Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Pulsar válasza ateszapa748 (#550) üzenetére


Pulsar
veterán

December eleje óta használom, elég intenzíven, de semmi baja.

(#552) ateszapa748 válasza Pulsar (#551) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:R

(#553) vinczetibor válasza ateszapa748 (#550) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Október óta használom és semmi baja.

(#554) Gubu0101 válasza ateszapa748 (#550) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem sincs baja.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#555) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Köszi. :R
Látom az aláírásodban az Iphone 12 pro-t. Van, vagy volt? Jobb a fold3?

(#556) ateszapa748 válasza vinczetibor (#553) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Bíztató, köszi :R
Tudsz esetleg egy rövid véleményt írni a készülékről?
(+)?
(-)?

(#557) Decske válasza ateszapa748 (#550) üzenetére


Decske
aktív tag

November óta használom, nem tapasztaltam semmi problémát én sem. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#558) Gubu0101 válasza ateszapa748 (#555) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem lehet osszehasonlitani a kettot.Meg van az is,tobbnyire a 12 kerul kezbe,mikor dolgozok,elsodlegeskent hasznalom.Ha nem melozom,akkor a fold az elsodleges :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#559) vinczetibor válasza ateszapa748 (#556) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Nem szívesen írnék róla véleményt, mert elfogult vagyok vele szemben.
Messze nem tökéletes, de már nagyon nem szeretnék hagyományos telefont használni utána. Már nem érdekelnek az S22 Ultra vagy 13 Pro Max szerű cuccok. A belső kijelző, a mérete miatt, mindent visz. Meg kell nézni élőben és, ha bejön, akkor meg kell venni. Ez olyan, mint a szerelem, lehet, hogy van jobb, szebb, mint a szerelmem tárgya, de nekem mégis ő kell.

(#560) ateszapa748 válasza vinczetibor (#559) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Igen, ez a baj… Más elképzelésem volt, de a MM a kezembe akadt és szerelem első látásra. :) Na de a hosszútávú kapcsolat még is csak a belső értékeken múlik! :)

(#561) Pulsar válasza vinczetibor (#559) üzenetére


Pulsar
veterán

Teljesen egyet értek. Kis túlzással az összes sima telefon azóta röhejes, és nem akarok már olyat :D

[ Szerkesztve ]

(#562) vinczetibor válasza ateszapa748 (#560) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Korábban Samsung S20 Ultrám volt. A kérdés az volt, hogy vegyek valami 95%-ban megegyző, nagyon hasonló telefont, ami néhány hét múlva semmiféle újdonságot nem fog jelenteni, vagy vegyek valami teljesen mást, valami izgalmasat, valami újat.
Ez az izgalmas, új dolog számomra a Fold.
Négy hónappal a vásárlás után még mindig az a véleményem, hogy jó döntést hoztam. Ha visszamehetnék az időben néhány hónapot, akkor is ugyan így döntenék és újra Foldot vennék.

(#563) ateszapa748 válasza vinczetibor (#562) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

:C :R

(#564) Bilux


Bilux
veterán

Akkor bejelentkezem egy 512GB-os fekete verzióval én is.
Nagyon szokni kell még csúszik az egész készülék mint valami agyonszilikonozott lada műszerfal.
A töltőfej hiánya kicsit kiakaszt de iphone töltőfejjel majd jól feltöltöm .
Kap a Samsung egy kúpot az Apple-től ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#565) Pulsar válasza Bilux (#564) üzenetére


Pulsar
veterán

a töltőfejes sztori... 3 hónap után is agyvérzést kapok, hogy miért nem fér egy 650e forintos készülék árába egy hülye töltő. :D

(#566) Bilux válasza Pulsar (#565) üzenetére


Bilux
veterán

Na igen Apple store-ból másnap kézhez kapod ingyen kiszállással 8000ft.
Na itt vadászni kell még drágább és fekete sok helyen nincs mármint a nagyobb töltő nem a 25w-os.
Valaki tölti a telefont gyári 45w-os töltővel?

