Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) vilmose33 válasza dogi01 (#1847) üzenetére


vilmose33
őstag

Én mindig normális hangnemben írtam nekik, amúgy a válasz e-mailben az ügyfélszolgálat írta meg ha nem értek ,majd egyet a döntésükkel, hogy kereshetem a fogyasztó védelmet. Drukkolok, hogy neked is kedvezően végzödjön.

A jövő most van

(#1852) daty5 válasza dogi01 (#1843) üzenetére


daty5
tag

Kb egy hónapja van meg a telefonom (Telenoros) de a képeket látva erősen gondolkodok rajta, hogy inkább váltok egy S20-21-22 Ultrára, mielőtt így járok. :((
Pedig nagyon örültem neki, és eddig szuper a készülék.

(#1853) Gubu0101 válasza daty5 (#1852) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem ez igen elszigetelt eset lehet.Enyem is mar elmult egy eves,de meg a folia is hibatlan,pedig nem vigyazok ra.Mar a hatlap is betort,mikor kicsuszott a zsebol :DDD A por az rendszeres vendeg,recseg-ropog mikor konyitom a telefont,meg is lepodtem,hogy milyen jol birja.Mondjunk en kotottem ra biztositast,ha barmi komolyabb baj lenne.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1854) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Én lehet ma veszem át a Foldom,de elkeseritő ez a fólia/kijelző mizéria.
Autóban hogyan rögzititek egyébként?

(#1855) szalai112 válasza a.t.t.i. (#1854) üzenetére


szalai112
senior tag

A foldnak van külön tervezet autós tartója.

(#1856) icemad válasza a.t.t.i. (#1854) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem van egy Samsung tartóm hozzá, de mivel "páncélban" van a telefon, így sehogyan sem fér bele. Szóval vettem egy iottie tartót és összecsukva használom. Ilyet vettem: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1857) dogi01 válasza Gubu0101 (#1853) üzenetére


dogi01
aktív tag

Remélem én is hogy elszigetelt eset, de itt a fórumban is volt ugyanilyen probléma.
Jelzem, nekem is hibátlan/karcmentes voltba kijelző, nem volt feleslegesen nyitogatva. Kint hidegben sosem nyitottam ki. És kényesen ugyeltem a kijelző épségére. Ezért is lepett meg amikor minden előjel nélkül a reggeli első kinyitásnál azonnal szétrepedt.
Amúgy felesleges erre ráparázni, vagy évente meg kell venni a legújabb foldot :D .
Amúgy leadtam Budaörsön a szakszervízbe azt mondták jön majd egy szakvélemény amit vagy elfogadok vagy nem.

(#1858) szilrobi válasza a.t.t.i. (#1854) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Én nem merem autós tartóba rakni, a súlya miatt. Félek, ha szerencsétlenül esik, akkor annyi a zsanérnak. Régebben a Note telefonom is néha leesett tapadókorongos tartóval együtt. Ami kell, azt android auto-n tudja az autó kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#1859) Decske válasza szilrobi (#1858) üzenetére


Decske
aktív tag

Hát, én ejtettem sarkára és estem rá gördeszkáról. :DDD Kicsit hullámos a külső kijelző mellett a keret, de a zsanérnak kutya baja. Még csak nem is lett nehezebb vagy könnyebb kinyitni. Majd egy év múlva akksicserekor megkérem hogy kalapálják már ki. :DD
Van rajta biztosítás, de amíg nem befolyásolja a használatot addig nem érzem szükségét, hogy beadjam javításra.

A belső kijelző is köszöni szépen jól van, lassan három hónapja fólia nélkül. (A külső kijelzőt ennyi idő alatt már sikerült megkarcolni, arra muszáj volt fóliát tenni).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1860) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Többen írtátok a biztosítást... Ennek mennyi a havi díja és mennyi az önerő Magyarországon? Mert amilyen összegeket kaptam itt Hollandiában, úgy rohadtul nem éri meg.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1861) Gubu0101 válasza icemad (#1860) üzenetére


Gubu0101
veterán

En a yettelnel kotottem itthon amikor vettem.Mar nem tudom pontosan 4500-700 korul van.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1862) daty5 válasza Gubu0101 (#1861) üzenetére


daty5
tag

Ez havidíj ugye?

(#1863) daty5


daty5
tag

Gubu, Decske!

Köszönöm, hogy megírtátok megnyugtató véleményeteket!
Tesztekben én olyan 200.000 nyitást olvastam, ezért is volt megdöbbentő ezt olvasnom.
Csak az a gond, hogy most már végképp nem tudom, hogy mit csináljak...
Biztosítás van rajta az igaz, de annyira nincs több százezer forintom kidobni.

(#1864) icemad válasza Gubu0101 (#1861) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. És az önerő? Gondolom az kb 80 000 körül lehet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1865) Gubu0101 válasza daty5 (#1862) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen havonta annyi.De nezhetek majd pontos osszeget ha gondolod meg mit tartalmaz.Hirtelen nem tudom,hogy a max csomagot kotottem e.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1866) Gubu0101 válasza icemad (#1864) üzenetére


Gubu0101
veterán

[link] Nekem a basic van 3650/ho.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1867) icemad válasza Gubu0101 (#1866) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Önrész 36000 forint. Az nem is rossz. Itt sokkal többe kerül...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1868) daty5 válasza Gubu0101 (#1866) üzenetére


daty5
tag

Köszönöm a linket, lehet benézek hozzájuk!

