Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) syIex válasza Sanraith (#650) üzenetére


syIex
veterán

Fóliával sajnos semmit nem fognak csinálni. Azt fogják mondani, ha zavar szedd le. Magára a képernyőre van csere lehetőség, ha jól tudom. Legalábbis engem a SES-ből "elzavartak" amikor kérdeztem a fóliát cserélik-e. :(

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#652) csoe


csoe
tag

Megjött a OneUI 4.1 frissítés, most kúszik felfelé :D

(#653) szalai112 válasza csoe (#652) üzenetére


szalai112
senior tag

Telekomos Z fold 3-ra semi :( TMH/TMH,TMH/EUX/TMH

(#654) vilmose33 válasza csoe (#652) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszi :R Kész is.

A jövő most van

(#655) Winchester95


Winchester95
őstag

Én még a legelső verzióval használom a telefont. :D

(#656) gusthy


gusthy
veterán

Sziasztok!

Vettem egy nagy levegőt és megrendeltem a "kicsikét" :)
Az izgatott várakozás alatt egy kérdésem lenne: a kétféle toll közül szerintetek melyikre érdemes beruházni?

(#657) syIex válasza gusthy (#656) üzenetére


syIex
veterán

Én a "Pro"-t venném, ha tényleg sokat használnám. Egyiket sem lehet kényelmesen tárolni, de a Pro komolyabb, mint a sima és több dolgot tudsz vele csinálni.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#658) bcl válasza syIex (#657) üzenetére


bcl
senior tag

Ugyanakkor...
Note 8 után Note 10+ -om volt, most a Fold 3.
A N10+ toll képességeit sosem használtam (illetve elég megbízhatatlanul működtek, ha kísérleteztem is velük), ellenben jegyzetelni, meg a dolgok 90%-át elvégezni a sima toll is tökéletes.

(#659) bcl válasza gusthy (#656) üzenetére


bcl
senior tag

Na, most légy okos :DDD

(#660) syIex válasza bcl (#658) üzenetére


syIex
veterán

Teljesen jogos, de az a "baj" külön tollat nem tudsz venni csak tok és toll az meg már kb annyi, mint a Pro. Számomra az a tok használhatatlanul vastag volt és nem érte meg azt a kényelmetlenséget, hogy abban hordjam a telefont. És mivel szinte ugyan annyiba kerül, ezért ajánlottam én a Pro-t. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#661) bcl válasza syIex (#660) üzenetére


bcl
senior tag

Ez jópofa én meg pont fordítva:
a tok + toll nem olyan vészes, viszont így legalább a tollnak van helye, ÉS a dolgok nagy részére tökéletesen alkalmas így is :)
És pont, mivel kb annyi a tok + toll, mint a pro, így nekem jobban megérte.

Nos, asszem, a kolléga sokra ment velünk.. :DD

(#662) Sanraith válasza syIex (#651) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A miskolci SES-ben azt mondták, hogy helyben nem foglalkoznak vele, csak a központi szervizbe tudják elküldeni a felvált fóliát javítani. Viszont azóta tovább "gyógyult" a fóliám, és már csak egy 0.5 centis buborék maradt a közepén, szóval egyelőre várok a visszaküldéssel.

(#663) Gubu0101 válasza Sanraith (#662) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ha az sima vedofolia,szerintem barmelyik mobilos vagy muszaki uzletben pl mediamarkt felrakjak.
Ugy remlik az elso folia az vedofolia 🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#664) syIex válasza Gubu0101 (#663) üzenetére


syIex
veterán

Belsőről volt szó, nem a külsőről. Azt tudják bárhol persze ahol van rá méret! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#665) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Védőfólia, de (gondolom) szívás rárakni, és ezért nem vállalnák. Más telefonon kinyomhatod erővel a buborékokat, itt meg ez nem opció.

(#666) szalai112


szalai112
senior tag

Hali
6 hónapos a fold3-am ha leválik a fólia , tönkre mehet a belső kijelző?