Illetve más: messenger app nálam hülye kicsit. Elindítom és nem tölti az előzményeket csak kB nevet és csak karikázik... :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#567) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#568) Pulsar válasza Bilux (#566) üzenetére


Pulsar
veterán

Én a telefon mellé vettem, még volt akkor, feketét 6500-ért, vagy valami olyasmiért :D

(#569) Beach


Beach
csendes tag

Sziasztok,3 hete nyűzöm ,nagyon meg vagyok vele elégedve,ami kissé esetleg zavaró a külső kijelző keskenysége!! Nekem tokban van,muszáj autoszerelő szakma :DD !!:)

Gumi kopjon ne a lelked:)

(#570) Decske


Decske
aktív tag

Ma reggel megjött a februári biztonsági és hibajavító frissítés.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#571) Gubu0101 válasza Beach (#569) üzenetére


Gubu0101
veterán

En nem vettem meg tokott hozza,pedig kelleni fog,valamelyik nap repult a kantaros nadrag zsebebol :U Szerencsere egy kis karcal meguszta.En epuletek belso bontasaval foglalkozok + vasgerendakat epitunk be,portol a vas szilankig mindent kap de jol birja :D Nallam le lesz tesztelve :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#572) Pulsar válasza Gubu0101 (#571) üzenetére


Pulsar
veterán

Pedig állítólag a port nagyon nem szereti :D
Én házat újítok fel, próbálom mindig oda vinni ahol nincs por, de szegény mindig porban úszik. :D Én mondjuk megvettem a Note packot, amibe van tok, azt használom.

(#573) Gubu0101 válasza Pulsar (#572) üzenetére


Gubu0101
veterán

Elso napjan mar sikerult beporoznom,azota fura a nyitasa,rosszabb nem lett az biztos azota.Egyszer hatha lesz mod takaritani azt a reszt,akkor majd leadom.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#574) Pulsar válasza Gubu0101 (#573) üzenetére


Pulsar
veterán

Én pont tegnap gondolkodtam, mikor mentem úszni, hogy benyomom a medencébe. :D nem tudom az ilyennel mennyit ártanék vagy használnék neki :D

(#575) bcl


bcl
senior tag

Sziasztok!

Néha sikerül a lock screenen egy naptár + hangrögzítő ikont + apphasználati statisztikákat előhívni.
Nem állítottam be semmit, ez "csak úgy van". Meg volt Note 10+-on is.
Néha sikerül előhívni, aztán ha akarom se megy...

Tud valaki erről valamit?

(#576) Decske válasza bcl (#575) üzenetére


Decske
aktív tag

Szerintem a lock screen widgetekről beszélsz. Az órára kattints rá a zárképernyőn és akkor fognak előjönni. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#577) bcl válasza Decske (#576) üzenetére


bcl
senior tag

Á, valóban, az órára kell bökni. Jé...
Köszi!! :)

(#578) syIex


syIex
veterán

Amikor kijött megvolt egy hónapig aztán kicsit féltettem a belső kijelzőt így tovább adtam rajta. Nagyon bejött az egész forma, de az android nem igazán feküdt viszont azóta volt már jó pár telefonom és mégis az a kialakítás ami nagyon hiányzik szóval lehet beújítom újra. :D
Billentyűzetre van olyan opció amivel iPhonelike lesz? Azt nagyon nem tudtam megszokni.

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#579) Sanraith válasza syIex (#578) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nekem a Gboard jött be legjobban, bár nem tudom mitől lesz egy billentyűzet iphone-like. A céges iphoneom billentyűzetét pont nem szerettem.

(#580) syIex válasza Sanraith (#579) üzenetére


syIex
veterán

Arra gondoltam, hogy a szavakra pl nem kell rá kattintani, hanem magától kicseréli, ha nyomok egy szóközt. Ez idegesített legjobban most az S22U esetén.
SwiftKey használtam.

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#581) pdaghost válasza syIex (#580) üzenetére


pdaghost
tag

Kapcsold ki a bill beállításokban a szövegbevitel résznél a Gyors javaslatbeillesztést.
Elvileg az csinája azt, amit írtál.

(#582) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok! Ha vezetékkel 25 wattal töltöm elofordulhat, hogy nyitott állapotban nem tölt, hanem lassan de merül? Most szeretnék venni egy ilyet, azért kérdezem.

(#583) syIex válasza pdaghost (#581) üzenetére


syIex
veterán

Épp ez volt a bajom, hogy nem illesztette be, hanem maradt javítatlan amit be / el írtam.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#584) csoe válasza modd3r (#582) üzenetére


csoe
tag

Szia, gyorstöltővel nekem tölt, nem merül, nyitva, használat közben. Igaz, nem játszom olyankor rajta.

(#585) modd3r válasza csoe (#584) üzenetére


modd3r
őstag

Köszönöm.

