Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Pulsar válasza Snoop27 (#1550) üzenetére


Pulsar
veterán

még megvan tartalék telefonnak. És ami durva, hogy elő vettem a minap, és egyáltalán nem tűnik lassúnak még most sem.

(#1552) helixP válasza Pulsar (#1551) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak akkumulátor nem jutott bele :(

(#1553) Pulsar válasza helixP (#1552) üzenetére


Pulsar
veterán

Igen, annak sem az erőssége. De ami fura, hogy kicseréltettem az aksit westendbe, egy kicsit érezhető volt a javulás, de nem jött vissza az amit az elején tudott, pedig nyomtam rá teljes vissza állítást is.

És hogy ne legyek annyira off, a Fold3 sem egy aksi bajok nálam :D

(#1554) Snoop27 válasza Pulsar (#1553) üzenetére


Snoop27
őstag

Mennyit bir? Sokat használod a belső kijelzőt?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1555) Pulsar válasza Snoop27 (#1554) üzenetére


Pulsar
veterán

be van nyomva az akku kimélő, és szinte mindig a belső kijelzőt használom 80-20 arányban kb, és nem bír ki egy napot. Mindig rátöltök amikor 35% körül van.

(#1556) vinczetibor válasza Pulsar (#1555) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Kapcsold ki az akku kímélőt és akkor ki fog bírni egy egész napot.
Ha csak 80%-ig töltöd fel, akkor ne csodálkozz a rossz akku időn...

[ Szerkesztve ]

(#1557) Pulsar válasza vinczetibor (#1556) üzenetére


Pulsar
veterán

Persze, ha tudom, hogy nem leszek töltő közelében, ki szoktam kapcsolni, és olyankor mindig meglepődőm, hogy mennyit számít az a 15%

(#1558) helixP válasza Snoop27 (#1554) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem necces volt a reggel 6 este 10 üzemidő. Maradt 10-15%. Aztán AOD-t lelőttem + akksi kímélő és ugyanilyen használattal most 45-55% marad benne. Ez nekem így több, mint tökéletes. S21-et, S9-cet már megverte.

[ Szerkesztve ]

(#1559) Snoop27 válasza helixP (#1558) üzenetére


Snoop27
őstag

Az szép. Nekem mindig hasznos volt az AOD, s ha estig kihúztam vele akkor nem kapcsoltam ki. Persze ha előre tudod, hogy este nem lesz hol tölteni akkor az megint más.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#1560) lasse001 válasza Snoop27 (#1559) üzenetére


lasse001
senior tag

Én nem az aod-t hanem az aod notifi progit használom. Villogtat a kamera körül. Sokkal kevesebbet fogyaszt.

(#1561) helixP válasza Snoop27 (#1559) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem is, de Okosóra mellett hajlandó vagyok erre a kompromisszumra.

(Ma levettem reggel fél 7 kor a tömtőről, másfél óra SOT-tal 75%-on vagyok. Ez pöpi)

(#1562) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Azt meglehetne oldani valahogy, hogy parancsikonnal kapcsolom ki/be a privát DNS-t? Jó lenne, ha az asztalra kitudnám rakni, vagy akár az értesítési sávba. Bixbyt néztem, de nem találtam rá megoldást. Valami ötlet?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1563) herdsman83


herdsman83
tag

Sziasztok! 5 nap használat után észrevettem, hogy új állapotához képest elkezdett megindulni a belső kijelzővédő a zsanérnál. Fent-lent, egy-két miliméteres pötty/folt, de az ott nem kóser. Jól értem, hogy ezt a belső kijelzővédőt majd gariba cserélik ha rendeltetésszerű használat mellett elválik, csak napokba kerül a cseréje?!

(#1564) helixP válasza herdsman83 (#1563) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, jól.

(#1565) Something_ válasza herdsman83 (#1563) üzenetére


Something_
őstag

Napokba és teljes reset. Ezért néz ki az én belső kijelzőm is hányadékul hónapok óta. (Nekem a teljes csík olyan)

