Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ForRedGlory válasza babosmiki (#99) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bugos, nekem is csak néha sötét. Aztán visszaállítja fehérre.

A fejlesztői beállításokban egyébként tudod kényszeríteni a fekete témára, de az nem olyan szép, mint a gyári.

(#102) babosmiki válasza fogtunder (#100) üzenetére


babosmiki
addikt

Facebook, beállítások, sötét mód.

#101: :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#103) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Hello,

Tulajokat kérdezném, hogy tettek-e rá bármilyen fóliát esetleg. Meg ki milyen tokkal használja? A starter kitben lévőt nem kommentelném...

Köszi előre is.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#104) Sanraith válasza Beaumont (#103) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nem még. A belsejére nem is tervezek, a külsejére pedig csak akkor, ha nagyon karcos lesz a gyári fólia.

A starter kites tok a videókon nekem se tetszett, de élőben hamar megszoktam. (A Note 10+ is flipes tokban volt előtte) Otthon/munkában kiveszem belőle, út közben pedig abban van. Ha mégis lecserélném, akkor a zöld szilikon samsungos tokot néztem ki helyette.

(#105) torrente777 válasza Sanraith (#104) üzenetére


torrente777
tag

Csatlakozom hozzátok végre megérkezett.

(#106) syIex


syIex
veterán

Meglepően komoly a drop test eredmény! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#107) dodicsaba válasza syIex (#106) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Jól bírja.

BlackBerry Passport

(#108) fogtunder válasza dodicsaba (#107) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem kicsúszott a zsebemből, mikor szálltam ki a kocsiból, betonra esett, a külső kijelző sarka berepedt, plusz sérült a keret is, pedig tényleg nem volt nagy esés. sajnos a port se nagyon szereti a mechanika, a városlakó irodai patkány életmódomhoz nagyon jó lett volna, de nem fér bele, hogy külön vigyázzak rá, mikor kimegyek valamit csinálni a kertbe, szóval én visszaköltöztem az S21 Ultrába.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#109) dodicsaba válasza fogtunder (#108) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Elméletileg a port bírnia kellene ahogy a vizet is. Mondjuk én nem vagyok poros körülmények közt se nem fürdetem... :)

BlackBerry Passport

(#110) fogtunder válasza dodicsaba (#109) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A vizet papíron bírja, mert mindkét fél vízálló, de a hétvégén éppen betont kellett vágni, ott szállt a por rendesen, a zsebembe is ment, nagyon nem volt szép hangja, mikor kinyitottam és onnan kiszedni lehetetlen valaha is.
Amúgy ahhoz képest, hogy miről van szó, egész ellenálló lett, nem szidni akarom, csak nekem nem való.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#111) dodicsaba válasza fogtunder (#110) üzenetére


dodicsaba
aktív tag

Ja , extrém poros munkákhoz biztos nem való ezáltal mindig lesz olyan felhasználó akinek ez nem való. Nekem van 1 céges ami mindent bír a fold pedig a privát így jobban tudok rá vigyázni. Mondjuk nálam amúgy sincs extrém munkakörülmény.

BlackBerry Passport

(#112) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.

Cserébe egy kép, fél órája csináltam gyorsan hazafelé. :)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#113) babosmiki válasza Beaumont (#112) üzenetére


babosmiki
addikt

Szép! :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#114) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Szerdatol csatlakozok en is a kis taborhoz :R Kotottem egy havi 4000-es biztositast,mar csak tokot kell kitalalnom,hogy milyen lesz :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#115) Beaumont válasza Gubu0101 (#114) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Igaz kicsit nagy lesz tole, de teljes vedelmet ad a Spigen Armor Pro. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#116) Gubu0101 válasza Beaumont (#115) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azok durva tokok,bármire is :D Kaptam közbe ezzel kapcsolatban egy ajánlatot,még fontolgatom :B :D
Így is vissza dobták a megrendelésem,mivel simán adat alapu simel is meg lehet rendelni a készüléket,én meg szépen megrendeltem,aztán,hívtak,hogy törölték a megrendelést és rendeljem hangalapú előfizetésel ha van,vagy új előfizu :F
3x próbáltam mobilról,új előfizetéssel,mindig kért be 400k forgalmi előleget,pedig bevoltam lépve,azt szépen törölgettem is vissza.
Most sikerült laptopról úgy megrendelni,hogy nem kellett csak egy havi előfizetést befizetnem :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#117) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Kozbe megerkezett a ram + :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#118) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Van olyan, hogy hívásom érkezik, de csak néhányszor csörög ki hangosan. Előveszem a zsebemből és fel tudom venni a hívást bár már nincs hangja.
Tudja valaki, hogy mitől némul el a csörgés? Valamint érzékel a külső kijelzőn a zsebemben, amitől elnémul. Az oldalsó gombok kivételével el lehet némítani a csörgést? Tokban van a telefon, ezért kizárt, hogy az oldalsó, hangerőgombok megnyomódhatnak.
Ha leteszem az asztalra vagy a kezemben fogom és úgy jön hívás, nem némul el.

(#119) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Fold 3 tulaj letem, black 512GB , S10 plus volt az elődje.

[ Szerkesztve ]

(#120) Gubu0101 válasza szalai112 (#119) üzenetére


Gubu0101
veterán

Udv a kis tarsasagban :R :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#121) szalai112 válasza Gubu0101 (#120) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Kösszi :U mondjuk 120hz-en másabb filmet nézni :B

(#122) Gubu0101 válasza szalai112 (#121) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,amugy is porgossebb,foleg olvasgatasnal :D Kellett kis ido a szememnek,hogy megszokja,nem tudta kovetni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#123) pepe792 válasza szalai112 (#121) üzenetére


pepe792
tag

Főleg ha a film 25, 30 vagy esetleg 60 fps...

