Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tschubi


Tschubi
tag

Nem ez lesz a következő telefonom, már csak az ára miatt is. Viszont lényegesen használhatóbbnak tűnik, mint az elődjei. És érdekelne, hogy hogyan működik a hívás fogadása kinyitott állapotban? Csörög -> becsukod -> felveszed a külső kijelzőn? Vagy?

(#52) Sanraith válasza Tschubi (#51) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Csörög tovább a külső kijelzőn, ha becsukod. Ha belül veszed fel, gondolom kihangosítja, bár ezt nem próbáltam.

(#53) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

igaz, töltőadapterből bőven használható lesz a tavalyi is, mert a 25 wattos vezetékes gyorstöltésen nem fejlesztettek idén,
És ha azt a töltőt a tavalyi telohoz adták és azt mondjuk tovább adom vagy értékesítem akkor mi van? Ha most egy 4-5-600e telot veszek akkor tavaly se vettem olcsóbbat. Most csak úgy toljam be a fiókba a tavalyi telomat hogy legyen egy töltöm? :C Nem értem hogy ez hogy lehet érv egy tesztben. A másik dolog meg hogy vehetek mondjuk egy adaptert, de ahogy fejlődik a szabvány pont ugyanúgy beöregszik az adapter is, vagyis azt is cserélni kell. Mivel ugye mindenki szereti a legjobbat és leggyorsabbat használni. Szóval adnak a szarnak egy pofont a gyártók. Ez nem spórolás, hanem a userek átverése. Kár még ehhez itt tapsolni is.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#54) 7Heads Drago válasza syIex (#29) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mennyiért lehet rá kötni biztosítást?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) 7Heads Drago válasza babosmiki (#39) üzenetére


7Heads Drago
veterán

hogy nincs már ott a csúnya nagy kameralyuk!
Én az enyémen nem veszem észre. Pedig ott van.

Más: A Flipről is várható teszt? Engem inkább az érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#56) T0rnad0 válasza 7Heads Drago (#55) üzenetére


T0rnad0
addikt

Erre gondolsz?

Z Fold 4

(#57) pepe792


pepe792
tag

Ennek legalább van gyakorlati haszna a másik összecsukhatóval ellentétben, cserébe sokkal drágább.

(#58) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ki milyen tokkal használja ?
S pen nélküli tokra gondolok.

(#59) syIex válasza ADAM1337 (#58) üzenetére


syIex
veterán

Én a gyári bőr tokot vettem meg barna színben hozzá. Szerintem nagyon szép (ha nem a legszebb) és eléggé prakitkus is. Viszont kinyitva kicsit zavaró, hogy ugye túl lóg és vissza kell hajtani rajta kicsit, de ez mindegyiknél így lenne. ;]

#54: Én egy éves teljes körűt kötöttem rá, az 65 pénz volt. A hosszabbakról nem tudok nyilatkozni. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#60) fogtunder válasza 7Heads Drago (#53) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tapsolni ugyan nem fogok hozzá, de már rég vettem egy 65W PD kompatibilis 3 portos töltőt, erről töltök mindent, nem kell 80 dugalj, meg mindenhez külön fej, egyszerre meg van oldva az egész. a PD meg egy jó darabig most maradni fog azért, szóval ez a kisebbik gond szerintem. a nagyobbik, hogy a 25W szánalmas a telefon fogyasztásához képest.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61) forgonati válasza Schuler888 (#49) üzenetére


forgonati
őstag

De amúgy igaza van szerintem. Az ár is rossz vicc ezért...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#62) Tschubi válasza Sanraith (#52) üzenetére


Tschubi
tag

ok, köszi

(#63) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Nagyon tetszik ,csak az ára...