(#667) Gubu0101 válasza syIex (#664) üzenetére


Gubu0101
veterán

Belsot mondtam en is.Latszik,hogy egy vedo folia van,ahogy neztem,mert korbe nem er ki teljesen a szeleig.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#668) gusthy válasza bcl (#659) üzenetére


gusthy
veterán

No igen :))

(#669) syIex válasza szalai112 (#666) üzenetére


syIex
veterán

Rengetegen használják a nélkül és hibátlanul működik a legtöbb embernél. :)

#667; Jaaaa persze, van belül is. Csak azt cserélni szinte lehetetlen hiszen alapból a gyárban teszik rá.. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#670) bcl válasza syIex (#669) üzenetére


bcl
senior tag

Mindenkinek:
A múltkor bele botlottam ebbe a 2 órás videóba. 18 különböző, Fold Z3-ra való fóliát tesztelt, de végig, felrakással, mindennel:
Best And Worst Screen Protectors For Samsung Galaxy Z Fold 3 - YouTube

(#671) Frozen válasza bcl (#670) üzenetére


Frozen
őstag

ez a csávó egy amatör egy sima foliát sem sikerült bubi nélkül felrakni ez gáz...

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#672) syIex


syIex
veterán

Mi a különbség vajon a két toll között?
Fold Edition és a Pro nem ugyan az? Képeken teljesen... :F

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#673) Decske válasza syIex (#672) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem ugyan az. A sima csak a fold 3-mal működik, a pro pedig az összes note-tal is. Valamint utóbbi támogatja a bluetooth funkciókat, illetve terjedelmében valamivel nagyobb is emlékeim szerint.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#674) bcl válasza syIex (#672) üzenetére


bcl
senior tag

Nem, nem ugyanaz.

A Fold Edition egy "sima" toll, nincs Bluetooth, és így töltés sem kell neki, amolyan "passzív" toll. Csak a hegye puha, a képernyőhöz lett fejlesztve. (Egyébként másik toll esetében szól i a telefon, hogy csak a hozzá való tollal használd! Note 8 és 10+ tollával tesztelve :) )

A Pro olyan, mint a Note 10-től: van benne kis telep, és távolról is lehet vele hadonászni, irányítani a telefont (fényképező indítás, fénykép lövése, léptetni a galériában, léptetni diákat, ilyesmi...). Na ez az, ami nekem a N10+-szal sosem igazán működött.

(#675) ADAM1337 válasza bcl (#670) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esetleg ajánlott fólia mehetne majd első hsz-be.
Nekem még a gyári van rajta, és ameddig nem kezd el elválni az is marad.
Viszont ami pozitív egyre több tok lett a telefonra, a kezdeti (december környéke) felhozatalhoz képest.

(#676) syIex válasza bcl (#674) üzenetére


syIex
veterán

Értem. És a Pro toll sem "bántja" egyébként a kijelzőt? Nem sokat tollazok, de gondoltam beújítok egyet viszont nem értettem a különbséget, így már világos. :)
Ti melyiket ajánlanátok? :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#677) Pulsar


Pulsar
veterán

Ez a Pro toll nekem is újdonság :D

(#678) gusthy


gusthy
veterán

Na, megjött a cucc, nagyon kellemes darab :)
Nem kellett volna, hogy találjak egy tokot a csomagban?

(#679) Decske válasza syIex (#676) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem kellene neki. :)
Ha több Samsung note eszközzel szeretnéd használni akkor van csak a pronak értelme.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#680) Decske válasza gusthy (#678) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#681) bcl válasza syIex (#676) üzenetére


bcl
senior tag

Éppen pár hozzászólással visszább zavartunk össze egy kollégát ebben az ügyben :DDD
#657
#658
#660
#661

(#682) syIex válasza bcl (#681) üzenetére


syIex
veterán

Én ezt értem is, de a két toll amit linkeltem tök ugyan úgy nézett ki és nem tudtam, hogy miért Pro az egyik amikor tök ugyan az... :DDD
Azt hittem "simát" nem lehet külön csak tokkal együtt venni! :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#683) bcl válasza ADAM1337 (#675) üzenetére


bcl
senior tag

Közvetlen tapasztalatom (szerencsére) nincs, csak 2-3 hete botlottam bele a linkelt videóba, és majdnem az egészet végig is néztem.
Valahol lentebb írta valaki, hogy az illető béna, ami lehet is, nem tudom. De ami megnyugtató, hogy van választék, és gyakorlatilag tökéletes megoldás/helyettesítő fólia is!
Már nem tudom melyik, meg kéne megint nézni, de azt egyhamar nem tervezem újra :DDD

