Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Sziasztok!

Egy párosított okosóra mennyire gyéríti az üzemidőt? Nekem másfél napot elmegy, csak kíváncsi lennék az órás tapasztalatokra.

(#1152) Gubu0101 válasza Oposzumtoszó (#1151) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem most 86% ig meritette a telefont,ma meg nem nyomkodtam a telot,oran nezem meg ha erkezik valami ertesites.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1153) Oposzumtoszó válasza Gubu0101 (#1152) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ez hány óra üzemidőt takar? Reggel 6 óta, vagy 8 óta? :R
Előre is köszi!

(#1154) Gubu0101 válasza Oposzumtoszó (#1153) üzenetére


Gubu0101
veterán

Reggel ~6:30-tol idaig.A lenyeges info kimaradt :DWatch 3

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1155) Oposzumtoszó válasza Gubu0101 (#1154) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Az parádés! Köszönöm az infót! :R

(#1156) Gubu0101 válasza Oposzumtoszó (#1155) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nincs mit.Mondjuk ha csak az ora megy a telefonrol,es alig hasznalod,akkor ott valami mas szivja nagyon az aksit.Meg kellene nezni az akkumlatornal,hogy melyik app vagy mi szivja le annyira az akkumlatort.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1157) Oposzumtoszó válasza Gubu0101 (#1156) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Most fogom használatba venni az órát, nem volt még párosítva. Csak előre érdeklődtem, hogy mire számíthatok üzemidő terén.

(#1158) Gubu0101 válasza Oposzumtoszó (#1157) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ahhhha :D Akkor,nem kell sok fogyasztasra kell szamitani.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1159) Oposzumtoszó válasza Gubu0101 (#1158) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Ezt akartam hallani. :DDD

Három hónapja használom a foldot, nem tudok belekötni az üzemidőbe. Félve bontottam ki a hozzám került órát, de szavaid megnyugtattak. :C

(#1160) Gubu0101 válasza Oposzumtoszó (#1159) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szerintem olyan napi ~20-25% kell az oranak,ugye sok mindentol fugg.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1161) zsamiatt


zsamiatt
őstag

sziasztok, nincs valami megoldás rá, hogy az egyes appok energia gazdálkodását listában check list jelleggel kezeljem? Hüvely tudott ilyet. Elég macera egyesével apponként végig menni. Ráadásul ha egyet megcsináltál mindig vissza ugrik az elejére és görgethetsz le megint.
Köszi

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#1162) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Tudtok olyanok autós tartót, ami kompatibilis a Samsung gyári tokkal, amihez toll is van? Szellőztetőre lenne szerelve. Úgy látom, hogy a gyári Samsung nem jó hozzá.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1163) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Érdeklődnék, hogy 5 Ghz-es wifin
- ki mekkora max. sebességet tudott mérni?
- és milyen programmal?
- milyen internet sebességű csomaggal és szolgáltatónál?
a Fold 3-al?
A tesztben írt "akár 2000 Mbps"-t hogyan kell érteni? Akár 2000 Mbps csak letöltési sebesség, vagy mondjuk ez 1000/1000 le- és feltöltés párhuzamosan? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1164) Gubu0101 válasza MrCsiT (#1163) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jovohet vegen meg tudom mondani.Csutortokon kotik be a telekom 2000-es optikat aztan ramerek,mit bir :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1165) vilmose33 válasza MrCsiT (#1163) üzenetére


vilmose33
őstag

Speedtestel 468-at mértem letöltésre,vodafone 1000-es net, voda saját routerével.

A jövő most van

(#1166) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Pénteken megkaptam a telefont. Egy dologra nem igazán jövök rá... Van egy galaxy watch 4 órám. Azt szeretném megoldani, hogy a telefonon írok egy listát (pl notes-ban), és ezt a listát az órán megnézni. Melóhoz baromi hasznos lenne. Van bármilyen ötletetek, hogy merre induljak?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1167) bajaki válasza icemad (#1166) üzenetére


bajaki
őstag

Google Keep-et próbáld meg esetleg, az tuti működik.