(#1566) herdsman83 válasza Something_ (#1565) üzenetére


herdsman83
tag

Iííígeeeeehe-he-he-heeen? :U

Ez így kb 3 nap után... Nos, tök jó ez a cucc, tényleg, csomó minden tetszik benne.
Viszont most ezzel a lendülettel raktam vissza a sim-em az iPhone-ba ezt pedig csomagoltam be és köszönöm meg 14 napos elállás jegyében. Ne vicceljünk már, hogy 6-12 havonta rutinszerűen költözzek ki a telefonomból 3-4 napra, oldjam meg az életem valami mással és óráim menjenek el költözködéssel... Az Apple-t ízekre szednék egy ilyennek csak a töredékéért, a csapból is a #screenprotectorgate folyna, de ez itt teljesen normális... Nem azzal van a bajom hogy elválik, nyilván képtelenek megoldani, hajlong, ilyen a ragasztó, stb. Csak ha az az 1db szervíz ahol hozzáérnek ebben az országban annyit mondana, hogy 1, vagy legyen 3 óra múlva gyere vissza, és ez kerül évente-félévente kb 10e Ft-ba, akkor az vállalható, ezzel jár ez a technika. De hogy napokra költözz ki ezért, ez nevetséges. Mintha azt mondanák az autódra, hogy olajcserére hagyd itt 2 hétre... Nem. :((

(#1567) Something_ válasza herdsman83 (#1566) üzenetére


Something_
őstag

(#1568) vilmose33 válasza herdsman83 (#1566) üzenetére


vilmose33
őstag

Nekem ,majd egy év után jött fel. Most vezetik be elvileg az új funkciót,hogy ne kelljen le gyárizni, viszont,hogy napokig tart a csere az tényleg érdekes- mi tart addig :F

A jövő most van

(#1569) Gubu0101 válasza vilmose33 (#1568) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem meg 2 potty van a felso reszenel ami felvalt es annyi :D Pedig mar az enyem is 1 eves korul lesz.
Mar egy eves el mult :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1570) herdsman83 válasza vilmose33 (#1568) üzenetére


herdsman83
tag

https://youtu.be/fuDmJUXOmdU?t=205Í - Michael Fisher itt 3 percben mesél a vonatkozó kalandjáról. Ott mondjuk megoldották pikk-pakk, de az se volt zökkenőmentes. Most, hogy kezdek lenyugodni és tisztábban látni, azon gondolkodom, hogyan tudnék megbékélni a problémával. Mert úgy más indok ellene nagyon nincs, csak apróságok. Sok oldal mobilra optimalizáltan ezen a kijelzőarányon és méreten bénán jelenik meg, minden feleslegesen óriási és ezt nem lehet állítani. Facebook-ra szintén igaz, fekvő módban egy poszt se fér ki a hatalmas kijelzőre, a külső kijelzőn átláthatóbb. Sokat gépelek mellé vele külső-belső kijelzőn egyaránt, szerintem ez idővel javulna. Ugyanakkor jó a térerő, fluid és stabil az egész, szuper a hangszóró. Meglepően jó a kamera, iPhone 12 Pro után is elégedett vagyok vele, bizonyos helyzetekben (éjjel kézből auto-n) jobb képet lőtt, nem érezném visszalépésnek. Belső kamera rejtése szerintem szuper, ha tudod hol keresd csak akkor látod, elforgatva már csak keresgéltem, hogy hol lehet... Gyári szilikon tok is teljesen jó, nem túl koszmágnes, gesztusvezérlés és qi töltés is megy, csak a zsanér meztelen. JA! Ragasztani kell a front oldali elemet, de sim slotnak nincs kivágás rajta, így ha ki akarod venni a sim-et, le kell tépned a ragasztott oldalt, ami ahogy hallom könnyen törik, a ragasztóról nem is beszélve... Ez egy baromság, rendeltetésszerű használattal kinyírható... Hirtelen ez az összkép... Sajnálom, nagyon kár érte, még alszok rá egyet...

(#1571) vilmose33 válasza herdsman83 (#1570) üzenetére


vilmose33
őstag

Én vissza küldeném a helyedben, kicsit várnék,hogy legyen olcsóbb-akciós fold4, ott már nagyobb a külső kijelző. Persze te tudod.

A jövő most van

(#1572) icemad válasza herdsman83 (#1570) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne gondolkozz rajta, küldd vissza. Szerencsére az enyém mai napig hibátlan. Viszont a feleségem flip 3-asa pont úgy nézett ki, mint ez: [link] Elküldtük javítani (Hollandiában, ez fontos), 3 nap alatt készen volt, futár hozta-vitte. Kapott komplett új kijelzőt és aksit. Javítás óta a GPS nem működik. :DDD Nem talál műholdat, megy vissza javításra. Szóval a holland szerviz sincs a helyzet magaslatán, nem csak a magyar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1573) ADAM1337 válasza Something_ (#1567) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem tavaly decemberi vétel a telefonom, de amik itt sokaknak elöjött nekem nem, mind a belső és külső fólia tökéletes majdnem 1 éve, semmi nem recseg nem ropog.
Pedig zsebbe hordom és kapja a port rendesen.

