Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) helixP válasza vilmose33 (#1285) üzenetére


helixP
nagyúr

Az viszont korrekt...n :R

(#1302) Pulsar


Pulsar
veterán

Én vések, betonozok, vakolok, úgy hogy a telefon a zsebembe, vagy a környékemen van, sokszot vastag por lepi be, és nem akar feljönni a fólia. :D

(#1303) Pulsar


Pulsar
veterán

Ööööö, ma sikerült megtörnöm a külső kijelzőt. Valaki tudja mennyibe kerül a javítása? :DDD

(#1304) Gubu0101 válasza Pulsar (#1303) üzenetére


Gubu0101
veterán

70k de nem tudom melyik fold,mert azt nem irja kulon. [link]
Max felhivod oket.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1305) Pulsar válasza Gubu0101 (#1304) üzenetére


Pulsar
veterán

U, köszi. :R Az F900 a fold3. Nem is vészes amúgy.

(#1306) Gubu0101 válasza Pulsar (#1305) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor,jo kepbe vagyok,hogy mi a szama:D Pedig nekem is van :D En kotottem ra a szolgaltatonal biztositast mikor megvettem,erre a telefonra mar muszaj volt :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1307) nyipp


nyipp
csendes tag

Sziasztok,
gyors kérdésem volna: eddig csak kártyáról vittem át az új telefonomra a mindent Smart Switch segítségével, de ugye a Fold 3-ban nincs kártya slot. Ilyenkor mi a jó opció? USB C - USB C kábel áthidalja a problémát?

(#1308) ADAM1337 válasza nyipp (#1307) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A samsungos smart switch wifin keresztül tolja át az adatokat.

(#1309) csoe válasza ADAM1337 (#1308) üzenetére


csoe
tag

...vagy C-C kábelen, amit adnak is hozzá, nekem jóval gyorsabbnak és stabilabbnak bizonyult a smartswitch.

(#1310) Pulsar válasza Gubu0101 (#1306) üzenetére


Pulsar
veterán

Samsung boltba vettem. Nem rémlik, hogy kérdezték a biztosítást, de ha igen, és nem kértem, most bánom :D

(#1311) Ace owner válasza Pulsar (#1310) üzenetére


Ace owner
addikt

Biztositasnal fizeted a havi díjat illetve önerőt is kell ha karesemeny történik. Ha többet nem törik jobban is jarhatsz nélküle mondjuk 2 éves távlatban

Galaxy Fold 4

(#1312) ribarszki válasza Pulsar (#1310) üzenetére


ribarszki
őstag

Tokban hordtad?

(#1313) Pulsar válasza ribarszki (#1312) üzenetére


Pulsar
veterán

Volt, a ceruzás gyári flip tok. Gondolom kinyílt, vagy nem tudom hogy sikerült.

Ace owner: igeny ebben van valami :)

(#1314) nyipp válasza csoe (#1309) üzenetére


nyipp
csendes tag

Köszönöm szépen, akkor azzal próbálom :)

(#1315) ribarszki válasza Pulsar (#1313) üzenetére


ribarszki
őstag

Sajnálom.. nálam ezért esett ki azonnal a lehetőségek közül a gyári flip tok. Semmi nem védi a külső kijelzőt egy leeséskor.

[ Szerkesztve ]

(#1316) icemad válasza ribarszki (#1315) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam meg azért, mert zsebben hordva állandóan mozgott a fedlap, így állandóan ébresztgette a kijelzőt. Nem is bírta ki nap végéig a telefon.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#1317) Gubu0101 válasza Pulsar (#1313) üzenetére


Gubu0101
veterán

En tok nelkul hasznaltam,parszor kiesett,repult a kantaros nadrag felso zsebebol.Szerencsere a kijelzo mindig meguszta,helyette a hatlap repedt meg az egyik saroknal meg egy masik helyen.Majd egyszer beviszem kicsereltetem ha lesz idom :D Amit most vettem spigen tokot nem is tudom majd hogy fogom lehamozni a telefonrol,mert korbe a keretnel televolt kis ragasztos szivacsokkal,hogy ne engedje kiesni a telefont a tokbol.Neztem minap,hogy leveszem kitakaritani,de letettem rola :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1318) szalai112


szalai112
senior tag

Érdemes be szerezni HDMI DEX kábelt a Fold 3-hoz?

(#1319) ADAM1337 válasza szalai112 (#1318) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Attól függ kihasználod-e, nekem van adapterem, de általában pc-re tolom usb-n ha telon akarok szerkeszgetni, szerintem marha jó feature.

(#1320) szalai112 válasza ADAM1337 (#1319) üzenetére


szalai112
senior tag

Gondolkozom rajta, ha olyan helyen vagyok.
PC a zsebemben.