(#1168) icemad válasza bajaki (#1167) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm, megnézem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1169) icemad válasza bajaki (#1167) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez sokkal jobb, mint gondoltam! Azt is tudja, ami nekem kell, de sokkal többet is. (checkboxos lista, eszközök közötti szinkronizáció, stb
) Köszönöm mégegyszer! :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1170) Ace owner


Ace owner
addikt

Sziasztok! Nem tudjatok veletlen mennyire lehet most lekuponozni a fold3-at? Mindketto bestbuy lehetoseget lekestem sajnos. Vagyis s22 ultrat vettem de valtanek foldra mert nagyon piszkalja a bajszom miota megjelent :DD

Galaxy Fold 4

(#1171) syIex válasza Ace owner (#1170) üzenetére


syIex
veterán

Nincs már kuponhalmozás, ki javították a hibát. Aprón vannak a legjobb árak, ha nem zavar, hogy nem a te nevedre szól a számla. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1172) Ace owner válasza syIex (#1171) üzenetére


Ace owner
addikt

Multkor is kijavitottak aztan megis lett ismet. :DDD

Galaxy Fold 4

(#1173) Grenczii válasza Ace owner (#1172) üzenetére


Grenczii
tag

De most meg az volt a hiba hogy a Samsung/Raben/Sprinter Bermuda háromszögbe eltűnt a csomagod enyém is jött másfél hetet :DDD Azt hittem nyomott dobozban jön a nyomott áras készülék törve mint a ropi , de nem :D

(#1174) ribarszki válasza Ace owner (#1172) üzenetére


ribarszki
őstag

Ha harmadjára is lesz kupahalmozásos bug, akkor direkt csinálják. :D

(#1175) syIex válasza ribarszki (#1174) üzenetére


syIex
veterán

Majd a Fold 4 nyitásakor legyen.. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1176) Ace owner válasza Grenczii (#1173) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem en szimplan lemaradtam a Fold korokbol. Sot az utolsot en raktam be bestbuyba.

Galaxy Fold 4

(#1177) Gyulll


Gyulll
csendes tag

Sziasztok! Vett valaki mostanában készülékbeszámítással Fold-ot? Ha igen, vissza is küldte a beszámítandó készüléket? Mennyi idő volt, míg jött válasz a csomagra? Kb egy hete, hogy elküldtem a cégnek, aki az ajánlatot adja a tabletem. Azóta nem kaptam semmilyen emailt tőlük. Telefonon nem lehet elérni őket, a tegnap elküldött emailemre nem válaszoltak.

(#1178) syIex válasza Ace owner (#1176) üzenetére


syIex
veterán

De, ha te raktad be akkor hogy maradtál le róla? :F

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1179) Grenczii válasza Gyulll (#1177) üzenetére


Grenczii
tag

Szia,én beszámítással vettem vissza akartam küldeni egy J3 2016-ot.Hétfőn vitte el a futár és szerdán jött a válasz hogy bocsi nem kell nekik mert imei szám alapján nem számítják be.
Simítózáras sima átlátszó műanyag zacsiba küldték vissza csoda nem hagyta el a posta útközbe :D Szóval kár volt visszaküldeni , mert nem vették át 3800 Ftért plusz én fizettem 1700at hogy visszaküldték.

(#1180) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok!
Hozzám került egy ilyen készülék és az első körös ismerkedéseket teszem. A fórum folyamatos feldolgozása mellett kérdeznék Tőletek.
-Hogy' álltok meghibásodásokkal, pl. kijelző terén? Por mennyire fáj neki? Mit lehet tenni elővigyázatosságból?
- Van bevált tok, amit használtok? A rajta lévő belső fólián kívül érdemes valamivel ellátni?