(#1869) MrCsiT válasza Pulsar (#1834) üzenetére


MrCsiT
addikt

No tehát, ez a Névnap app attól lett nálam jó (hiába volt berakva a sose menjen alvóba általános energiatakarékossági profilba amellett, hogy én használom a mobilnál az energiatakarékossági lehetőséget) hogy magának az app-nak a tulajdonságainál beállítottam, hogy az akkumulátor "nem korlátozott".
Innentől már ismét jól működik.
A tippet a fejlesztő volt kedves megadni emailben, tehát van support. :K

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1870) Something_ válasza a.t.t.i. (#1854) üzenetére


Something_
őstag

Én a kezdetektől fogva, 13 hónapja ezt használom autóba, nagyon jól fogja, sosem esett még le. Mindig kinyitva teszem be. [link]

(#1871) Beantech válasza Something_ (#1870) üzenetére


Beantech
tag

+1, ugyanilyen autóstartóm van, stabilan tartja én szoktam belerakni kinyitva és összecsukva is, de stabilan tartja nem esett ki még sosem. Nem is esik lejjebb. (tapancs-al használom a müszerfalon.)

(#1872) icemad válasza Something_ (#1870) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

+Beantech:
Használsz valamilyen tokot, amikor ebbe rakod? Ha igen, akkor milyet?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1873) Something_ válasza icemad (#1872) üzenetére


Something_
őstag

Én semmilyen tokot nem használok, de mivel összecsukva is tökéletesen belefér és tartja, így nem hiszem, hogy gond lehet a tok.

[ Szerkesztve ]

(#1874) icemad válasza Something_ (#1873) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gond, hogy nekem zsanérvédős tokom van, aminél a védő rész kinyitva hátracsúszik. (supcase ub pro) És emiatt nem találok olyan autós tartót, amibe kinyitva belefér. A tok meg kell, mert sokszor dolgozok gyárakban, üzemekben. Oda kell a jó védelem, még akkor is, ha figyelek a telefonra. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1875) Pulsar válasza dogi01 (#1843) üzenetére


Pulsar
veterán

U, ez elég durván néz ki. Köszi a képet, remélem sikerül elintézned a szervizt.
Ha én így járnék, elég bukó lenne, mert a külső kijelzöm törött, így én írhatnak bárkinek bármit szerintem :DDD

(#1876) daty5


daty5
tag

Na, eddig volt meg a Z Fold 3-am.
Hétfőn viszik, én pedig kedden kapom az utódját, az S22-t.
Egyszerűen nem tudtam megszokni, meg elrettentett ez e belső fólia, meg belső kijelző repedés mizéria, pedig Prémium biztosítás van rajta.
Mióta nálam van, 20x sem volt kinyitva.
Állandóan lecsúszott róla az ujjam, erőltetni meg nem mertem/akartam.

További jó fórumozást mindenkinek!

(#1877) Freezee


Freezee
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudja , hogy a zárképernyőn be van állítva hogy változó képeket rak ki ( dinamikus háttérképek vagy mi). Ott néha siekrül úgy feloldanom hogy megjelenik 3 pötty jobb felülü és ott a képeket lapozva a "háttérkép elrejtése" opcióra nyomva el tudom tüntetni azt ami nem érdekel. Azt hogyan hozom elő?( Eddgi csak véletlen sikerült) Mert ha elhúzom a képernyőt feloldja, de néha amikor elhúzom akkor kinnmaradnak a képek és tudom lapozni és ott rányomni erre az opcióra?

(#1878) Pulsar válasza Freezee (#1877) üzenetére


Pulsar
veterán

Jobbról ballra el kell húzni a zárolt képernyőt.

(#1879) Beantech válasza icemad (#1874) üzenetére


Beantech
tag

Nekem van egy ilyen tokom [link] aminél a toll a hátulján ettől még fektetve betudom rakni a telefont úgy hogy a külső kijelzős része van alul, (megnéztem elméletileg a zsanér még kb. pont kilátszik szóval szerintem jó lehet a zsanérvédős tokhoz de ez függ a toktól nagyban.) Egyébként egy ideje a spigen airskin van fent azzal nincs ilyen gond, igaz a fogáson kivül nincs is sok haszna védelem szempontjából.

(#1880) vilmose33


vilmose33
őstag

Boldog új évet!
A belső fóliát mivel szoktátok takarítani, még van rajta fólia?

