod be. Ha feljön egy menü, akkor van rajta.

(#30683) rutyika68 válasza BalanceR (#30680) üzenetére


rutyika68
őstag

Arra utaltam,hogy mindkettőnél fenn áll a hiba. :)

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30684) BalanceR válasza rutyika68 (#30683) üzenetére


BalanceR
addikt

Ja... :DDD
Hát nálam még nem volt ilyen, remélem nem is lesz...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30685) mg105


mg105
senior tag

sziasztok! egy haldokló fg-re rátehetem simán a legújabb (8.3) cm-et? mire kell figyelni? el fog tűnni minden adatom?

(#30686) Los Anthes válasza mg105 (#30685) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Nem árt egy biztonsági mentés. Mivel nem frissítésnek, hanem új ROM telepítésének minősül, ezért minden adat törlődik. Kivéve a SIM kártyán tárolt névjegyek.

[ Szerkesztve ]

(#30687) mg105 válasza Los Anthes (#30686) üzenetére


mg105
senior tag

és nem fognak gondot okozni az előző rendszer rejtett partícióján tárolt adatok? kell előtte wipeolni? ha igen, mit? uninstalláljam előtte a google update-ket?

szerk: kell utána alltoext-et telepíteni?

[ Szerkesztve ]

(#30688) Los Anthes válasza mg105 (#30687) üzenetére


Los Anthes
csendes tag

Hogy érted, hogy rejtett? APP2SD?
Maximum az SD-extet formázd, ha van app2sd. Ha nincs akkor nincs más hátra, mint telepíteni a CM-et. Csak utána factory reset (wipe data & cache) kell.
Nem kell a google update-ket leszedni külön.
Az alltoext2-t nem tudom, hogy újrarakni kell-e vagy sem.

(#30689) Tomocop


Tomocop
csendes tag

Hello! Felraktam ezt a cm 8.3.2vagy mit tökéletesen megy annyi problémám van:
véleteln behuztam a naptárat a menü helyére és msot sehogysem tudom a menüt megnyitni valaki nemtudja h tudnám visszahozni a menüt? köszi
üdv tomo

a

(#30690) rutyika68 válasza Tomocop (#30689) üzenetére


rutyika68
őstag

Menü gomb/adw setting/resetADW

[ Szerkesztve ]

" Az az igazság, hogy nincs igazság, és ez az igazság"

(#30691) natec válasza Tomocop (#30689) üzenetére


natec
tag

Üres helyen hosszan nyomsz, Launcher Actions > Open/close previews -t választasz és a keletkező ikont hosszan nyomva behúzod a naptár ikonra

NATEC

(#30692) Tomocop


Tomocop
csendes tag

Szia Ez nem jött be ugyan ugy ott maradt a menü helyél a naptár.
Natec ezt a verziot nemtom h kéne megcsinálni ha csak a képernyön nyomo a semmit akkor shortcut ot tudok csinálni meg widgeteket de azokba nicns menü :(

[ Szerkesztve ]

a

(#30693) natec válasza Tomocop (#30692) üzenetére


natec
tag

Custom shortcut -ot nem tudsz?

NATEC

(#30694) syler123


syler123
veterán

Engem ez a Spicagenmod érdekelne, az milyen próbálta már valaki? Mennyire gyors?
Stabilnak gondolom stabil. Egy hosszú távon is használható rendszerre van szükségem, ne kelljen minden hónapban romot cserélni meg ilyenek. Kegyetlen gyors rendszerem volt eddig is 2.2-vel, de így kb egy hónap után közel van a használhatatlanhoz.

(#30695) Tomocop válasza natec (#30693) üzenetére


Tomocop
csendes tag

Siker köszönöm 1 életre megjegyeztem:D

a

(#30696) BalanceR válasza syler123 (#30694) üzenetére


BalanceR
addikt

Nálam fennt volt egy óráig...
(CM8.3-n elszállt a BT, és ráhúztam ezt, nem oldotta meg, csak a friss flash...)
Nem rossz, de nincs benne magyar, és tele van ez is "szeméttel" mint a cima CM (Voice/Quicksearch/mindenféle free verziós player...)
Gyorsulást nem vettem észre, a phone rész, mintha lassabb lenne...
Ígéretesnek tűnik, ha a tervezett dolgokat elvégzik rajta, de még csak prealpha verziónál tart, szóval bugokra érdemes számítani....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30697) RepeatSector válasza rutyika68 (#30676) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ez nem a quadrant standard hanem az Advanced.

Nálam is a current mindig 1000MHZ de sokkal jobban bírja mint a lukiqq v7 (itt már tudok zenét hallgatni normálisan, nem szívja az akkut)
Most értem haza
délelött Suli volt (SOKKK zene + mobilnet + pici film)
Dél után meló kb fél óra mobilnet + 45perc zene és így 80%, ilyet még nem produkáltam, mert a egy ilyen átlagos nap alatt 40%-on szokott lenni az akku szintje, igaz nekem csak cm 8.3.2 + yonip v8 BFS + intercept 3d van fent

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#30698) membrandj


membrandj
nagyúr

hali. Ez a yonip kernel felrrakhato nem ext2es rendszerre is? Ha jol emlekszem,akkor a bfs valo a simara?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#30699) Mcfery


Mcfery
tag

Hi!

Lehet, hogy csak nekem új, de találtam egy jó kis app.-ot, gondoltam megosztom veletek.
Látszólag egy egyszerű számológép, ami csak a négy alapműveletet tudja.
DE.....!
Ha beütöd a " 123+= " akkor belép egy SMS kezelő progiba (itt a "menü" gombot majd "ad rule"megnyomva)
ahol megadhatsz bármely telószámot v. contact-ot, ahonnan az érkező sms-t úgy elteszi ide (akár némán is),
hogy csak te tudd elolvasni.(vagy az aki ismeri ezt az app-ot. Ez egy biztonsági rés, de vállalható.)
A beállításokban tudod állítani, hogy az értesítési sávban mi jelenjen meg:bármely szöveg v. logó ill. ezek teljes hiánya.
(te írod a szöveget pl:TELENOR v. SAMSUNG (vagy bármi). Ha ezt látod akkor sms-ed jött.
WARNING: alatt figyelmeztet, hogy ha az alap sms kezelőn kívül más SMS app is
van telepítve(pl: Handcent)akkor nem biztos, hogy jól müxik!
Marketen ingyenes.
Neve: My calculator (logója: fekete-fehér alapon, fehér += )

ÜDV

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#30700) zseko


zseko
veterán

bootanimációt mekkorát lehet betenni? Mert találtam egy jópofa animációt, de az 2,7MB. ami meg benne van most alapban, az 450K.

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.