A jövő most van

(#64) janeszgol válasza vilmose33 (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

Szolgáltatóknál sokkal olcsóbb, bár a fél millió forint (pl Telenor 10 ezres előfizu) sem kevés.
Viszont ez egy különlegesség, majdnem mindenben csúcs technológiával. 1-2 éve ez a Fold sorozat (meg a Huawei Mate X2) az igazán izgalmas darab szerintem.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#65) vilmose33 válasza janeszgol (#64) üzenetére


vilmose33
őstag

Egyetértek. Jövő márciusban lehet előfizetés hosszabitásra részletre vennem, ha van rá lehetőségem veszek majd egyet. A gond az,hogy örökséget is idén kapom meg, el ne gyengüljek és ki bírjam :D addig. Ma megnyomkodtam-fogdostam Samsung boltban, nagyon tetszik.

A jövő most van

(#66) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Hali,

Tulajdonosoktol erdeklodnek, hogy a telefon altal keszitett kepek milyen minoseguek?
Tudnek olcson szerezni, es igy harmadik felvonasban lehet beleugranek...

Koszonom elore is az esetleges valaszokat. :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#67) T0rnad0 válasza Beaumont (#66) üzenetére


T0rnad0
addikt

Illetve ha valaki kipróbálná a gcam-et is rajta... :)

Vodánál is megjelent, bár csak az árlistában van benne, a honlapon nem találtam. Kártyásan 600, előfizuval 571. Telenornál meg 680 lett kártyásan.

Z Fold 4

(#68) syIex válasza Beaumont (#66) üzenetére


syIex
veterán

Meglepően jó. Papír alapon a tavalyi Fold 2, de nem, mert jobb. Nem lett a legeslegjobb kamera, de bőven top ligában van. :K Ezekből 2 csak úgy elővett és gyorsan lőtt kép kettő pedig próbáltam fókuszosan. Viszont ez a videó is sok mindent elmond! Ajnálom! :)
Itt egy pár kép minden féle fény viszony mellett:

Gcam-et nem ajánlották ezért ki sem próbáltam. Mai délután lehet lesz rá időm, akkor rá nézek, de az eredeti alkalmazást ajánlották több helyen is.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#69) babosmiki válasza syIex (#68) üzenetére


babosmiki
addikt

A kamera számomra is bőven nyújtja az elvártakat, talán a zoom lehetne nagyobb de ennyi.. :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#70) janeszgol válasza syIex (#68) üzenetére


janeszgol
félisten

De cukipofa az a tacsi(nak látszó vadállat). :)
Jó a kamera. De a tavalyi Fold 2 is marha jó volt kamerában.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#71) ForRedGlory válasza syIex (#68) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az a fogyasztás 27.2 liter / 100 Km? :DDD ;]

Amúgy a képekkel én éppen elégedett vagyok, de elvártam volna, hogy ebben is hozza legalább az S21 Ultra szintjét. Persze ahhoz olyan kamerát kellett volna berakni.

[ Szerkesztve ]

(#72) syIex válasza ForRedGlory (#71) üzenetére


syIex
veterán

Pont ráléptem a gázra azért annyi.. :DDD
12 PM-ról jöttem és féltem, hogy a kamera nagy visszalépés lesz, de kellemesen csalódtam. Az éjszakaiban jobb volt, de más téren tökéletesen elégedett vagyok vele. :K

#70: Hát tacskó az eredet, de Ő inkább egy kutya bőrbe bújt gyermek így 9 évesen is.. :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#73) ForRedGlory válasza syIex (#72) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az kemény, hogy ráléptél a gázra és hirtelen 5 Km/h-ra gyorsultál. :))

(#74) syIex válasza ForRedGlory (#73) üzenetére


syIex
veterán

Értsd jól... :P

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#75) Beaumont válasza syIex (#68) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Koszi szepen. :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#76) MrPetya19 válasza fogtunder (#60) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egyszer kell venni egy GaN-os PD töltőt és meg van oldva a dolog, szóval nem gond itt mivel szabványos technológiát használnak.
A 25W-os töltésen panaszkodást annyira nem értem, mivel sose éreztem szükségességét a 100W-os töltésnek egy telefonban.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#77) Timer válasza MrPetya19 (#76) üzenetére


Timer
veterán

"sose éreztem szükségességét a 100W-os töltésnek egy telefonban."

