Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) bigkokas


bigkokas
tag

Szép estét..fold 2 tulajként kérdezem hátha valaki tudja itt..
Hogyan lehet cach üriteni a fold 2 nél?? Note nál tudtam ,müködöt a power hangerő + és a headsett rádugva..de itt nem jön elő..
Köszönöm..

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#402) Winchester95 válasza F40 (#398) üzenetére


Winchester95
őstag

Szia.
Szint úgy Note 8-ról jöttem, azt is kb a megjelenéskor vettem.
Teltek múltak az évek de nem jött normális telefon amire le tudtam volna cserélni. (Volt hogy próbáltam többet is menet közbe)
Már Iphone 13 pro maxon is gondolkodtam, " mert az valami új" nekem az androidhoz képest, de az iszonyatosan korlátolt rendszer miatt elvetettem. Továbbá az os-en kívül semmi újat nem adott volna.
A Fold 3 meg drága volt a 700 ezres árával.
De nekem is sikerült kifognom az akciót.
Mióta használom rájöttem hogy a legjobb döntés volt amit tehettem.
Első értelmes telefon ami tényleg újat tud mutatni a note 8 óta. Legalább is nekem.
Kíváncsian várom ezt hogyan fogják túlszárnyalni 5 év múlva, mi lesz az a újdonság amiért érdemes lesz új telefont vennem.

Tegnap este manuálba kerestem a szoftverfrissítést és meg volt de még várok vele, nem akarok hibákat. :D

[ Szerkesztve ]

(#403) bcl válasza gilfoyle (#386) üzenetére


bcl
senior tag

Most jött meg a 12. Kb egy órája még nem dobta fel :DDD
Pedig nem ezzel akartam tölteni az estét, de na... :)

(#404) gilfoyle válasza bigkokas (#401) üzenetére


gilfoyle
őstag

PC-re dugd...

#403 bcl lassan mindenki megkapja... :R

(#405) bigkokas válasza gilfoyle (#404) üzenetére


bigkokas
tag

Köszi megprobálom.

Amúgy fold 2 re is kint van a 12.. nagy újdonságot én sem látok..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3& Galaxy Watch 3

(#406) bcl válasza gilfoyle (#404) üzenetére


bcl
senior tag

Meg, igen. Eléggé a sor végérre kerültem :DDD :U

(#407) Something_


Something_
őstag

Töltődik a frissítés, de nem merem felrakni még :D hibátlan így is a teló, üzemidőt leszámítva. Félek hogy valami rosszabb lesz...

(#408) Gubu0101 válasza Something_ (#407) üzenetére


Gubu0101
veterán

Rosszabb nem lett, inkabb a kerdes,hogy mivel lesz jobb :D Bizom benne,hogy kicsit javul az uzemido.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#409) Winchester95


Winchester95
őstag

Kameráról mi a véleményetek?
Elvileg az s21 ultra sokkal jobb.
Jó lett volna ha ez is ugyan azt kapja.

(#410) Menslee válasza Winchester95 (#409) üzenetére


Menslee
tag

Én nem vettem észre javulást. Igazából szerintem ez a verzió váltás eddig a legkevésbé extra.
Próbáltam Note 20 Ultrán is még a bétákat és ott se estem hanyatt.
Aztán lehet csak én nem tudom mit kell nézni :DDD

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#411) Pulsar válasza Winchester95 (#409) üzenetére


Pulsar
veterán

hát bizonyos helyzetekben szerintem az S9+ -om jobb képet csinált, de azét elvagyok vele :D

Menslee: Én is nagyítóval keresem a különbséget :D

[ Szerkesztve ]

(#412) F40


F40
csendes tag

Nekem is megjött a frissítés, nem látok érdemi változást.

A kamerával kapcsolatban itt egy érdekes video:

https://m.youtube.com/watch?v=U4NRur8Yuzs

Itt azt mondják a végén, hogy ugyanolyan jó a Fold kamerája, mint az S21 Ultráé, cak a 10x zoom hiányzik belőle. És egyáltalán nem igaz, hogy középkategóriás lenne a Fold kamerája, ez is a csúcshoz tartozik.