(#124) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Na,nekem mar bele is ment a por a zsanerba :DDDPedig nem is poroltam,csak ami zsebben volt aprosag :D Most mar legalabb hallom is, mikor kinyitom ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#125) vinczetibor válasza Gubu0101 (#124) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nem tudod kimosni belőle?
Elméletileg vízálló, de nem porálló.

(#126) Gubu0101 válasza vinczetibor (#125) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem probaltam,szep lassan magatol is kijon belole,elsonek volt rossz a hangja,mar most javult.Vettem egy telefontarto taskat,ovre rakhatot,majd abban hordom a masikkal,igy biztos vedve lesz,mindentol.Jobb megoldas mint a tok,egyenlore,meg munkaban.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#127) Menslee


Menslee
tag

Sziasztok!
Rákerestem, de nem mutatott találatot.
Valaki tudja esetleg hogy a Vodától elhozott készülék független lesz-e?
Azt tudom hogy a dual sim telók már náluk is azok, viszont itt az e-Sim miatt kicsit elbizonytalanodtam.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#128) Gubu0101 válasza Menslee (#127) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem 99%.En Telenortol vettem es ez is fuggelten.E-sim miatt nem fogjak korlatozni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#129) Menslee válasza Gubu0101 (#128) üzenetére


Menslee
tag

Köszi!
Hogy meglegyen a maradék 1% is, rákérdezek náluk :R

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#130) Gubu0101 válasza Menslee (#129) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mint minden szolgaltato azt fogjak valoszinu mondani,hogy fuggo :D Amugy huawei P40 Prot tavaly fuggetlenul hoztam ki.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#131) Sanraith válasza Menslee (#129) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Egyébként ha véletlenül függő lenne, és feltöltőkártyás vagy hűségidő nélküli, akkor ingyenesen kell függetleníteniük.

Forrás: (nem biztos, hogy a legfrissebb): modositasi-lista.pdf (vodafone.hu)

(#132) Beaumont válasza Menslee (#127) üzenetére


Beaumont
aktív tag

UK Vodafone-al tudok segiteni. Az fuggetlen. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#133) fogtunder válasza Menslee (#127) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Független. Csak az iPhone-ok függők, hogy eSIM vagy sem, az lényegtelen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#134) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A SAMSUNG Fold 3 készüléket töltené a SAMSUNG Vezeték nélküli tripla töltő?

(#135) Beaumont válasza szalai112 (#134) üzenetére


Beaumont
aktív tag

[Igen] :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#136) szalai112 válasza Beaumont (#135) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszönöm :R

(#137) Menslee


Menslee
tag

Köszi mindenkinek! :R

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#138) Beaumont


Beaumont
aktív tag

[Aranyban valaki?] :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#139) Gubu0101 válasza Beaumont (#138) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mar tul csicsas :D Amugy jol nez.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#140) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Amugy E-sim-bol mennyit fogad?🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#141) fogtunder válasza Gubu0101 (#140) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én még nem láttam olyan telefont hivatalos itthoni forgalmazásban, ami egynél többet tudna, ez is annyit kezel.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#142) Gubu0101 válasza fogtunder (#141) üzenetére


Gubu0101
veterán

Aha,csak azert kerdezem,mert lehet hozza adni meg mobilcsomagot,igy kicsit megteveszto.Azt tudom,hogy egyszerre csak egy e-sim es egy fizikai mukodik.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#143) fogtunder válasza Gubu0101 (#142) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Amúgy jó kérdés, hogy mi történne, ha hozzáadnál egy újabb profilt, de tippre felülírja az előzőt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#144) Beaumont válasza fogtunder (#143) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Megkerdezi, hogy fenntartod-e a regit, vagy ujata akarsz aktivalni. :) Tapasztalat.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#145) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Van egy Z Fold 3 telefonom, ami mondjuk nem újság. Linkeltem, hogy milyen gondom volt vele ( [link] ) ami idővel javult, de mivel eladom, ezért előtte leadtam a Samsungnak, hogy nézzenek rá. Eltartott 24 napig, de tegnap mehettem érte. Gyakorlatilag kicserélték, fóliás telefont kaptam helyette. Ilyen pozitív meglepetésem sem volt még a Samsungal (mondjuk negatív sem volt), nagyon elégedett vagyok velük.

[ Szerkesztve ]

(#146) Gubu0101 válasza ForRedGlory (#145) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jo tudni :C Nekem mondjuk elso nap a por kicsit belement,de azota vettem taskat neki,igy ovon hordva tokeletesen megvedi,mindentol is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#147) szalai112 válasza Gubu0101 (#146) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Nekem is fold3 van milyen táska ha nem titok?
Én flip tokot vetem ceruzával és töltövel.

[ Szerkesztve ]

(#148) Gubu0101 válasza szalai112 (#147) üzenetére


Gubu0101
veterán

Persze,hogy nem titok :D [link] Nekem nagyon hasznos,foleg azert,mert eleg poros munkam van meg a pakolas,guggolas stb.Zsebben kenyelmetlen volt a 2 telefon,ebben meg kenyelmesen elfer az ovon,ketto cipzaros rekesz van rajta es a belseje is belelt,hasonlo anyaggal mint a polar.Ha a foldre esne se lenne semmi bajuk a telefonoknak.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#149) ForRedGlory válasza szalai112 (#147) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:DDD :DDD :DDD

(#150) szalai112 válasza ForRedGlory (#149) üzenetére


szalai112
senior tag

Gazdaságosabb:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.