Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) syIex válasza Gubu0101 (#1100) üzenetére


syIex
veterán

Be van és mégsem az csak a külsőn, vagy ha először külsőről nyitom meg.
Ha kilépek és belső kijelzőn megnyitom akkor nem sötét. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1102) Gubu0101 válasza syIex (#1101) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor bugos a face,amin nem lepodnek meg :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1103) Taci válasza syIex (#1101) üzenetére


Taci
addikt

Neten rákeresve is csak ezt a megoldást találtam: külsőn kell megnyitni, és amíg nincs bezárva, a belsőn is sötét marad.
Vagy a Fejlesztői beállításokban a Sötét mód kényszerítése esetleg.

(#1104) syIex válasza Taci (#1103) üzenetére


syIex
veterán

Annyira nem vészes csak szemet szúrt. Azért köszi mindenkinek! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1105) Grenczii válasza Grenczii (#1069) üzenetére


Grenczii
tag

Na még mindig nincs telefonom , gyakorlatilag senki nem tudja hogy merre van a készülék. Samsung azt mondja odaadta a Rabennek , a Sprinter adott csomagszámot , de ők se tudják hogy hol van a készülék. (Rabent lehetetlen hívni telefonon) Ügyfélszolgálatnak már a háta közepére se hiányzok, mondom a nevem már mindenki tudja miről van szó.De megy a találgatás hogy merre hol is lehet.A Samsung is hív vissza ha megtud valamit meg a Sprinter is... Szóval ma már nem lesz belőle semmi (Péntek) Samsungos ügyfélszolgálat meg gyakorlatilag nem tud segíteni mert a logisztikáról senki nem tud nekik mondani semmit.

(#1106) MrCsiT válasza vinczetibor (#1037) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ez elég rosszul hangzik. :(((

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1107) Pulsar válasza MrCsiT (#1106) üzenetére


Pulsar
veterán

Nekem megjött a július 1-ei biztonsági frissités

(#1108) Gubu0101 válasza Pulsar (#1107) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi az infot :R Ide is megerkezett :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1109) bcl válasza Grenczii (#1090) üzenetére


bcl
senior tag

Aha! Köszi! :)

(#1110) Grenczii válasza bcl (#1109) üzenetére


Grenczii
tag

Én most komplett tartót kell hogy vegyek , remélem jövő héten megjön(S21 UAG tokkal belefért a Fold az aramid tokba esélytelen) .Ez lesz: [link] Ránézésre fogja bírni a Vitara kerek szellőzőt is.Szélvédőn még soha nem volt telefontartóm, a műszerfal meg természetesen nem sík hogy oda tegyem.
De végre nekem is meglett a telefon a sok utánajárás/telefonálás után szombaton kihozta a futár.Pedig szombaton nem is szoktak szállítani.Természetesen munkahelyre kértem mehettem be érte :D

[ Szerkesztve ]

(#1111) syIex válasza Grenczii (#1110) üzenetére


syIex
veterán

Én pár napja ilyet vettem. Tökéletesen tartja kihajtva és becsukva egyaránt, de annyi, hogy fektetni kell. Bár szerintem így még jobb is, mert többet látok a GPS-en pl. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1112) icemad válasza syIex (#1111) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt néztem már én is. Azt megtudod mondani, hogy a hátsó kampó az fix, vagy állítható?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1113) syIex válasza icemad (#1112) üzenetére


syIex
veterán

Állítható és a lábak is. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1114) icemad válasza syIex (#1113) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1115) bcl válasza Grenczii (#1110) üzenetére


bcl
senior tag

Aha, köszi! Ez tényleg jónak tűnik. Ha lesz tapasztalatod vele, majd írj! :)
Valami hasonlót (de szerintem nem ezt) láttam még tavaly (mikor a telefont vettem), egy youtube videóban, de azóta se találom. Pedig még Amazon link is volt hozzá :W

(#1116) bcl válasza syIex (#1111) üzenetére


bcl
senior tag

Még jó, hogy a Samu saját tartója jól tartja :DDD
Amúgy jó ez is, kérdés, hogy a Vitara hülye kerek lamelláival hogy boldogul (szeretem azt az autót, de ezek a szellőzők... :W