Minek járunk autóval, jó volt a szekér is. Talán ha megérzések helyett kipróbálnál egy 60 watt körüli cuccot, néhány hónapra legalább, ami mondjuk nettó 50 perc alatt feltölti az akkut egy olyan reggelen, amikor elfelejtetted töltőre rakni a vasat előző este, majd értékelnéd. És ez csak 1 példa, néha 20 perc töltés és az így nyerhető 60 százalék kíméli meg az embert a felesleges szopástól. No offense, csak ne mosdassuk a szerecsent. Ez egy prémium termék aranyáron, az elérhető maximum járna a zsák pénzért cserébe.

(#78) fogtunder válasza MrPetya19 (#76) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Mi nem érthető rajta? Gyorsan merül, ha használja az ember, lassan tölt fel. Ez nem egy jó kombináció. Illetve úgy hallottam, hogy a természetes számok halmaza tartalmaz pár értéket 25 és 100 között is, jelen esetben egy 40-50 pont jó is lenne, ha épp csak 15 percem van gyorsan rátölteni nap közben.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#79) adamklark válasza fogtunder (#78) üzenetére


adamklark
senior tag

abban igaza van hogy általános felhasználásra teljesen oké a 25W, hogy állandóan sírnak az emberek 100W miatt az vicc, mintha minden reggel pánik tölteni kéne, de az tény hogy ezen az ár szinten elvárható a full package

(#80) fogtunder válasza adamklark (#79) üzenetére


fogtunder
nagyúr

De nekem cimezte és én sose mondtam, hogy 100W kell. Ha itthonról dolgozok, akkor nem is gáz, de irodában, ha éppen sok meeting van, nem feltétlenül akarok töltővel mászkálni, vagy csak simán elfelejtem és akkor jól jönne egy ennél gyorsabb töltés, mielőtt hazaindulok. A Samsung évek óta nagyon konzervatív a gyorstöltés terén, közben meg az Exynosok (a legújabb széria kivételével) az elmúlt években iszonyatosan zabáltak. Nem magával a 25W-os maximummal van gond, hanem azzal, hogy nincs pariban azzal, ahogy a nagy kijelző szívja az akkut. Aki meg azért veszi ezt a telefont, hogy ne azt használja, azt elképzelni se tudom, mi vezérli.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#81) Sanraith válasza Timer (#77) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Gondolom az is benne van a döntésükben, hogy semmiképpen sem szeretnének még egy Note7 balhét. De tényleg klassz lenne, ha mondjuk kétszer ilyen gyorsan töltene. Az esti elfelejtést én meg azzal mitigálom, hogy mindig van egy fast charge-os samsung powerbank a táskámban. :)

(#82) Timer válasza Sanraith (#81) üzenetére


Timer
veterán

"... hogy semmiképpen sem szeretnének még egy Note7 balhét"

Oké, de sok gyártó már tavaly és tavaly előtt is bőőőőven 30 wattos töltés felett járt. Lenne honnan ötletet lopni meríteni.

(#83) fogtunder válasza Sanraith (#81) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ó a Note 7. én használtam pár hétig, amíg nem kedztek nagyon erőszakosak lenni már, hogy adjam vissza, a mai napig az egyik legjobb Samsung telefonnak tartom. ahogy mondani szokták kár érte, kiváló ügynök volt.

azt meg értem, hogy évekig azért nem merték erőltetni, de az már régen volt és a Huawei P30 Prom akkuja két év után se döglődik a gyorstöltéstől. ideje lenne továbblépni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megjött a Note pack, gyorsan ki is próbáltam. Hát a tok nem könnyíti meg a használatot, de az S-Pen nagyon jó. Gondoltam megnézem milyen könnyű benyomni a hegyét, és meglepődtem, hogy elég nehéz. Amennyiben ennyit kibír a kijelző, akkor nem kell attól félni, hogy normál körülmények között megsérülhet.

