Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) gusthy válasza KerekesLevi (#949) üzenetére


gusthy
veterán

Mi ennek az előnye? Ha a qi töltőt a műszerfalra rakod, akkor a tápkábel úgyis ott fog fityegni, ennyi erővel dughatod a telefonba is. Persze lehet úgy csinálni, hogy ne fityegjen, de ehhez szét kell fúrni a műszerfalat.

(#952) KerekesLevi válasza ADAM1337 (#950) üzenetére


KerekesLevi
tag

A Magsafe-eknél eléggé jól működik a dolog. Az s10e -nél pedig 4 db pici mágnest ragasztottam a tokba. Azzal is ment a dolog.

(#953) KerekesLevi válasza gusthy (#951) üzenetére


KerekesLevi
tag

A tápkábelt szépen elvezetném, hogy ne látszódjon. A lényeg azon lenne, hogy csak odaérintem, és nem kell dugdosni.

(#954) MrCsiT válasza ADAM1337 (#939) üzenetére


MrCsiT
addikt

Teljesen egyetértek, és ez talán a teló egyetlen igazi negatívuma: Note 10+ volt az előd, ami a családban maradt, és egy egyszerű előkapod és lősz egy képet esetben énekelni lehet a különbséget, halálra alázza a Note 10+ ezt a telót.
Zoomolva készített fotó pedig egyenesen tragikus:5-6 méterre lévő célpont egy elmosódott paca lesz.
(Mindkét eszköznél alapbeállításokról és gyári kamera appról beszélünk.)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#955) ADAM1337 válasza MrCsiT (#954) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amúgy vállalható fotókat lőttem vele, de volt pár előd telefon ami rommá veri:
p20 pro, p40 pro, oneplus 8pro, (még a kritikán aluli note 20 ultrát is ideírom)

(#956) Decske


Decske
aktív tag

Nektek nem szokott olyat csinálni a telefon, hogy magától kitöröl file-okat? Korábban dokumentumoknál vettem észre, az utóbbi időben meg a csengőhangoknáp (amik hozzá is vannak rendelve kontaktokhoz). Nem áthelyezi a lomtárba, hanem teljesen kitörli.
Van tippetek esetleg, hogy mit kellene beállítani, hogy ne csinálja ezt?

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#957) ADAM1337 válasza Decske (#956) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tárhely karbantartó vagy valahol nincs beállítva valami hasonló ?

(#958) Decske válasza ADAM1337 (#957) üzenetére


Decske
aktív tag

Semmit nem állítottam el, minden gyári. Kikapcsoltam a napi optimalizálást most, kíváncsi leszek.

Közben megjött a júniusi biztonsági frissítés.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#959) ADAM1337 válasza Decske (#958) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hasonlót nem vettem észre én még, köszi nekem is most kezdte el szedni. (pedig 7.-én csekkolt elvileg)

(#960) Pulsar válasza Decske (#956) üzenetére


Pulsar
veterán

nem tapasztaltam még ilyet.

(Köszi az update tippet :R )

(#961) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Akinek van vodás előfizetése,kérdezném,hogy megy neki az 5G?
Most kicsit nem tudom mi van,vodának itt nálunk van lefedetsége,de a teló nem akar csatlakozni a hálózatra,vodával már beszéltem,részükről minden rendben,működnie kellene az 5G-nek :(((
Előfizetésemen is aktiválva van,ráadásul a legnagyobb csomagban vagyok,sim 2 éves,annak mennie kellene.
Telekomos e-sim van még az is működik 5G hálózaton.
Egyenlőre nyomozgatok,hátha valaki járt hasonló cipőben és tud okosat mondani,max még megpróbálok egy gyári visszaállítást nem-e észhez tér :(
Köszi! :R

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#962) zh1972 válasza Gubu0101 (#961) üzenetére


zh1972
tag

Nem ezzel a telómmal, de ugyanez volt 4G vel. Gariba cserélték a telefont. Nem javítgatták! :)

(#963) Gubu0101 válasza zh1972 (#962) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vasárnap tudok majd ránézni,hogy más szolgáltató 5G hálózatára fellép e vagy senem :U
Itt most csak voda van/lenne,sajnos.
Remélem nem kell gariztatni :(