F40

(#413) Pulsar válasza F40 (#412) üzenetére


Pulsar
veterán

érdekes hogy helyenként mennyire eltér az S21 és a Z fold kamera képe. Érdekes teszt volt, köszi a linket :)

(#414) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Nagy baj nincs a kamerával, kevés fénynél vettem észre, h kicsit elmosódottabb. Ami hiányzik az az S21U zoomja...

(#415) bcl válasza F40 (#412) üzenetére


bcl
senior tag

A DXOmark is valami ilyesmit hozott ki, elég magas pontszámot kapott a kamera.
Nekem kicsit furcsa, Note 8 és 10+ után olyan szuperjónak nem látom, bár az is igaz, hogy S sorozatos telefonom sose volt.
Volt viszont Nokia N8, Nokia 808, Samsung K Zoom, meg Lumia 950/XL (mindkettő, bár a kamera ugyanaz). Szerintem azoktól nem sokkal jobb a helyzet most sem :)
Pl a Xenon flash nem értem, miért veszett ki a telefonokból...

(#416) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Hello mindenki. Nekem is megjött a frissítés. Egyelőre két változást vettem észre.
A google hírek, amit a főképernyőtől ugye balra találunk görgetéskor akadozik. Eddig ez nem volt. Minden más rendesen gördül.
Ami viszont sokkal jobb lett nálam, az a bluetoothon keresztüli hang minősége. Mind headset-en, vagy akár a kocsiban.
Mást egyelőre nem vettem észre...

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#417) F40


F40
csendes tag

Sziasztok!

Ki milyen töltőt használ a telefonhoz?

Én töltöttem vezetékkel iPad töltővel (3 amper) és egy 13 amperes laptop töltővel. Nekem ezek elég gyorsak, nincs szükségem gyorsabbra, de vajon a gyári 5 amperes töltő gyorsabb? Ezek egy óra alatt kb. 50%-ot töltenek, érdekes, hogy a 13 amperes töltő sem gyorsabb, nyilván a telefon korlátozza az áramerősséget.

Szoktam még tölteni egy régi Ikea vezeték nélküli töltővel, ami kb. 1 ampert tud. Ezzel óránként kb. 20%-ot tölt, ami elég lassú. Próbáltatok esetleg másik vezeték nélküli töltőt, ami gyorsabb?

Igyekszem 40-80% között tartani a töltöttséget, így naponta kétszer töltöm. Ti hogy használjátok a telefont?

Köszönöm,

F40

[ Szerkesztve ]

(#418) gilfoyle válasza F40 (#417) üzenetére


gilfoyle
őstag

Rendszeresen az Ikeás vezeték nélküli töltővel töltöm, este 6-8 körül felteszem, feltölt, leveszem lefekvés előtt és végig tolom a napot másnap estig.
Nem tartok százalék korlátozást, sose tartottam, felesleges.
Az elmúlt kb. egy hónapban (amióta megvan a teló) két simmel használom, 38% alá nem merült, az is tegnap volt, mert frissítettem 12-re és nyomogattam is.

(#419) Decske válasza F40 (#417) üzenetére


Decske
aktív tag

Én egy 25W-os usb pd (amit a Pixel 5-höz kaptam) illetve a gyári Samsungos (amit a note packhez adtak) töltöm, valamint egy ősi MS QC3-as töltőt használok, amikor dexezem. Nem nagyon szoktam nézni mennyi idő alatt tölt fel, reggel ébredés után szoktam feltenni és olyan 80-100% között szoktam levenni. Az én használatommal egész napra elég szokott lenni, 10-50%-al szoktam este letenni úgy, hogy 11 és 5 között bixbi kapcsolja az akksi kímélő módot.
A gyári akksi limitálót csak dexnél szoktam bekapcsolni. A lítium akksik tulajdonsága miatt a 20-80%-os tartomány nem igazán hoz a konyhára (főleg, hogy ha kétszer töltöd egy nap). Az sokkalta károsabb, ha magas töltöttségen tartod úgy, hogy nem ad le áramot (értsd éjszaka 100-ra feltöltés után a töltőn hagyod).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#420) csoe válasza F40 (#417) üzenetére


csoe
tag

[kép] Szia, nekem a céges gépem 65W töltőjén ezt mutatja, 85% limit bekapcsolása mellett. Van Samsung töltőpadom is, azon a 20-85% kb. 2 óra. Üdv, csoe