(#85) syIex válasza ForRedGlory (#84) üzenetére


syIex
veterán

Ugyan így vagyok vele, viszont nekem az a tok nagyon nem jön be... :( Annyira vastag lesz tőle és nem is olyan minőségi, mint a bőr.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#86) joey04 válasza Sanraith (#81) üzenetére


joey04
titán

parancsolj :D

a samunál az a jó, hogy lehet ki-be kapcsolni a gyorstöltést. xiaominál sajna nem lehet szoftveresen...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) Razzul válasza syIex (#20) üzenetére


Razzul
senior tag

Melegedés valószínűleg azért nincs, mert a kezdeti tapasztalatok után a Samsung is brutálisabb szoftveres throttlingot alkalmaz, ahogy a OnePlus 9 Pro esetén is teszik ezt az utca túloldalán.

Stat crux dum volvitur orbis

(#88) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

700 ezres árazás durva..

BlackBerry Passport

(#89) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

:W [link]

Jól indul... nyitogatásnál sokszor ilyen kattogó hangot ad ki magából. Mintha nem is lenne olyan "smooth" nyitogatáskor, mint amikor megvettem. Tuti semmi nem ment a zaenérba bele, mert a zsebemben is mindössze egyszer volt.

Remélem ezt javítja a Samsung és nem akarnak új telefont adni, lévén van rajta 2 év biztosítás 130000 Ft-ért, így azt buknám is az IMEI csere miatt.

[ Szerkesztve ]

(#90) Schuler888 válasza ForRedGlory (#89) üzenetére


Schuler888
senior tag

Miert lenne imei csere? A regit szoktak beleirni Az uj teloba

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#91) Gergőke88 válasza ForRedGlory (#89) üzenetére


Gergőke88
addikt

Baszki…

(#92) syIex válasza ForRedGlory (#89) üzenetére


syIex
veterán

Hát ez kutya érdekes. Én mindig a zsebemben hordom, de semmi ilyesmi nincs. :(
Egyébként a biztosítást nem bukod, mert vagy megy a következőre vagy marad az IMEI. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#93) babosmiki


babosmiki
addikt

Ti tudtok sötét módot állítani Facebook - ban? Nekem nem megy..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#94) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#89) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A hang beazonosítva és biztosan a kijelző recseg. :W

Ha a hajlítás vonalán a felső felén húzogatom az ujjam (egyáltalán nem erősen), akkor recseg. Szóval ez megy a Samsunghoz.

Letojám, mert érintésnél nem recseg, de minden egyes kinyitáskor olyan hangja van, mint valami biliműanyag.

A net tele van vele, szerintem a Samsung megint belefutott valami hibába... szerintem elengedett valami ragasztó.

[ Szerkesztve ]

(#95) Sanraith válasza ForRedGlory (#94) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Szerencsére nálam sincs hasonló, illetve a linkelt fórumon kívül se dob ki a google rá más találatot.

#93: nekem se állítja át.

(#96) ForRedGlory válasza Sanraith (#95) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Keress rá pl redditen.

(#97) Sanraith válasza ForRedGlory (#96) üzenetére


Sanraith
aktív tag

semmi
egy találat (szerencsére OP-nek "eltűnt másnap a hiba")
semmi
egy találat ahogy valaki a saját profiljára postolt

Szerintem ez még nincs "tele". Ettől még persze gáz, de remélem hogy nem lesz típushiba, és ahol előjön, azt szó nélkül cserélik.

(#98) ForRedGlory válasza Sanraith (#97) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mea culpa, én az idei sorozatra gondoltam (Fold+Flip), a Z Flippel is vannak gondok.

(#99) babosmiki


babosmiki
addikt

Megnézné valaki? Köszi! :R

[link]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#100) fogtunder válasza babosmiki (#99) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha megmondod, hol kellene keresni az opciót, megnézem.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.