(#1574) Something_ válasza icemad (#1572) üzenetére


Something_
őstag

Eskü ez nem a feleségedé, ez az én Fold 3-asom :)

(#1575) icemad válasza Something_ (#1574) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom. :D Nincs róla kép, de ugyanígy nézet ki a fólia rajta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1576) herdsman83 válasza vilmose33 (#1571) üzenetére


herdsman83
tag

350-ért Telekomtól, gyári garival szerintem nagyon korrekt vétel volt, nem az árával van bajom, az hibátlan. Ez most egy iPhone 12 128GB ára. De az ilyen “apró bakik” miatt van az, hogy a tavalyi Samsung csúcsmodellt idén féláron utánad dobják… És vérzik a szívem, hogy ennyiért lehetne 2-3 évre is egy szuper telefon, de apróságokon mindig elcsúsznak. :W

(#1577) Something_ válasza ADAM1337 (#1573) üzenetére


Something_
őstag

Szeretem én is a telót, ez a bosszantó benne, hogy x nap és teljes reset kell egy fóliacseréhez.
Amiket nem szeretek:
- kamera P30 Pro után szerintem nem jó, a zoom nagyon hiányzik
- satnya az üzemidő, napközben kb csak telefonálok és email, semmi extra tartalomfogyasztás, de nem bírna ki egy napot
- ritkán videózok, de pl a gyermek ballagásakor kb 10-15 perc után kiírta a teló, hogy túlmelegedett és semmit nem lehetett vele kezdeni kb fél órán át

(#1578) Pulsar válasza herdsman83 (#1566) üzenetére


Pulsar
veterán

hát amúgy erre a megoldás az, hogy nem csak a samsungban tudnak már csak fóliát rakni rá. Nekem így a 11-edik hónapban kezd csúnya lenni. És mivel a leírt tortúrát én sem akarom végig játszani, így inkább elviszem egy szervízbe, ahol pár ezerért felraknak egy újat pár perc alatt :D
De amúgy tök jogos az észrevételed

ja, és ugye nekem sikerült a külső kijelzőt össze törnöm. Annak a cseréjére azt mondták, hogy megrendelik a kijelzőt, ha megjön reggel beadom, délutánra kész. A fólia csere meg 3 nap? :D

[ Szerkesztve ]

(#1579) helixP válasza Pulsar (#1578) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem tudom kamu e, amit mondtak nekem a SEmstoreban, hogy simán megsérülhet a puha belső kijelző ha nem szakértő kezek szedik le.

(#1580) lasse001 válasza helixP (#1579) üzenetére


lasse001
senior tag

Én néztem pár videót a neten. Nem nagyon sajnálták mikor lerángatták ès nem lett baja. Én màr vettem belülre fóliát. Ha eljőn az ideje megpróbálom cserélni.

(#1581) Pulsar válasza helixP (#1579) üzenetére


Pulsar
veterán

ja, azt nem tudom, de valaki írta már itt, hogy fólia nélkül használja a telefont egy ideje :)

(#1582) helixP válasza Pulsar (#1581) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja, hát akkor már a fólia cserével sem operálhat :D

Lassee:mesélj majd nekünk :) oszlasd el a mítoszt!

(#1583) lasse001 válasza helixP (#1582) üzenetére


lasse001
senior tag

Talán még egy darabig várnod kell az oszlatással. 2 hónapos a telóm.

(#1584) icemad válasza helixP (#1579) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A belső fólia leszedéstől biztos nem sérül. Hogy utána mennyire lesz ellenálló, az egy jó kérdés.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1585) vinczetibor válasza helixP (#1579) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Szerintem az utángyártott fólia leszedésénél sérülhet a belső kijelző.
Semmi biztosíték, hogy a ragasztó épp annyira ragad, mint amennyire kell...

(#1586) helixP válasza icemad (#1584) üzenetére


helixP
nagyúr

Mondom, lehet, hogy így van. A Samsung hivatalos szakvélemény más.

Jerry Rig csatornán beleválytak rendesen a fóliával ellátott belső kijelzőbe, majd levették és szinte minden vályat eltűnt. Aztán megcsinálták fólia nélkül is. Akkor már nem tüntek el...