[ Szerkesztve ]

(#421) Something_


Something_
őstag

December 25en rendeltem autós tartót, hihetetlen módon ma megérkezett.
Autóba még nem próbáltam, de így első nézésre egész jó. Automatán "bekapja" a telót.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#422) ADAM1337 válasza Pulsar (#413) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát az asztalon lévő oneplus8pro-m biztosan jobb a z fold 3-nál ha a fotó részét nézem, minden esetben gyorsabb élesebb jobb fokusz pontot talál.
Videóban ez viszont nem mondható el, ott a fold 3 sokkal jobb minden téren.
Pedig dxomark szerint a z fold 3 jobb...

(#423) Pulsar


Pulsar
veterán

Dexhez mi kell tulajdonképpen? A port extender vagy mi a fene és kész?

én amúgy a Note pack-ban adott gyári töltőt használom, de álltalában lassú töltéssel, és 85% limitációval.
Decske: Az utolsó részt nem értem. Mi nem hoz mit a konyhára? :)
(A lítium akksik tulajdonsága miatt a 20-80%-os tartomány nem igazán hoz a konyhára (főleg, hogy ha kétszer töltöd egy nap). Az sokkalta károsabb, ha magas töltöttségen tartod úgy, hogy nem ad le áramot (értsd éjszaka 100-ra feltöltés után a töltőn hagyod).)

Én éjszakára hagyom 85%-on, vagy napközben töltök többször, kicsit, és éjjel semennyit. Az én úgy gondolom jó. Vagy nem? :D

(#424) Decske válasza Pulsar (#423) üzenetére


Decske
aktív tag

A dexhez a minimum egy usb c - hdmi kábel kell. Tapasztalatom szerint a HDMI a fontos, DP nem támogatott.

A 80-20-nak akkor van értelme leginkább, ha nem töltöd minden nap, vagy csak naponta 1-szer töltöd az akksit. 1 ciklus az egy 0-100% töltés. A 80-20 az 0,6 ciklusnak felel meg. Ha kétszer töltöd fel egy nap ezen belül tartva, az már 1,2 ciklus vs ha 10-100 között töltöd egyszer az 0,9 ciklus. A bűvös 1000 ciklust (ugye erre szokták írni, hogy a kapacitása 90%-át itt veszti el jellemzően egy Li-ion akksi (amúgy ez sem feltétlenül mindig így van, de ez egy viszonylag ismert tulajdonság és ezért ezt hozom példánal) az első esetben 27 hónap alatt éred el, a másik esetben 37 hónap kell hozzá, ha csak egyszer töltöd 80-20 között akkor az 1000 ciklus már 54 hónap alatt jön csak össze.
80% felett leginkább az a káros, hogy a kémiai degradáció gyorsabb, ha nem ad le áramot az akksi. Ha éjszaka töltöd akkor 8-10 órát is jelenthet ez egy nap. Ami egy év alatt tetemes idő. Ezért lettek bevezetve laptopoknál meg most már telefonoknál is a limitációk, meg az éjszakai elnyújtott töltés stb.
Ez utóbbi viszont többet számít az akksi élettartama szempontjából, mint a ciklusok száma.
Remélem így már érthető. :) Visszaolvasva tényleg nem annyira volt egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#425) F40


F40
csendes tag

Köszonöm a válaszokat!

Érdekes egy játék ez a számokkal. Az AccuBattery alkalmazást szoktam néha nézegetni és azon az látszik, hogy 2x0,4 nem egyenlő 0,8-cal. Ha 40-80% között töltök, akkor az nem jelent 0,4 ciklust, hanem kevesebbet, viszont a 20-100% több, mint 0,8 ciklus.