Köszi

(#1181) Pulsar válasza helixP (#1180) üzenetére


Pulsar
veterán

a port nem szereti. Én erős házfelújításba hordom, ott aztán száll a port, a zsanér recseg is néha, ilyenkor kimosom, és már jó is :)

(#1182) Ace owner


Ace owner
addikt

Magneses autostartot hasznal valaki? Elbirja ezt a tegla telefont? Muszaj a racsra tennem a mostani ultrat is mert tulmelegszik az ablakon.

Galaxy Fold 4

(#1183) helixP válasza Pulsar (#1181) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez elég jól hangzik :D
Amúgy Samsungban gariban cserélik , ha megkarcolodik a belső kijelző (védö), jól tudom?

(#1184) ribarszki válasza helixP (#1183) üzenetére


ribarszki
őstag

Mo-n ilyenről még nem olvastam.. ráadásul gyári belső fóliát nem is tudom, lehet-e szerezni..

[ Szerkesztve ]

(#1185) Gubu0101 válasza ribarszki (#1184) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát ha a külföldi samsung szervíz kicseréli,akkor kellene a magyarnak is,szerintem :U Végül is egy cég.Amúgy fel kell hívni az itthoni samu szervízt és megmondják.
Mondjuk van 1 extra garancia,ami a belső kijelzőre vonatkozik és azt egyszeri alkalommal cserélik,ha olyan sérülés éri,levannak írva a feltételek.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1186) ribarszki válasza Gubu0101 (#1185) üzenetére


ribarszki
őstag

Kellene..

(#1187) Gubu0101 válasza MrCsiT (#1163) üzenetére


Gubu0101
veterán

2000 Mbit-es neten ennyit bir :D Szerintem teljesen jo :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1188) icemad válasza ribarszki (#1131) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a hasznos beszámolót. Ezen felbuzdulva rendeltem én is egyet, 8 nap alatt itt is volt. Sajnos én nem estem hasra tőle... Aránylag egyben van, viszont alul a mikrofon lyuk borzasztó pontatlan, félig takarja a mikrofont. De a többi lyuk pl a hangszóróknál meg jó... Utólag megnézve a te képeidet, ott is látszik. Meglátjuk mennyire lesz zavaró a mindennapi életben. A többi dolog, amit írtál, az stimmel. Szerintem én maradok a gyári ceruzás flip toknál. Zsebben hordva az védi a külső kijelzőt is. Nem tudom, hogy hosszabb távon melyik lenne a jobb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1189) KerekesLevi


KerekesLevi
tag

Sziasztok!

Azt nem lehet beállítani valahogyan, hogy telefonálás közben ha kinyitom a telefont, kihangosítsa magát? Ugyanez a kérdés Viberre, Messengerre is áll...

Üdv.: Levi

(#1190) icemad válasza icemad (#1188) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos ezzel a tokkal nekem nem működik a vezeték nélküli töltés. Több töltővel is próbáltam. Így valószínűleg megy a fiókba.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1191) netboyszi