A jövő most van

(#1881) Decske válasza vilmose33 (#1880) üzenetére


Decske
aktív tag

Buék. :) Már nincs fólia. Izopropil alkoholos vagy etanolos kijelzőmosóval vagy szemüvegtörlővel szoktam takarítani.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1882) vilmose33 válasza Decske (#1881) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem még van rajta, enyhén vízes puha törlő ronggyal estem neki. Köszönöm :R

A jövő most van

(#1883) Pulsar válasza vilmose33 (#1880) üzenetére


Pulsar
veterán

BÚÉK
Nincs rajta, és még egy szavazat a szemüvegtidztito kendöre :)

(#1884) vilmose33 válasza Pulsar (#1883) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R

A jövő most van

(#1885) Freezee válasza Pulsar (#1878) üzenetére


Freezee
senior tag

Akkor feloldja a telefont :(

(#1886) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Köszönöm mindenkinek az autós tartós válaszokat.
Közben megvettem a telót.Nagyon nehéz megszokni P30 pro után.Becsukva keskeny,kinyitva nagy :) Vettem rá egy noneme fekete tokot,aminek jó fogása van,de ma azt vettem észre hogy a kulső kijelzőn lévő fólia sarkán megnyomta,kicsit elvállt.Na mondom f*sza,1 hetes telefon.Nem hiszem hogy csomagolás,mert körbe leszedtem a fóliát.

(#1887) daty5


daty5
tag

Köszönöm a segítségeteket, igazán rendesek voltatok!
Eddig tartott rövid Fold 3 "tulajdonosságom".
Eladtam, és tegnapelőtt meg is vettem az utódját.
Ez egy Z22 Ultra lett.
Hogy miért adtam el?
Egyszerűen nem tudtam megszokni.
Ameddig megvolt, összesen 20x ha ki volt nyitva.
Rettegtem, hogy valami baja lesz a belső fóliának, vagy a kijelzőnek.
Bezárva meg szívás volt, mert sokkal kisebb volt mint az elődje.

További jó fórumozást!

Üdv!

Daty

(#1888) syIex válasza dogi01 (#1843) üzenetére


syIex
veterán

Ha ez nem garanciális probléma, akkor mi?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1889) dogi01 válasza syIex (#1888) üzenetére


dogi01
aktív tag

Vannak fejlemények, úgy néz ki megjavítják, de ehhez az kellett hogy Békéltető Testülethez forduljak. Kereten volt pár kopás, arra hivatkozva nem akarta javítani garanciába a szerviz . [kép]
Samsungnak írtam hogy ez nem lehet oka a belső kijelző berepedésének, de ők is azt mondták hogy sajnos ez így nem garanciális probléma.
Ez után megírtam neki hogy akkor békéltető testülethez fordultam. Két nap múlva jött is a szerelmes levél hogy méltányossági alapon, egyszeri lehetőségként megjavítják, díjmentesen. Vissza írtam hogy rendben elfogadom. Ennek majdnem egy hete, ma hívtam a központot hogy hogyan tovább, hová vigyem, de azt mondták majd értesítenek nyugi van. Úgyhogy így áll a dolog.

(#1890) nyipp


nyipp
csendes tag

Sziasztok,
Dex-szel kapcsolatos kérdésem merült fel, de nem találtam élő specifikus topikot, hátha itt is elfér (ha már Z fold 3-on küzdök). A kérdés az volna, hogy lehetséges-e elérni Dex módban, hogy Chrome-ból megnyitva Google Sheetet ne dobjon át az alkalmazásba, hanem Chorme-ból tudjak vele dolgozni, mint egy PC-n?
Köszönöm!

(#1891) nyipp válasza nyipp (#1890) üzenetére


nyipp
csendes tag

Na úgy néz ki, asztali módban szépen megy a dolog :)

(#1892) depence válasza ribarszki (#1131) üzenetére


depence
tag

Szia! Jó leírtad amit tapasztaltál.
Én is most várom ugyanezt a tokot. :)
Ja, egyébként, 2 hete váltottam Fold 2 > 3 ra :)

Üdv mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#1893) szalai112 válasza dogi01 (#1889) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Most hol tart a dolog?
Nekem is Foldom van 3-as széria, én is tartok a kijelző töréstől.

(#1894) a.t.t.i. válasza daty5 (#1887) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Mennyiért sikerült eladni?

(#1895) MrCsiT válasza szalai112 (#1893) üzenetére


MrCsiT
addikt

Most már én is tartok tőle, de ha lesz dokumentált megoldás végül, arra mindannyian is hivatkozhatunk a jövőben, HA ilyen hülyeség történne, hogy elreped középen?!

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1896) szalai112 válasza MrCsiT (#1895) üzenetére


szalai112
senior tag

Hát igen
Gondolom trüközni akkartak a dijmentes kijelző cserével az első 1 évben.

[ Szerkesztve ]

(#1897) a.t.t.i. válasza szalai112 (#1896) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Ha mondjuk nem samsunga hanem emagon vetted ,akkor nem adják hozzá az első éves kijlező cserét?

(#1898) Gubu0101 válasza a.t.t.i. (#1897) üzenetére


Gubu0101
veterán

En Yettelnel vettem,meg is adjak hozza.Szerintem ezt a Samsung biztositja,fuggetlenul attol,hogy melyik forgalmazotol is veszed.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1899) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eux-ra tegnap megjött a januári biztonsági frissítés.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1900) vilmose33 válasza icemad (#1899) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm, fel is ment.

A jövő most van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.