(#1117) Grenczii válasza bcl (#1115) üzenetére


Grenczii
tag

Na megvan a tartó , Cellect márkájú , ugyanez van Amazonon/Alin szerintem.(hasonló áron)
[link] Eddig meg se mozdultam még az autóval csak bepróbáltam, de stabilnak tűnik, beleteszed a telefont akkor "megfogja", alul van egy gomb megnyomod kinyitja.Fekvő/Álló módban is tartja a telefont.
Képek: [kép] [kép] [kép] AAWireless-t használok, de ugye melegszik közbe a telefon így legalább amit merül visszatölti meg kap a klímából is egy kis hűvöset.Samsung Aramid tokkal működik a töltés is.

[ Szerkesztve ]

(#1118) netboyszi


netboyszi
csendes tag

Baj van! Z Fold 3-om van fél éve, Telekomnál lett vásárolva 3 év garival. Nedves- vizes mikroszálas rongyal szoktam tisztítani. És a zsanérnál amikor víz érte elkezdett sziszegni a telefon, gyorsan kikapcsoltam. Utána vártam, aztán nem tudtam bekapcsolni. 1-2 napig nem kapcsolt be, illetve forró volt a hátlapi kamera körül a hátlap. Tuti, hogy a zsanérnál valahogy belement a víz. Azóta már bekapcsol, de a wifi egyáltalán nem működik, a hátsó kamera körül bekapcsolás után elkezd forrósodni. Néha csak a külső kijelző működik, de az érintés nem megy rajta, máskor meg csak a belső kijelző működik, azon jó az érintés. A kamerák mind jól kűködnek, kivéve a külső kamerát, az rossz. Gyári visszaállítani sikerült mobilnettel, de ennyi. Járt már valaki így? Látom a Yotube-on, hogy vízbe rakják meg minden, és semmi baja nem lesz, nekem meg egy kis víz éri a zsanérnál, és "elfüstöl"? A héten beviszem a Telekomba, és remélem a legjobbakat. De úgy tudom, hogy folyadékkárra nem vonatkozik a garancia? Akkor most csináltam egy 500ezer forintos téglát? Nagyon kétségbe vagyok esve. Ne rakjátok vízbe, mert sohasem lehet tudni, hogy nem-e lesz baja :O Volt már note 10, s9, s7, mindegyik vízálló volt, és soha nem volt baja, pedig csap alatt is sokat mostam őket. A zsanérnál ha össze van csukva ott kicsit égett szaga van...

(#1119) syIex válasza netboyszi (#1118) üzenetére


syIex
veterán

Ez is vízálló viszont valószínűleg egy érzékenyebb, "gyári hibás" darabot fogtál ki.
Ne mond a Telekomban, hogy mitől van ez csak vidd be és mond el a hibát. Nem lesz gond!

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1120) Pulsar válasza netboyszi (#1118) üzenetére


Pulsar
veterán

Én kb hetente lemosom csap alatt, illetve úszott már a Balatonba és a Velencei tóba is.
Mivel elég sok por éri, és ilyenkor recseg a zsanér, elég sok vizet is szoktam kimondottan oda folyatni, mert csak úgy tudom megszüntetni a recsegést.
Nagyon nem jó ezt hallani bakker, remélem kicserélik :/

(#1121) Gubu0101 válasza netboyszi (#1118) üzenetére


Gubu0101
veterán

En is csapalatt mosom mint az iphonet,eddig nincs problema vele.
Valoszinu,ahogy irtak is gyarilag lehet hibas,valoszinu a zsanernal a tomites kuka lett.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1122) syIex


syIex
veterán

Elvileg ez hivatalos render leak. Hát külsőre nem sok minden fog változni, ha így lesz.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1123) zsamiatt válasza Grenczii (#1117) üzenetére


zsamiatt
őstag

szia amit vettél az hány wattos? Mert amit linkeltél alis az csak 10W-t tud.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1124) Grenczii válasza zsamiatt (#1123) üzenetére


