Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) pdaghost válasza Pulsar (#450) üzenetére


pdaghost
tag

Köszönöm, én is ebben reménykedtem.

(#452) Pulsar


Pulsar
veterán

Nektek nem volt még gond a kamerával?
Nekem már másodjára csinálta ilyet

(#453) Menslee válasza Pulsar (#452) üzenetére


Menslee
tag

Szerencsére nem.
Ha a One UI 4-es frissítés után volt akkor érdemes lehet megpróbálnod egy recovery cache ürítést. Hátha.
Olyanról hallottam már hogy ha nagyon hideg van akkor néhány telefon laggolni kezd, lehet ennek is ahhoz van köze.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#454) Pulsar válasza Menslee (#453) üzenetére


Pulsar
veterán

Igen, mindkettő már Android 12 frissítés utáni.
Köszi a cash-t megpróbálom. :R
Hát a +3 fokot én annyira nem gondolnám nagyon hidegnek, de nyilván nem vagyok telefon :D

[ Szerkesztve ]

(#455) Decske


Decske
aktív tag

Nálam megjött a januári frissítés.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#456) gilfoyle válasza Decske (#455) üzenetére


gilfoyle
őstag

Kereséssel nekem is feldobta.

(#457) szalai112 válasza gilfoyle (#456) üzenetére


szalai112
senior tag

Sziasztok
nekem is megjött a path

[ Szerkesztve ]

(#458) pdaghost válasza Pulsar (#450) üzenetére


pdaghost
tag

Mégegyszer köszönöm a segítséget. Most már én is a Fold 3 tulajok táborát is gyarapítom. :C

(#459) Winchester95


Winchester95
őstag

Kicsit offos téma, most nézem az új Samsung telefonokat.

Csak én érzem úgy hogy megint ugyan azt akarják eladni mint régen?
Semmi új dolog nincs.

(#460) bigkokas


bigkokas
tag

Szeretnék kérni megint egy kis segítséget..első kijelzőre keresnék védő űveget ,de csak foliát találok..amugy azt már vettem is egy szettet.belül tökéletes is lett..de a front kijelző már most elég gatya..(rinke) ja és a kérdés ..csak fold 3 ra találok üveget..az enyémre nem ..( z fold 2 m van).. véletlenül nem egyforma a két külső kijelző??

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#461) Gubu0101 válasza bigkokas (#460) üzenetére


Gubu0101
veterán

En nem is vettem ra,kulson van gyarilag folia,belsore meg azt irjak nem szabad rakni :U Meg tokot se vettem ra,pedig vasas munkat csinalok,meg vesek,mikor mit,de meg egy karc sincs rajta :D Amugy nincs valami nagy felhozatal :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#462) Decske válasza Gubu0101 (#461) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem csak a külsőn és belsőn is van gyárilag fólia.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#463) Pulsar válasza pdaghost (#458) üzenetére


Pulsar
veterán

Király, nincs mit :R

(#464) Gubu0101 válasza Decske (#462) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tudom,gonolom emiatt irtak,hogy nem szabad leszedni meg masikat rarakni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#465) bigkokas válasza Gubu0101 (#461) üzenetére


bigkokas
tag

Nekem ami a belső kijelzön volt az már nagyon csunya volt ..és le is szedtem..ügye az még nem volt ilyen jó mint a fold 3 ason..de beszéltem samsungal is..ök azt mondták , nem tudnak rá foliát adni és rakni..kérdem ,hogy akkor a garancia miatt szeretnék gyárit ,nehogy ezért elvesszen..semmi gond rakjak rá ha akarok. :(((
Győrben konkrétan a csaj azt se tudta miről beszélek..még az első fold dolgait kezde el mondani..hogy azt nem lehet leszedni mert az a kijelző része..
Ezért kell 3 as foldot venni mert az már tiszta üveg.. :))
Székesfehérváron pedig telefo on érdeklődtem..ott se tudtak segíteni, mert nincs nem is tudja mikor lesz..duma duma....csak fizessen az ember egy vagyont az újdonságért azt ha valami van akkor inkább vegyél újjat..mert az már jobb..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#466) Hira Nnor


Hira Nnor
csendes újonc

Sziasztok! Egy zöld példánnyal én is beléptem a klubba. A kérdésem, hogy valaki használ-e UAG Civilian tokot rajta? Olvastam hozzászólásokat, értékeléseket, hogy furcsa módon a toknak a belső kijelzőnél van kivágva hely a beszèdhangszórónak, nem pedig a külsőnél, ahol kellene... Ez valóban így van? Vagy esetleg már javították a hibát.