netboyszi
csendes tag

Helló, én voltam az, aki 2.5 hete írta, hogy tisztavízzel megtisztítottam a Z Fold 3-at és a zsanérnál elkezdett sistergő hangot adni, jött egy kis füst is, majd onnantól kezdve égett szaga volt, és forrósodott az akksi és vagy 2 napig nem kapcsolt be miután gyorsan kikapcsoltam. Utána bekapcsolt, de hol az egyik kijelző működött, hol a másik, meg a wifi nem működött, az előlapi kamera nem működött, az akksinál forrósodott, a hátlapnál a zsanérnál égett szaga volt. Két hete szerdán leadtam Budapesten Samsung szervízbe, és múlt hét szerdán már a weboldalukon a kapott munkalap száma alpaján rákerestem az állapotra és az volt írva hogy bevizsgálás alatt aztán másnapra már az volt írva, hogy javítva. Csak elfelejtettek szólni, tegnap e-mailban rákérdeztem, és ma jött üzenet hogy elnézést kérnek, de nem kaptam meg a rendszerüzenetet a múlt héten arról, hogy kész van, de kész van, mehetek érte. Ma mentem is érte azonnal, gyorsan megkaptam, annyit mondtak, hogy akksicsere és kijelzőcsere történt. Olyan a teló, mint ha új lenne, a belső kijelzőn kicsit már fel volt felül jönve a fólia de itt teljesen rajta van, szóval látszi, hogy cserélték az egészet. A műanyag széleken is van fólia tehát az is vadi új. A zsanéron is fólia van tehát az is vadi új lehet. A külső kijelző is teljesen újnak tűnik és nincs rajta egy karc sem, bár nekem volt rajta egy eredeti fólia a külső kijelzőn az most nem volt rajta, és helyette sem volt semmi, de nem akartam kötözködni. Ja, amúgy 2021. decemberében lett a teló vásárolva a Telekomnál függetlenül, 3 év garival.
A kérdésem az lenne, hogy szeretnék rá egy normális fóliát kapni a külső kijelzőre, hogy azt hol lehet? A Samsungba ha bemegyek ott raknak rá? Köszi!

(#1192) vilmose33 válasza netboyszi (#1191) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen vágnak rá géppel, most már mondjuk majdnem mindenhol igy van. A kérdés az ár, több helyen is kérdezd meg. Kollégám S21-re vágatott jó áron Yettel üzletben. Én legutóbb Mediában vágattam clearpex-et, elvileg jó minőségű, viszont nem olcsó.

A jövő most van

(#1193) netboyszi válasza netboyszi (#1191) üzenetére


netboyszi
csendes tag

Viszont ezt most nem értem, mintha a rezgés nem működne a telefonban. Mi rezeg a telefonban az akkumulátor? Vagy a beállításokban van valahol kikapcsolva? Rezgésre állítom a telefont, felhívom de nem rezeg...

(#1194) Gubu0101 válasza netboyszi (#1193) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van benne egy vibra motor,legalabb is regen meg igy volt,szerintem azota nem sokat valtozott :D kb ~1mmx1mm-es kocka forma.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1195) netboyszi válasza Gubu0101 (#1194) üzenetére


netboyszi
csendes tag

Nem működik a rezgés egyáltalán a javított zfold3-on :( Vihetem vissza...

(#1196) Gubu0101 válasza netboyszi (#1195) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor,javitas kozben szurtak el valamit,szoftveresen nem hinnem (bar kitudja).A motor az alaplapra van szerelve.Regi keszulekeknel lathato is volt.Emlekszek meg anno szomszedom a nokiaban dolgozott,ott rakattam be vele a 3210-es be vibramotort hagy rezegjen. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1197) vilmose33 válasza Gubu0101 (#1196) üzenetére


vilmose33
őstag

Én is 3210be rakatam a Blahán,majd egy órát áltam sorba érte :D

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#1198) netboyszi válasza Gubu0101 (#1196) üzenetére


netboyszi
csendes tag

Érdekes :D Rendelnek hozzá alkatrészt, pár nap, és akkor majd csak 1 napra kell bevinnem amikor megjött és szólnak. Gondolom a jövő héte elején...

(#1199) Ace owner válasza netboyszi (#1195) üzenetére


Ace owner
addikt

Nagyon nagy mazlid van hogy a vizkaros telefont megcsinaltak. Szerintem mindenhol visszadobjak ha elszinezodik az indikator. Gari elott kicsereltek az indikatorokat es kipucoltak a 11prom es igy is visszadobtak :DDD

Galaxy Fold 4

(#1200) netboyszi válasza Ace owner (#1199) üzenetére


netboyszi
csendes tag

Igen, mondjuk pont a samsung hivatalos külföldi oldalán írják, hogy ezt a telefont kiengedett csapvízben érdemes tisztítani. És itt többen is írták, hogy a port ami pl. a zsanérba belemegy és recseg-ropog azt csak vízzel lehet kimosni belőle, sehogy mshogy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.