Grenczii
tag

Ezt vettem : [link]
A gyári Samsung is csak 9 Wattot tud. [link]
Még állítgatnom kell a pozíciót mert a szellőzőre téve (Vitara, kerek szellőző) még rezeg nem tudtam kitámasztani a "lábát" de még próbálkozok.De van hozzá szélvédő/műszerfal tappancs is

(#1125) Pulsar válasza syIex (#1122) üzenetére


Pulsar
veterán

Hát mert ez úgy jó ahogy van, azon meg minek változtatni? :DDD

(#1126) syIex válasza Pulsar (#1125) üzenetére


syIex
veterán

Jogos.. :DD
Amúgy ahogy olvasgattam a leakeket tényleg a 3 lesz "tökéletesebbítve". Kíváncsian várom, sanszos az instant get.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1127) Pulsar válasza syIex (#1126) üzenetére


Pulsar
veterán

"sanszos az instant get.. :DDD" Na én pont ezért rá se nézek a leak-ekre :D

(#1128) Grenczii válasza Grenczii (#1117) üzenetére


Grenczii
tag

Hát nem lesz jó , eléggé remeg menet közbe és le is csatlakozik a töltésről ha szellőzőre van rakva.
Most majd próbálom a műszerfal/szélvédőt.Túl nehéz a telefon ha alul nincs kitámasztva félek tőle kiesik a tartóból.

(#1129) bcl válasza Grenczii (#1128) üzenetére


bcl
senior tag

Ez nem jó hír...
Viszont az aawireless is érdekel (úgy tűnik, több dologban is egyezik az "ízlésünk :DDD )
Mennyi idö alatt jött meg? Milyen használni? Van lag? Zene megy róla? Ha jól tudom, BT-vel kapcsolódik a telefonhoz, ezért kérdezem.

(#1130) Grenczii válasza bcl (#1129) üzenetére


Grenczii
tag

Most reggel át is tettem műszerfalra anyós oldal felé majd hazafelé kiderül. [kép]
AAWireless is kb egy hete van meg , tegnap hazafelé eldobálta a kapcsolatot most először lehet neki is meleg volt :D De lehet valamit én nyomtam el. Kb 3 hét alatt jött meg , kapsz egy DHL nyomkövetési számot , kicsit lassan dolgoznak mert visszaigazolást kapsz róla hamar de vagy 4 nap volt mire eljutottak a feladásig.
Kb 30 másodperc mire csatlakozik , nálam Waze megy a fejegységen és Youtube Musicról szól a zene, lag nincs.Bluetoothon keresztül megy minden, lehet azért dobálta el tegnap mert telefon párosítva van a fejegységhez valahol azt írták nem unpair-t kell nyomni hanem egyszer a lekapcsolódást és nem akad össze a wirelessel.
Meg közbe melegszik a teló azért kéne a szellőzőre tenni. Nekem a Vitarába pont a kerek szellőző is tetszett azt csak a szívás van vele :D

[ Szerkesztve ]

(#1131) ribarszki


ribarszki
őstag

Kedves Tagok!
Ha megengedtek egy hosszabb beszámolót a tok keresési kálváriámról.
Én minden telefonomra tokot teszek, tehát kérdés sem volt, hogy itt is tokot kell keresnem. Csak Spigen tokjaim voltak, így ok, semmi gond irány a Spigen oldalra, rendeljünk tokot.
Nos itt jöttek a problémák. Leírom miért estek ki a versenyzők:

Gyári Samsung flip tok: Nagyon tetszett, amíg rá nem jöttem, hogy a külső kijelzőre nem pattan rá a tok, csak ráhajlik letettem róla Ha leejtem, nincs ami védje a külső kijelzőt.

Spigen Tough Armor: A beszámolók és képek szerint hatalmas. Indokolatlanul megvastagítja a telefont, káva nagyon kiemelkedik, nehéz a gesztusvezérlés. Valamint a zsanérvédő hajlamos lehúzni az előlapi tokot, ha kicsit megakad ez a zsanérvédő anyag a hátlap alatt.