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#964) KoNZoLik@ válasza Gubu0101 (#961) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Érdekes amit írsz, mert én mondjuk nagyon keveset használom a mobilnetet, 95%-ban WiFi van, de én még nem találkoztam ezen a telón 5G-vel, 4G vagy maximum 4G+ van :DDD Telekomos vagyok, és minden adott hozzá elvileg...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#965) Gubu0101 válasza KoNZoLik@ (#964) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemeteknel tudok csak 5G-re fellepni telekomal,gyorben mikor tankolunk ott a yettel 5G megy.
Mar nem emlekszek,hogy odakint a vodanak van e 5G ott ahol vagyok,majd hetvegen tudok ranezni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#966) iFixit


iFixit
tag

Sziasztok, szubjektív véleményetek szerint melyik éri meg jobban, a z fold 3 vagy az s22 ultra? Sokat fogyasztók tartalmat, rengetek e-bookot is olvasok, de eléggé nyűgös lenne pluszban egy tabletet is cipelni csak ezekért. Köszi ha tudtok erre egy körülbelüli választ adni :R

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#967) gilfoyle válasza iFixit (#966) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nekem volt Fold 3 és most ultra van. Hasonló dolgokra én is sokat használtam.
Utólag azt mondom, a Fold jobb ezekre. Meg összességében is szerintem használhatóbb teló.
Szóval ha most kell választanod, akkor inkább a Fold. De vedd figyelembe, h pár hónap és jön a 4-es, a 3-nak jelentősen esik majd az ára.
Valószínű, hogy a 4-es megjelenésekor visszaváltok.

[ Szerkesztve ]

(#968) iFixit válasza gilfoyle (#967) üzenetére


iFixit
tag

Értem, köszi a segítséget, akkor lehet egy kicsit várok vele, jelenleg még annyira nem sürgős, olyan augusztus magasságában tervezem a váltás.

Ha valamelyik hirdetésem felkelti az érdeklődésed itt hamarabb érsz el :06-30-5-77-11-55

(#969) zh1972 válasza iFixit (#968) üzenetére


zh1972
tag

Sajnos nem az a trend, hogy jön a fold 4 és máris 200ért lesz fold 3! 😃 Ráadásul hiába lesz pár száz dollárral olcsóbb az új, ...közben úgy elment a forint a valutaerdőbe, hogy lehet sosem talál vissza! 😃😃😃 Ha e-book megy nálad telón, akkor nem kérdés. Fold 3 vagy 4 mindegy. Egyelőre úgy néz ki, málam nincs versenytársa...

(#970) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Rendeltettem mar kollegamal alirol tokot,most mar idoszeru igy fel ev utan:U Igaz nemetben 70€ :D
Lehet nem lesz zsebbarat de legalabb birja mostmar ha veletlen leesik,meg toll is van hozza :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#971) ADAM1337 válasza Gubu0101 (#970) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Háát, nem hiszem hogy a 70euro-t megérné amúgy a cucc, valszeg csak egy sima pen lesz benne, ami ilyen 2-3 euros.

Más: Valaki tudja, hogy most a z flip 4-el együtt debütál az új fold is majd ? Egy ideje csend van.

(#972) Gubu0101 válasza ADAM1337 (#971) üzenetére


Gubu0101
veterán

Gondolom,nyilvan surun fogom hasznalni :D Az a lenyeg valami vedje :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#973) syIex


syIex
veterán

Megint van a Samsung.com/hu-n 150e illetve 100e kedvezmény készülékbeszámítás Fold3 és Flip3 telefonokra. :)

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#974) Pulsar


Pulsar
veterán

Jött egy 300 megás frissítések.
Biztonsági frissítés juni 1

[ Szerkesztve ]

(#975) Gubu0101 válasza Pulsar (#974) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az jo,mert az elozo is junius 1😂😂

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#976) KoNZoLik@ válasza Gubu0101 (#975) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem amit írt az ugyan az :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#977) Gubu0101 válasza KoNZoLik@ (#976) üzenetére


Gubu0101
veterán

Arra tippelek en is,kikuldtek ujra a multhavit.Frissitettem en is de maradt a junius.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#978) gyuri81 válasza syIex (#973) üzenetére


gyuri81
veterán

Jó is lenne a kedvezmény, csak sajnos lerabolták a készleteket. :(

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#979) Pulsar válasza Gubu0101 (#977) üzenetére


Pulsar
veterán

a samsung oldalán Juni 21 a release date :D

(#980) syIex válasza gyuri81 (#978) üzenetére


syIex
veterán

Flippet nem néztem, de a Foldot még most is kosárba lehet tenni.. :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#981) gyuri81 válasza syIex (#980) üzenetére


gyuri81
veterán

Jaja, újra van Fold. Vettem is gyorsan egyet. ( Kb este 21:30.tól nem volt készlet, olyan 8:00 után újra lett)

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#982) KoNZoLik@ válasza gyuri81 (#981) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Valamit benézhettél, mert folyamatosan volt/van Fold3 és rendelhető is...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#983) syIex válasza gyuri81 (#981) üzenetére


syIex
veterán

Én most várok a 4-re szóval épp egy S22U tesztelgetek.. :DDD
De jó használatot a Fold 3-hoz! :K
Mennyibe sikerült be szerezni?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#984) gyuri81 válasza KoNZoLik@ (#982) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem néztem be, ugyanis nem volt készlet mikor rányomtam a pénztárra az este folyamán.

sylex1: 284e, mert volt privát kuponom is.