Vincze: a gyári belső kijelző fólia eltávolítás is kockázatos, a belső kijelző puha volta miatt. Ez a mondás. Flip-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#1587) Decske


Decske
aktív tag

Hát, én meguntam, hogy alul és felül ott volt a légbuborék, tegnap ünnepélyesen leszedtem a belső fóliát. Kopp, kopp, működik, nem lett baja. Körömmel nyúltam alá a gyűrődésnél, többszöri próbálkozás után jött le. Egy viszonylag vastag, jó minőségű polikarbonát fólia volt rajta.
Nem tudom, hogy ez placebo vagy sem, de mintha kisebb lenne a gyűrődés a védőfólia nélkül.
Annyira szvsz nem sérülékeny a belső kijelző, mert belül a keret és a kijelző közé belement valamilyen porszem, azt is körömmel tudtam kipiszkálni. Furcsán tört meg a fény a kijelző szélénél, úgy vettem észre.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1588) helixP válasza Decske (#1587) üzenetére


helixP
nagyúr

Tökjó!
Én is néztem most pár videót, igazából, ha lassan, egyenletes tempóban szeded le, nincs baj+ha nem böködöd túlságosan, amikor elkezded felszedni.

"A keret és a kijelző közé belement valamilyen porszem" => én is körömmel próbáltam, maradt egy tizedmiliméternyi hullám azóta is...

(#1589) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Tegyük fel, hogy nem jön fel a belső fólia.
Akik régebb óta használják a telefont, azoknál milyen állapotban van mondjuk 1 év múlva?
Mert nekem a nem szétnyitható telefonomon 2-3 havonta cserélni kell, mert karcos kesz. Pedig vigyázok rá.

(#1590) Pulsar válasza Tatu-1981 (#1589) üzenetére


Pulsar
veterán

középen végig van repedve és buborékos. Ezen kívül semmi baja. Gondolom az is sokat számít, hogy a zsebbe, táskába nem nagyon érintkezik semmivel.
A Note tokom ellenére a külső kijelző és annak a fóliája már nem ilyen szerencsés és jó állapotú :D

(#1591) Decske válasza Tatu-1981 (#1589) üzenetére


Decske
aktív tag

Amíg nem szedtem le, addig egy karc volt rajta a hajlításnál alul. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy nem-e a hajlítgatásból eredő kezdődő repedés volt.

#1588 helixP
Nálam szerencsére semmi nem maradt belőle.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1592) giroud199


giroud199
aktív tag

Sziasztok, azért ide írok mert itt nagyobb az aktivitás ,mint a 2-es fold topicban. Tegnap vásároltam egy fold 2 5g t .minden rendben van vele ,viszont nem nyílik ki teljesen. (kijelzővel letéve a közepénél van 3mm kb elemelkedés)
Ez normális? Még garanciális a telekomnál ,ezzel be lehet vinni vagy inkább samsung szervíz? köszi :DD

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1593) vilmose33 válasza giroud199 (#1592) üzenetére


vilmose33
őstag

Szerintem szervíz. Ha a telekomhoz visszed tovább tart általában, mintha egyből a Samsunghoz visszed. Viszont a Samsungnál kérnek minden vásárlást igazoló dokumentumot illetve ha nem a te neveden van akkor még meghatalmazást is, a telekomnál nem biztos.

A jövő most van

(#1594) giroud199 válasza vilmose33 (#1593) üzenetére


giroud199
aktív tag

Köszönöm a választ, nálatok akkor teljesen sík a kijelző kinyitott állapotban, pl asztallapra leteve? :U

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1595) Decske válasza giroud199 (#1594) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem, 1-2 mm-re elemelkedik a közepe nyitott állapotban, hasonlóan a tiedhez.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1596) helixP válasza giroud199 (#1594) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, kicsit V-alakú.

(#1597) giroud199 válasza helixP (#1596) üzenetére


giroud199
aktív tag

Köszönöm a választ mindenkitől, rakok ide két képet amin látható :R
[kép]
[kép]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#1598) szalai112 válasza giroud199 (#1597) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Nekem sík kinyitott álapotban a foldom

(#1599) helixP válasza giroud199 (#1597) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem is ilyen, ne foglalkozz vele.

(#1600) Pulsar válasza giroud199 (#1597) üzenetére


Pulsar
veterán

ez még nem vízálló ugye? Mert nekem akkor csinált ilyet, amikor belement egy kis por. Kipucoltam, és egyből kinyílt jobban. De mondjuk én ezzel együtt tudnék élni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.