(#1321) Pulsar válasza Gubu0101 (#1317) üzenetére


Pulsar
veterán

Én a kantáros nadrág felső zsebeöl leszálltam, mert nekem az folyton tele megy kosszal, és mi elég fóliát már szét karolta, és a zsanért is folytok mosom, mert állandóan recseg :DDD

ribarszki: hét igeny nem a legjobb védelmük tok.

szalai112: én ilyet vettem, csak ajánlani tudom. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1322) Gubu0101 válasza Pulsar (#1321) üzenetére


Gubu0101
veterán

Detto :U Ezert vettem olyan tokot ami takarja a zsanert,bar az se er sokat,ugyan ugy bemegy a por :(

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1323) gilfoyle válasza Pulsar (#1321) üzenetére


gilfoyle
őstag

Jól látom, a javasolt usb-c dock tölteni is tudja a telót?

[ Szerkesztve ]

(#1324) helixP válasza Gubu0101 (#1322) üzenetére


helixP
nagyúr

Egész pontosan milyet?

(#1325) Gubu0101 válasza helixP (#1324) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ilyet :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1326) Pulsar válasza gilfoyle (#1323) üzenetére


Pulsar
veterán

igen. A gyári töltővel még gyors tölteni is tud.
Van egy kicsit olcsóbb is, abba nincs kártyaolvasó, de nekem kellett.

[ Szerkesztve ]

(#1327) Grenczii


Grenczii
tag

Ha valaki gyári wireless szellőzőre tehető autós tartót keres akkor most jó áron van itt:
[link]

(#1328) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok, 1 hetes tulaj vagyok, es az lenne a kerdesem, hogy melyik fajta tokot ajanljatok amelyikkel teljesen ossze lehet zarni a telot?
Vettem egy no name tokot de azzal sajnos kb 2mm res zart allapotban, es ez nagyon zavar.
Elore is koszonom

(#1329) Grenczii válasza kbadam83 (#1328) üzenetére


Grenczii
tag

Ez ilyen , nekem pl most egy Spigen Tough Armor tok van fenn , és nem zár teljesen össze.
De tok nélkül se zár össze teljesen.

(#1330) ADAM1337 válasza Grenczii (#1327) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, pont van egy 3 ezres kuponom még itt így már elég jó áron van. :DDD

(#1331) fahrii válasza Pulsar (#1305) üzenetére


fahrii
őstag

A Z Premier szolgáltatás ilyen esetekre nem érvényes?

[ Szerkesztve ]

(#1332) Gubu0101 válasza fahrii (#1331) üzenetére


Gubu0101
veterán

A premium 1 evig,belso kijelzo cserere.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1333) ADAM1337 válasza Grenczii (#1327) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én már vissza is vittem, sajna elég butyuta meg marha nehéz volt a tartó.

A Parkolóból nem jutott tovább nálam, de így festett:

(#1334) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Vettem egy Fold 4-et a régi Fold 3 beszámításával (trade-in).
Még mind a két telefon nálam van, így úgy tudom összehasonlítani őket, hogy egymás mellett vannak.
Kb. fél napja használom a Fold 4-et, ezért csak felületes tapasztalatokról tudok beszámolni.
Hááát..., ha új Fold használó lennék és elém raknák a két telefont, akkor nem tudnám megmondani, hogy melyik az idei modell.
Egymás mellett látszik csak a minimális elülső kijelző különbség, ami olyan elenyésző, hogy számomra semmi különbséget nem jelent a használatban.
Egy picit nagyobb az új kijelzőjén a tartalom, ami jó, de épp hogy észrevehető.
Ellenben a belső, fő kijelzőn a videók valamivel kisebbek. A fekete csíkok felül és lent szélesebbek, mint a Fold 3-nál voltak. Kb. azt tapasztalom, amit már vásárlás előtt is sejtettem, hogy amennyivel javult a külső kijelző használhatósága, annyival romlott a belsőjé.
A felhasználói élmény teljesen azonos mind a kettőnél. Normál használatnál semmivel sem lassabb, döcögősebb a Fold 3, mint a Fold 4. Az újabb benchmark eredményei jobbak, de ettől függetlenül néha a 3-as még talán gördülékenyebbnek tűnik vagy legalábbis semmivel sem lassabb, mint az új 4-es.
Így fél nap után teljesen felesleges pénzkidobásnak tűnik a Fold 3-ról a Fold 4-re váltás. Ha tehetném, akkor a Fold 3-at tartanám meg, de nem azért mert jobb, mint az újabb, hanem mert semmivel sem rosszabb.
A következő Samsung telefonom a Fold 7 vagy 8 lesz, vagy ha kijönnek egy duplán hajlítható, illetve rollable telefonnal, akkor azok még szóba jöhetnek.
Olyan, a számomra jelentéktelen változtatgatások történtek a Fold 3 és Fold 4 között, amik nem indokolják a cserét. Talán három, négy generáció elteltével ezek összeadódnak annyira, hogy már lesz értelme az újabb készülék vásárlásának.