(#684) bcl válasza syIex (#682) üzenetére


bcl
senior tag

Ja, értem.
Na, azt nem tudom, a sima külön van-e. Én tokkal vettem, nekem így jó. Mondjuk nekem meg a töltő volt tök felesleges, de evvan... :)

(#685) hanati64


hanati64
tag

Sziasztok! Nektek a beállításokban van Kezdőképernyő menüpont?
"A Fedélképernyő tükrözése
Használja ugyanazt az elrendezést a Fedélképernyőjén és a Főképernyőn. Az egyik képernyő változásai megjelennek a másik képernyőn is.
Indítsa el a Beállítások alkalmazást és érintse meg a Kezdőképernyő → Külső képernyő tükrözése - Bekapcsolva → Alkalmaz lehetőséget"

(#686) vilmose33 válasza hanati64 (#685) üzenetére


vilmose33
őstag

Van

A jövő most van

(#687) hanati64


hanati64
tag

Feltennél egy képernyőképet a te beállítások menüdről?

(#688) bigkokas válasza hanati64 (#687) üzenetére


bigkokas
tag

erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#689) hanati64 válasza bigkokas (#688) üzenetére


hanati64
tag

Köszi,így. De nekem akkor miért nincs?

[ Szerkesztve ]

(#690) vilmose33 válasza hanati64 (#687) üzenetére


vilmose33
őstag

A jövő most van

(#691) hanati64 válasza vilmose33 (#690) üzenetére


hanati64
tag

Bocs elcsúszott. Nekem nincs ilyen???

[ Szerkesztve ]

(#692) vilmose33 válasza hanati64 (#691) üzenetére


vilmose33
őstag

Ha a kezdő képernyőre hosszan rá nyomva is fel jön a képernyő beállìtás-jobb alsó sarok- ott se lehet?
Már ha lesz ott.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#693) hanati64 válasza vilmose33 (#692) üzenetére


hanati64
tag

Úgy sincs meg a menüpont, de ha beírtam a keresésbe akkor meglett, de a főmenüben nincs.

(#694) vilmose33 válasza hanati64 (#693) üzenetére


vilmose33
őstag

Bocs azt elfelejtettem írni. Lényeg,hogy meg van.

A jövő most van

(#695) gusthy válasza Decske (#680) üzenetére


gusthy
veterán

Pech. Na mindegy, veszek egyet.

(#696) Frozen


Frozen
őstag

szerintetek van esély,hogy a kövi generáció kapni fog egy kombosabb kamerát? ez a 12mpx nem valami nagy durranás a mai világban,a 3 as is elég sokba kerül ehez képest nem nyűgőz le a kamera része,:(
persze szép nagy a kijelző ,agyalok rajta hogy kellene venni valamit már ,de nem tudom érdemes e várni még nyárig vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#697) Beaumont válasza Frozen (#696) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hat azert nem rossz szerintem a kameraja. Volt par hetig elotte S21 Ultram, na az egy nagy adag **** volt ehhez kepest. Viszont volt Mi 11 Ultram is. Na az persze gyozott, de az ujdonsag ide huzott. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#698) syIex válasza Frozen (#696) üzenetére


syIex
veterán

Kamera terén kb S20 / S21 (sima) szintet hoz. iPhone terén kb 11 PM-el van pariban. Nem rossz ez egyáltalán csak akkor, ha valami komolyabb fényképezéssel rendelkezőről váltasz rá. De a telefonnak nem a kamerája a lényeg persze jó lenne, ha jobb lenne az is benne. :U
Sokat lépett a 2-höz képest minden téren a kamerákat leszámítva szóval idénre a legtöbb pletyka a jobb kamerát és beépített tollat szajkózza. Augusztusban kiderül. :DDD

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#699) gusthy válasza syIex (#698) üzenetére


gusthy
veterán

Most jövök egy sima S21-ről, szubjektív véleményem szerint annak jobb volt a kamerája (bár az S10 szintjét nem hozta). De tény, hogy amúgy abszolút vállalható ez is.

(#700) szalai112 válasza Frozen (#696) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
én jó hogy ha 1-2x használom a teló kamerát éves szinten.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.