Spigen Slim Armor Pro: Nagyon drága. 35.-40.000Ft körül jön ki szállítással. De ennél sokkal nagyobb gond, hogy a tulajok igen jelentős százalékánál szétkarcolta a zsanért, kávát, szélsősége esetben a kijelzőt!! Ugyanis a zsanérvédőt két kis felcsavart rugó feszíti vissza a zsanérra, becsukott állapotban. Csak a rugó fémszálai nagyon könnyen kibújnak a kis borításuk alul, s minden becsukásnál, kinyitásnál méretes barázdát reszel a telefon fém részébe. Tele a net elég elkeserítő képekkel..

Spigen Thin Fit: Vásárláskor emellett döntöttem. Nem rossz tok, de nem védi a zsanért. Ez zavart benne. Azért egy biztonságérzetet ad, de érezhetően nem ad 100%-os védelmet..

Akkor mi legyen? Elkezdetem keresni. UAG tok, Samsung tok.. mindegyiknek van valami problémája.. Ok, nézzünk szét az Aliexpressen. Ismerem a kínai tokokat, bőven hagynak kívánnivalót maguk után, de azt is írhatnám, hogy 90%-ban bóvli vackok..

Viszont egy Fold 3 tokon megakadt a szemem. Meglehetősen sok értékelés, 4.8-as átlag, 8.000Ft, és zsanérvédelem. Na jó, hogy működik?
A képeken tipikus túlszaturált, villámokkal meg mindennel díszített kép nem túl bizalomgerjesztő...
A zsanérvédő elvileg nagyon ötletesen, mágnessel marad a helyén.Ha kinyitod, akkor külső kijelző alsó-felső káváján elcsúszik, ha becsukod, akkor a mágnesek visszapattintják a helyére. Hmm.. ez jól hangzik. Nincs rugó, nincs ami karcoljon, nincs hátlap mögött csúszó anyag, elvileg nagyon egyszerű de nagyszerű megoldás. Na jó, rendeljük be.. 1,5 hét várakozás.. Majd jön email a Transoflextől, hogy futár hozza a csomagot... Ohh.

Aliexpress Magnetic Hinge Funda tok:
Carbon mintás, nagyon merev dobozban érkezett, szivacsokkal, puha fóliával kibélelve. A tok anyagminősége kiváló. Nagyon jó tapintású, minőségi műanyag. Mint bármelyik Spigen tok. Belül egy kis textil/gumis bélés is van a telefon hátuljának. Egyáltalán nem vastag, a mágnes erősnek tűnik. Ragasztócsíkkal rögzíteni csak a külső kijelző bal oldali kávéhoz kell. Ok, rakjuk fel.
A tok század milliméterre pontosan illeszkedik. Nagyon pontosan pattan fel, nem lötyög, de azt sem érzed, hogy eltöröd amikor leszeded. Ez a méret így tökéletes. A telefon alig lesz vastagabb. Legalábbis a Spigen ThinFit tokhoz képest semennyire. Működik a gesztusvezérlés, pont ugyan úgy mint a ThinFit esetében. Edge panel is simán kihúzható. A kamera síkot nagyon szépen védi. Nagyon-nagyon minőségi összhatás kelt. A mágneses zsanérvédő pedig úgy működik ahogy kitalálták. Elképesztően egyszerű, miért nem jutott ez a Spigennek eszébe? Nagyon jól tartja a helyén a zsanérvédőt. Kinyitva elengedi a mágnest és elcsúszik telefon alatt, becsukva visszahúzza a mágnes. Miden kivágás, hangszóró, mikrofon lyuk a helyén.
(A tok hátulján van egy kihajtható kitámasztó. Így teljesen kinyitva is megáll a telefon. Azért nem ez a legmasszívabb része a telefonnak, de alkalmanként kiválóan használható.)

Lehetséges hibák: Nem tudom, hogy a mágnes mennyire zavar be e telefon, kijelző működésének. Elvileg nem kéne, hiszen vannak mágneses tokok, mágneses autótartó. Remélem ebből nem lesz gond.
Illetve ami a toknál később gond lehet. (De az idő dönti el) A zsanérvédő műbőr szerű anyaggal van összekötve a hátlaphoz. Erősnek, minőséginek tűnik, de ha it elenged a ragasztás, vagy az anyag, akkor a zsénvédőt is elveszítjük. Remélem ezzel a részével nem lesz gond.
Illetve az ujjlenyomat olvasóhoz és a kikapcsoló gomb megnyomásához kicsit jobban oda kell nyomni az ujjamat mint eddig. De ez csak kukacoskodás.