Egy telefonnál persze nehéz mindig az optimális tartományt tartani, de van egy Hybrid Toyotánk, ott nagyon figyeli a rendszer, hogy ne engedje a szélső értékeket. A Note 8-nál is igyekeztem így tölteni és a 4,5 éves telefon kapacitása a fenti alkalmazás szerint még 87%. Persze ki tudja, hogy mi a valóság...

Üdv,

F40

(#426) Decske válasza F40 (#425) üzenetére


Decske
aktív tag

Igen, ha ezek alapján belegondolsz, hogy egy autót hogyan használsz meg egy telefont máris értelmet nyer.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#427) bcl válasza Decske (#424) üzenetére


bcl
senior tag

Egy apró helyesbítés a DeX témához:
A Type-C szabvány része a "DP Alternate mode", vagy "DP Alt mode" is, illetve a "HDMI Alt mode" is.
Ha jól tudom, a Samsung telefonok a DP Alt mode-ot támogatják (igazából a specifikációkat nézve még HDMI Alt mode-ot nem láttam sehol feltüntetve) éppen ezért a Type-C - HDMI konverteren túl a Type-C - DP konverter is működik.
Van is itthon telefonhoz, egyszer vettem, használom is néha.

De van egy Dell tablet/laptop hibridem is, ami Type-C-n a fenti DP adapterrel 4K60Hz-et ad ki, egy Type-C hub-bal (rj45, usb-k, HDMI kimemet) meg csak 4k30Hz-et.
De azt hiszem, sima Type-C-HDMI konverterrel is csak 4k30.

Tehát a HDMI fontos (elterjedtebb, egyszerűbb beszerezni, olcsóbb, stb), de a DP annyira támogatott, hogy tulajdonképpen ezt ad ki telefonunk. (Note 8, 10+ és Fold Z3 tuti :) )

Források:
https://www.displayport.org/displayport-over-usb-c/
https://www.hdmi.org/spec/typec
https://www.qzonline.in/how-to-check-if-your-phone,-laptop-can-stream-video-over-its-usb-type-c-port/
https://en.everybodywiki.com/List_of_devices_with_video_output_over_USB-C

(#428) Pulsar válasza Decske (#424) üzenetére


Pulsar
veterán

á, így már értem, köszönöm. :R
Én azt gondolnám, hogy 10x feltöltöm 20-80% között az aksit, az közel sem károsítja annyira mint mondjuk 5x 0-100-at.
Az S9-be úgy bírt 2 évet, hogy szinte mindig rádugott éjszakai töltés volt, 1 hónapban úgy 8-10 napot napi 10-12 órát netet osztott szinte végig töltőn. Szóval nem kínéltem. Erre most azért jobban figyelek és pl netosztás sincs már ekkora mértékben, így ha 3-4 évet kibír aksi csere nélkül én már elégedett leszek :)

(#429) Decske válasza bcl (#427) üzenetére


Decske
aktív tag

Saját tapasztalat, hogy DP nem igazán támogatott ezért írtam a HDMI-t. Van egy dokkolóm, amin van hdmi és display port kimenet is. DP-on alacsony felbontáson tol csak ki képet és a Dex kiírja, hogy ezt a módot nem támogatja. HDMI-n nincs ilyen problémám.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#430) Pulsar


Pulsar
veterán

Ez a cucc akkor gondolom ami jó. Van ennél ajánlottabb ami nem samsung? Vagy ez a tuti? :D

(#431) Gubu0101 válasza Pulsar (#423) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy wifi halozat es a laptopra vagy pc-re a dex alklamazas a samsung oldalrol.Nallam igy muxik.Az a lenyeg,hogy egy wifihalozaton kell legyen a 2 keszulek.Ennel nem kell egyszerubb :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#432) bcl válasza Pulsar (#430) üzenetére


bcl
senior tag

Töredék áron lehet ilyesmit Kínából rendelni, nagy gond nem szokott velük lenni.