Amúgy sima S20 volt az elődje, ahhoz képest az akkumulátor eddig úgy néz ki, hogy jobban bírja, még 120 Hz-cel is. Bár én 60-on használtam az S20-at.

Még egy kérdés: a Samsung Email app nekem nem vált "fold" nézetbe, tehát hogy bal oldalon az èrkezett levelek vannak, jobb oldalon pedig a kiválasztott mail olvasható. Nem találok opciót arra, hogy olyanra váltsam. Valaki esrtleg tudja a megoldást?

Köszi előre is!

(#467) Pulsar válasza Hira Nnor (#466) üzenetére


Pulsar
veterán

Üdv a klubban :C
Szerintem nem tudja az az app, nekem sem csinálja. Én azt vettem észre, hogy pár app csak akkor vált a foldos nézetre, ha elfordutod a telefont, pl a gmail is. De ez az app akkor sem

(#468) bcl válasza Hira Nnor (#466) üzenetére


bcl
senior tag

Ha a telefont kinyitva megnyitod az appot, a bal képernyő bal felső csücskében meg kéne jelennie két, egymás felé mutató, átlós nyílnak.
Van ott olyan?
Nálam van, és szépen mutatja a levelek listája mellett az aktuális levelet, és ott, azzal a nyíllal lehet váltani (illetve nyilakkal, mert vagy "szétfelé", vagy "összefelé" mutatnak) .

(#469) Pulsar válasza bcl (#468) üzenetére


Pulsar
veterán

Le tudnád printscreenelni? Még nem láttam ilyet szerintem

(#470) bcl válasza Pulsar (#469) üzenetére


bcl
senior tag


[ Szerkesztve ]

(#471) Hira Nnor válasza bcl (#470) üzenetére


Hira Nnor
csendes újonc

Köszönöm a válaszokat!

Mindenesetre nekem nincsenek ott azok a kis nyilacskák :(

(#472) Pulsar válasza bcl (#470) üzenetére


Pulsar
veterán

Wow. Köszi. :R Ilyesmi nyilak volt még Android 11-ben jobb alul. 12 óta viszont nem láttam szerintem

(#473) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Lesz ismét egy szép nagy update: [link]

(#474) bcl válasza gilfoyle (#473) üzenetére


bcl
senior tag

Szuper, remélem javították ez a bugot is.
Jelesül, hogy ha a biztonságos mappán kívülre szeretnék megosztani valamit (mondjuk egy képet), akkor végtelen hurokba kerül, és állandóan a biztonsági kódot, vagy az ujjlenyomatot kéri.
Nekem sokszor kéne, és rettentő zavaró...

(#475) ADAM1337 válasza gilfoyle (#473) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem ez az update már múlthét csütörtökön feltelepült. :U

(#476) gilfoyle válasza ADAM1337 (#475) üzenetére


gilfoyle
őstag

Azt nem hiszem... Ez a BVA9.

(#477) ADAM1337 válasza gilfoyle (#476) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igazad van múlthét pénteken települt fel. :B

[ Szerkesztve ]

(#478) gilfoyle válasza ADAM1337 (#477) üzenetére


gilfoyle
őstag

:B Bocs :R :C

(#479) gilfoyle válasza ADAM1337 (#477) üzenetére


gilfoyle
őstag

EUX a telód, hogy ilyen korán megkaptad? Még a friya sem látja...

(#480) ADAM1337 válasza gilfoyle (#479) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a verzió, telekomos. Szimplán Ota-n kaptam meg semmit nem indítottam rá.

[ Szerkesztve ]

(#481) Pulsar


Pulsar
veterán

Vettem végül egy alzás a dokkoló állomást. Fontos volt, hogy tudjon sd kártyás is fogadni, ne kelljen külön egy usb-s kártya olvasó. Eddig nem bántam meg. Szépen át viszi a gyorstöltést, a memória kártyát is simán kezeli a telefon. Féltem hogy nem fogja, teszi a dolgát. Holnap megnyitón egy kicsit jobban, de eddig csak ajánlani tudom, ha esetleg ilyesmit keres valaki.