Szóval fiúk, lányok számomra ez A TOK! Ha a Spigen gyártja, akkor mondanám, hogy na ugye a Spigen minőség. De ez egy nagyon-nagyon jó minőségű kínai tok.
Annyira egyben van, annyira jó tapintású műanyag, annyira kompakt és szilárd az egész, hogy már csak a Samsung feliratot hiányolom róla, mert simán lehetne gyári tok. Arról nem is beszélve, hogy olyan biztonságérzetet ad, hogy nem kell azon izgulnom, hogy mikor ejtem el és töröm szét. Ez a kínai tok igazán nagy meglepetés volt, vagy inkább pozitív csalódás. Magasan 10/10!

Én Aliexpressen a CloudCoding Store által árult tokot vettem. Nem teszem linket, véletlenül se higgye valaki, hogy reflink. Egyszerűen csak segíteni akartam a tokválasztásban.

Képek:

Spigen ThinFit itt még a telefonon, az új tok mellette még üresen. Egyforma vastagság.

Telefonon:

[ Szerkesztve ]

(#1132) dedike válasza ribarszki (#1131) üzenetére


dedike
addikt

Egy linket azért dobhattál volna... :K

Jó szerencsét!

(#1133) ribarszki válasza dedike (#1132) üzenetére


ribarszki
őstag

Szívesen a hosszú beszámolót..
Parancsolj itt a link. De ne jöjjenek az okosok, hogy reflinkelek, meg ezzel magamnak csinálok hasznot, stb..
Van tollas verzió is.

[ Szerkesztve ]

(#1134) ADAM1337 válasza ribarszki (#1133) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Első kijelzőn a swipeback funkció megy könnyedén ?
Nekem a spigen tokkal az volt a bajom amit korábban beraktam hogy gátolta ezt.

(#1135) vinczetibor válasza ribarszki (#1131) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ha simán leteszed az asztalra, akkor hogy viselkedik?
Nagyon billegősnek tűnik.

(#1136) ribarszki válasza ADAM1337 (#1134) üzenetére


ribarszki
őstag

Segíts egy kicsi, pontosan mi az a swipeback? :B

[ Szerkesztve ]

(#1137) ribarszki válasza vinczetibor (#1135) üzenetére


ribarszki
őstag

Micsit billeg, ha a jobb oldalát lenyomom. De csak pocit. Inkább este csinálok egy rövid videot youtube-ra. Ott megmutatom a billegést, kinyitást, illetve a gesztusvezérlést. Belinkelem este.

(#1138) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Feljött a képernyővédő fólia a belső kijelzőről és a külsőn is kezdte megadni magát.
Angliában lakom és a városban van az ország két Samsung szervízközpontjának egyike.
A kollégám azt javasolta, hogy menjünk be és kérdezzük meg, hogy milyen lehetőség van a fóliák cseréjére. Időpont foglalás után bejutottunk. Azt tudni kell, hogy a telefonomat egy pakisztáni sufni gsm-ben vettem, úgyhogy valójában semmilyen elfogadható papírral, garancia jeggyel nem rendelkezem.
A recepciós mondta, hogy gyári visszaállítás kell, hogy be tudják venni. Online, az imei szám alapján lekérdezte, hogy meddig van a készülékre garancia és mondta, hogy néhány óra múlva telefonon érdeklődjek, hogy elkészült-e.
A telefonon mindkét fóliát ingyen, garanciában lecserélték és semmiféle papírt nem kértek tőlem.
Felmerül bennem a kérdés, ha ez ilyen egyszerű, akkor ugyan ez a Samsung mit vacakol Magyarországon a garanciális javításoknál?