Én két éve Verbatim dokkolót vettem (vetettem/kaptam :) - ennyiért magamtól nem vettem volna :) ) olyan 17000 körül, amin van 1GbE, 3 USB 3, HDMI, kártyaolvasó, meg töltéshez egy Type-C. Ez magyar garis, márkás, és még így is sokkal többet kapsz, sokkal olcsóbban :)
Ez az:
https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/verbatim-usb-c-multiport-hub--usb-30-%7C-hdmi-%7C-gigabit-ethernet-%7C-sd-microsd-49142/

Van olyan belőle (ehhez szerencse kell, nekem kettőből az egyik tudta, a másik nem), ami DeX-szel 2560x1440-en (WQHD) is hajlandó működni. A másikat kicserélte a cég (az csak fullhd-t tudott), de csak a support jófejségén múlt, és akkor azt is kiderítették, hogy melyik alkatrész / beszállító cseréje miatt volt a változás (sorozatszám alapján zajlott a dolog, én meg két különböző batch-ból kaptam). De nem mondták meg, azt írták, az már üzleti titok :)
Azóta nem tudom, mi a helyzet, akkor azt írtam nekik, hogy ezzel tudnák reklámozni is, mert tele a net fHD-nál nagyobb DeX felbontást tudó hubokat keresőkkel. Írta is, hogy jó tipp, meggondolják :)

(#433) vinczetibor válasza Pulsar (#423) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Mindenféle kábel nélkül is szoktam használni. Szerintem egy átlagos okos tv-vel megy wifi-n is. Egy 43 colos Samsung smart monitort használok, ami valójában egy okos tv vevőegység nélkül. Simán kapcsolódnak egymáshoz és egész használható a Dex, bár egy kicsit lassabban reagál az egérre, mintha kábelt használok.

(#434) Pulsar válasza Gubu0101 (#431) üzenetére


Pulsar
veterán

Köszi :R Akkor akár egy ilyen is jó lehet? :)

Gubu0101 és vinczetibor: Köszi, de nekem pont az lenne a lényeg, hogy olyan helyen használnám ahol nincs wifi, csak bill, egér és monitor.

(#435) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,
Mostanában észre vettem, hogy néha a gombok alatt elindul egy knight riderezős kék cucc. Ilyenkor mit csinál vajon?

(#436) Decske válasza Pulsar (#435) üzenetére


Decske
aktív tag

Talán az edge lighting.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#437) Pulsar válasza Decske (#436) üzenetére


Pulsar
veterán

Elsőre én is ilyesmire tippeltem, de egyrészt csak alul van, így alig észrevehető, másrészt meg akkor is meg meg jelent ha nem jött értesítésem.

(#438) Decske válasza Pulsar (#437) üzenetére


Decske
aktív tag

Akkor passzolom. Én gesztusvezérlést használok és nem vettem észre semmi hasonlót. Az edge lighting ki van kapcsolva.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#439) Pulsar válasza Decske (#438) üzenetére


Pulsar
veterán

az a fura, hogy nekem a S9en nem csinálta, de asszony S20-a azt mondja még android 12 előtt is. Azért közi :)

(#440) Decske


Decske
aktív tag

Megosztom itt a topicban, hátha másnak is újdonság lesz. Pixelen és Huaweien amellett, hogy az értesítéseket az app ikonján jelezte egy ponttal vagy számmal, hosszan nyomva ott is megjelentek az előugró menüben. Egy ideje bosszankodtam, hogy ezt miért nem tudja a Samsung felülete, mert hasznos funkció szvsz. Ma reggel kiderült, hogy tudja, csak a felület beállításai között engedélyezni kell. :B

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#441) pdaghost


pdaghost
tag

Üdvözlet kedves Fold 3 tulajok! :R

Szeretnék egy ilyen készüléket venni. De csak akkor tenném meg, ha a multitasking tényleg multitasking.
Viszont, akárhogyan kerestem, nem találtam olyan videós példát, ami ezt bizonyítaná..
Bár lehet, csak nekem vannak furcsa igényeim a multitaskingot illetően. :D
Ha valaki lenne olyan kedves és letesztelné, hogy mondjuk egy vlc és egy mx player egyszerre (osztott képernyőn) képes e lejátszani két különböző videófájt anélkül, hogy bármelyik is állna lejátszás közben, azt nagyon megköszönném.
További szép napot mindenkinek!