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#985) KoNZoLik@ válasza syIex (#983) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én 318-ig tudtam levinni...amúgy az S22U-nál a készülék beszámítás nem működik? Tegnap azt is próbáltam, 3 kupont engedett, úgy 380-ig lement a 12/256-os ára, de a 150K készülék beszámítás árát nem vonta le a végén :( Pedig úgy vettem volna egyet :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#986) gyuri81 válasza KoNZoLik@ (#985) üzenetére


gyuri81
veterán

Sajnos S22U-ra most nincs akkora akció.

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#987) syIex válasza KoNZoLik@ (#985) üzenetére


syIex
veterán

+#984 Mind a kettő nagyon jó ár és amikor az új kijön még akkor is el fog menni annyiért, ha terveztek váltani.
S22U-ra sajna nincsen beszámítási plusz kedvezmény. :(

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#988) vilmose33 válasza gyuri81 (#984) üzenetére


vilmose33
őstag

Remek ár,gratulálok hozzá.

A jövő most van

(#989) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Értem, köszi mindkettőtöknek :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#990) fahrii


fahrii
őstag

Fold3 275k-ért? Nem tudtam kihagyni... sajnos. :( :DDD

(#991) KoNZoLik@ válasza fahrii (#990) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaja, ugyan ez :K

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#992) Pulsar válasza fahrii (#990) üzenetére


Pulsar
veterán

sírva fakadok, hogy decemberbe 650 volt még :D

(#993) fahrii válasza Pulsar (#992) üzenetére


fahrii
őstag

Meg is vetted annyiért? Mert ha igen akkor megértem. ;]

(#994) Gubu0101 válasza Pulsar (#992) üzenetére


Gubu0101
veterán

450-ert vettem szolgaltatotol,kedvezmennyel fel eve kb :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#995) Pulsar válasza fahrii (#993) üzenetére


Pulsar
veterán

Persze, ha nem vettem volna meg nem akarnék sírni :D
Igaz én ugye kaptam hozzá órát, de ha azt levonom is 500 volt kb :D

(#996) ribarszki


ribarszki
őstag

Kedves Tagok! Egyike lettem a sok új Fold3 tulajnak. Holnap érkezik 🙂 275k-ért nem tudtam otthagyni...
3 gyors kérdésem lenne.
1, A belső kijelzőre szabad valamilyen extra fóliát tenni? Van bármi értelme?

Külső kijelzőre van ajánlott üveg? Vagy méretre vágott hidrogél fólia inkább? (MM-os hidrogél alatt 2 helyen is betört a Samu Note8 kijelzője...)

3, Milyen tokot javasoltok? A saját jó tapasztaltaim miatt rendeltem egy Spigen Thin Fit tokot, de ha van ajánlottabb, vissza tudo küldeni.

Köszönöm!

(#997) KoNZoLik@ válasza ribarszki (#996) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A gyári fóliák amik rajta vannak nagyon jó minőségűek kívül belül, tehát amíg azok nem kezdenek feljönni teljesen felesleges mást rárakatni! Tok témához nem tudok hozzászólni,mert én azt nem használok egyik telefonon sem :N

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#998) syIex válasza ribarszki (#996) üzenetére


syIex
veterán

Ahogy #997 is írták, a fóliák talán a legjobbak és semmi értelme le szedni vagy cserélni őket. Az elsőt idővel igen, de a belsőt én nem cserélném. :N
Tokból én az eredeti bőr tokot próbáltam, az nekem bejött. Bár én is tok nélkül használom általában csak, ha "durvább" este elé nézek akkor teszek fel tokot.. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#999) Pulsar válasza ribarszki (#996) üzenetére


Pulsar
veterán

Én azt a gyári tokot vettem, amibe a tollat is bele lehet rakni. A tollat főleg itthon használom, így a tolltartót leszedtem róla, és így megfelelő :)

(#1000) ribarszki válasza syIex (#998) üzenetére


ribarszki
őstag

Köszönöm mindenkinek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.