(#1139) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, van olyan QI és legalább 10W töltésre alkalmas ventilátor rácsra tehető autó tartó amibe csukott állapotban elfér a telefon? Sajnos a régi tartómhoz túl vastag.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1140) ADAM1337 válasza ribarszki (#1136) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

kézmozdulatos visszalépés, kijelző szélénél a simítás.

(#1141) Grenczii válasza zsamiatt (#1139) üzenetére


Grenczii
tag

Ajaj van több is kicsit visszaolvasol én is írtam róla.
Nekem ez van : [link] de kerek szellőzőrácsos Vitarám van úgyhogy nálam nem nagyon akar helyén maradni :D
És van gyári Samsung: [link]
Csukva nyitva megy mind a kettőbe 9-10 Wattosak.

(#1142) Grenczii válasza ribarszki (#1133) üzenetére


Grenczii
tag

Köszönöm a hosszú beszámolót, a zsanér védelem miatt érdekes lehet egy ilyen nekem is . Most Samsung Aramid tok van de valamilyet még kéne vennem.Spigen Armorok közül egyik se bizalomgerjesztő, UAGba ha lenne Monarch hozzá megvenném de csak a Civilian van (ha nem kamuznak webshopokba a raktárkészletről meg ugye nagyon nem olcsó)
Ha nem lesz sehol Spigen Ultra Hybrid lehet bepróbálok egy ilyet Aliról.
Ha hasonló minőségű a "műanyag" mint a Spigen akkor nem lehet rossz.
Eddig egy Alis tok se volt nálam hosszú életű.

(#1143) ribarszki válasza Grenczii (#1142) üzenetére


ribarszki
őstag

Nem olyan, hanem sokkal jobb, masszívabb anyaga van mint a Spigen ThinFitnek. Azon izgultam mikor törik el a kezeim között.
Fél év múlva okosabb leszek, hogy mennyire bírja ;)

[ Szerkesztve ]

(#1144) Grenczii válasza ribarszki (#1143) üzenetére


Grenczii
tag

Én egy kicsit később mert 1 hónap mire megjön :D ,berendeltem az eladótól ezt a karbonosat: [link] Én is hozzászoktam a masszívabb Spigen tokokhoz ez se lesz akkor rossz.
Köszi hogy megosztottad a saját képeket róla , amivel árulják az nem túl meggyőző.

(#1145) ribarszki válasza ADAM1337 (#1140) üzenetére


ribarszki
őstag

Ja, amikor a navigációs sáv ujjmozdulatra van téve. Igen, megy mindkét féle. Amikor alulról felfelé húzod, és amikor a képernyő szélétől simítasz. Jobb oldalon 10-ből 10x, bal oldalon 10-ből 9x megy. Az érzékenységet egy pöttyel feljebb vettem.

(#1146) dse válasza ribarszki (#1131) üzenetére


dse
tag

és csuklószíjnak is van hely a tokon!
szimpi tokozat :K

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#1147) zsamiatt válasza Grenczii (#1141) üzenetére


zsamiatt
őstag

igen emlékszem de az a furcsa hogy ha vékonyabb kinyitva mint becsukva akor ebben a tartoban gyakorlatilag nem kicsit lifeghet kinyitva a telefon.Vagy tévedek? nem értem

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1148) Grenczii válasza zsamiatt (#1147) üzenetére


Grenczii
tag

Van róla elég sok teszt a youtube-on , ez az egyik : [link]
Nyitva/csukva mindig benne marad , nálam is csak a szellőző miatt nem tökéletes.
(Még így se esik ki belőle nálam nem lifeg csak a kerek szellőző miatt jobban rezeg és nem tudom kitámasztani sehol a 2 lábbal ami a tartón van)

(#1149) zsamiatt válasza Grenczii (#1148) üzenetére


zsamiatt
őstag

köszi, még egy kérdés. Úgy is működik ha összecsukva állítva használod?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1150) Grenczii válasza zsamiatt (#1149) üzenetére


Grenczii
tag

Át tudod forgatni állóhelyzetre is , de macerásabb kiszedni beletenni mert oldalra akkor kieshet.(Szerintem) Megfogja a két pofa ugyanúgy de nem lefelé van a súly hanem oldalra menet közbe nem tudom mennyire lenne stabil.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.