(#442) Pulsar válasza pdaghost (#441) üzenetére


Pulsar
veterán

Mindig leáll az előbb inditott. Megy kb 1-2mp-et együtt, és amelyiket előbb elindítottam az leáll. Aztán ha rányomok a leállt videónk a play-re, akkor a másik áll le

(#443) pdaghost válasza Pulsar (#442) üzenetére


pdaghost
tag

Nagyon köszönöm a tesztedet. :R
Ettől tartottam. :W
Akkor marad a két külön teló továbbra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#444) pdaghost válasza Pulsar (#442) üzenetére


pdaghost
tag

Nem szeretnék pofátlannak tünni, de most olvastam ennek a leállásnak az okát. Egyszerre alapból nem tud 2 hangforrást lejátszani, így megáll a videó is.
Annyit még kérhetek, hogy ha fent van a telefonodon a Samsungos Sound Assistant ( nekem a NiceLock alkalmazásban van benne, mert a Good Lock nálunk tudtommal nem működik, igaz ha jól rémlik régen futott ez magában is ), beállításaiban a "Többforrású hang" bekapcsolása az egyik alkalmazáshoz után nem javul a helyzet?
Nekem a Note 20 Ultrán segített. Gondolom így a Foldnak is meg kéne vele bírkoznia.
Ha nincs fent az említett app, akkor persze nem kérem, hogy emiatt feltedd őket. Akkor bízom abban, hogy ha most jó lett a Note 20 Ultrán, akkor jó lesz a Fold 3-on is.

[ Szerkesztve ]

(#445) Pulsar válasza pdaghost (#444) üzenetére


Pulsar
veterán

Se VLC se MX nem volt fent, szóval még egy alkalmazás ide vagy oda :D
Amúgy jó volt a tippet, így tökéletesen müködik :D [link]

(#446) pdaghost válasza Pulsar (#445) üzenetére


pdaghost
tag

Igazán köszönöm a segítőkészséged! :R :R
Akkor, így már bátran vágok bele a vásárlásába.

(#447) F40 válasza pdaghost (#446) üzenetére


F40
csendes tag

YouTube + Galéria videoval próbáltam, azokkal is tökéletesen működik. Előtte én is telepítettem a Sound Assistant alkalmazást.

Üdv,

F40

(#448) pdaghost


pdaghost
tag

És akkor még egy kis adalék: a Sound Assistantban van egy egyéni alaklamazás hangerő menüpont is. Ott hozzá lehet adni alkalmazásokat, amiknek szeretnéd a rendszerhangerőtől függeltlenül állítani a hangerejét, így elérhető az, hogy 2 meccset nézel egyszerre egyidőben, de az egyiknek nagyobb a hangja mint a másiknak .:D
Persze nem csak erre használható.

[ Szerkesztve ]

(#449) pdaghost válasza F40 (#447) üzenetére


pdaghost
tag

Köszi F40, igazából engem azért a két videolejátszó érdekelt, mert az itthoni boxom képes a TV csatornákat streamelni. Így ha nem vagyok itthon, csak feljövök a VPN-emre és tudok menet közben focit nézni. A kettő pedig azért kell, mert van hogy 2 mérközést is néznék egy időben és az menet közben 2 telefonon kicsit nehéz. Eggyen meg olyan pici a 2 felé osztás hatására, hogy nem nagyon látszik belőle minden részlet. :D

[ Szerkesztve ]

(#450) Pulsar válasza pdaghost (#449) üzenetére


Pulsar
veterán

Na ezen nem lesz kics :D kocsiba simán jó, hogy megy a navi, meg valami yt videó, ahol a duma a lényeg persze. Elötte sose használtam ezt a funkciót. Mert olyan picik voltak az alkalmazások. De most a fél képernyőn akkora mint előtte a sima telón egész képernyöként :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.