(#1335) helixP válasza vinczetibor (#1334) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönjük a "First impression" összefoglalót :)
Szerintem két dolgot még nem volt lehetőséged megtapasztalni, ami a tényleges előrelépés az új generációnál: akkuidő és az új kamerák.
Szerintem csak ebben fejlődött a 4. Illetve nem szerintem, csak elnézve az eddig megjelent review-kat.

[ Szerkesztve ]

(#1336) ADAM1337 válasza helixP (#1335) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen egyetértek veled.

(#1337) Grenczii válasza ADAM1337 (#1333) üzenetére


Grenczii
tag

Na akkor ez se sokkal jobb.Nekem a Cellect van de olyan érzésem volt mintha bármelyik pillanatban ki akarna esni a telefon mert nagyon rázkódott. Nekem kör alakú a szellőző , ott nem maradt meg szélvédőn se volt jó , műszerfalra tettem volna akkor meg ottmarad a nyoma.(mármint a tappancsnak) Kezdem elengedni a témát a Cellect is asztali tartó/töltő lett ott legalább nem mozog :DDD Szerintem lassan elengedem az autós tartó témát.

[ Szerkesztve ]

(#1338) syIex válasza ADAM1337 (#1333) üzenetére


syIex
veterán

Jól állítottad be? Nekem egy pár hónapja megvan és tökéletesen tart. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1339) ADAM1337 válasza syIex (#1338) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nálam szembe nem lehet forgatni a tartót mert a középső konzol jobboldalára tudom rakni, de nagyon eltartott, és bele logott a gyári kijelzőbe, így inkább hagytam.

(#1340) domos válasza vinczetibor (#1334) üzenetére


domos
senior tag

Tudsz mutatni egy geekbench 5 eredményt légy szíves?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1341) Ace owner


Ace owner
addikt

Fóliás gépről mit lehet tudni, mikor lesz és hol?

Galaxy Fold 4

(#1342) helixP válasza Ace owner (#1341) üzenetére


helixP
nagyúr

Oktogon és szeptemberben :)

(#1343) vinczetibor válasza domos (#1340) üzenetére


vinczetibor
aktív tag



Ez így elég furcsa lett...
Az első az normál üzemmódban készült. A második, ami látszik is, az az energiatakarékosban.
A harmadik a Fold 3.

(#1344) W.Birodalom


W.Birodalom
újonc

Sziasztok!

Note 9-et váltanék a FOLD 3-ra de ez a kijelző sérülékenység eléggé aggaszt. Külső az természetesen rendben is lenne de a belső kijelző... Ettől függetlenül találtam egy ilyen kijelző védőt: [link] Nem tudom ez érhet valamit vagy valaki használ ilyet? Illetve tudom, hogy alapból van rajta egy fólia. Erre rámehet ez a cucc vagy azt le kell szedni? Plusz az S-Pen ez után jól működik? U.I.: Felemás érzésem van egyébként a FOLD-al kapcsolatban. Azért a Note 9 funkciója még mindig frankó csak hát tetszik ez hybrid baromkodás.

(#1345) domos válasza vinczetibor (#1343) üzenetére


domos
senior tag

Hát ez így kb. nulla előrelépés, főleg hogy nekem a Fold 3 ilyen eredményeket hoz:

Legalább nem kell váltani :D

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#1346) helixP válasza W.Birodalom (#1344) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne tegyél rá semmit, és ne vedd le róla azt, ami alapból rajta van. Jó, az úgy, ahogy van, ha nagyon karcos lenne, vagy elkezdenek feljönni, hamarosan tudsz rá tetetninSamsung boltban.

(#1347) Beantech


Beantech
tag

Sziasztok,

Csak érdeklődésképpen, ki milyen böngészőt használ a telefonon?
A chrome tab kezelése nem a legjobb szerintem, sok megnyitott oldalnál nehéz lépegetni közöttük.

(#1348) Gubu0101 válasza Beantech (#1347) üzenetére


Gubu0101
veterán

En a Samsung bongeszot.Nem is allt szandekomban mast felrakni.Iphone-on is a safarit.Chrome is csak a twich miatt van :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1349) Decske válasza Beantech (#1347) üzenetére


Decske
aktív tag

Én Edge-et használok majdnem minden eszközön. Egy pár hónapja bejött egy bug, a nyitás után a tartalom és az érzékelő felület el van csúszva és csak app bezárás után jön helyre. Emiatt most már Firefoxot preferálom. Dexen pedig Samsung internetet használok.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#1350) Sanraith válasza Decske (#1349) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Szerintem ez akkor történik ha előtte megvolt nyitva a másik képernyőn is az Edge. Én egy ideje jelentettem a Microsoftnak, de nem hiszem hogy magas prioritású lenne a Fold támogatás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.