(#586) Bilux


Bilux
veterán

Gyári Aramid tokot használja valaki régebb óta? Nem sérti a keretet? :F :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#587) modd3r


modd3r
őstag

Urak! Kezdek kicsit parázni. Holnap jön meg a telefon, de Redditten több felhasználó is panaszkodik a képen látható fekete csík miatt. Van, akinek pár hét használt után jött elő. Tapasztalt valaki hasonlót innen a topikbol?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#588) Winchester95


Winchester95
őstag

Szia.
Én sokat használom.
2021.december elején vettem.
Állandóan ki-be nyitogatom. Mint az új.
Hozzáteszem fizikai sérülés nem érte.

(#589) vinczetibor válasza modd3r (#587) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Tavaly októberben vettem és azóta csak ezt használom telefonként, táblagépként, de még mindig hibátlan kívül-belül.

(#590) ateszapa748 válasza modd3r (#587) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Én is a z fold3 és Iphone 13pro között tépődöm még mindig. A MM-ban néztem, ott semmi ilyen hiba nem volt tapasztalható, viszont a T-komnál is megnéztem, ott láttam egy csikott a hajtásnál (nem ekkorát, kb. 2 cm volt). Hát nem tudom..., most légy okos :F

[ Szerkesztve ]

(#591) bcl válasza modd3r (#587) üzenetére


bcl
senior tag

Öh, ez tényleg nem néz ki túl jól...
Én november közepe óta gyötröm, hajtogatom ki-be, eddig rendben, kopp-kopp.

(#592) ateszapa748 válasza ateszapa748 (#590) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Még egy dolog tart vissza a vásárlástól... és az nem a kamera, mert az nem rossz a tesztek alapján. Az akuról olvasok, nézek különböző véleményeket, hogy nagyon gyenge vs nem is olyan rossz. Nekem ha 4-5 óra kijelzőidőt bírna, meg 2-3 óra hívást úgy, hogy eset 19/20 óra körül még lenne benne 20-30 nafta, akkor lehet belevágnék, mert egyébként nagyon állat eszköz (direkt nem írtak, hogy telefon, mert ez már túlmutat azookon).

(#593) Pulsar válasza modd3r (#587) üzenetére


Pulsar
veterán

Ez elég durva, de nem gondolom, hogy ezt ne cserélnék / javítanák garanciába.
Amúgy ZFold2-ből már találni olyat amit legalább éve használják (pl Bog) és semmi probléma nincs.

(#594) Bilux válasza Pulsar (#593) üzenetére


Bilux
veterán

Persze azért mert akad egy kettő hibás termék nyilván azok sipítoznak a különböző fórumokon :U :K

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#595) Pulsar válasza Bilux (#594) üzenetére


Pulsar
veterán

Persze, ez igaz, és nekem pl onnan is látszik, hogy ez egy jó termék, hogy alig van élet a fórumba itt :)

(#596) syIex válasza Pulsar (#595) üzenetére


syIex
veterán

Valaki tapasztalt már olyat, hogy a festék meg pattant a telefonon? :F
Nem volt ejtve soha, de mégis érdekes, hogy a kamera körül egy nagyon apró helyen meg pattant a festék.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#597) Bilux válasza syIex (#596) üzenetére


Bilux
veterán

Ez saját kép? Mert inkább csillanás mint leverődés

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#598) syIex válasza Bilux (#597) üzenetére


syIex
veterán

Nem saját, ismerősé és mondta is, hogy a festék pattant meg, de nem ejtette stb...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#599) ADAM1337 válasza ateszapa748 (#592) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én szeretem a fold 3-mat.
Kamera terén abszolute nincs miért szégyenkeznie, mondom úgy hogy volt P40 pro-m valamint oneplus 8pro-m, amik jobb részletességet hoztak, de a jpg konvertálása a samunak valahogy mégis jobb. az össz teljesítmény nem nyilván, de gyereket is fotozok és abszolute megfelelő.
Kijelző idő kérdéses, nekem 3-4 óra a mostani átlagom de nagyon használat függő navival jobban zabálja természetesen, bár én 2sim-el használom 2 email fiókkal, meg sok appal, videót is telon szoktam vágni feljebb linkeltem is.
Milyen egy napi használatod a jelenelgi telefonoddal ? Úgy tudnék objekten nyilatkozni, hogy bírná-e, bár az is tipp lenne.

(#600) Pulsar válasza syIex (#596) üzenetére


Pulsar
veterán

Tudom olyan fénnyel fotózni, hogy sérülésnek tűnjön
Az alsó képen eléggé hasonlít rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.