[ Szerkesztve ]

(#482) ADAM1337 válasza Pulsar (#481) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Töltöttél vele szimplán csak teljes töltésig ?
Mert a baseus töltö is vitte a gyors töltést de csak 85%-ig védelem nélkül is, valami korlát lehetett vele, amióta cseréltem gyári töltöre maxig tudom tölteni.

(#483) bcl válasza Pulsar (#481) üzenetére


bcl
senior tag

Ez a veszőparipám, így megkérdezem 😊
Van rá módod esetleg, hogy kipróbáld, tud-e WQHD (2560x1440) felbontást DeX alatt?

(#484) ADAM1337 válasza bcl (#483) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem csak fhd-t tud a dex, úgy rémlik.

(#485) csoe válasza ADAM1337 (#484) üzenetére


csoe
tag

Ultrán és Foldon nem csak FHD.

Nekem a WQHD+ USB-C monitoromon minden extra kábel nélkül megy, BT egér-bullenővel (monitor USB portjában a vevővel), azóta elő sem vettem számítógépet.

(#486) bcl válasza ADAM1337 (#484) üzenetére


bcl
senior tag

Dehogy, már a Note8-ot, meg 10+-t is wqhd-ben használtam. :)
Sikerült egy olyat venni (illetve többet is), ami tudta, de sajnos mindkettő bedöglött :( Namost vagy 6-7-ből lett ez a kettő jó...
Amúgy tud 3440x akármit is a Dex (ez az ultraszéles képarány, most nem ugrik be, pontosan mennyi).
Itthon 4k van, melóban 2k, és mindkettőn megy a megfelelő dokkolóval a 2k, tudtommal 16:9-ből ez a legnagyobb felbontás, amit támogat a Dex. 16:10-ben nem vagyok biztos, de mintha tudná azt is a megfelelő monitorral (1920x1200, 2560x1600)

[ Szerkesztve ]

(#487) bcl válasza csoe (#485) üzenetére


bcl
senior tag

Sajnos nekem a (z amúgy 4k-s) monitor Type-C-jén csak a fhd megy. Dokkolóval megy a 2k is.

(#488) Pulsar válasza ADAM1337 (#482) üzenetére


Pulsar
veterán

Nem próbáltam, csak rádugtam, és örültem, hogy megy a gyorstöltés, de holnap kereszteltek :)

bcl: nem igazán van megjelenítőm ami tudn. FullHD-nál nagyobbat. :D de holnap megnézem azt is a melóhelyen, hátha azok tudnak nagyobb felbontást :D

(#489) ADAM1337 válasza csoe (#485) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez új info nekem, köszi, akkor kövire tv-re kötöm meglesem úgy is.
Akkor lehet bekötöm majd tv-re meglesni, néha szoktam videókat csinálni a hobbimhoz, a régi quik appal zenére igazítva: [link] ezt már dex-en csináltam múltkor.

(#490) csoe válasza ADAM1337 (#489) üzenetére


csoe
tag

Király hobbi és vidi :R :R

(#491) Pulsar válasza ADAM1337 (#489) üzenetére


Pulsar
veterán

Mivel vágod dex alatt a videót?

[ Szerkesztve ]

(#492) Pulsar


Pulsar
veterán

Kiróbáltam az adaptert, de az a baj, hogy csak egy HP E243-as monitorra tudtam tugni, amin van hdmi, és a monitor maga sem tud nagyobb felbontást, így dex-el is cak a fullhd megy.

(#493) ADAM1337 válasza Pulsar (#491) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A régi go pro-s Quik appal már nincs appstore-ban csak az újabb. 5.0.7 verzió.
Jópofa zenére illeszt alapból, videókból tudsz highlight-okat kiválasztani de a nélkül is összefüzhető stb.

(#494) csoe válasza bcl (#487) üzenetére


csoe
tag

3440 * 1440, imádom ezt a setupot... :D :D

[ Szerkesztve ]

(#495) bcl válasza csoe (#494) üzenetére


bcl
senior tag

Igen, naaagyon baba :)

(#496) Pulsar válasza csoe (#494) üzenetére


Pulsar
veterán

wifi-s dex?

(#497) Pulsar


Pulsar
veterán

Nekem ma jött meg az 1,1 gigás update

(#498) vinczetibor válasza Pulsar (#497) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nekem is. Most töltöm le.

(#499) bcl válasza Pulsar (#497) üzenetére


bcl
senior tag

Szintén. Reggel még nem, most kerestem rá újra, és itt is van

(#500) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Kezdi osszeszedni magat a Samsung,idoben erkezik a frissites :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.